مجموعه : رپورتاژ آگهی
بروزرسانی : 29 اسفند 1402

خرید دستگاه لیزر موهای زائد تیتانیوم ، پلاتینیوم و الکس دایود

خرید دستگاه لیزر موهای زائد تیتانیوم ، پلاتینیوم و الکس دایود

خرید و فروش دستگاه لیزر تیتانیوم

اگر قصد خرید دستگاه لیزر تیتانیوم را دارید تحقیق درمورد روش پرداخت هزینه آن مفید خواهد بود. شما می توانید برای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم هزینه را نقد یا ماهانه پرداخت کنید که اغلب شرکت های توزیع کننده دستگاه لیزر به دو صورت پرداخت ماهانه را می پذیرند:

تامین مالی و لیزینگ. تامین مالی بدین صورت است که مشتری با پرداخت آخرین صورت حساب، مالک دستگاه لیزر می شود. در خرید دستگاه لیزر تیتانیوم به روش لیزینگ مشتری می تواند از دستگاه استفاده کند، درحالی که هنوز تمام هزینه آن را پرداخت نکرده باشد.

صرف نظر از اینکه مشتری از طریق لیزینگ یا تامین مالی پرداخت کند؛ به طور معمول، مدت زمان بازپرداخت بسته به اعتبار مشتری، زمان فعالیت و سلامت مالی کسب و کار او شامل 36، 48 یا 60 ماه خواهد بود.

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم به روش تأمین مالی یا لیزینگ یک فرآیند بسیار ساده است و معمولاً به یک درخواست معتبر یک صفحه ای و صورتحساب بانکی سه ماه اخیر مشتری نیاز دارد.

فروش دستگاه لیزر پلاتینیوم و  تیتانیوم می تواند بسیار سودآور باشد به این دلیل که از بین بردن موهای زائد با دستگاه لیزر تیتانیوم به عنوان سومین درآمد مهم برای کلینیک ها و مراکز زیبایی پوست شناخته شده است. در سال های اخیر، تعدادی از شرکت های تازه تاسیس شروع به فروش دستگاه لیزر تیتانیوم کرده اند که این امر رقابت بی سابقه ای را در بازار ایجاد کرده است.

این دستگاه ممکن است بسیار گران قیمت و هزینه ای بالغ بر 250،000 دلار داشته باشد؛ بنابراین سود فروش دستگاه لیزر تیتانیوم برای تولیدکننده و نمایندگان فروش بسیار زیاد است. نمایندگان انگیزه زیادی برای فروش دارند به دلیل اینکه سودی که آنها از کمیسیون فروش دستگاه لیزر تیتانیوم دریافت می کنند با توجه به هزینه ماشین آلات، قابل توجه است.

خرید و فروش دستگاه لیزر الکس دایود

هنگام تصمیم گیری در مورد خرید دستگاه لیزر الکس دایود، هزینه آن می تواند مورد توجه قرار گیرد. با توجه به هزینه و تقاضای زیاد برای خرید دستگاه لیزر الکس دایود، جای تامل است که بین فروشندگان و خریداران قراردادی منعقد شود. قراردادهای خرید و فروش دستگاه لیزر الکس دایود بسیار متفاوت است و مفاد منحصر به فردی را شامل می شوند. توافق بر بندهای قرارداد همچون چگونگی پرداخت هزینه دستگاه و ارائه خدمات پس از فروش تاثیر بسزایی در تصمیم گیری برای خرید دستگاه ایزر الکس دایود دارد. 

وقتی مشتریان با خرید دستگاه لیزر الکس دایود در کلینیک خود سرمایه گذاری می کنند دریافت خدمات پس از فروش تا حد ممکن برای آنها بسیار مهم است. اگر شرکت های توزیع کننده، این خدمات را در هنگام فروش دستگاه لیزر الکس دایود به طور مکتوب در قرارداد ذکر کنند، این امر باعث افزایش قیمت دستگاه می شود. همچنین برخی از شرکت ها در هنگام فروش دستگاه لیزر الکس دایود، آموزش کار با دستگاه را به عنوان بخشی از خدمات خود ارائه می دهند و خریداران را ملزم به پرداخت هزینه ای برای آموزش اولیه می کنند. ارائه چنین خدماتی توسط شرکت ها در هنگام فروش دستگاه لیزر الکس دایود بسیار مهم است، زیرا مشتریان تجهیزاتی را می خرند که از شکستن در امان نیستند و اغلب آنها در صورت نارضایتی قرارداد خود را لغو می کنند.

خرید و فروش دستگاه لیزر موهای زائد

قبل از اینکه افراد اقدام به خرید دستگاه لیزر موهای زائد برای کلینیک های خود کنند، لازم است زمان قابل توجهی را صرف تحقیق در مورد تامین کنندگان و تولیدکنندگان کنند. اغلب خریداران در نظر دارند تجهیزات مقرون به صرفه با قراردادهای خدمات خوب پیدا کنند تا بتوانند بهترین درمان را برای مشتریان خود فراهم کنند. در این مقاله چند نکته ارزشمند از تجربه عملی خریداران (که به مشتریان جدید کمک می کند قبل از خرید دستگاه لیزر موهای زائد بهتر تصمیم بگیرند) ارائه شده است.

کاهش قیمت دستگاه لیزر موهای زائد در سال های اخیر: از زمان شروع فروش دستگاه لیزر موهای زائد در سال 2005، رقابت شرکت های متعدد باعث کاهش قیمت آنها به میزان قابل توجهی شده است. یعنی اکنون زمان خوبی برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد است. اما مشتریان باید هزینه های جانبی مانند هزینه سرویس دستگاه، آموزش کار با آن و سهولت تعویض قطعات آن را نیز در نظر بگیرند.

ارتقاء دستگاه: مشتریان در هنگام خرید دستگاه لیزر موهای زائد باید از فروشندگان بخواهند که در صورت ظهور فناوری جدید، قرارداد خدمات پس از فروش آنها باید شامل ارتقا رایگان باشد. اگر شرکت های توزیع کننده در نظر دارند از رقبای خود جلوتر باشند و آخرین فناوری را به مشتریان خود ارائه دهند، در هنگام فروش دستگاه لیزر موهای زائد این بند را در قرارداد مکتوب می کنند.

آموزش کار با دستگاه لیزر: نکته خوب در مورد خرید از یک شرکت توزیع کننده این است که آنها نه تنها دستگاهی را که دارای فناوری جدید است به مشتریان می فروشند، بلکه در هنگام فروش دستگاه لیزر موهای زائد آنها را به طور کامل در مورد دستگاه آموزش می دهند و به آنها گواهینامه ای از طرف تولیدکننده ارائه می نمایند. این گواهینامه برای دریافت بیمه و همچنین برای مجوز کار مورد نیاز است.

پرداخت هزینه دستگاه به صورت اقساط: طبق تجربه مشتریان، بهترین راه برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد پرداخت قسطی هزینه آن بوده و علتش این است که با این روش پرداخت، پول برای سایر کالاهای ضروری کلینیک مانند کاناپه، نوسازی ملک و سایر هزینه های راه اندازی کلینیک تامین می شود. اغلب شرکت ها با در نظر گرفتن فروش دستگاه لیزر موهای زائد به صورت اقساطی این امکان را برای مشتریان خود فراهم می کنند.

خرید دستگاه لیزر موهای زائد تیتانیوم ، پلاتینیوم و الکس دایود

تنوع کیفیت برندهای مختلف: برندی که خریداران انتخاب می کنند به عواملی مانند نوع پوست، ناحیه مورد نظر برای از بین بردن پوست، دوام و اثربخشی درمان بستگی دارد. براساس این ملاحظات افراد مجبور به خرید دستگاه لیزر موهای زائد با برندهای مختلف هستند.

جمع بندی

یکی از عوامل موثر در خرید دستگاه لیزر موهای زائد، تیتانیوم و الکس دایود قیمت آن دستگاه است. اغلب شرکت های توزیع کننده امکان پرداخت ماهانه هزینه دستگاه را برای خریداران فراهم کرده اند که به مشتریان در خرید آن کمک کنند.

با این حال بهتر است در هنگام خرید و فروش دستگاه لیزر موهای زائد قراردادی بین خریدار و فروشنده منعقد شود که در آن روش پرداخت و خدمات پس از فروش ذکر شده باشد.

به دلیل اینکه خرید این دستگاه ها به سرمایه زیادی احتیاج دارد، ارائه خدمات پس از فروش برای خریداران مهم است. خریداران می توانند برای یک تصمیم گیری بهتر از تجربیات عملی دیگر مشتریان در خرید این دستگاه ها استفاده کنند.

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت