جهت پرداخت قبض آب، برق، گاز، تلفن ثابت و همراه اینجا کلیک کنید

مجموعه : رپورتاژ آگهی
جهت پرداخت قبض آب، برق، گاز، تلفن ثابت و همراه اینجا کلیک کنید

پرداخت قبض های خدماتی یکی از دغدغه های همیشگی مان است. هر ماه انواع قبض آب ، برق، گاز، تلفن ثابت و همراه با مهلت پرداخت متفاوت به دست ما می رسد که عدم پرداخت به موقع آنها موجب اخطار و یا حتی قطع شدن اشتراک می شود.

تا قبل از ظهور روشهای الکترونیک پرداخت قبض، تنها روش پرداخت قبض از طریق مراجعه حضوری به بانک بود که باعث ایجاد صف های طولانی می شد. اما در حال حاضر با وجود انواع روشهای پرداخت، پرداخت قبض بسیار آسان شده است.

 

هرچند در برخی مواقع و به دلیل عدم آگاهی کاربران از روشهای مطمئن پرداخت، اینگونه پرداخت ها منجر به سواستفاده از اطلاعات حساب بانکی می شود. استفاده از یک روش مناسب و مطمئن برای پرداخت کلیه قبض ها و ثبت اطلاعات پرداخت به ما کمک می کند تا با نظم بیشتر و با خیالی آسوده قبض های خود را پرداخت کنیم.

روشهای مختلفی مثل استفاده از اپلیکیشن های پرداخت، تلفن بانک، درگاه های اینترنتی، کدهای USSD برای پرداخت قبض وجود دارد که شاید شما هم اغلب این روش ها را امتحان کرده اید و معایب و مزایای هر یک را بدانید اما در ادامه به معرفی یکی از بهترین روشها پرداخته ایم.

 

پرداخت قبض آب، برق، گاز، تلفن ثابت و همراه با اپلیکیشن کارپرداز

یکی از روشهای استعلام بدهی و پرداخت قبض خدماتی استفاده از برنامه ها و اپلیکیشن های موبایلی است. اپلیکیشن کارپرداز با امکان اسکن بارکد قبض، پرداخت قبض را آسانتر نموده است. با لمس بارکدخوان و گرفتن دوربین روی قسمت بارکد قبض آب، برق، گاز و … شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض به طور خودکار در برنامه وارد می شود و پس از آن به راحتی می توانید قبض خود را پرداخت نمایید.

 

کارپرداز؛ برنامه ای جامع و کار راه انداز!

علاوه بر امکان پرداخت قبض با برنامه کارپرداز می توانید جریمه رانندگی و یا عوارض شهرداری (عوارض خودرو) را استعلام و پرداخت نمایید. سایر ویژگی های کارپرداز در ادامه آمده است:

خدمات خودرو: خرید طرح ترافیک، استعلام خلافی خودرو، استعلام معاینه فنی خودرو، نوبت دهی معاینه فنی، نقشه مراکز معاینه فنی و …
خدمات موبایلی: استعلام رجیستری گوشی، استعلام قیمت گوشی کارکرده، استعلام قیمت سیم کارت ، خرید شارژ و بسته اینترنت
خدمات استعلام: خدماتی چون استعلام سوابق بیمه ، استعلام سهام عدالت، استعلام ممنوع الخروجی، استعلام مرسولات پستی، استعلام صحت کد ملی و…

جهت پرداخت قبض آب، برق، گاز، تلفن ثابت و همراه اینجا کلیک کنید

همچنین نرخ ارز و طلا، نمایش تاریخ و آب و هوا از جمله دیگر امکانات این برنامه است. از دیگر ویژگی های این برنامه مفید و کاربردی امکان طرح سوال و پاسخگویی از سوی کارشناس است. همچنین می توانید با جستجو در میان پرسش و پاسخ های قبلی کاربران برنامه، به جواب سوالات خود برسید.

برنامه کارپرداز با تهیه وبسایتی با همین نام به اطلاع رسانی در خصوص انواع وام، وام ازدواج، هدیه ازدواج، سوابق بیمه، طرح ترافیک، معاینه فنی، سهام عدالت، یارانه و … می پردازد. توصیه می کنیم برای اطلاع از آخرین اخبار به سایت کارپرداز به نشانی https://kaarpardaz.com سر بزنید.

برای دانلود مستقیم آخرین نسخه این برنامه مفید و کاربردی کافیست به وبسایت کارپرداز مراجعه کنید و یا از همینجا به طور مستقیم دانلود کنید:

دانلود مستقیم کارپرداز

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت