شنیدن آنلاین آلبوم موسیقی تبرئه

مجموعه : رپورتاژ آگهی
شنیدن آنلاین آلبوم موسیقی تبرئه

نمایش تبرئه درسال 1397 بـه کارگردانی منیژه محامدی و بـه نویسندگی جسیکا بلنک و اریک جنسون در تالار استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر، با بازی مهوش افشارپناه، محمد اسکندری، مجید جعفری، فرناز رهنما، نوید جهان‌زاده، آیلار نوشهری، علی نجفی، حامد شفیع‌خواه، شهاب‌الدین علیشاهی، رضا دشتکی و پیام میرمصطفی بـه روی صحنه رفت.

 

داستان این تئاتر بـه بـه حکایت آدم‌هایي کـه بدون مرتکب شدن جرمی گرفتار زندان شده‌اند، می پردازد و نظر اغلب بینندگان این تئاتر این اسـت کـه چیزی کـه تلخی و سوزناکی این نمایش و تئاتر را بیش‌تر و بیش‌تر میکند، موزیک‌ها و موسیقی ان اسـت.

 

شاید همین دلیل باعث شد تا موسیقی این تئاتر، بعد از اتمام اجرا برای نخستین بار تصمیم گرفته شد کـه بـه عنوان یک آلبوم موسیقی جداگانه عرضه شود. این موسیقی‌ها بـه آهنگسازی ارشام مودبیان و کیارش اعتمادسیفی بود کـه موسسه فرهنگی هنری نغمه حصار تصمیم گرفت این آلبوم را بعد از رونمایی در خانه موزه بتهوون، وارد بازار کند.

 

بالاخره این آلبوم موسیقی نمایش «تبرئه» بـه آهنگسازی ارشام مودبیان و کیارش اعتماد سیفی در روز شنبه هفتم اردیبهشت ماه توسط موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» بـه مدیریت افشین معصومی در خانه موزه بتهوون و با کمک بابک چمن‌آرا رونمایی شد. ارشام مودبیان کـه تا این لحظه تمام موفقیت هاي‌ خودرا بـه خاطر حضور پدرش، داریوش مودبیان، در زندگی‌اش میداند، یکی از آهنگسازان این آلبوم و کیارش اعتمادسیفی نوازنده دیگر اسـت.

 

شنیدن آنلاین آلبوم موسیقی تبرئه

ارشام مودبیان متولد سال 1353 در سانفرانسیسکوست و علاوه‌بر نوازندگی، مهندس صدای این آلبوم نیز هست، مدرک تحصیلی خودرا در همین زمینه یعنی مهندسی صدا از دانشگاه آرت اسکول سانفرانسیسکو گرفته اسـت. او از سال 1376 کار خودرا در ایران آغاز کرد و ساخت و نوازندگی بیش از ده‌ها تئاتر را بـه عهده داشته اسـت.

 

کیارش اعتمادسیفی نوازنده و آهنگساز دیگر این آلبوم کـه متولد سال 1358 اسـت و نخستین آلبوم خودرا درسال 1385 روانه بازار کرده اسـت. این هنرمند کـه در ایران و بيرون از کشور اجراهای زیادی داشته ودر آلبوم‌هاي‌ بسیاری با نوازندگان و آهنگسازان شناخته شده‌اي همکاری داشته، تا کنون موسیقی متن بیش از 5 فیلم سینمایی و چندین و چند فیلم کوتاه ایرانی و خارجی و ده‌ها تئاتر را اجرا کرده اسـت. با همه ی این تلاش‌ها و پر کار بودن این هنرمند شاید جالب باشد کـه بدانید اعتمادسیفی دراین رونمایی، خودرا تنبل‌ و خسته معرفی نمود و اعتراف کرد کـه بیش‌تر کارهای جمع‌آوری آلبوم تبرئه را ارشام مودبیان انجام داده اسـت.

 

این آلبوم موسیقی در 19 قطعه و با سبک راک در لنز در معرض شـما اسـت و می توانید ان را گوش کنید. «زندگی»؛ «زندگی من»؛ «ان‌ها مرا گرفتند»؛ «من چه اشتباهی کردم»؛ «ان‌ها مرا روی زمین گذاشتند»؛ «من را کجا میبرید»؛ «قرار اسـت زندگی من اینطور باشد؟»؛ «شب‌هاي‌ سرد در سلول من»؛ «من هنوز در خط اعدامی‌ها هستم»؛ «من هرگز بـه کسی آسیب نمیرسانم»؛ «راحت نیست بدانی از کجا آمده‌اي»؛ «من سال‌هاي‌ زیادی زندانی بودم»؛ «راه مبارزه چیست»؛ «چرا من این‌جا هستم؟»؛ «زندان روح مرا گرفت»؛ «قدم زدن درردیف مرگ»؛ «آزادی بـه سوی من می آید»؛ «من طلوع آفتاب را میبینم»؛ «زندگی جدید برای ما» و «موزیک پاداش» این 19 قطعه راشامل می شوند.

 

از دیگر آهنگسازان این آلبوم کـه در جمع‌آوری ان همکاری داشته‌اند، آیناز خزینی نوازنده پیانو، بهرنگ معتمدی نوازنده ویولنسل، ارشام مودبیان نوازنده کیبورد، کاوه اعتمادسیفی و کیارش اعتمادسیفی نوازندگان گیتار الکتریک و میلاد مرادی نوازنده کمانچه هستند. امین جعفری نیز وظیفه کارهای گرافیکی آلبوم تبرئه را بـه عهده داشته اسـت. کاوه صادقی‌آزاد ویراستار، شیرین جهان‌زاده نیز عکاس این گروه برای تهیه و توزیع آلبوم تبرئه بودند.

 

اگر بـه موسیقی بی‌کلام و موسیقی راک علاقه دارید یا حتی از طرفداران تئاتر هستید، پیشنهاد می کنیم آلبوم تبرئه را در لنز بشنوید و از ان لذت ببرید.

 

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت