بازیابی کانفرمیشن نامبر لاتاری آمریکا توسط ابزار لایزرو

مجموعه : رپورتاژ آگهی
بازیابی کانفرمیشن نامبر لاتاری آمریکا توسط ابزار لایزرو

برای مهاجرت به کشور آمریکا روش‌های مختلفی وجود دارد اما اغلب آنها روش‌هایی سخت و پرهزینه است. یکی از رایج‌ترین روش مهاجرت به آمریکا، مهاجرت از طریق تحصیل است اما این روش هزینه‌های زیادی را در بر دارد. از هزینه تشکیل پرونده گرفته تا اخذ پذیرش، شهریه دانشگاه، انجام مصاحبه سفارت، هزینه‌های زندگی در آمریکا و سایر هزینه های ریز و درشت دیگر. در روش لاتاری بسیاری از هزینه ها را نخواهید داشت چون مهاجرت از طریق برنده‌شدن در لاتاری به عنوان ارزان‌ترین روش مهاجرت به آمریکا است.

 

مهاجرت از طریق لاتاری

همانطور که در ابتدا مقاله بیان شد، مهاجرت از طریق لاتاری به جرأت ساده‌ترین و ارزان‌ترین راه برای رسیدن به آمریکا است. لاتاری گرین کارت آمریکا هر سال در تاریخ معینی شروع و به پایان میرسد، مهلت ثبت نام لاتاری به هیچ وجه قابل تمدید نیست. مدارک لازم برای ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا مدارک هویتی به همراه عکس مخصوص لاتاری برای فرد متقاضی است. پس از اینکه مراحل ثبت نام لاتاری را به پایان رساندید فایل تاییده ثبت نام مانند تصویر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد. لازم است که از این صفحه پرینت گرفته و آن را تا زمان اعلام نتایج لاتاری نزد خود نگه دارید.

 

 

بازیابی کانفرمیشن نامبر لاتاری آمریکا توسط ابزار لایزرو

 

کانفرمیشن نامبر لاتاری

کانفرمیشن نامبر (Confirmation Number)، کد پی گیری ثبت نام لاتاری یا کد رهگیری لاتاری، کدی است که پس از ثبت نهایی فرم لاتاری به شما داده می‌شود. این کد جهت بررسی نتیجه لاتاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورت فراموش کردن یا گم کردن کانفرمیشن نامبر امکان بازیابی کد کانفرمیشن نامبر یا کد رهگیری لاتاری وجود دارد. در ادامه این مقاله بازیابی کدکانفرمیشن نامبر را آموزش خواهیم داد.

 

بررسی نتیجه لاتاری بدون کانفرمیشن

بدون داشتن کد کانفرمیشن نامبر به هیچ وجه امکان بررسی نتیجه لاتاری وجود ندارد به همین دلیل در فرم اعلام نتایج لاتاری برای فیلد کانفرمیشن امکان ریکاوری قرارداده شده است.

 

ریکاوری کانفرمیشن نامبر بسیار ساده است فقط نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد کیس اصلی نیاز است. تاریخ تولد بایستی به میلادی باشد، در صورتی که در ریکاوری کانفرمیشن مشکل دارید می‌توانید از طریق ابزاری که در سایت لایزرو به نشانی https://layzero.ir/blog/15/inquiry-forget-confirmation قرار دارد استفاده کنید.

 

بازیابی کد کانفرمیشن نامبر

اگر کانفرمیشن نامبر خود را فراموش کرده‌اید نگران نباشید زیرا می‌توانید آن را بازیابی کنید، برای بازیابی Confirmation Number کافیست مرحله به مرحله گام های زیر را دنبال کنید تا کانفرمیشن را ریکاوری کنید.

 

اول وارد لینک زیر شوید سپس به گام به گام مانند شماره گذاری تصویر فیلدهای مورد نظر را تکمیل کنید.

 

https://dvprogram.state.gov/ESC/CheckConfirmation.aspx

شماره یک – در این بخش دوره لاتاری مدنظرتان را انتخاب می‌کنید. به صورت پیش فرض آخرین دوره اعلام نتایج لاتاری انتخاب شده است. در زمان نگارش این آموزش نتایج لاتاری ۲۰۲۳ اعلام شده است به همین دلیل در تصویر زیر دوره لاتاری ۲۰۲۳ انتخاب شده است. در صورتی که می‌خواهید کانفرمیشن نامبر دوره های دیگر لاتاری را ریکاوری کنید روی گزینه Other کلیک کنید و دوره مدنظرتان را وارد کنید.

 

شماره دو – در بخش دوم نام یا نام خانوادگی خود را وارد کنید.

شماره سه – در این بخش فقط نام خود را وارد کنید.

شماره چهار – در بخش چهارم در صورتی که نام میانی دارید آن را وارد کنید.

بازیابی کانفرمیشن نامبر لاتاری آمریکا توسط ابزار لایزرو

شماره پنج – در این بخش تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید.

شماره شش – ایمیلی که در زمان ثبت نام لاتاری وارد کرده‌اید را وارد کنید.

شماره هفت – کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر را وارد کرده و دکمه Submit را وارد کنید. در صورتی که تمام اطلاعات را به درستی وارد کرده باشید کانفرمیشن نامبر نمایش داده می‌شود.

 

بازیابی کانفرمیشن نامبر لاتاری آمریکا توسط ابزار لایزرو

سخن پایانی

اگر در لاتاری برنده شدید تازه کار شما شروع می‌شود زیرا ثبت نام در لاتاری زمان زیادی از شما نمی‌گیرد بلکه این مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری است که زمان و توان بیشتری از برنده لاتاری می‌طلبد. اولین مرحله بعد از برنده شدن در لاتاری پرکردن فرم DS-260 است، بدون تکمیل فرم DS-260 بررسی پرونده و دعوت به مصاحبه امکان ندارد، بنابراین زمانی که متوجه شدید در لاتاری برنده شده‌اید نصب به تکمیل این فرم اقدام کنید.

جدیدترین مطالب سایت