مهم ترین لباس‌ های زمستانی ویژه آقایان

مجموعه : رپورتاژ آگهی
مهم ترین لباس‌ های زمستانی ویژه آقایان

زمستان در راه است و لباس ویژه زمستانی برای آقایان

بهترین قیمت و بهترین مدل و بهترین کیفیت را در دیجی استایل جست و جو نمایید.

 

بهترین لباس زمستانی 

آقایان دوست دارند برای موقعیت‌هاي‌ مختلف، لباس‌هاي‌ مناسبی داشته باشد؛ بهمین دلیل هم بحث لباس‌هاي‌ ضروری هر فصل پیش می آید. تابستان و بهار لباس‌هاي‌ مربوط به خودشان را دارند ودر زمستان و پاییز هم باید لباس‌هاي‌ ضروری و مربوط بهمین فصل‌ها را پوشید؛ اما ضروری‌ترین لباس‌هاي‌ زمستانی مردانه که بشما امکان ساختن ست‌هاي‌ متنوعی می دهند، کدام است؟ دراین مقاله جواب این سوال را پیدا می کنیم.

 

بهترین شلوار جین با رنگ مناسب

هوای روزهای زمستانی را جلوی چشمتان بیاورید؛ اغلب سرد است و بیشتر با برف یا باران همراه. در چنین وضعیتی اشتباه محض است اگر پولتان را برای خرید شلوار جین با رنگ روشن سرمایه‌گذاری کنید چون هر ان احتمال کثیف شدنش وجوددارد؛ ضمن این که آلودگی هوای زمستان هم حسابی از خجالت رنگ لباس‌ها در می آید.

 

پیشنهاد ما بشما خرید شلوار جین با رنگ‌هاي‌ تیره‌اي مثل سرمه‌اي یا نوک مدادی است. پوشیدن این رنگ‌ها به خصوص برای آقایانی که در قسمت پاها اضافه وزن دارند، مناسب است چون لاغرتر نشانشان میدهد. آقایان لاغر اندام هم بهتر است از شلوار جین‌هاي‌ راسته تیره رنگ بجای شلوارهای اسکینی یا چسبان استفاده کنند. سایر مردان هم با توجه به فرم بدنشان دست به انتخاب لباس بزنند.

 

کدام کلاه مناسب است؟

در کمد اغلب آقایان انواع کپ و کلاه مردانه وجوددارد؛ اما کلاه مناسب برای فصل زمستان بهتر است چه جنسی داشته باشد؟ واقعیت این است که کلاه پشمی قابلیت گرم نگه داشتن سر را در مقابل سرمای زمستان دارد و چون در بافت ان از الیاف طبیعی استفاده شده است، نتیجه بهتری خواهد داشت.

 

از خرید کلاه‌هایي که در ساخت ان‌ها از نایلون یا سایر مواد مصنوعی کمک گرفته شده است، خودداری کنید چون باعث تعریق بیش از حد شد ودر نتیجه ریسک ابتلا به سرماخوردگی را بالا می‌‎برند.

مهم ترین لباس‌ های زمستانی ویژه آقایان در سال 1402

مهم ترین لباس‌ های زمستانی ویژه آقایان 

 

دستکش‌هاي‌ چرمی یا معمولی؟

پیشنهاد میکنیم در کمد زمستانه‌تان حتماً دو جفت دستکش داشته باشید؛ یکی دستکش چرمی مردانه است و دیگری دستکش بافت که بخش سرانگشتان ان قابلیت جدا شدن دارد.

 

از دستکش چرمی مردانه در موقعیت‌هاي‌ نیمه رسمی و رسمی استفاده کنید و دستکش بافت معمولی را بگذارید برای موقعیت‌هاي‌ معمولی. دلیل این که میگوییم بهتر است سرانگشتان دستکش قابلیت جدا شدن داشته باشند؛ آسان کردن کار با تلفن همراه است. اگر می توانید هزینه بیشتری کنید خرید یک جفت دستکش تکنولوژیک که قابلیت لمس گوشی را دارد، سرمایه‌گذاری مناسبی خواهد بود.

 

کدام رویه‌ها را بخرم؟

برای این که بتوانید از پس موقعیت‌هاي‌ مختلف روزمره، نیمه رسمی و رسمی فصل زمستان بربیایید، به دو دست لباس رویه نیاز دارید. اولی اور کت  Overcoat است و دومی کاپشن معمولی کلاه‌دار.

 

از اورکت برای موقعیت‌هاي‌ رسمی و نیمه رسمی استفاده کنید و ترجیحا سراغ اورکت پشمی بروید که هم جنس بهتری دارد و هم بدن را گرمتر نگه می‌دارد. از کاپشن کلاه‌دار در موقعیت‌هاي‌ روزمره یا Casual کمک بگیرید. یادتان باشد اگر داخل کاپشن حالت کرکی یا خز داشته باشد بدن‌تان را گرمتر نگه می‌دارد. وجود خز دور کلاه از صورتتان در برابر سرما محافظت بهتر می کند.

 

چه رنگ شال گردنی مناسب است؟

کافی است نگاهی به انواع مدل شال گردن نخی و بافتنی مردانه بیندازید تا متوجه حضور رنگ‌هاي‌ خنثی بین مدل‌ها شوید. استفاده از رنگ‌هایي مثل طوسی، دودی، کرم، سرمه‌اي و حتی مشکی در مدل‌هاي‌ امسال به چشم می خورد که به آقایان امکان میدهد بتوانند به اسانی شال گردن‌شان رابا سایر لباس‌هایشان ست کنند.

مهم ترین لباس‌ های زمستانی ویژه آقایان در سال 1402

 

پولیورهای زمستانی شیک

یکی از ضروری‌ترین لباس‌هاي‌ کمد زمستانه آقایان پلیورهای گرم و شیک است. پیشنهاد ما این است که مثل سایر لباس‌هاي‌ زمستانه سراغ جنس پشمی بروید که بهتر میتواند بدن را گرم نگه دارد و پلیورهایی بخرید که رنگشان قابلیت ست شدن با سایر رنگ‌ها را داشته باشد؛ رنگ‌هایي مثل سرمه‌اي، دودی، طوسی و شیری گزینه‌هاي‌ خوبی برای مردان خوش‌پوش هستند.

 

قبل از خرید پلیور به‌ویژه اندازه گردنتان را مدنظر داشته باشید و یقه متناسب با ان را تهیه کنید؛ پلیورهایی که یقه‌هاي‌ بلند دارند برای گردن‌هاي‌ کوتاه گزینه‌هاي‌ مناسبی نیستند و بیشتر بکار مردانی می آیند که گردن‌هاي‌ کشیده دارند.

 

توجه به حجم پلیور نکته دیگری است که باید به ان دقت داشته باشید. اگر اضافه وزن دارید به هیچ عنوان سراغ مدل‌هاي‌ پرحجم و کرکی نروید ودر عوض از مدل‌هاي‌ ساده‌تر کمک بگیرید.

 

نیم بوت مناسب کدام است؟

خرید نیم بوت زمستانی یکیدیگر از ضروری‌هاي‌ چک فهرست خریدهای زمستانه شماست. یک نیم بوت زمستانه مناسب را از ویژگی‌هاي‌ زیر بشناسید:

زیر یک نیم بوت خوب باید مجهز به یخ شکن باشد تا بتواند مانع سر خوردن روی یخ یا سطوح لیز شود.

رویه این نیم بوت باید محکم باشد و بجای توری یا مش که طبق معمول در ساخت کفش‌هاي‌ تابستانه بکار می رود، از جنس‌هاي‌ مقاوم کمک بگیرد.

بهتر است داخل نیم‌بوت حالت کرکی داشته باشد تا پاها را گرم نگه دارد.

این سه ویژگی به علاوه رنگ تیره می تواند انتخاب یک نیم بوت آسان و شیک زمستانه رابه شما هدیه کند. اگر زیاد اهل پوشیدن نیم بوت نیستید یک جفت کفش رسمی جیر یا چرم می تواند انتخاب بهتری برایتان باشد.

 

ساده اما کاملا ضروری

برای محافظت از پاها در برابر سرما بجز یک جفت نیم بوت خوب به دو لباس دیگر هم نیاز دارید؛ اولی یک جفت جوراب پشمی گرم است که بتواند مانع یخ کردن انگشت‌هاي‌ پاها شود و دیگر یک زیرشلواری مناسب است. خرید یک زیرشلواری نازک اما گرم و چسبان که بتوانید ان رابه اسانی در روزهای سرد زیر شلوارتان بپوشید مانع از یخ کردن بدن می شود و به خوبی از پاها محافظت میکند.

 

خرید کت و شلوار برای زمستان

ممکن است دوست داشته باشید بجای پوشیدن یک دست کت و شلوار معمولی از کت و شلواری استفاده کنید که سنخیت بیشتری با زمستان دارد. اگر این طور است بهتر است سراغ خرید کت و شلواری بروید که پارچه ان کمی ضخیم است یا  از جنس پشم تهیه شده است.

 

به خاطر داشته باشید قبل از خرید لباس‌هاي‌ پشمی باید نکات ضروری مربوط به پوشیدن و نگهداری این لباس‌ها را بدانید تا بتوانید انتخاب درستی کنید. استفاده از کت و شلوارهای تیره رنگ و ضخیم احساس زمستانی بودن بیشتری به استایل شما میدهد و گرم‌تر هم نگه‌تان می‌دارد.

جدیدترین مطالب سایت