سرمایه گذاری ملکی زیر 500 میلیون در منطقه 22

مجموعه : رپورتاژ آگهی
سرمایه گذاری ملکی زیر 500 میلیون در منطقه 22

منطقه 22 به عنوان بهترین منطقه پایتخت برای سرمایه گذاری سود آور شناخته می شود و پروژه های در حال ساخت زیادی را در آن شاهد هستیم. پروژهای این منطقه که توسط تعاونی ها و سازندگان مختلف در حال اجرا می باشند، شرایط پرداخت و همچنین کیفیت ساخت متفاوتی دارند. لذا انتخاب بهترین گزینه برای خرید و فروش آپارتمان در منطقه 22 نیاز به بررسی بیشتری و مشاوره از متخصصین این حوزه دارد.

 

 کدام پروژه های منطقه 22 معتبر بوده و برای سرمایه گذاری پیشنهاد می شوند؟

به گفته فعالان حوزه مسکن در منطقه 22 دو مورد از بهترین برج های درحال ساخت پروژه رومنس و شمیم رحمت می باشد.

 

پروژه رومنس

برج رومنس یکی از لوکس ترین پروژه های منطقه 22 بوده و با شرایط سرمایه گذاری بسیار مناسب در حال خرید و فروش می باشد. این پروژه توسط تعاونی مسکن توسعه همت در حال ساخت بوده و جزو معتبرترین پروژه های منطقه 22 به شمار می رود. رومنس به سبب شرایط پرداختی پروژه و همچنین لوکس بودن آن، فرصتی ایده آل برای سرمایه گذاری سودآور بوده و دارای آینده ای درخشان می باشد.

 

پروژه رومنس دارای کاربری مسکونی بوده و شامل 8 بلوک 17 طبقه می باشد که هر یک از بلوک ها دارای 12 طبقه مسکونی، 4 طبقه منفی(پارکینگ) و 1 طبقه به عنوان لابی و مشاعات خواهد بود. در هر طبقه از بلوک ها 6 واحد با متراژ 100-130-150 متری در نظر گرفته شده است که با توجه به زیربنای واحد از 2 تا 3 اتاق خواب برخوردار می باشد.

 

برج رومنس از امکانات بسیاری مانند استخر، سونا و جکوزی، سینما و سالن اجتماعات، سالن تخصصی ماساژ، حمام ترکی، فضای سبز، زمین بازی برای کودکان و…  برخوردار می باشد و بر پایه تکنولوژی های روز اجرا شده است. تجهیزات برج رومنس با استفاده از سیستم های هوشمند و به کمک اپلیکیشن های تلفن همراه و ریموت ها قابل کنترل می باشد.

سرمایه گذاری ملکی زیر 500 میلیون در منطقه 22

پروژه شمیم رحمت

پروژه شمیم رحمت یا همان پروژه نخل، در بلوار کوهک، یکی از بهترین محله های منطقه 22، به منظور رفاه کارکنان هوا فضای سپاه در حال اجرا می باشد و به سب اعتبار بالای تعاونی جزو بهترین پروژه های منطقه 22 تهران حساب می شود. تعاونی معتبر شمیم رحمت دارای سابقه خوبی در میان سازندگان منطقه بوده و پروژه های اجرایی توسط این تعاونی از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

 

پروژه شمیم رحمت شامل 4 برج 25 طبقه بوده و به سبب طراحی متفاوت برج ها تیپ های آپارتمانی و متراژ متفاوتی را برای آن شاه هستیم. لذا امکان انتخاب واحد با شرایط گوناگون برای سلیقه های مختلف را فراهم کرده است. واحدهای برج شمیم رحمت دارای متراژ 85 تا 150 مترمربع بوده و از فضاسازی مناسبی بهره مند می باشد.

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت