ایموشن کد چیست و چه کاربردی دارد؟

مجموعه : رپورتاژ آگهی
ایموشن کد چیست و چه کاربردی دارد؟

علم روانشناسی از جمله علومی است که به آسایش و آرامش انسان امروز کمک شایانی خواهد کرد، یکی از جدیدترین مواردی که برای رها سازی احساسات منفی توسط روانشناسان انجام می‌گیرد،  ایموشن کد است، در این مقاله قصد داریم به ماهیت این تکنیک و روش‌های به کارگیری آن بپردازیم.

 

ایموشن کد چیست ؟

Emotion Code یک روش قدرتمند برای یافتن و آزادسازی احساسات منفی به دام افتاده‌ای است که از طریق تمایل ضمیر ناخودآگاه ما برای محافظت از ما در برابر رنج های بعدی در بدن ذخیره شده است. احساساتی که عمیقا بر کیفیت زندگی ما تأثیر می‌گذارد.

 

هر انسانی در مسیر زندگی‌اش بارها دچار شکست و ناراحتی و تجربه احساسات گوناگونی شده است که او را تحت تاثیر قرار می‌دهد، بسیاری از این احساسات ناخوشایند در ذهن به درستی پردازش نمی‌شوند و بعد از تجربه شدن جایی در ناخودآگاه بیمار گیر افتاده و انرژی منفی آن روی تمام زندگی فرد تاثیرگذار است. حتی ممکن است فرد قربانی هرگز خاطراتی که در این زمینه داشته است به یاد نیاورد اما وجود این خاطرات در ناخودآگاه باعث ایجاد تنش‌های روانی و جسمی در بیمار خواهد شد. در حقیقت ایموشن کد یک روش علمی، ساده و بسیار کاربردی برای پیدا کردن این گره‌ها، انرژی‌های منفی و رهایی از آنها است.

 

ایموشن کد چگونه احساسات را درمان می‌کند

برای این که به راحتی کارایی ایموشن کد را برایتان شرح دهیم ابتدا باید با اصطلاحاتی که در این تکنیک روانشناسی مورد استفاده قرار می‌گیرد آشنا شوید، مهمترین اصطلاح ” تله احساسات” یا ” احساسات گیر افتاده” هستند. این احساسات در گوشه‌ای از ذهن ناخودآگاه فرد تجمع پیدا می‌کنند، به طوری که شاید فرد بیمار هرگز خاطراتی که این احساسات را برای اولین بار در آن تجربه کرده است را به خاطر نیاورد، اما انرژی و ساختار این احساسات در نحوه زندگی آنها  تاثیرگذار است، این انرژی‌ها دارای شکل و حالت مشخصی هستند اما قابل دیدن نخواهند بود.

 

روانشناسان معتقد هستند که بخش عمده‌ای از رنج‌های انسان در زندگی حاصل همین احساسات ناخوشایندی است که در  ذهن فرد زندانی شده است، ایموشن کد روشی است که به کمک  آن می‌توان دوباره سلامت جسم، روح و احساس را تجربه کرد.

 

فرض کنید یک شخص در زندگی اش شکست عشقی بزرگی را تجربه می کند، ایموشن کد به این شخص کمک خواهد کرد تا رابطه قبلی‌اش را به طور کامل از ذهن رها کرده و امکان ایجاد روابط عاطفی پایدار و بهتری را برای او فراهم می‌کند.

 

مثال دیگری را ارائه می‌کنیم، شخصی را در نظر بگیرید که بسیار اضافه وزن دارد، او هر کاری می‌کند نمی‌تواند بر میل خوردن خود غلبه کند اما ایموشن کد راهی است که بتوان با کمک آن از این تله احساساتی رها شده و به کاهش وزن دلخواه رسد.

 

نکته جالب اینجا است که ایموشن کد تنها راه رهایی از احساسات ذهنی نیست بلکه می‌تواند راهی برای رهایی از دردهای کهنه و آزاردهنده جسمی هم باشد، افراد زیادی وجود دارند که با کمک این تکنیک‌ها توانسته‌اند بر کاهش بینایی یا آلرژی فصلی آزاردهنده خود غلبه کنند.

 

نگاهی به تاریخچه ایموشن کد

ایموشن تراپی برای نخستین بار توسط یک پزشک کایروپراکتیک دکتر بردلی نلسون ابداع شد، او در سال 2007 کتابی با مضمون ایموشن کد نگارش کرد. این پزشک معتقد است که بر هم خوردن تعادل بدن در اثر تجمع انرژی‌های منفی که ناشی از تجربه احساسات ناخوشایند و گیر افتادن این احساسات در ذهن فرد بیمار است باعث ایجاد انواع بیماری‌های روحی و حتی جسمی در فرد می‌شود. به همین دلیل است که او توانسته است در این سال ها به مشکلات جسمی و روحی افرادی که حتی دچار بیماری‌هایی چون لوپوس و سرطان بوده اند نیز پایان دهد. از آن زمان است که استفاده از تکنیک‌های ایموشن کد برای درمان بیماران در سراسر دنیا رواج بیشتری یافته است.

 

ایموشن کد چیست و چه کاربردی دارد؟

چگونه به انبار احساسات گیر افتاده راه پیدا کنیم

برای این که بتوانید از ایموشن کد برای رهایی از احساسات ناخوشایند استفاده کنید ابتدا باید بتوانید به محل تجمع این احساسات در ذهن شما دسترسی پیدا شود، پزشکان می‌توانند با تکنیک‌های علم روانشناسی به ضمیر ناخودآگاه بیمار راه پیدا کرده و احساسات او را به خوبی محک بزنند. اگر می‌خواهید خودتان از این تکنیک استفاده کنید بهتر است که اطلاعات خوبی در مورد ضمیر ناخودآگاه خود و روش‌های دستیابی به اطلاعات آن در اختیار داشته باشید، پزشکان معمولا به کمک هیپنوتیزم یا خواب مصنوعی قادر هستند به این مرکز حساس دسترسی پیدا کنند.

 

انسان ساخته شده از انرژی های مختلف است، بنابراین هر مشکلی در وجود انسان را می‌توان به کمک انرژی حل کرد، احساسات گیر افتاده که تاثیر ناخوداگاهی بر رفتار و کردار انسان دارند نیز از جنس انرژی هستند، بنابراین برای رها سازی آنها باید از یک انرژی رهاگر استفاده شود. این انرژی قدرمتند “قصد” نام دارد، قصد و نیت شکل بسیار قدرتمندی از انرژی فکری است که می تواند به رهاسازی احساسات منفی گیر افتاده کمک کند.

 

چگونه ایموشن کد تراپی را آغاز کنیم

Emotion Code یک روش درمانی زیست انرژی است که وزن احساسات منفی را از بدن آزاد می‌کند. این روش ملایم ، کارآمد بوده و شامل  “صحبت کردن اختیاری است” ، ایموشن کد با استفاده از حرکت شناسی یا آزمایش عضله ، احساسات جمع شده طی سالها زندگی را آزاد می کند که اغلب ریشه بسیاری از بیماری‌های جسمی، اضطراب، افسردگی و … هستند.

 

رها کردن این احساسات به دام افتاده (با استفاده از آهن ربا های شفابخشی) اغلب منجر به تجارب تحول آفرین می‌شود، به افراد اجازه می‌دهد بدون درد زندگی کنند ، در مسیر زندگی خود گشوده و سرشار از شادی و خوشبختی باشند. تسکین تنها پس از یک جلسه ایجاد می‌شود ولی به طور کلی انجام 3 جلسه توصیه می‌شود. Emotion Code کاملاً ایمن و کاربردی است ، شما نیازی به بحث در مورد موضوعی که می‌خواهید خصوصی حفظ کنید ندارید و این کار را می توان به صورت حضوری، از طریق تلفن، Skype یا پروکسی از طریق ایمیل انجام داد.

 

ایموشن کد چیست و چه کاربردی دارد؟

چه شرایطی برای انجا ایموشن کد نیاز داریم

احساسات به دام افتاده انرژی های عاطفی مضر ایجاد شده از رویدادهای منفی گذشته هستند. این احساسات منفی وقتی در بدن محبوس می‌شوند می‌توانند باعث افسردگی و اضطراب شوند ، مانع عشق و خوشبختی افراد شوند و باعث شوند آنها از دیگران جدا شوند. و از آنجا که احساسات به دام افتاده از انرژی ساخته می‌شوند ، دقیقاً مانند سایر اعضای بدن، بر بافت‌های جسمی تأثیر می گذارند که می تواند باعث درد حاد و حتی بیماری‌ها شود. رها کردن احساسات به دام افتاده شرایط را برای بهبودی بدن مناسب می کند ، بنابراین مشکلات جسمی و عاطفی غالباً از بین می‌روند یا بسیار قابل کنترل‌تر می‌شوند. مشخص شده است که تکنیک Emotion Code درد مزمن را تا حد زیادی تسکین می‌بخشد، موانع پیشبرد اهداف زندگی را برطرف می‌کند و قلب را برای یافتن عشق و شادی آزاد می‌کند.

 

تکنیک تست عضله

برای این که بتوانید از ایموشن کد در درمان استفاده کنید نیاز دارید که به مسئله تکنیک تست عضله کاملا مسلط شوید. آزمایشات نشان می دهد که بدن به شکل ناخودآگاه به افکار پاسخ می دهد، به این ترتیب که اگر آنچه از ذهن و زبان شما عبور می‌کند درست باشد در شرایط ریلکس و بدون حرکت بدن به سمت جلو متمایل می‌شود و در صورت اشتباه بودن افکار بدن به عقب بر می‌گردد. شما می توانید در یک مکان خلوت، بدون سر و صدا و هیچ گونه مزاحمتی این تکنیک را به خوبی تمرین کنید. به طور مثال اسم مشخصات خود را تکرار کنید متوجه خواهید شد که بدن شما به سمت جلو حرکت کوتاهی خواهد داشت که تایید کننده اطلاعات صحیح است.

 

تکنیک انگشت‌های حلقه شده

یکی دیگر از تکنیک‌هایی که در ایموشن کد برای شناسایی محل گیر افتادن احساسات از آن استفاده می‌شود تکنیک انگشتان حلقه شده است، در این روش شما سعی می‌کنید دو انگشت اشاره و شست هر دست را به صورت یک حلقه درآورده و سپس حلقه‌های ایجاد شده هر دست را از هم عبور دهید، حال با سوالاتی که از خود می‌پرسید و تلاش برای باز کردن حلقه‌ها می‌تواند راهنمای خوبی برای رسیدن به پاسخ‌ها باشد.

تکنیک‌های بیشتر دیگری نیز وجود دارد که می‌تواند روی فرد تاثیرگذار باشد و شما می‌توانید آنها روی خود یا دیگران به کار گیرید.

 

سفارش ایموشن کد (رزرو تایم)

شما عزیزان می توانید برای حرفه ای ترین ایموشن کد تاثیر گذار در ایران از طریق سایت سابلیمینال قربانی اقدام کرده و به تلگرام سابلیمینال قربانی پیام دهید تا ایشان بعد از مشاوره و سنجش شرایط شما جلساتی را برای انجام ایموشن کد به شما اختصاص دهند

 

کلام آخر

برای استفاده درست از ایموشن کد شخص باید به خوبی از نظر افکار، عقاید و احساسات توسط یک متخصص بررسی شود، سپس ایموشن کد متناسب با شرایط او اجرایی شده و با استفاده از ایموشن کد قربانی احساسات گیرافتاده او شناسایی شده و برای درمان وی اقدام  شود. بنابراین ممکن است از هر تکنیک بتوان روی یک بیمار استفاده کرد، سفارش ایموشن کد و یا درخواست برای انجام آن تنها راهی است که می تواند شخص بیمار را از تمام افکار و احساسات ناخوشایند گیرافتاده در بدنش رها سازد.

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت