مجموعه : رپورتاژ آگهی
بروزرسانی : 27 مهر 1401

سفارش محتوای خود را به چه سایتی بسپاریم؟

سفارش محتوای خود را به چه سایتی بسپاریم؟

در دنیای دیجیتال، محتوا می‌تواند برای کسب‌وکارها حکم کلیدی را داشته باشد که به مشتریان جدید برسند. برای اینکه بتوانید محصولات و خدمات خود را به فروش برسانید، نیاز به کاربران جدیدی دارید که به مشتریان شما تبدیل شوند و یکی از بهترین راه‌ها برای رسیدن به این امر، تولید محتواست.

اگر محتوایی که برای کسب‌وکار خود تولید می‌کنید، دارای شرایط قابل قبولی باشد، می‌توانید با انجام چند اقدام سئویی آن را به رتبه‌های برتر صفحه نتایج جستجو برسانید و از آن طریق مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب کنید. شاید به اعتقاد خیلی‌ها محتوا پادشاه دنیای دیجیتال باشد؛ اما باید بدانید که هر محتوایی لایق این صفت نیست و زمانی می‌توان این لقب را برای آن قرار داد که نیاز کاربران را به صورت کامل برطرف کرده باشد و او را برای استفاده از خدمات و محصولات شما کاملا آماده کرده باشد.

اهمیت محتوا در کسب‌وکارهای امروزی

از آن‌جایی که بسیاری از مردم با رشد و گسترش دنیای دیجیتال آموخته‌اند که در گوگل و به طور کلی موتورهای جستجو می‌توانند به دنبال پاسخ سوالات، رفع نیازها و کسب اطلاعات بیشتر باشند، محتوا برای کسب‌وکارهای امروزی می‌تواند نقش مهم و کلیدی را بازی کند.

به علاوه گوگل برای سایت‌هایی که محتوای باکیفیت و مفید تولید می‌کنند، ارزش بیشتری قائل است و رتبه‌های برتر خود را به آن‌ها اختصاص می‌دهد تا کاربران با مطالب کامل‌تر و بهتری مواجه شوند و بتوانند در همان نتایج اول دغدغه خود را برطرف کنند یا به خواسته‌ای که دارند برسند. همچنین محتوا می‌تواند دریچه‌ای باشد که توسط آن کاربران زیادی را به سمت خود جلب کنید و بعد با هدایت آن‌ها به سمت محصولات و خدمات خود برای رفع نیاز آن‌ها گامی رو به جلو بردارید.

بنابراین اگر رسیدن به نتایج برتر جستجوی گوگل و هدایت کاربران به سمت خرید محصول یا استفاده از خدمات برای‌تان مهم است، باید به محتوا اهمیت دهید.

چرا برون‌سپاری محتوا می‌تواند به رشد کسب‌وکار ما کمک کند؟

در اینکه هر کسب‌وکاری به محتوا نیاز دارد و این روش یکی از ارزان‌ترین و ساده‌ترین روش‌های جذب مخاطب و رسیدن به فروش است که شکی وجود ندارد؛ اما ممکن است کسب‌وکار شما در ابتدای مسیر خود قرار داشته باشد و نتوانید نیرویی را برای این موقعیت استخدام کنید یا جدای از هزینه‌ها، امکانات کافی را برای یک نیروی تمام‌وقت نتوانید فراهم کنید. همچنین ممکن است دانش یا زمان مناسب برای آموزش یک نیروی تازه‌کار نداشته باشید.

در این شرایط بهترین انتخاب برون‌سپاری محتواست تا در کنار ذخیره سرمایه‌های خود، محتوای مطلوب و باکیفیتی هم تحویل بگیرید و برای رسیدن به رتبه‌های برتر و همچنین گسترش کسب‌وکار خود آماده شوید.

ویژگی‌های سایت ارائه‌دهنده خدمات محتوا چیست؟

اگر جستجو کرده باشید، می‌بینید که سایت‌های مختلفی هستند که خدمات محتوا ارائه می‌دهند. از میان این سایت‌ها هر کدام در مورد مزایای رقابتی خود صحبت می‌کنند و هر کسب‌وکاری به یک شیوه سعی در جذب شما دارد. اگر در این میان دچار سردرگمی شدید، به ویژگی‌های زیر توجه کنید و سایتی که این ویژگی‌ها را داشت، انتخاب کنید:

کیفیت به جای قیمت

ممکن است در میان جستجوهای خود، سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات محتوایی را پیدا کنید که با قیمت بسیار پایین‌تری نسبت به سایرین کار می‌کنند. در حوزه محتوا زمانی که قیمت پایینی گرفته می‌شود غالبا باید انتظار کیفیت پایین‌تر از حد انتظار هم باشید؛ چراکه تولیدکنندگان محتوا سعی می‌کنند متناسب با قیمتی که به آن‌ها پرداخت می‌شود، متن شما را بنویسیند.

البته این موضوع همیشه هم درست نیست ولی در اکثر مواقع این اتفاق خواهد افتاد و درصورتی که از این نوع محتوا استفاده کنید، ممکن است بعدا نیاز به هزینه‌های مجددی داشته باشید تا محتوای مطلوب و قابل رقابتی به دست آورید. پس بهتر است از همان ابتدا کیفیت را به جای قیمت اولویت قرار دهید و محتوای باکیفیتی برای سایت خود ایجاد کنید.

خدمات همه‌جانبه

بسیاری از ارائه‌دهندگان محتوا نمی‌توانند مدل‌های مختلفی از محتوا را برای شما تولید کنند و این ممکن است کار را برای شما هم از لحاظ هزینه و هم از لحاظ زمانی سخت کند. پس بهتر است از همان ابتدا مجموعه‌ای را انتخاب کنید که مدل‌های مختلف محتوا اعم از بلاگ‌پست، محتوای سوشال مدیا، توضیح محصول، رپورتاژ و… را برای شما تولید کند تا در صورت نیاز به هرکدام لازم نباشد مجدد دنبال مجموعه دیگری بگردید.

پشتیبانی از تمام محتواها

انتخاب مجموعه‌ای که با صبر و حوصله تمام مشکلات و سوالات شما را پاسخ دهد، بسیار کمک‌کننده خواهد بود. شاید این مورد در ابتدا خیلی مهم به نظر نرسد؛ اما هنگامی که در فرآیند سفارش تولید محتوای متنی قرار می‌گیرید و گاها ممکن است محتواها با بازگشت روبه‌رو شوند، این خیلی مهم است که مجموعه به بهترین شکل پاسخگوی شما و درخواست‌هایی که دارید، باشد.

زمان باارزش

زمان از هرچیزی باارزش‌تر است و این اتفاق خصوصا برای کسب‌وکارهایی که بزرگ هستند و دائم باید محتوا تولید کنند تا از رقبای خود عقب نیفتند، اهمیت بیشتری هم پیدا می‌کند. البته کسب‌وکارهای کوچک هم هرچقدر سریع‌تر بتوانند محتوا تولید کرده و در سایت خود قرار دهند، می‌توانند امیدوار باشند که در زمان کوتاه‌تری به فروش و رتبه‌های برتر گوگل برسند. پس مجموعه‌ای را انتخاب کنید که روی زمان به شما ضمانت بدهد و در زمان مقرر محتواهای شما را به دستتان برساند و خوش‌قول باشد.

دیر رساندن و عدم تعهد مناسب می‌تواند تمام برنامه‌های شما را به هم بریزد، بنابراین حتما به این موضوع توجه داشته باشید. اما مجموعه‌ای هست که تمام این ویژگی‌ها را در کنار هم داشته باشد و بتوان به آن اعتماد کرد؟ پاسخ را در ادامه مطلب بخوانید.

محتوای سایت خود را به کدام مجموعه بسپاریم؟

مجموعه‌ای که همه این ویژگی‌ها و به نوعی تمام خوبی‌ها را یکجا داشته باشد را به هیچ وجه نمی‌توانید پیدا کنید؛ اما مجموعه‌هایی هستند که تلاش می‌کنند تا بخش زیادی از این ویژگی‌ها را داشته باشند و آن‌ها را به مخاطبان خود ارائه دهند.

تریبون یکی از آن مجموعه‌هاست که سعی می‌کند در انجام خدمات تولید محتوای شما بهترین کیفیت را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه کند و به رشد و پیشرفت کسب‌وکار شما هرکاری از دستش برمی‌آید، انجام دهد. تریبون با سابقه‌ای که در زمینه انتشار رپورتاژ آگهی و سئو دارد، نیاز هر کسب‌وکار را به خوبی درک می‌کند و نویسندگان آن توانایی نوشتن انواع مختلف محتوا را با بالاترین دقت و طبق اصول و قوانین موتورهای جستجو دارند. همچنین بر قواعد زبان فارسی تسلط کافی دارند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توانند محتوای مطلوبی را به شما تحویل دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت سفارش به سایت triboon.net مراجعه کنید.

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت