معرفی و بررسی بروکرهای فارکس

مجموعه : رپورتاژ آگهی
معرفی و بررسی بروکرهای فارکس

بروکر یکی از لازمه‌ های بازار فارکس بوده که نقش بزرگی را در این معاملات ایفا می‌ کند. بروکر فارکس همانند رابطی است که بین شما و بازار قرار گرفته و امکانات بسیاری را در اختیار کاربران می‌ گذارد. این بروکرها دارای انواع مختلفی هستند که هر یک به نوعی کاربرد داشته و می‌ توانند به افراد کمک کنند. در صورتی که فردی مبتدی هستید و به تازگی وارد بازار فارکس شده اید، باید از آموزش فارکس برای مبتدیان استفاده کنید. در ادامه به معرفی و بررسی بروکرهای فارکس می ‌پردازیم؛ پس با ما همراه باشید.

 

بروکر فارکس چیست؟

معامله در بازار فارکس کار هرکسی نبوده و افراد باید در آن از یک کارگزار برخوردار باشند. در این بازار طرفین با هم آشنایی نداشته و افراد به وسیله این کارگزار با یکدیگر مواجه خواهند شد. بروکر در واقع واسطه ‌ای میان معامله گران و بازار است که می‌تواند سبب آشنایی فروشنده و خریدار شود. برای درک بهتر بروکر فارکس به مثال ذیل توجه کنید:

 

ممکن است زمانی بخواهید سهامی از یک شرکت حرفه ای را خریداری کنید و شما نیز در آن سهیم شوید. برای این خرید با خود شرکت در ارتباط نخواهید بود و در واقع توسط سازمانی که میان شما و شرکت واسطه قرار می‌گیرد، قادر به خریداری سهام آن هستید. بروکر فارکس نیز به همین منظور مورد استفاده افراد قرار می‌گیرد. در واقع افراد برای شرکت در معاملات و کسب موفقیت به یک بروکر نیاز دارند. آموزش فارکس برای مبتدیان به شکلی انجام می گیرد که افراد بتوانند به صورت کلی با این بازار آشنایی یافته و عملکرد خوبی در آن داشته باشند.

 

معرفی انواع بروکرهای فارکس

همانطور که گفتیم بروکرها نقش حیاتی را در تجارت فارکس برعهده داشته و می‌ توانند با گذشت مدتی سبب رشد و پیشرفت افراد شوند. البته هر بروکری زمینه ساز پیشرفت شما نخواهد بود و باید به دنبال بروکری باشید که بتواند پاسخگوی نیازتان باشد. بروکرها از انواع و اقسام گوناگونی برخوردار بوده که یکی از بهترین‌ های آن‌ ها، بروکر ارانته است که مزیت و قابلیت های بسیاری نسبت به سایر بروکرها دارد. در ادامه به معرفی برخی از بروکرهای فارکس از جمله ارانته می ‌پردازیم.

 

بروکر ارانته

این بروکر یکی از بهترین بروکرهای موجود در بازار فارکس است که از سال 2018 وارد این عرصه شد. بروکر ارانته به شکلی طراحی و ساخته شده که هر فردی امکان استفاده از آن را داشته باشد و هیچ سختی را تحمل نکند. با استفاده از این بروکر خواهید توانست در معاملاتی اعم از شاخص بورس، جفت ارزها، کریپتوکارنسی و… شرکت کرده و با موفقیت تمام بیرون بیایید. چرا که این بروکر آینده روشن و درخشانی را برای هرکسی رقم خواهد زد و افراد در زمان کمی می ‌توانند جزو معامله گران حرفه‌ای شوند.

 

ارانته از بخش فارسی برخوردار بوده که تمامی ایرانیان امکان استفاده از آن را داشته باشند. از جمله مزیت‌ های این بروکر امکان ثبت نام آسان و روند بدون پیچیدگی آن است. این بروکر رفته رفته در حال رشد و پیشرفت است که هر ساله میزان امکانات و مزیت ‌های خاصی را در اختیار مردم قرار دهد. بروکر ارانته نسبت به سایر بروکرها پرقدرت بوده که توانسته رتبه 8.8 را از 10 به خود اختصاص دهد.

 

بروکر FBS

این بروکر با تیم بارسلونا همکاری داشته و یکی از بروکرهایی است که به سختی به افراد ایرانی خدمات ارائه می‌کند. بروکر FBS دارای 11 سال سابقه در زمینه بازار فارکس است که قادر به کسب امتیاز 8.7 از 10 شده است. البته برای ثبت نام و کار با آن باید کمی سختی بکشید.

 

بروکر آمارکتس

این بروکر نیز جزو چندین بروکرهای پرطرفداری است که حساب هر کاربری را تا 20 هزار یورو بیمه می ‌کند. بروکر آمارکتس از پشتیبانی خوبی برخوردار بوده که می‌ توانید با آن اقدام به انجام معاملات گوناگونی کنید. یکی از معایب این بروکر این است که روند ثبت نامی سختی داشته و هر کسی از عهده انجام آن برنخواهد آمد. این موضوع نیز سبب شده که دیگر کم تر کسی به سراغ آن رفته و از خدماتش استفاده کند. آمارکتس نیز با ارائه خدمات و قابلیت ‌هایی توانسته امتیاز 8.3 از 10 را به خود مختص کند.

 

فیبوگروپ

بروکر فیبوگروپ دارای 22 سال سابقه بوده که در همین چندین سال توانسته افراد بسیاری را به خود مجذوب کند. این بروکر با برخورداری از امتیاز 8 از 10 پشتیبانی نداشته و به این دلیل سوالات کاربران بدون جواب باقی می‌ ماند. البته میزان سابقه و امتیاز مهم نبوده و باید بدانید که این بروکر رفته رفته دست به کارهای نادرستی زده و پرداختی‌ های کاربران خود را انجام نداده است. به همین علت این بروکر با گذشت زمان از چشم افتاد و امروزه کم تر کسی به سراغ استفاده از آن می ‌رود.

 

بروکر HYCM

این بروکر جزو قدیمی ‌ترین بروکرهای بازار فارکس بوده که از سال 1977 شروع به فعالیت کرد. بروکر HYCM دارای پشتیبانی فارسی بوده که البته شرایط متوسطی در این بازار دارد. این بروکر نیز درمقابل انجام معاملات هدایایی را برای کاربرانش در نظر گرفته که البته دست یافتن به آن‌ها کاری سخت و دشوار است. بروکر HYCM توانسته در بین سایر بروکر ها رتبه 7 را از 10 به خود اختصاص دهد که البته افراد در استفاده از آن دچار سختی‌های بسیاری می‌ شوند.

 

این موارد تنها برخی از بروکر هایی هستند که امروزه در بازار فارکس مورد استفاده قرار می ‌گیرند. لازم به ذکر است که بروکر ارانته از تمامی بروکرها بهتر بوده و می‌تواند امکانات و قابلیت‌ های بسیاری را در اختیار کاربرانش قرار دهد. تمامی بروکرهای بیان شده به جز ارانته پس از مدتی به دلایلی از کار افتاده‌ اند و طرفداران آن ها به سمت بروکرهای دیگری رفته اند.

 

معرفی و بررسی بروکرهای فارکس

سخن پایانی

بروکرهای فارکس نیاز هر کسی در بازار فارکس بوده که امکان شرکت در هر معامله‌ ای را به افراد می‌ دهند. همانطور که گفتیم بروکرهای بسیاری در این بازار وجود دارد که هر یک به نوعی دارای مزایا و معایبی هستند. در نظر داشته باشید که بازار فارکس علاوه بر سود و پیشرفت‌ هایی که می ‌تواند نصیب شما بکند، به همان اندازه دارای ریسک بالایی است.

 

به همین دلیل در صورتی که هیچ آگاهی از آن نداشته باشید، امکان موفقیتتان سخت است. آموزش فارکس برای مبتدیان به شکل جامع صورت می گیرد و هر فردی با آن می تواند موفقیت های بسیاری را به دست بیاورد. در صورتی که قصد دارید در بازار فارکس فرد موفقی شده و رشد کنید، بروکر ارانته مناسب شما است.

جدیدترین مطالب سایت
کلیپ فوق العاده شگفت انگیز هنرنمایی از این مرد هندی
کلیپ فوق العاده شگفت انگیز هنرنمایی از این مرد هندی