جستجو در تالاب

سفر به قشم با تورهای نوروزی

مجموعه : رپورتاژ آگهی
سفر به قشم با تورهای نوروزی

سفر به قشم با تورهای نوروزی

جزیره قشم یکی از مناسب‌ترین مقصدها برای سفرهای نوروزی‌ست؛ این جمله را می‌توان بدون کمترین شک و تردیدی پذیرفت. وجود مناظر حیرت‌انگیز طبیعی، لقب «جزیره عجایب هفت‌گانه» را به قشم داده است. اما این پایان ماجرا نیست؛ چرا که جاذبه‌های طبیعی قشم بسیار بکرند و شهرت قشم به موارد دیگری بستگی دارد.

 

وجود مراکز تجاری بزرگ که محل بی‌نهایت مناسبی برای خرید از برندهای مطرح جهان هستند و همین‌طور مراکز تفریحی بسیار مجهز و هیجان انگیزی که در چند سال اخیر در قشم افتتاح شده‌اند، از دیگر عواملی هستند که سبب محبوبیت قشم در میان گردشگران شده‌اند.

 

اما دلیل مهمی که تور نوروزی قشم را بسیار پرمخاطب می‌کند،آب‌وهوای جزیره قشم پس از گذشتن ماه فروردین گرم و مرطوب می‌شود و بهترین زمان سفر به قشم در تعطیلات، همین تعطیلات نوروزی هستند.

 

سفر به قشم با تورهای نوروزی

 

سالیان سفر –مجری تخصصی تور قشم- با توجه به همین اهمیت ویژه اقدام به طرح‌ریزی و تدارک تورهای نوروزی قشم با بالاترین کیفیت و امکانات کرده است. البته برای سهولت در انتخاب مناسب‌ترین تور، تور ارزان قشم هم با امکاناتی مشابه سایر تورها در اختیار خانواده‌ها و گردشگران قرار خواهد گرفت، تا گردشگران بتوانند سفری بی‌دغدغه را در جزیره عجایب هفت‌گانه تجربه کنند.

 

سالیان سفر با راه‌اندازی تلاش کرده است که راه راحت و بی‌دردسری را برای انتخاب مناسب‌ترین تور قشم در مقابل گردشگران بگذارد.

 

همچنین گردشگران می‌توانند با مراجعه به این سامانه از آفرهای تور قشم که محبوبیت زیادی دارند و همین‌‍طور تورهای لحظه‌آخری قشم مطلع شوند. پس اگر هنوز تور قشم موردنظرتان را انتخاب نکرده‌اید، حتماً سری به بهترین مرجع تورهای قشم بزنید و از قیمت تور قشم و همین‌طور زمان‌بندی و امکانات آن‌ها مطلع شوید.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
ختم این چالش با این کلیپ ! (این بزرگوار از دست ندین)
ختم این چالش با این کلیپ ! (این بزرگوار از دست ندین)