لباس های لازم برای داشتن جذاب ترین استایل مردانه + بهترین استایل مردانه

مجموعه : رپورتاژ آگهی
لباس های لازم برای داشتن جذاب ترین استایل مردانه + بهترین استایل مردانه

بهترین استایل مردانه

اگر جزو آن دسته از مردانی هستید که به استایل خود اهمیت می دهید این مقاله را از دست ندهید. انواع استایل را در دسته‌بندی‌هاي‌ مختلفی قرار می دهند؛ اما شناخته‌شده‌ ترین این دسته‌بندی‌ها تقسیم کردن استایل به سه دسته رسمی، نیمه‌رسمی و روزمره است.

 

برای ساختن هر کدام از این سه استایل به لباس‌هاي‌ مخصوص همان دسته نیاز دارید و اگر تفاوت بین این دسته‌ها را ندانید، ممکن است نتوانید در جامعه به خوبی ظاهر شوید.

 

دراین مقاله با شش نمونه از لباس‌هاي‌ ضروری برای داشتن یک استایل مردانه روزمره آشنا میشوید؛ لباس‌هایي که پیشنهاد میکنیم اگر تا امروز قید خریدشان را زده‌اید، از این لحظه برای خوشتیپ‌تر شدن سراغشان بروید.

 

سری به سفید بزنید

یکی از نخستین و ضروری‌ترین لباس‌هایي که برای داشتن استایل روزمره به ان احتیاج دارید، تی‌شرت سفید یقه گرد مردانه است. این تی‌شرت به اسانی می تواند یک ظاهر روزمره بشما هدیه دهد که در ان آسان هستید و میتوانید با پوشیدن ان در مهمانی‌هاي‌ دوستان صمیمی‌تان یا در هر موقعیتی که مهر معمولی بودن به ان خورده، حاضر شوید.

 

نکته: به قد آستین‌هاي‌ تی‌شرت سفید یقه گردتان توجه داشته باشید. اندازه آستین نباید خیلی بلند باشد و نزدیک آرنج‌ها قرار بگیرد و نباید آن قدر کوتاه باشد که به سرشانه‌ها نزدیک شود. اندازه متوسط، انتخاب ایده‌آلی برای مردان خوش‌پوش است.

 

اگر گردنتان کوتاه است با خیال آسان سراغ تی‌شرت سفید یقه هفت بروید. این مدل یقه سن شما را پایینتر می‌آورد.

 

کدام شلوار بهتر است؟

مدل هاي‌ متفاوت شلوار جین و اسلش مردانه برای ساختن یک استایل روزمره مناسب هستند؛ اما اگر سن و سالتان از پوشیدن شلوار اسلش گذشته و با شلوار جین‌هاي‌ تنگ یا به اصطلاح Skinny Jeans میانه‌اي ندارید و احساس اسانی نمی کنید، سراغ یک شلوار جین راسته و ساده بروید. این شلوار به خصوص برای مردانی که پاهای پرانتزی دارند انتخاب خوبی است، چون این مسئله رابه خوبی پوشش می دهد.

 

نکته: اگر بودجه محدودی برای تهیه کمد لباس‌هاي‌ روزمره‌تان درنظر گرفته‌اید، سراغ یک شلوار جین مردانه تیره و یک شلوار جین با رنگ روشن بروید. از رنگ‌هاي‌ تیره مثل سرمه‌اي در فصل‌هاي‌ سرد سال استفاده کنید و از رنگ روشن برای روزهای گرم و آفتابی کمک بگیرید.

لباس های لازم برای داشتن جذاب ترین استایل مردانه + بهترین استایل مردانه

قواعد انتخاب کفش

بجز کفش‌هاي‌ تمام چرم مشکی مردانه که بند دارند و احتمالا روی ان‌ها طرح‌هایي هم وجوددارد؛ بقیه کفش‌ها برای درست کردن استایل روزمره مردانه مناسب هستند. اگر اهل گردش هستید و مرتب با دوستانتان این طرف و ان طرف می روید، داشتن یک جفت کتانی یا اسنیکرز آسان برایتان ضروری است. اگرهم اهل ورزش هستید دنبال یک جفت کفش مردانه ورزشی باشید که رنگ‌هاي‌ پرانرژی داشته باشد و شما را برای ورزش کردن سر ذوق بیاورد. بهتر است رنگ‌هاي‌ کفش ورزشی‌تان به سایر لباس‌هایي که دارید بیاید. برای ست کردن رنگ کفش و لباس از چرخه رنگ‌ها کمک بگیرید.

 

نکته: در فصل‌هاي‌ بهار و تابستان سراغ کفش‌هایي با رویه توری بروید یا کتانی‌هاي‌ اسانی بپوشید که تمام‌پارچه‌اي هستند. در هوای سرد هم با خیال آسان سراغ نیم‌بوت‌هاي‌ بند‌دار و انواع کتانی‌هایي با رویه‌هاي‌ محفوظ تهیه شده از الیاف محکم بروید.

 

طبق معمول دو رنگ کتانی مشکی و سرمه‌اي با بیشتر لباس‌ها ست میشوند. برای نیم‌بوت هم بهتر است سراغ رنگ مشکی بروید و اگر لازم شد رنگ بندها رابا کمربند یا سایر اجزای استایل‌تان ست کنید.

 

بلوزی برای هوای خنک

با نگاهی به انواع بلوز و پیراهن مردانه متوجه میشوید درست همان مدل‌هایي که نمیتوانید در مهمانی‌هاي‌ رسمی بپوشید، مدل‌هایي هستند که می توانید برای ساختن یک استایل روزمره از ان استفاده کنید.

 

همان‌ طور که باید یک تی‌شرت سفید یقه گرد داشته باشید، داشتن یک بلوز یقه هفت تک‌رنگ یا طرح‌دار هم لازم است.

 

نکته: اگر بلوزتان را طوسی، سرمه‌اي یا مشکی انتخاب کنید، احتمال این که بتوانید ان رابا لباس‌هاي‌ زیادی ست کنید، بیشتر میشود. برای مثال میتوانید یک بلوز یقه هفت طوسی را درکنار شلوار جین راسته سرمه‌اي تیره قرار دهید و یک جفت نیم‌بوت را برای تکمیل این ست در روزهای خنک پاییزی بکار گیرید.

 

کوله بخرم یا کیف؟

جزو ان دسته مردانی هستید که دوست ندارند دست‌هایشان به کیف بند باشد و جیب‌هایشان را پر از خرت و پرت می کنند؟ نباشید لطفا؛ البته اگر برایتان مهم است خوشتیپ بنظر برسید. بجای این که با جیب‌هاي‌ پر از وسایل در انظار حاضر شوید، با توجه به سن و موقعیتی که بیشتر در ان به سر می برید سراغ خرید یک کیف پستچی یا یک کوله پشتی آسان بروید. این کیف‌ها مانع آزادی دست‌هاي‌ شما نمی شوند، به وسایلتان نظم و ترتیب می دهند و جان میدهند برای ساختن استایل روزمره.

 

نکته: برای خرید یک کیف به صرفه که مدتی طولانی برایتان کار کند، بهتر است در انتخاب کوله پشتی خود بیشتر دقت کنید و مدل استانداردی را تهیه کنید «در این جا می توانید استانداردهای لازم برای انتخاب کوله پشتی را مطالعه کنید». جنس کیف یا کوله پشتی شما هم بهتر است ضد آب باشد تا وسایل داخل ان همیشه محفوظ بمانند.

 

سعی کنید خرید کیف و کوله پشتی رابه بعد از خرید شلوار، بلوز یا تی‌شرتتان موکول کنید تا بتوانید سراغ رنگ‌هایي بروید که به سایر اجزای استایلتان می آیند.

 

ست کردن رنگ کوله و کیف با کفش یکی از آسان‌ترین راه‌هایي است که باعث بهتر بنظر رسیدن استایل شما می شود.

لباس های لازم برای داشتن جذاب ترین استایل مردانه + بهترین استایل مردانه

جوراب‌هاي‌ Happy Socks

احتمالا شما هم متوجه حضور بی‌وقفه انواع جوراب‌هاي‌ رنگارنگ که بیشتر بعنوان جوراب‌هاي‌ خوشحال یا Happy Socks شناخته می شوند، شده‌اید. جالب است بدانید تعداد زیادی از استایلیست‌ها داشتن چند جفت جوراب رنگی خوشحال را یکی از ضروریات درست کردن استایل روزمره مردانه می دانند! این جوراب‌ها طبق معمول رنگ‌هاي‌ تند و متضاد دارند و با طرح‌هاي‌ بانمک پوشانده شده‌اند. اگر دوست دارید کمی تنوع در استایلتان ایجاد کنید و طبق تازه‌هاي‌ دنیای مد عمل کنید، حتماً چند جفت جوراب خوشحال بخرید و بپوشید.

 

نکته: اگر بتوانید بین رنگ جوراب و تی‌شرت یا بلوزتان هماهنگی برقرار کنید، استایلتان بسیار جذاب تر بنظر خواهید رسید. بیشتر این جوراب‌ها ساق بلند هستند و از زیر شلوار و بالای کفش دیده خواهند شد؛ بهمین دلیل هماهنگی بین یکی از لباس‌هاي‌ ست روزمره شما با این مدل جوراب‌ها جذابیت بیشتر بشما خواهد داد.

 

اگر دوست دارید هماهنگی ست لباس‌هایتان را حتی بیشتر کنید، سعی کنید بین رنگ جوراب و کفش هم تناسب ایجاد کنید.

چنانچه از قضاوت شدن توسط اطرافیانتان میترسید، بهتر است جوراب‌هاي‌ خوشحالتان را فقط جلوی کسانی بپوشید که خودشان هم خوشحال هستند!

جدیدترین مطالب سایت
قبل از مرگ زندگی کن ! (فیلم)
قبل از مرگ زندگی کن ! (فیلم)