لباس مناسب سفر در فصول مختلف

مجموعه : رپورتاژ آگهی
لباس مناسب سفر در فصول مختلف

سفر کردن یکی از مفرح ترین کارهایی است که هر انسانی انجام می دهد. ال این سفر به چه شهری باشد، جای کمی تامل دارد، زیرا در هر شهر ایران آب و هوایی متفاوت حاکم است. همین امر سبب می شود تا گردشگران علاوه بر این که به فکر هتل یا مکانی برای اقامت باشند، لباس مناسب سفر هم انتخاب نمایند.

 

شاید انتخاب لباس مناسب سفر برای برخی از اشخاص کمی دشوار باشد. از این رو در این مقاله می خواهیم شما را با استایل مناسب سفر به هر شهر ایران آشنا نماییم تا در زمان سفر، لذت بیشتری ببرید. در شرق و غرب ایران آب و هوا بسیار متفاوت بوده؛ همانگونه که در شمال و جنوب تفاوت آب و هوایی بسیاری وجود دارد.

 

لباس مناسب سفر در فصل بهار: فصل بهار یکی از بهترین ماه ها برای سفر است. البته تعطیلات نوروزی بیشترین مسافران را به خود می بیند که از شهر های مختلف به مسافرت می روند. در فصل بهار لباس های جنس ویسکوز و لباس های کمی گرم، بهترین انتخاب است.

 

زیرا در فصل بهار هوا ناپایدار بوده و ممکن است در بعضی روزها سرد و بارانی و در برخی روزها گرم باشد. مشخصات هتل لیلیوم کیش لندیار را در لینک قبل مشاهده کنید.

 

اگر در فصل بهار به شهر هایی همچون خرم آباد، همدان، تبریز، اردبیل یا دیگر شهر های غرب کشور بروید؛ هوا بسیار سرد است و باید لباس گرم به همراه داشته باشید. اما اگر به شهر های جنوبی مانند هرمزگان، خوزستان، چابهار، سیستان بلوچستان و … بروید باید لباس های نخی و خنک را در چمدان خود قرار دهید. اما برای سفر به شمال و شرق کشور، همان البسه ای که در اول مطلب ذکر شد کفایت می کند.

 

لباس مناسب سفر در فصل تابستان: تابستان فصلی که در 3 ماه خود، پذیرای گردشگران از جای جای کشور است. فصل تابستان در بیشتر شهر های ایران گرم بوده و لباس مناسب این فصل سفر، نخی و کتان است. پارچه نخ پنبه و کتان از الیاف طبیعی می باشد. اما در فصل تابستان سفر به شهر های جنوبی کشور کاری غیر عاقلانه است، زیرا هوا فوق العاده گرم و شاید برای عده ای طاقت فرسا باشد.

 

لباس مناسب سفر پاییز و زمستان: در فصول پاییز و زمستان به دلیل سردی هوا، شما باید در چمدان خود حتماً لباس گرم داشته باشید. البته اگر به شهرهای جنوبی سفر کنید نیازی به لباس گرم نخواهید داشت. زیرا در جزیره کیش و شهرهای جنوبی آب و هوایی فوق العاده مطبوع در فصل زمستان حاکم است. پس بهترین فصل سفر به شهر های جنوبی، پاییز و زمستان می باشد. جاذبه های گردشگری ارزان تور کیش را در لینک قبل مشاهده کنید.

 

استایل مناسب سفر چیست؟

استایل مناسب سفر برای هر شخصی متفاوت بوده و نمی توان یک نگاه خاص به آن داشت. اما پیشنها ما به شما برای استایل سفر، لباس های راحتی و زیبا است. زیرا در لباس های تنگ و خیلی کوچک، خستگی راه می تواند 2 برابر شود.

 

استایل مناسب سفر باید با توجه به همان شهری که می روید انتخاب شود. که کاملاً سلیقه ای بوده و هر شخصی می تواند هر لباسی را بپوشد. نکته مهم: در هر شهری رعایت شئونات اسلامی الزامی است.

 

لباس مناسب زنانه برای سفر

لباس مناسب زنانه برای سفر بسته به سلیقه هر شخص متفاوت است. به عنوان مثال بیشتر بانوان از پوشش چادر (بهترین حجاب برای بانوان) استفاده می کنند که در سفر هم این امر قابل مشاهده می باشد. این عزیزان ممکن است از نظر سنی کمی بالا باشند ولی بانوانی هم هستند که در سنین جوانی به سر می برند و ئپوشش چادر را برای خود انتخاب نموده اند. قیمت تور هتل مارینا پارک کیش در لینک قبل قابل مشاهده میباشد.

لباس مناسب سفر در فصول مختلف

عده ای از افراد نیز وجود دارند که در زمان سفر چادر را کنار می گذارند تا راحتی سفر برای آنان فراهم شود. برخی از بانوان نیز از پوشش مانتو استفاده می کنند؛ این امر می تواند با رنگ ها و سلیقه های مختلفی به چشم بخورد.

 

اما مهم ترین لباسی که باید در چمدان بانوان وجود داشته باشد، لباس زیر، حوله شخصی است. چون در طول سفر باید لباس ها مرتب تعویض گردد تا بیماری خاصی سلامتی بانوان را تهدید نکند.

 

حال که در این مطلب با لباس مناسب سفر، استایل مناسب سفر و لباس مناسب زنانه آشنا شده اید وقت آن رسیده چمدان خود را جمع کرده و با آسودگی خاطر به سفر بروید. زیرا هم از محل اسکان خود اطمینان دارید و هم این که آگاهی های لازم در سفر را کسب کرده اید. از افتخارات سایت ما این است که به کاربران خود اطلاعاتی صحیح بدهیم تا اعتماد آنان را جلب نماییم.

برچسب‌ها:

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت