دوره فشرده زبان آلمانی گوته در ملل

مجموعه : رپورتاژ آگهی
دوره فشرده زبان آلمانی گوته در ملل

برگزاری دوره فشرده زبان آلمانی گوته در آموزشگاه زبان ملل می تواند پلی برای رسیدن به موفقیت شما عزیزان در آزمون های بین المللی از جمله آزمون گوته باشد. برای موفقیت در این آزمون، باید دوره های آموزشی را سپری کرد چون قطعا کمک زیادی به کسب مدرک خواهد کرد. انتخاب یک موسسه معتبر برای گذراندن این دوره و آموزش زبان آلمانی اهمیت زیادی دارد. در این قسمت در مورد موسسه ملل و برگزاری این دوره صحبت خواهیم کرد.

 

آموزشگاه ملل و دوره فشرده زبان آلمانی گوته

آزمون گوته یکی از آزمون های مهم بین المللی است که برای اثبات توانایی و مهارت زبانی برگزار خواهد شد. برای قبولی در این آزمون بهتر است در دوره فشرده زبان آلمانی گوته شرکت نمود. آموزشگاه های متعددی این دوره ها را برگزار می نمایند اما باید به این نکته توجه داشته باشید که کیفیت آموزش می تواند آینده شما را تحت تاثیر قرار دهید.

 

پس باید به دنبال یک موسسه معتبر در این زمینه باشید. در آموزشگاه زبان ملل این دوره های فشرده در زمینه های مختلف این آزمون از جمله مهارت خواندن و نوشتن برگزار می شود. در این آزمون مهارت های خواندن، مهارت نوشتاری، شنیداری و گفتاری مد نظر می باشد و حتما باید روی تمام این مهارت ها کار کرد.

 

در آموزشگاه زبان ملل آموزش به صورت حضوری و مجازی انجام خواهد شد. البته باید گفت که این دوره های آموزشی به صورت جامع و شاخه ای برگزار خواهد شد. برگزاری این دوره ها اصولا به صورت آنلاین انجام می شود. نکته بسیار مهم این است که در آموزشگاه زبان ملل، پس از اتمام دوره فشرده زبان آلمانی گوته، چند آزمون مشابه گوته را برگزار می کنند.

 

زبان آموزان با شرکت در این دوره ها و آزمون ها می توانند توانایی و دانش زبانی خود را محک زده و آمادگی ببشتری برای شرکت در این آزمون بین المللی داشته باشند. پس در دوره های آموزشی موسسه ملل شرکت کرده و برای آینده خود برنامه ریزی کنید.

 

برگزاری آزمون گوته

برگزاری آزمون گوته

در این بخش قدری در مورد آزمون بین المللی گوته صحبت می کنیم. مطمئنا برای موفقیت در این آزمون بهتر است در دوره فشرده زبان آلمانی گوته شرکت نمایید. توصیه ما شرکت در دوره های آموزشی موسسه ملل است. آزمون گوته در شش سطح زبانی برگزار می شود. زبان آموزان و داوطلبان در هر سطح از دانش زبانی که هستند می توانند در همان سطح معادل دانش زبانی خود در آزمون شرکت نمایند. سطوح مختلف این آزمون شامل موارد زیر هستند.

 

A1, a2, b1, b2, c1 & c2

 

با توجه به این سطوح، باید سطح زبانی خود را مشخص نموده و در آزمون سطح مربوطه شرکت نمایید. مجموع نمره های این آزمون ۱۰۰ است. گقتنی است که حداقل نمره قبولی در این آزمون ۶۰ در نظر گرفته شده است. البته نا گفته نماند که برای پذیرش در رشته های پزشکی و دندانپزشکی نمره باید بالاتر از ۸۰ باشد.

 

آزمون را در دو بخش کتبی و شفاهی انجام خواهد شد. گفتنی است که در بخش شفاهی توانایی مکالمه و صحبت کردن داوطلبان مورد سنجش قرار می گیرد. در بخش کتبی نیز توانایی های نوشتاری و درک مطاب شنیداری و مهارت خواندن داوطلبان تست می شود. مدت زمان برگزاری آزمون کتبی گوته حدود ۶۵ دقیقه می باشد.

 

مدرک آزمون زبان آلمانی گوته چه فوایدی دارد؟

سوال این جا است که شرکت در دوره فشرده زبان آلمانی گوته و پس از آن قبولی در آزمون و کسب مدرک چه فایده هایی می تواند برای داوطلبان داشته باشد. بدون تردید با در دست داشتن این مدرک می توان در مراکز مختلف استخدام شد چرا که مدرک بسیار معتبر بین المللی می باشد. این مدرک می تواند یک رزومه بسیار قوی به حساب بیاید. همچنین با این مدرک می توان برای تحصیل در این کشور اقدام نمود.

 

دانشگاه ها برای پذیرش دانشجو این مدرک معتبر را حتما در نظر می گیرند. یکی دیگر از زمینه های استفاده از این مدرک، آغاز تجارت با کشور آلمان می باشد. پس با این وجود داشتن این مدرک می تواند آینده خوبی را برای شخص رقم بزند.

 

زبان آلمانی گوته در ملل

ویژگی های دوره گوته آموزشگاه زبان ملل

برای این که در هر آزمون بین المللی به موفقیت برسید باید از پایه درست اقدام نمایید. بهترین کار این است که یک موسسه معتبر پیدا کنید. توصیه ما این است که دوره فشرده زبان آلمانی گوته در آموزشگاه زبان ملل را در برنامه خود قرار دهید. با این دوره ها آمادگی لازم برای شرکت در آزمون بین المللی گوته را پیدا خواهید کرد.

 

اساتیدی که با این موسسه همکاری می نمایند همگی بسیار حرفه ای و با تجربه می باشند و به گونه ای آینده شما را تضمین خواهند کرد. این اساتید بهترین و جدیدترین متدهای آموزشی را استفاده می کنند. پس از گذراندن دوره شما این فرصت را دارید که در آزمون های آزمایشی که طراحی آن ها دقیقا همانند آزمون بین المللی گوته می باشد، شرکت نمایید. به این طریق دانش و سطح زبانی شما کاملا محک می خورد. پس با آموزشگاه زبان ملل موفقیت و پیشرفت خود را در آینده تضمین نمایید.

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت