طراحی سایت حرفه ای در کرج | طراحی فروشگاه اینترنتی در کرج

مجموعه : رپورتاژ آگهی
طراحی سایت حرفه ای در کرج | طراحی فروشگاه اینترنتی در کرج

طراحی سایت حرفه ای در کرج

چرا باید سایت داشته باشیم؟

خب چرا نداشته باشیم!!؟؟

به هردلیلی این مقاله را میخوانید بد نیست بدانید امروزه سایت های اینترنتی از مرز یک میلیارد عبور کرده اند. سایت اینترنتی به نوعی هویت مشاغل امروزی به شمار میرود. مرداد ۱۳۹۷ ، تولد بیست و هفت سالگی دنیای وب است. در این مدت بیش از یک میلیارد سایت در جهان ثبت شده است و این رقم هر ثانیه رو به افزایش است .

 

اما شاید باور این نکته برای بسیاری از افراد سخت باشد و آن اینکه، هنوز هم با وجود هزینه بسیار مناسب طراحی سایت و در آمد بسیار زیاد حاصل از آن ، افراد زیادی سایت ندارند و یا سایتی که به سود آوری رسیده باشد برای خود دست و پا نکرده اند. شاید در گذشته یک سایت تنها برای درج روی کارت ویزیت کاربرد داشت اما امروز دیگر داشتن سایت با محتوای مناسب و جذاب ، برای هر کسب و کاری یک ضرورت است.

 

از آنجاییکه آمار استفاده کنندگان اينترنت در ايران رو به افزايش است بر آنیم که اهمیت طراحی سایت در کرج را برای شما دوستان مقیم این شهر توضیح دهیم.همانطور که میدانید کرج یکی از کلانشهرهای ایران و همچنین مرکز استان البرز و مرکز شهرستان کرج است.

 

جمعیّت این شهر طبق آمار رسمی سال ۱۳۹۰ برابر ۱٬۶۱۴٬۶۲۶ نفر می‌باشد که از این جهت در حال حاضر پس از شهرهای تهران و مشهد و اصفهان به‌عنوان چهارمین شهر پرجمعیت ایران به‌شمار می‌رود. ایجاد فرصت های مختلف شغلی در این کلانشهر ما را بر آن داشت تا با طراحی سایت اختصاصی برای شهر کرج ، خدمتی خاص به شرکت ها و مشاغل مختلف شاغل در این استان کرده باشیم.

 

با کمی توجه به اطراف خود متوجه خواهید شد که اکثر کسب و کار ها به سمت ایجاد یک سایت و یا فروشگاه آنلاین در کرج رفته اند و کسب و کار های قدیمی تر و سنتی نیز داشتن یک فروشگاه آنلاین را به شدت مورد توجه خود قرار داده اند.

 

البته باید گفت این درک درستی از زمانه است. و اگر میخواهید از چرخ زمانه عقب نمانید لازم است خود را با تغییرات بنیادی امروزی وفق دهید. یک ایده خوب با برنامه ریزی و شناخت نقاط ضعف و قدرت رقبا و با بهره گیری از یک تیم باتجربه و قوی و نهایتا طراحی یک فروشگاه اینترنتی در کرج و یا طراحی یک سایت میتواند باعث موفقیت حتمی شما شود.

 

طراحی سایت حرفه ای در کرج | طراحی فروشگاه اینترنتی در کرج

ما بخوبی میدانیم که سایت شما میبایست با:

گرافیک جذاب داشتن

انطباق با خواست مشتری در طول زمان

داشتن امنیت بالا

محتوای مناسب و کابرپسند

سازگاری بودن با تمام مرورگرهای رایج

رساندن کاربر در حداقل زمان به هدف

لود سریع سایت

و مقیاس پذیر باشد

تازه بودن از باب محتوا اختصاصی برای کرج

اگر میخواهید در مورد طراحی سایت و هزینه های نگه داشتن یک سایت اطلاعات بیشتری بدست بیاورید توصیه میکنیم مقاله زیر را بخوانید :

 

طراحی سایت در کرج

طراحی سایت حرفه ای در کرج | طراحی فروشگاه اینترنتی در کرج

طراحی فروشگاه اینترنتی در کرج

اگر بدنبال طراحی فروشگاه اینترنتی در کرج هستید، میبایست هدف نهایی شما بر بازگشت سرمایه گذاری تان، تغییر بازار فروش و حفظ مشتریان دائم هدف نهایی شما باشد. تخصص ما طراحی سایت در کرج برای دوستان فعال در این شهر است.

 

ما کسب و کارهای فعال در این شهر را بخوبی میشناسیم و روش های رسیدن به رتبه نخست گوگل را بخوبی فرا گرفته ایم. کرج به عنوان کلانشهری بزرگ زمینه زیادی برای فعالیت های اقتصادی نو پا همانند سایتهای اینترنتی دارد.

 

ما با شناختی که از این نوع فعالیت ها و رقبا در کرج داریم میتوانیم بهترین مشاور و همراه شما در کسب موفقیت های روز افزون شما باشیم. طراحی فروشگاه اینترنتی کرج بدلایل زیادی نیاز به تخصص بیشتری دارد و این تجربه در اختیار کارشناسان وینتو میباشد.

 

با توجه به تجربه بسیار بد بسیاری از مشتریان طراحی سایت در کرج که از این وضعیت به ستوه آمدند بر آن شدیم که به شما قول بدهیم مانند سایر شرکت ها نباشیم. دیگر نگران طراحی ضعیف و غیر استاندارد که توسط شرکت های بی سابقه و بدون تجربه انجام می شود نباشید.

 

هزینه های داشتن یک سایت:

شکی نیست که یک فروشگاه اینترنتی از نظر سرمایه گذاری تفاوتی با فروشگاه سنتی ندارد و همانگونه که برای راه اندازی یک مغازه هزینه می کنید اگر برای طراحی و شکل گیری سایت خود به اندازه ی کافی هزینه نکنید برگشت سرمایه ای در کار نخواهد بود.

 

اگر به اهمیت داشتن یک سایت پی برده اید بد نیست هزینه های بسیار مناسب آن را نیز با هم مرور کنیم. عمده سوالاتی که فعالان بازار و شرکت های مقیم کرج از کارشناسان ما در طراحی سایت وینتو می شود در مورد هزینه های داشتن سایت است. شاید تجربه های بد دوستان باعث این نگرانی شده باشد. متاسفانه تعداد شرکت های طراحی سایت با کیفیت در کرج زیاد نیست.

 

در مقاله معرفی شده در زیر سعی شده است نگرانی های شما را بابت هزینه طراحی سایت تا حدود زیادی مرتفع کنیم. با اینکه شما میتوانید به رایگان نیز برای خود سایت طراحی و آماده کنید، ما در اینجا در مورد هزینه های یک سایت کاملا حرفه ای با شما صحبت خواهیم کرد.

 

طراحی سایت و بهینه سازی سایت آنطور که تصور میکنید هزینه های بالایی ندارد و بصور کلی شامل هزینه های زیر می شود:

 

دامنه یا آدرس سایت (شروع از سالیانه 5 هزار تومان)

هاست (محل ذخیره سازی سایت ) (شروع از سالیانه 50 هزار تومان)

هزینه طراحی سایت (شروع از سالیانه 400 هزار تومان)

هزینه تولید محتوا برای سایت (شروع از ماهیانه 200 هزار تومان)

هزینه سئو سایت (شروع از 350 هزار تومان)

هزینه پشتیبانی سایت (شروع از ماهیانه 150 هزار تومان)

 

بطور خلاصه به شما میگوییم که با هزینه ای باور نکردنی میتوانید یک سایت برای خود داشته باشید. در مقاله زیر 0 تا 100 هزینه های سایت را با شما در میان گذاشته ایم :

طراحی سایت حرفه ای در کرج | طراحی فروشگاه اینترنتی در کرج

 

طراحی سایت حرفه ای در کرج

 

مزایای داشتن سایت و بازاریابی آنلاین

اگر قصد داریم در بازاری که هم صنف های کسب و کارمان هم حضور دارند موفق عمل کنیم، باید وارد دنیای اینترنت شویم و در آن هم فعال باشیم. این حقیقت چون چرا ندارد.

اینترنت دروازه ورود هر یک از افراد جامعه و سازمان های به بازارهای بزرگ جهانی و منطقه ای ست .اگر تجارت الکترونیک را برای خود ضروری میدانید ، طراحی سایت و ایجاد یک پایگاه اینترنتی (طراحی وب سایت) انحصاری مهمترین قدم برای شما محسوب میشود .

 

امروز دیگر همگی میدانیم که یک وب سايت تائير قوي بر اعتماد مشتري هاي هر شغل و حرفه ای دارد. دیگر نمیتوانید در دنیای امروزی و در بیزینس خود موفق باشید و یک وبسایت حرفه ای برای خود طراحی نکرده باشید. شاید شما در محیط واقعی یک برند یا شرکت یا سازمان شناخته شده نباشید، اما به مدد طراحی سایت حرفه ای در کرج، میتوانید برای خود بصورت آنلاین و مجازی برندسازی کنید و از این برند همانند بسیاری از شرکت های مشهور در عرصه کرج، کسب درآمد کنید.

 

آیا شما میدانید مدیر دیجیکالا چه کسی ست؟ محل دیجیکالا در کجا واقع شده؟ چند پرسنل در این شرکت مشغول به فعالیت هستند؟

احتمالا خیر. اما قریب به یقین بارهای با خرید از این سایت ایرانی برای او سود آوری داشته اید.

چرا شما چنین فرصتی برای خود دست و پا نمی کنید؟

 

” اگر قصد دارید در بازار باقی بمانید ، میبایست آن را دنبال کنید ، چرا که اگر به تغییرات بازار بی اعتنا باشید ، بازار شمارا پس خواهد زد”

مزایای داشتن سایت:

در دسترس مشتری بودن آن در هر زمان شبانه روز

کاهش هزینه ها

جلوگیری از اتلاف زمان در پاسخگویی به سوالات مشتریان

کسب درآمد از مشتریانی که شاید هیچ وقت نبینید (جذب مشتریان بالقوه)

صرفه جویی در تبلیغات موثر و افزایش ارزش تبلیغات

وجود وب سایت، اعتبار شما را افزایش می‌دهد

 

نیاز به گفتن ندارد که يک طراحي حرفه اي، متن مناسب با نوشتار خوب، اطلاعات مفيد از محصولات و اطلاعات تماس مناسب باعث افزايش اعتماد مشتريان به شرکت شما و حتی بیزینس ساده شما خواهد شد. از طرف دیگر یک وبسایت خوب به مردم مي فهماند که شما داراي دانش و به روز هستيد. اگر شما در طراحي يک سايت با کيفيت برای حرفه خود در کرجو داراي اطلاعات مفيد هزينه کنيد، مردم حتما تحت تاثير قرار خواهند گرفت . همانطور که عرض کردیم تخصص ما طراحی سایت در کرج است. زمان را از دست ندهید.

 

سرعت مناسب لود شدن صفحات:

سرعت بارگزاری سایت نه تنها در سایت های خبری بلکه در طراحی هر نوع سایتی به عنوان یک مزیت به حساب می آید . و از آنجایی سایت های امروزه دارای ترافیک ورودی چشم گیری هستند این قابلیت بیش از دیگر سایت ها به چشم می آید .

 

در مورد امکاناتی که یک فروشگاه اینترنتی باید داشته باشد چه میدانید؟ توصیه میکنیم مقاله زیر را در این زمینه بخوانید تا انتخاب بهتری در این زمینه داشته باشید:

طراحی فروشگاه اینترنتی در کرج

 

طراحی سایت حرفه ای در کرج | طراحی فروشگاه اینترنتی در کرج

اهمیت سئو در طراحی سایت

به نظر شما روزانه چند پست یا مقاله در اینترنت منتشر می شود؟ نظری دارید؟

طبق آخرین آمار تنها در سایتهای وردپرسی روزانه بیش از ۲ میلیون پست منتشر می شود. اگر بخواهیم ساده کنیم در هر ثانیه ۲۴ پست در اینترنت منتشر می شود. باز هم ساده تر؟ از زمانیکه شما شروع به خواندن همین مقاله کرده اید، ۲۱۶ پست در اینترنت فقط توسط مخاطبین وردپرس منتشر شد.

اگر کاربرانی که وردپرس ندارند را در این آمار بگنجانیم عدد و رقم سرسام آور خواهد شد. به نظر شما احتمال دیده شدن مقاله یا محصول شما در این حجم از اینترنت چقدر است؟ نگران نباشید در اینجاست که سئو به کمک شما می آید.

 

تعریف سئو

سئو یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند. ( SEO ) مخفف عبارت Search Engine Optimization است. به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو !

تلفظ رایج و ناصحیح این عبارت سئو است و تلفظ صحیح آن اس ایی او میباشد.

 

سئو حرفه ای سایت کرج چیست؟

با توجه به توضیحاتی که دادیم میدانید که سئو که از کلمه انگلیسی SEO و کوتاه شده عبارت (search engine optimization) است به معنای بهینه سازی موتور جستجو می باشد. این یک تعریف کلی میباشد . با این وجود وینتو با تخصصی که در عبارات مختص کرج و سئو سایت در کرج دارد، میتواند در تولید محتوا و سئو مناسب برای کسانیکه دوست دارند در کلمات کلیدی کرج رتبه های بالاتری داشته باشند بخوبی شما را یاری کند. ما در طراحی سایت کرج بخوبی این موارد را رعایت میکنیم.

 

تلاش ما همیشه این است که تولید کردن صفحات اینترنتی که برای موتورهای جستجو جذاب بوده و با امنیت و اطمینان از اینکه سایت شما به نحوه در خور و پسندیده ای مکان خود را در موتور های جستجو مخصوصا در بین رقبای کرج پیدا کرده است.

 

در این شکل سایت به روش درستی با موتورهای جستجوکننده اینترنت تعامل پیدا کرده است. به روز و بهینه کردن صفحات وب و اینکه در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ مانند گوگل بیشترین امتیاز را داشته باشند نیز از پارامترهای موثر در سئو حرفه ای است.

 

اهمیت این موضوع از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده می کنند و می توان گفت سئو به مهندسی معکوس الگوریتم های رتبه بندی موتورهای جستجوگر گفته می شود با مهندسی معکوس فاکتورهای رتبه بندی مشخص می شوند و با رعایت این فاکتورها باعث افزایش رتبه سایت و حتی رسیدن به رتبه نخست نتایج جستجو می شود.

 

برای اطلاع از قیمت طراحی سایت در کرج میتوانید با کارشناسان ما در وینتو تماس بگیرید

 

آیا دوست دارید بیشتر درباره سئو بدانید؟ لینک پایین اطلاعات خوبی در این زمینه در اختیار شما میگذارد.

 

سئو سایت کرج

امیدواریم این مقاله کمک حال کسانی باشد که درباره اهمیت طراحی سایت به قطعیت نرسیده اند. حالا نوبت شماست! اگر در این زمینه مطلبی دارید لطفا نظر خود را بنویسید تا دیگران نیز از نظرات شما استفاده کنند.

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت