جستجو در تالاب

معرفی خدمات و نوبت دهی دندانپزشک متخصص ارتودنسی

مجموعه : رپورتاژ آگهی
معرفی خدمات و نوبت دهی دندانپزشک متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی در واقع یک دندانپزشک می باشد که پس از اتمام دوره دندانپزشکی عمومی، تخصص خود را در زمینه ارتودنسی دریافت کرده است. این دوره عموما سه سال به طول می انجامد. در دوره ارتودنسی عموما مواردی چون اصلاح نامنظمی دندان ها، صاف نمودن دندان های کج، تراز کردن فک و مواردی از این قبیل آموزش داده می شود.در ادامه سایت پی جو را به شما معرفی میکنیم که در آن لیست کامل پزشکان متخصص ارتودنسی درج شد هاست.

 

افرادی که زیبایی برای آنها اهمیت بالایی دارد و از وضعیت قرارگیری دندان های خود رضایت ندارند، اغلب به یک دندانپزشک و متخصص ارتودنسی رجوع می نمایند. عموما خدماتی که توسط این متخصصان ارائه می شود به قرار زیر است.لیست پزشکان متخصص ارتودنسی دندان در شیراز و سایر شهرهای ایران را در سایت پی جو مشاهده نمایید.

 

معرفی متخصص ارتودنسی

رفع جلوزدگی فک بالا

اصلاح جلوزدگی فک پایین

رفع فاصله بین دندان ها

تنظیم نمودن فک ها

انجام انواع ارتودنسی

 

آشنایی با انواع ارتودنسی دندان:

باید در نظر داشته باشید که یک متخصص ارتودنسی، اقدام به انجام انواع ارتودنسی ها می کند. از همین رو لازم است تا با ارتودنسی های مختلف آشنا باشید:

سنتی: در این روش که قدیم مورد استفاده قرار می گرفت، از فولادهای ضدزنگ برای ایجاد براکت ها و مرتب نمودن دندان ها استفاده میشد. سپس براکت های مذکور به کمک سیمان به یکدیگر متصل می گردیدند.

معرفی خدمات و نوبت دهی دندانپزشک متخصص ارتودنسی

خدمات متخصص ارتودنسی

 

دیمون: این نوع ارتودنسی دندان نیاز به مراجعه مداوم به پزشک ندارد. این روش درمانی بسیار سریع پیاده سازی می شود و وزن زیادی نیز بر روی دندان ها وارد نمی کند.

سرامیکی: در این روش، متخصص ارتودنسی از براکت های سرامیکی استفاده می نماید که شفاف هستند. لذا اغلب بزرگسالان از آن بهره می برند.

ارتودنسی پالاتال: این مورد به صورت دستگاهی است که پشت فک قرار می گیرد و هم اندازه سقف دهان قالب بندی می گردد. از این روش برای مرتب نمودن دندان ها استفاده می شود.

ارتودنسی متحرک: در این روش متخصص ارتودنسی، از براکت های متحرکی استفاده می نماید که می توان آنها را در زمان خوردن غذا به راحتی جدا نمود.

 

البته به جز موارد بالا گزینه های دیگری نیز وجود دارند که با توجه به نوع مشکل شما توسط پزشک تجویز می شوند. برای اخذ نوبت دندانپزشک شیراز و سایر شهرهای ایران میتوانید به سایت پی جو مراجعه نمایید.

 

یافتن متخصصین ارتودنسی خوب توسط پی جو:

اگر شما نیز به دنبال یک دندانپزشک متخصص ارتودنسی خوب و اخذ نوبت ارتودنسی در شهر شیراز می باشید، پیشنهاد می شود تا از سایت پی جو استفاده نمایید تا اطلاعات کامل در خصوص متخصصین را در اختیارتان قرار دهد. در این وب سایت شما می توانید خدمات ارائه شده توسط هر پزشک را مطالعه نموده و میزان رضایت کاربران از فعالیت های آنان را مشاهده کنید.

 

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
خوابگاه دانشگاه خوارزمی کرج، پس از زلزله (+ فیلم)
خوابگاه دانشگاه خوارزمی کرج، پس از زلزله (+ فیلم)