فرهنگ سپاسگزاری و هدیه به مشارکت کنندگان در این راه!

مجموعه : رپورتاژ آگهی
فرهنگ سپاسگزاری و هدیه به مشارکت کنندگان در این راه!

فرهنگ سپاسگزاری : هرروز صبح کـه از خواب برمی‌خیزیم، نعمتی اسـت کـه بـه‌خاطر روزمره شدنش از ان غافلیم. همان‌ طور کـه سعدی بزرگ هم بـه ان اشاره کرده و میگوید: “هر نفسی کـه فرو میرود ممدّ حیات اسـت و چون بر می آید مفرّح ذات. پس در هر نفسی دو نعمت موجود اسـت و بر هر نعمتی شکری واجب.”  آیا تا بـه حال بـه این نعمت بزرگ ودر عین حال عادی فکر کرده اید؟ بـه بودن عزیزان و نزدیکانتان چطور؟ مثلاً در لحظه‌اي کـه دچار بی‌رمقی شده‌اید، با یک تلفن یا پیام ساده بـه یک دوست یا خواهر و برادر حال خودرا دگرگون می‌سازید. شاید گاهی ان قدر حضور ان‌ها در زندگی شـما عادی شده باشد کـه مانند نفس کشیدن و از خواب برخاستن حتی بـه ان فکر هم نکرده باشید.

حال از خود بپرسید، آیا تا بـه حال بابت وجود کسی در زندگیتان از او سپاسگزاری کرده اید؟ آیا باعث شده‌اید کـه روی لب کسی برای تمام روز لبخند بنشیند؟ خودتان چطور، آیا تابه‌حال مورد سپاسگزاری نزدیکانتان قرار گرفته‌اید؟ بـه طوری کـه احساس مفید بودن کنید و خودتان را فردی پررنگ در زندگی او تلقی کنید؟!

 

سپاسگزاری، راز رسیدن به عشق

در فرهنگ ما ایرانیان عمل سپاسگزاری از دیرینه وجود داشته و همواره توصیه می‌شده اسـت. سپاسگزاری کاری بـه ظاهر ساده با تأثیری فوق‌العاده بر روی همه ی ماست. بـه طوری کـه اگر مدام از ان غافل شویم ممکن اسـت از نعمت حضور اطرافیانمان و نقش ان‌ها در زندگی خود بی‌بهره بمانیم. یا حتی باعث شویم نزدیکانمان احساس کنند برای ما بی‌ارزش شده‌اند.

یکی از نزدیک‌ترین افراد بـه ما همسر ماست. عهدی کـه ما از روز اول با همسرمان می‌بندیم عهدی مقدس اسـت و جایگاه ویژه‌اي دارد. چرا کـه باهم قسم یاد میکنیم کـه در سختی‌ها و روزهای خوش یار و یاور هم باشیم. بـه پاس گرامیداشت این همراهی بهتر اسـت با سپاسگزاری از همسرمان بـه او یادآوری کنیم کـه قدردان همراهی او هستیم و حضورش را در زندگی‌مان خواهانیم.

فرهنگ سپاسگزاری و هدیه به مشارکت کنندگان در این راه!

تاثیر سپاسگزاری در حس بین ما و اطرافیانمان

گاهی زحمات ما برای دیگران و یا زحمات دیگران برای ما، از دید جا میماند. بـه طوری کـه نه تنها دیده نشده، کـه حتی ممکن اسـت وظیفه ان شخص تلقی شود. برای مثال، زمانی کـه مادر یا همسر ما در منزل مشغول آشپزی و تمیزکاری اسـت، شاید اصلا توجه نکنیم کـه چقدر برای افراد خانواده از خودگذشتگی می کند. اما همان‌طورر کـه همه ی ما میدانیم، پشت هر مرد موفقی، یک زن حمایتگر و زحمت‌کش وجوددارد کـه شاید در نبود او موفقیت‌هاي‌ مرد اصلا ممکن نباشد. چرا کـه زحمات ان زن حمایتگر طبق معمول در پشت پرده اسـت و شاید گاهی برای خودش هم بـه چشم وظیفه و روزمرگی به نظر برسد. درحالی کـه اینگونه نیست و لازم اسـت تا بـه پاس محبت بی چشم داشت او، از ایشان سپاسگزاری کرد.  

 

اشاعه فرهنگ سپاسگزاری، مسئولیت اجتماعی بالسا

ما در بالسا؛ تصمیم گرفتیم تا فرهنگ سپاسگزاری را بـه صورت یک مسئولیت اجتماعی درنظر بگیریم و  بدین منظور تصمیم گرفتیم تا بـه بهانه روز کارگر، از همکاران و کارگران خود سپاسگزاری کنیم تا بـه وظیفه اجتماعی خود جامه عمل بپوشانیم. امید داریم کـه این فرهنگ کم‌کم در بین همه ی ما بـه عنوان یک مسئولیت ریشه بدواند ودر زیر سایه ان از نعمت وجود عزیزانمان بهره بیشتری ببریم.

 

به جزئیات دقت کن!

 بالسا، برندی خوشنام در عرصه تولید و تأمین اقلام اتاق خواب نظیر سرویس خواب، کالای خواب، دکوراسیون و اکسسوری بوده کـه همواره بـه التیام کیفیت زندگی شـما بـه چشم وظیفه خود نگاه کرده اسـت. ما در بالسا در تلاشیم تا علاوه بر افزایش آرامش شـما در هنگام خواب، با تمرکز بر روی فرهنگ سازی مفید بتوانیم کیفیت زندگی شـما را در هنگام بیداری نیز بالا ببریم! همان‌ طور کـه از شعار ما پیداست، توجه بـه جزئیات از اصلی‌ترین مواردی اسـت کـه در دستور کار ما قرار دارد. ما، کسب و کار خودرا فراتر از فروش می دانیم و معتقدیم ساختن فرهنگ سالم، بـه عنوان یک وظیفه اجتماعی بر روی دوش ماست. بـه همین جهت لازم دانسته‌ایم کـه نهایت تلاش خودرا در راستای نشاندن فرهنگی مثبت مثل فرهنگ سپاسگزاری انجام دهیم.

 

هدف از اشاعه فرهنگ سپاسگزاری

هدف از برگزاری کمپین سپاسگزاری، نزدیک کردن دل‌هاي‌ ما بـه عزیزانمان بوده اسـت کـه امید داریم ان را بـه بهترین شکل انجام داده ودر اشاعه ان موفق واقع شده باشیم. نزدیک بودن، جدای از بخش فیزیکی خود، بـه بعد روحانی نیز نیاز دارد. گاهی پیش آمده کـه دل‌هایمان بـه خاطر مسائل کوچکی از هم فاصله گرفته‌اند. با یک سپاسگزاری ساده از همسر خود یا هر یک از عزیزانتان، دل‌هایتان را دوباره بـه یکدیگر نزدیک کنید تا اثر ان را در زندگی خود ببینید!

فرهنگ سپاسگزاری و هدیه به مشارکت کنندگان در این راه!

مسابقه و اهدای هدایا

جهت سهیم کردن شـما دراین فرهنگ، مسابقه‌اي ترتیب دادیم تا تجربه خودرا از سپاسگزاری با ما بـه اشتراک بگذارید. یک خاطره از تجربه شخصی خود از سپاسگزاری با ما بـه اشتراک بگذارید تا شانس خودرا برای برنده شدن هدایای ما بسنجید. بـه 5 تا از بهترین خاطرات بدون قرعه هدایایی تعلق میگیرد. خاطره شیرینتان رابا ما در بین بگذارید؛ شاید شـما برنده این مسابقه باشید! شرکت دراین مسابقه برای تمامی افراد آزاد اسـت!
جهت شرکت در مسابقه اینجا کلیک کنید.

 

راه‌های ارتباطی

بالسا جهت رفاه حال مخاطبین خود راه‌هاي‌ زیادی را در راستای آشنایی بیشتر با محصولات‌اش ارائه کرده اسـت کـه در ادامه بـه ان‌ها اشاره می کنیم:

وجود شعب حضوری متعدد در سراسر تهران و شهرستان‌ها بـه شـما این امکان را میدهد تا از نزدیک با محصولات بالسا آشنا شوید و خدمات بگیرید.

همچنین برای مشاهده آنلاین سرویس خواب و کالاهای خواب مورد نظر خود از بالسا، بـه وب‌سایت ما بـه آدرس com و آیدی اینستاگرام Balsachoob.insta مراجعه نمایید.

جهت برقراری ارتباط با کارشناسان بالسا می توانید با عدد 72093000 تماس حاصل فرمایید.

برای آشنایی با فرهنگ سازمانی بالسا بـه لینکدین مجموعه بـه آدرس com/company/balsachooob/ مراجعه نمایید.

 

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت