جستجو در تالاب

تزریق ژل لب طبیعی

مجموعه : رپورتاژ آگهی
تزریق ژل لب طبیعی

در این مقاله ما می خواهیم توضیح کاملی مربوط به ژل لب طبیعی به شما بدهیم و همچنین اطلاعاتی مربوط به مراقبت های پس از تزریق ژل لب طبیعی به شما میدهیم. از طرفی دیگر به شما می گوییم این نوع تزریق مناسب چه افرادی می باشد.

برای دانستن مفهوم ژل لب طبیعی ابتدا توضیح مختصری مربوط به ژل لب به شما می دهیم تا بفهمید عملکرد ژل لب چگونه  عمل میکند؟

 

ژل لب چیست؟

ژل لب در اصل برای افزایش حجم لب و بهبود فرم لب ها استفاده و تزریق می شود. این ژل لب ها انواع و برند های گوناگونی دارند که نسبت به نیاز افراد در سی سی های مختلف عرضه می شوند. هیالورونیک اسید ماده ای است که به صورت کاملاً طبیعی در بدن پیدا می شود و باعث افزایش حجم لب به صورت طبیعی می شود ، شرکت های جدید تزریق ژل لب هم جدیداً از این نوع ماده در ژل های خود استفاده می کنند که به صورت طبیعی با بدن سازگار شوند.

این نوع ژل ها از طریق سوزن بسیار کوچکی مستقیماً در اطراف و درون لب تزریق می شوند. الزامی است این عمل تزریق ژل لب را دکتری انجام دهد که کاملاً به آناتومی لب و صورت آشنایی داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بوتاکس نیز می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

 

هزینه بوتاکس صورت

ژل لب انواع مختلفی دارد که شامل موارد زیر می شود.

تزریق ژل لب طبیعی، تزریق ژل لب مدل فانتزی (تزریق ژل لب مدل هالیوودی، تزرق ژل لب مدل چاک دار و تزریق لب مدل روسی) ، تزریق ژل لب مدل قلوه ای، تزریق ژل لب مدل گرد، تزریق ژل لب به گوشه لب، تزریق ژل لب مدل سوتی، ژل لب کره ای و تزریق ژل لب مدل باربی.

 

ژل لب طبیعی چیست؟

این نوع از عمل تزریق یعنی تزریق ژل لب طبیعی، برای افرادی استفاده می شوند که نمی خواهند لب آن ها حالت غیر طبیعی بگیرد. معمولاً این نوع تزریق ها بسیار کم لب را برجسته می کنند و می توان گفت پس از تزریق تغیرات زیادی در لب هایتان نمی بینید.این نوع تزریق ژل طبیعی یک حجم و فرم کمی به لب های شما می دهد، هزینه تزریق ژل لب آن کم تر است و همچنین تخصص کمتری برای تزریق نیاز دارد.

از طرفی دیگر این تزریق ژل لب باعث می شود چین و چروک لب شما از بین برود، هم می توان به لب بالایی تزریق کرد و هم لب پایینی (بسته به نیاز مشتری می باشد). همچنین برای برقرار کردن تقارن میان دو طرف لب های شما ممی توان از این نوع تزریق ژل لب استفاده کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کانتورینگ و زاویه سازی صورت می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

کانتورینگ صورت

 

ماندگاری ژل لب طبیعی

ماندگاری ژل لب طبیعی به عواملی بستگی دارد، ولی همان طور که می دانید تزریق ژل لب یک نوع عمل تزریق می باشد و همه عمل های تزریقی یک بازه زمانی دارد. ژل لب طبیعی هم از این قضیه مستثنی نمی باشد و پس از تزریق یک بازه مشخصی دارد که معمولاً این بازه بین شش ماه تا یک سال می باشد. برای ماندگاری بیشتر ژل لب باید هزینه بیشتری برای برند ها و مدل های ژل لب پرداخت کنید تا ماندگاری بیشتری بر روی لب هایتان داشته باشد.

 

مراقبت هایی که پس از تزرق ژل لب طبیعی باید انجام داد.

برای این که پس از عمل آن نتیجه دل خواه خود را ببینید باید یک سری مراقبت های خاص داشته باشید تا فرم لب هایتان همان طوری که می خواهید بشود. این مراقبت ها شامل موارد زیر می شود. (توجه داشته باشید این مراقبت ها به صورت عمومی می باشد، ممکن است برای برخی افراد خاص این مراقبت ها فرق داشته باشد پس حتماً با دکتر خود مشورت کنید.)

 

توجه داشته باشید که یک روز قبل عمل و یک روز بعد عمل تزریق کاملاً استراحت داشته باشید تا آب رسانی به لب هایتان به خوبی انجام شود. اگرچه خود انجام عمل تزریق ژل لب طبیعی زمان گیر و سخت نیست ولی باید استراحت کافی را داشته باشید.

 

تزریق ژل لب طبیعی

یکی دیگر از عوامل نگران کننده پس از تزریق ژل لب طبیعی، نگرانی بابت ایجاد شدن تورم، کبودی و خونریزی می باشد. توجه داشته باشید که این عوامل کاملاً طبیعی هستند و اصلاً جای نگرانی نیست. فقط باید دارو های که دکتر متخصص برای شما تجویز می کند سر زمان مشخص شده مصرف کنید تا این عوامل از بین بروند و لبتان حالت اولیه را پیدا کند.

 

توجه داشته باشید پس از تزریق ژل لب طبیعی، بین 35 دقیقه تا یک ساعت اثر بی حسی بر روی لب هایتان باقی می ماند و در این مدت بهتر است هیچ گونه مایعاتی ننوشید و همچنین هیچ گونه مصرف غذایی نداشته باشید تا اثر بی حسی کامل از بین برود و پس از آن می توانید به راحتی مایعات و غذای مورد نظر را میل کنید.

 

مورد بعدی مربوط به نور مستقیم خورشید و یا هر نور بسیار شدید دیگری است که به لب هایتان بخورد. پس تا مدت کمی از قرار گرفتن زیر نور شدید آفتاب پرهیز کنید تا لب هایتان خشک نشود.

 

یکی دیگر از عوامل بسیار مهم و تاثیر گذار بر ماندگاری ژل لب مدل طبیعی مصرف نکردن مشروبات الکی و همچنین نکشیدن سیگار می باشد. این عامل یکی از مهم ترین عوامل ماندگاری به شمار میاید پس تا مدت مشخص شده هیچ گونه دخانیاتی مصرف نکنید و همچنین هیچ گونه مصرف مشروبات الکلی نداشته باشید.

 

از مصرف دارو های ضد انعقاد خونی، مواردی از دارو های مسکن و دارو های رقیق کننده قبل عمل تزریق استفاده نکنید. این دارو ها باعث می شود موار تزریق به خوبی نمایان نشود.

 

چگونه نتیجه تزریق ژل لب طبیعی تر شود؟

برای این که فرم و حالت لب های شما به صورت طبیعی تر در بیاید ایتدا باید بدانید این همانند یک هنر است و هیچ گونه خطایی نباید پیش بیاید. محل های تزریق، مقدار تزرق، نوع ماده، برند ماده و … عواملی هستند که بر روی طبیعی تر شدن این ژل لب تاثیر می گذارد. طبق گفته پزشکان متخصص در هر بار تزریق بیش از 1 میل نباید تزریق شود تا لب ها فرم طبیعی خود را از دست ندهند.

 

همچنین محل های تزریق باید به درستی انتخاب شود تا لب هایتان فرم طبیعی تری به دست بیاورد. مراقبت های بعد تزریق باعث می شود فرم لب شما به حالت طبیعی نزدیک تر شود. با این حال این یک عمل تزریق می باشد و پس از گذشت دوره مخصوص به خود به حالت اولیه در صورت عدم تمدید باز می گردد.

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
لحظه دیدار ناصر ملک مطیعی و علی پروین (کلیپ)
لحظه دیدار ناصر ملک مطیعی و علی پروین (کلیپ)