کدام رستوران ها را در مشهد امتحان کنیم؟

مجموعه : رپورتاژ آگهی
کدام رستوران ها را در مشهد امتحان کنیم؟

کدام رستوران ها را در مشهد امتحان کنیم؟  مشهد به‌عنوان پایتخت معنوی کشور شناخته می‌شود. این‌شهر در همه فصل‌های سال، میزبان مسافران داخلی و خارجی زیادی است. امکانات و رفاهی و گردشگری مناسبی در مشهد برای میهمانان ایجاد شده تا آن‌ها بتوانند روزهای خوب و خوشی را در این‌شهر بزرگ و زیبا داشته باشند. تعداد زیاد مسافران و گردشگران باعث شده تا تقاضای بالایی برای امکانات و خدمات مسافرتی مانند هتل‌ها و رستوران‌ها در مشهد ایجاد شود. هتل‌ها، محل‌های گردشگری و تفریحی، مراکز خرید و رستوران‌ها از‌جمله امکاناتی هستند که برای مسافران و میهمانان شهر مشهد ساخته شده‌اند و همه‌روزه تعداد بیشتری به آن‌ها اضافه می‌شود. در این‌مقاله می‌خواهیم برخی از رستوران‌های معروف شهر مشهد مانند رستوران مهستان مشهد را به شما معرفی کنیم.

 

بهتر است قبل از سفر رستوران‌های شهر را شناخته و برای میل غذا بدانید که چه روزی قرار است به کدام رستوران بروید. موضوع را با توضیحی درباره رستوران برادران کریم مشهد به‌عنوان یکی از رستوران‌های معروف و محبوب شهر آغاز می‌کنیم و بعد از رستوران‌های دیگری مانند رستوران مهستان مشهد یا رستوران معین درباری مشهد را بررس می‌کنیم. علی بابا پلاس امکانی را برای شما فراهم کرده تا رستوران‌ها یا جاهای دیدنی شهرهای مختلف را به‌راحتی بررسی و مقایسه کنید تا برنامه دقیق‌تری برای سفرهای خود داشته باشید.

 

رستوران پسران کریم مشهد

قبل از بررسی رستوران‌هایی مانند رستوران مهستان مشهد یا دیگر رستوران‌ها، بهتر است درباره یکی از بهترین رستوران‌های شهر یعنی رستوران پسران کریم مشهد توضیح داده و درباره آن بیشتر بدانیم. بهتر است در لیست بررسی رستوران‌های شهر مشهد همراه رستوران‌های دیگری مانند رستوران معین درباری مشهد درباره رستوران پسران کریم هم بخوانیم. رستوران پسران کریم در علی بابا پلاس 4.8 از پنج امتیاز را از کاربران گرفته و این به معنای این‌ است که این‌رستوران تجربه فوق‌العاده‌ای را برای بسیاری از کاربران ایجاد کرده است. شما هم می‌توانید نظر خود را بعد از مراجعه به این‌رستوران یا دیگر رستوران‌ها در علی بابا پلاس ثبت کنید تا کاربران بهتر بتوانند مقایسه دقیق‌تری از رستوران‌های مشهد داشته باشند.

رستوران پسران کریم مشهد

رستوران پسران کریم میان مسافران و اهالی مشهد از رستوران‌های معروف و شناخته‌شده است. ‌رستوران سه شعبه در مشهد دارد و با محیطی آرام و لوکس آماده پذیرایی از میهمانان است. ماهیچه معروف‌ترین غذای رستوران پسران کریم مشهد است. اگر دوست دارید یک یا چند وعده‌غذایی فوق‌العاده در مشهد داشته باشید و کنار خانواده یا دوستان خود غذایی فوق‌العاده را در محیطی آرام و دنج میل کنید، حتما سری به رستوران پسران کریم بزنید. قیمت غذاها و خدمات رستوران در مقایسه با کیفیت و حجم غذای دریافتی مناسب است و مسافران زیادی از مراجعه به آن‌جا راضی بوده‌اند.  این رستوران در بلوار سجاد، خیابان فرهاد و فرهاد 22 واقع شده است.

 

رستوران مهستان مشهد

رستوران مهستان شاندیز مشهد یکی از رستوران‌های محبوب شهر مشهد است که مسافران و اهالی آن را دوست دارند. این‌رستوران می‌تواند گزینه مناسبی باشد تا همراه رستوران‌های دیگری مانند رستوران پسران کریم مشهد و دیگر رستوران‌های لوکس شهر مقایسه شود. رستوران مهستان مشهد در بلوار هفت‌تیر، هفت تیر 8 و روبروی برج آرمیتاژ قرار گرفته است. مراکز تفریحی و دیدنی زیادی نزدیک این‌رستوران هستند و شما می‌توانید بعد از مراجعه به آن‌ها وعده‌غذایی خوبی را در این‌رستوران شیک و زیبا داشته باشید. شهربازی پارک ملت، باغ‌وحش وکیل‌آباد و کوهستان پارک خورشید از دیدنی‌ها و جاذبه‌های نزدیک رستوران مهستان هستند.

رستوران مهستان مشهد

رستوران مهستان توانسته امتیاز 4.1 از پنج را از کاربران علی بابا دریافت کند. در قسمت بعد می‌خواهیم یکی دیگر از رستوران‌های معروف مشهد یعنی رستوران معین درباری مشهد را به شما معرفی کنیم. مهستان رستوران بزرگی است و از میهمانان خود در فضای با مساحت بیش از دو هزار مترمربع پذیرایی می‌کند. انواع غذاهای اصیل ایرانی با بهترین مواد اولیه و بهترین پخت در این‌رستوران به میهمانان ارائه می‌شوند.

 

رستوران معین درباری مشهد

بعد از بررسی رستوران‌های معروفی مانند رستوران پسران کریم و رستوران مهستان مشهد، بهتر است رستوران معروف دیگری را هم به لیست بررسی خود اضافه کنیم. رستوران معین درباری مشهد ازجمله رستوران‌هایی است که نباید صرف حداقل یک وعده‌غذایی را در آن از دست بدهید. رستوران معین درباری از رستوران‌های قدیمی شهر است و در بیش از نیم‌قرن از مسافران و میهمانان با بهترین غذاها از مسافران پذیرایی می‌کند. شعبه دوم این‌رستوران در سال 1396 در شاندیز افتتاح شده است. شعبه اول رستوران در نوفل لوشاتو قرار دارد. رستوران معین درباری امتیاز 4.4 را که امتیاز خوبی است از کاربران علی بابا پلاس دریافت کرده است. اگر به علی بابا پلاس مراجعه کرده و نظرات کاربران را در باره این‌رستوران بخوانید متوجه خواهید شد که غذاهای خوبی با بهترین خدمات به مسافران ارائه شده است. قیمت غذاها نیز اگرچه ممکن است کمی بالا به نظر برسد؛ اما با‌توجه‌به کیفیت و حجم غذا معقول است و افراد زیادی از آن راضی بوده‌اند. رستوران پارکینگ اختصاص دارد و شما می‌توانید با خیال راحت خودروی خود را آن‌جا قرار دهید و وعده‌غذایی خوبی را همراه دوستان یا خانواده در رستوران تجربه کنید.

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت