مجموعه : رپورتاژ آگهی
بروزرسانی : 8 اسفند 1402

جورج فیشر

جورج فیشر

سیستم لوله کشی گرمایش خانه GF بهبود

سیستم گرمایشی دکوراسیون منزل جورج فیشر  GF یک روش گرمایشی است که می تواند در مصرف انرژی صرفه جویی کند و به طور موثر میکروکلیمای اتاق را تنظیم کند، از مزایای راحتی حرارتی بالا، صرفه جویی در انرژی، بهره برداری و نگهداری راحت، بدون آلودگی، عمر طولانی و غیره می باشد.

تکنولوژی اتصال لوله با قطر بزرگ

راه حل های حرفه ای

سیستم اتوماسیون Hycleen

GF مفتخر است که GF بیش از 200 سال سابقه موفق دارد، از روزی که یوهان کنراد فیشر این شرکت را در سال 1802 تأسیس کرد. آنچه به عنوان یک کارخانه ذوب مس کوچک و کارخانه توسعه آلیاژهای جدید آغاز شد، GF به تمرکز صنعت جهانی آنطور که ما می شناسیم رشد کرده است. این شرکت جورج فیشر در سال 1864 شروع به تولید اتصالات لوله آهنی چکش خوار بادوام کرد و به این ترتیب پایه و اساس سیستم لوله کشی GF امروزی را گذاشت. امروزه به یک پیشرو در سیستم های لوله کشی ایمن و قابل اعتماد انتقال مایع و گاز تبدیل شده است. با وجود تغییرات مداوم در شرکت، نوآوری و پایداری متمرکز بر مشتری همچنان ارزش های اصلی سیستم های لوله کشی GF است.

جورج فیشر مخزن ذخیره سازی

در هر شرکت تولیدی و فرآوری، یک مخزن ذخیره برای ذخیره رسانه های مایع وجود دارد. GF Piping Systems ابزارهای سریع، قابل اعتماد و ایمن را برای پر کردن و تخلیه مخازن ذخیره سازی فراهم می کند. سبد محصولات گسترده ما شامل طیف گسترده ای از سیستم های لوله کشی، فن آوری های اندازه گیری، کنترل و فعال سازی، شیرهای اتوماتیک و دستی، و طیف گسترده ای از محصولات شیر ​​برای رفع نیازهای کاربردی است.

سیستم قابل اعتماد تا 100 سال عمر مفید
یک منبع آبی ثابت که هرگز قطع نمی شود
سیستم ضد نشت هدررفت آب را کاهش می دهد

چرخه عمر طولانی تر محصول نقش مثبتی در کنترل انتشار کربن دارد.

کنترل فشار مکانیکی

حفظ فشار مورد نیاز در داخل سیستم هم برای ایمنی تولید و هم برای تضمین طول عمر اجزای سیستم جورج فیشر مهم است. شیر تنظیم فشار فشرده فشار مورد نیاز را به طور دقیق و قابل اطمینان حفظ می کند.

بالاترین مقاومت شیمیایی
پشتیبانی حرفه ای در انتخاب مواد

بدون آلودگی شیمیایی

دستگاه رقیق کننده

کنترل دوز و/یا رقیق کردن مواد شیمیایی، به ویژه مواد شیمیایی خشن، نیازمند درجه بالایی از تخصص و حمل و نقل ایمن است. در طی این فرآیند، مقدار کمی از ماده شیمیایی غلیظ برای رقیق شدن در خط اصلی یا میکسر استاتیک قرار می گیرد. با استفاده از شیرهای اطمینان، دبی سنج و کنترلرها می توان به راحتی سیستم های کنترلی را بر اساس نیاز مشتری ساخت.

با ما تماس بگیرید
فرآیند کاملاً خودکار
داده های CAD برنامه ریزی را ساده می کند
دقت دوز بالا به صرفه جویی در مواد شیمیایی کمک می کند

سطح صاف (بدون رسوب آهک) به صرفه جویی در انرژی کمک می کند

کنترل مخلوط دسته ای

هنگام انتخاب سیستم بچینگ مناسب دو بار فکر کنید. GF Piping دارای طیف وسیعی از محصولات است که الزامات بهداشت، ایمنی و مقررات قانونی فاضلاب را برآورده می کند. فن آوری اندازه گیری و کنترل ما کنترل دقیق پردازش دسته ای را تضمین می کند. طیف محصولات ما در انواع مواد و فن آوری ها برای انواع صنایع فرآیندی موجود است.

امنیت شخصی را بهبود بخشید
50 سال تجربه حمل و نقل شیمیایی
دقت +/- 1 %

بدون آلودگی شیمیایی

سیستم فناوری ساختمان

راه حل ایده آل برای تامین آب آشامیدنی، زهکشی، گرمایش و سرمایش شما – راه حل های لوله کشی طولانی مدت که با بالاترین استانداردها در ساختمان های مدرن مطابقت دارد.

تاسیسات آب آشامیدنی باید دارای بالاترین استانداردهای بهداشتی باشد. شبکه های آب گرم به سیستم های صرفه جویی انرژی کارآمد نیاز دارند که شامل اندازه گیری و فناوری کنترل قابل اعتماد برای اطمینان از سطح بالایی از راحتی است. GF Piping Systems سیستم‌های لوله‌کشی و محصولات شیری بادوام و کارآمد را برای خانه‌های مسکونی، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، ساختمان‌های صنعتی، امکانات تفریحی و کشتی‌های دریایی ارائه می‌کند.

راهکارهای بهداشتی برای تامین آب شرب ساختمان

سیستم های لوله کشی و محصولات شیر ​​ما فاقد فضاهای آب مرده هستند، بنابراین به طور موثر از آلودگی میکروبی جلوگیری می کند. راه حل های بهداشتی ما شامل اندازه گیری قابل اعتماد، فن آوری های کنترل و مداخلاتی است که بالاترین استانداردها را در ساختمان های حساس یا بزرگ مانند هتل ها و بیمارستان ها تضمین می کند.

آسان برای کار در حالی که اطمینان از راحتی زندگی

با توجه به طراحی جریان کامل اتصالات ما، سیستم لوله کشی ما حداقل افت فشار را دارد و صدای بسیار کمی تولید می کند. علاوه بر این، لوله های زهکشی فاضلاب ما از مواد معدنی تقویت شده برای عایق صوتی خوب هستند. راه حل های ما دمای مناسب آب را به شما می دهد تا از زمان حمام خود لذت ببرید.

جورج فیشر

استفاده آسان و نصب سریع

ما به صاحبان خانه، اپراتورها و برنامه ریزان راه حل هایی با کیفیت بالا و نصب آسان برای حفظ بهداشت آب آشامیدنی در سیستم های تامین آب سرد و گرم، زهکشی، گرمایش و سرمایش در ساختمان های مسکونی و تجاری ارائه می دهیم.

استانداردهای بالای بهره وری انرژی و پایداری

سیستم‌ها و راه‌حل‌های کم مصرف ما از فناوری اندازه‌گیری و کنترل قابل اعتماد برای اطمینان از راحتی داخل ساختمان استفاده می‌کنند و در عین حال مصرف انرژی را به حداقل می‌رسانند و در عین حال تلفات دما در منبع آب گرم داخلی ساختمان را کاهش می‌دهند.

مواد و خدمات با کیفیت

سیستم ها و محصولات فناوری ساختمان از پلاستیک با کیفیت بالا و برنز مقاوم در برابر خوردگی، آهن چکش خوار گالوانیزه گرم و مواد روی با خلوص بالا و آلیاژهای برنج ساخته شده اند تا تمامی الزامات گواهینامه آب آشامیدنی را برآورده کنند.
خدمات ما برای ساختمان ها و سیستم های بزرگ جدید یا موجود که جورج فیشر به الزامات بهداشتی حساس هستند – آزمایش نصب کامل آب آشامیدنی: از ورودی ساختمان تا شیرها مناسب است.

میکروالکترونیک

آینده بهتری بسازید. راه حل های نوآورانه سیستم های لوله کشی GF دارای محصولات با کیفیت بالا و با عمر طولانی و خدمات پیشرفته هستند که می توانند برنامه ریزی، نصب و تحویل سریع و آسان شوند و کارایی اقتصادی را تضمین کنند.

راه حل های ما برای چندین دهه اثبات شده و قابل اعتماد بوده اند و تیم حرفه ای بسیار ماهر ما با مشتریان ما همکاری می کنند تا به طور مداوم آنها را بهبود بخشند و به کمال برسانند. مدیران پروژه GF از تکمیل پروژه با کیفیت بالا اطمینان حاصل می کنند و خدمات نوآورانه ای را در هر مرحله از نصب به شما ارائه می دهند.

تحویل سریع

برای اطمینان از اینکه پروژه های کارخانه میکروالکترونیک طبق برنامه تحویل داده می شوند، به مدیران پروژه GF بسیار ماهر، خدمات مهندسی، فناوری پیشرفته لحیم کاری و مدیریت موجودی اعتماد کنید.

عملکرد صاف جورج فیشر 

خواص 100% ضد خوردگی و ضد نشت محصولات GF Piping Systems برای چندین دهه در تصفیه آب فوق خالص و فاضلاب در کارخانه های نیمه هادی و همچنین در برنامه های اتاق تمیز ثابت شده است و بهینه سازی هزینه را تضمین می کند.

محصول با کیفیت بالا

سیستم‌های لوله‌کشی GF از طریق مواد اولیه با کیفیت بالا، کنترل‌های پیشرفته فرآیند تولید و تکنیک‌های جوشکاری پیشرفته، مشخصات دقیق تحویل آب را برآورده می‌کند.

انتشار CO2 را به حداقل برسانید

سیستم های لوله کشی بدون هالوژن و فرئون سازگار با محیط زیست، انتشار CO2 را کاهش می دهد و الزامات نظارتی را برآورده می کند.

برای عصر جدید جورج فیشر میکروالکترونیک آماده شوید

ما با مشتریان خود برای نوآوری محصولات و خدمات همکاری می کنیم تا نیازهای خلوص بالاتر، سایت های تولید حیاتی تر، و نیاز روزافزون به مدیریت کیفیت و دیجیتالی شدن را برآورده کنیم. هدف ما کاهش خطای انسانی است.

جورج فیشر

نیمه هادی

با توجه به پیچیدگی و حساسیت فرآیندها و محصولات صنعت نیمه هادی، تأسیسات بسیار تخصصی در مناطق تولید کاملاً کنترل شده و عاری از گرد و غبار کار می کنند. برای این منظور، ما مجموعه ای از سیستم های پلاستیکی با خلوص بالا را برای انتقال ایمن و قابل اعتماد سیالات فرآیند در تولید نیمه هادی ارائه می دهیم.

جورج فیشر

فتوولتائیک

فرآیند تولید سیستم های فتوولتائیک نیازمندی های بالایی بر خلوص، ایمنی و کیفیت است. باید اطمینان حاصل شود که محیط در شرایط تمیز حمل می شود. ما مجموعه‌ای از محصولات را ارائه می‌دهیم که الزامات کاربرد آب پیشرفته صنعت فتوولتائیک را هم از نظر فناوری فرآیند و هم از نظر فرآیندهای تولید برآورده می‌کند.

جورج فیشر

TFT – LED

فرآیند تولید فناوری TFT/LED و رسانه های ذخیره سازی شامل تمیز کردن ویفر، پوشش فلز، فرآیندهای الگوبرداری و اچ است؛ فرآیندهای معمولی مانند آب خنک کننده، خنثی سازی و توزیع شیمیایی را می توان اعمال کرد. ما راه حل های مناسبی را بر اساس الزامات فرآیند، شرایط دما و غلظت شیمیایی ارائه می دهیم.

فاضلاب و آب خاکستری سیاه

فاضلاب حاصل از سینک‌ها، دوش‌ها، و همچنین توالت‌ها و امکانات پزشکی، یعنی آب خاکستری و سیاه، باید به طور ایمن به سیستم تصفیه فاضلاب کشتی هدایت شود. راه حل های سیستم های لوله کشی GF حمل و نقل ایمن فاضلاب را تضمین می کند. فناوری مدرن الکتروفیوژن، فناوری پیوند یا فناوری اتصال مکانیکی ما نصب سریع را تسهیل می‌کند و مجموعه محصولات بسیار متنوع ما به نصابان انعطاف‌پذیری بیشتری ارائه می‌دهد. تمام سیستم‌های لوله‌کشی پلاستیکی ما بدون خوردگی هستند و عمر مفید بالایی دارند.

تهویه کننده هوا

تهویه مطبوع نقش مهمی در محیط زندگی دارد زیرا به ایجاد محیطی سالم و دلپذیر از نظر دما و رطوبت کمک می کند. سیستم‌های انبساط مستقیم آسایش حرارتی را برای سیستم‌های با ظرفیت کم فراهم می‌کنند، اما برای کشتی‌های بزرگ‌تر، اغلب از سیستم‌های آب سرد استفاده می‌شود. سیستم لوله کشی GF به دلیل ژاکت محافظ قوی و عایق کارآمد، راه حلی ایده آل برای عمر طولانی برای کاربردهای داخلی است.

تمیز کردن گاز اگزوز

سازمان بین المللی دریانوردی دستور داده است که حداکثر حد مجاز گوگرد برای سوخت های دریایی از 3.5 درصد به 0.5 درصد کاهش یابد. همه کشتی‌ها در سرتاسر جهان مجبور خواهند شد به جای نفت کوره با گوگرد بالا که در حال حاضر بازار را تحت سلطه دارند، از سوخت یا گاز طبیعی کم سولفور استفاده کنند. در نتیجه، مالکان کشتی باید استفاده از سوخت‌های کم سولفور یا فناوری پاک یا جایگزین‌های دیگر را برای برآورده کردن الزامات سخت‌گیرانه انتخاب کنند.

تصفیه آب بالاست

سیستم های تثبیت کننده با استفاده از مخازن بالاست برای عملیات حمل و نقل ایمن و کارآمد در کشتی ها ضروری هستند. با این حال، به دلیل تعداد زیاد موجودات دریایی، تصفیه آب بالاست کشتی برای جلوگیری از تأثیر بر محیط زیست اکولوژیکی دریایی و بهداشت آب دریا است. GF Piping Systems با تجربه گسترده خود در تصفیه آب، فیلتراسیون رسانه، دوز و تحویل شیمیایی، راه حل های نوآورانه متنوعی را برای کاربردهای تصفیه آب بالاست دریایی ارائه می دهد.

سیستم آب بالاست

به منظور اطمینان از ایمنی کل سفر، پارامترهای مربوط به ثبات جانبی کشتی، تریم، پاشنه، قدرت مانور و تنش تیر کشتی باید به طور قابل اعتماد حفظ شود. بنابراین از سیستم های آب بالاست برای افزایش وزن کشتی در مکان های مهم و در نتیجه حفظ تعادل استفاده می شود. برای اطمینان از عملیات بالاست در حین جابجایی محموله در دریا و بنادر، سیستم های لوله کشی بالاست و مخزن بالاست در کشتی نصب می شوند.

تحویل آب سرد و گرم

تامین آب کارآمد از طریق تکنیک های نصب ساده. سیستم های ما برای کاربردهای توزیع آب آشامیدنی در انواع کشتی ها مناسب هستند. به طور موثر آب جاری را به کابین ها، گالی ها، اتاق های غذاخوری و بارها تامین کنید. انعطاف پذیری بالای مواد و تکنیک های نصب آسان، زمان و هزینه نصب را به حداقل می رساند. نصاب ها می توانند خطوط لوله مجزا یا پیوسته، شبکه حلقوی، سه راهی های انشعاب و خطوط لوله پیوسته را در هر عرشه و بالابر کشتی نصب کنند.

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت