چگونه خانه را با هزینه کمتر لوکس نشان دهیم – 11 ترفند طراحی

مجموعه : رپورتاژ آگهی
چگونه خانه را با هزینه کمتر لوکس نشان دهیم – 11  ترفند طراحی

خانه جایی است که احساس راحتی میکنید پس چرا می خواهید طراحی و دکوراسیون خانه خود را گران به نظر برسانید، حتی وقتی بودجه ندارید؟ یک پاسخ ساده این است که چه کسی نمی خواهد در خانه ی لوکس زندگی کند؟ به همین دلیل است که در اوقات فراغت، ما دوست داریم تصاویر زیبای طراحان داخلی و دکوراتورهای حرفه ای را که در مجلات منتشر شده اند ببینیم

 

خانه جایی است که احساس راحتی میکنید پس چرا می خواهید طراحی و دکوراسیون خانه خود را گران به نظر برسانید، حتی وقتی بودجه ندارید؟ یک پاسخ ساده این است که چه کسی نمی خواهد در خانه ی لوکس زندگی کند؟

 

به همین دلیل است که در اوقات فراغت، ما دوست داریم تصاویر زیبای طراحان داخلی و دکوراتورهای حرفه ای را که در مجلات منتشر شده اند ببینیم و سپس دنیایی که ما در آن زندگی می‌کنیم تحت تسلط خبرنامه های رسانه‌های اجتماعی، تصاویر، حلقه‌ها، و ویدیوهای قابل استفاده در اینستاگرام است، پس چرا با پول کمتر دکوراسیون خانه‌ای مجلل نداشته باشیم؟ نظراتی که دریافت خواهید کرد باعث می شود احساس ثروتمندی کنید.  

 

طراحی و دکوراسیون خانه مجلل با به رخ کشیدن پول شما متفاوت است. این برچسب قیمت نیست که قابل مشاهده است، بلکه زیبایی شناسی و سبک دکوراسیون منزل است. 

بنابراین، اگر می خواهید خانه خود را با هزینه کمتری گران تر نشان دهید، در اینجا ایده های ساده غرق در تجمل برای طراحی و دکوراسیون خانه شما است .

چگونه خانه را با هزینه کمتر لوکس نشان دهیم - 11  ترفند طراحی

– با نورپردازی استایل خود را بیان کنید

نور مناسب تفاوت زیادی در دکوراسیون خانه ایجاد می کند و حتی می تواند بدون سوزاندن سوراخی در جیب شما، آن را گران به نظر برساند. می‌توانید چراغ‌های «نه چندان گران‌قیمت» بخرید و سپس آن‌ها را لایه‌بندی کنید تا ظاهری شیک و زیبا به دکوراسیون خود ببخشید. اگر از لحاظ خلاقیت بیشتر اهل ماجراجویی هستید، می توانید آباژور یا لوستر خود را برای دکوراسیون منزل خود بسازید.

 

2- با آینه های روی دیوار، زرق و برق را افزایش دهید

آینه ها در طراحی و دکوراسیون خانه، سبک را ارتقا می دهند و زرق و برق را به فضا می آورند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در شکل، اندازه و حتی تعداد آینه‌هایی که انتخاب می‌کنید خلاق باشید تا با بودجه‌ای که در اختیار دارید، دکوراسیون را زیبا کنید.

 

3- با مبل های تخت شو فضا را بزرگتر نمایش دهید.

امروزه استفاده از مبلمان چند منظوره میتواند فضای بیشتری به خانه اضافه کند یا اتاق ها را لوکس تر نمایش دهد. برای اتاق ها میتوانید از مبل تخت شو یک نفره آرا سوفا و برای اتاق های بزرگتر نیز میتوانید از مبل تختخواب شو دو نفره استفاده کنید. برای فضای پذیرایی نیز این امکان وجود دارد که به صورت ست از این مدل ها استفاده نمایید. ست مبل راحتی تخت شو آرا سوفا دارای مدل های جذاب و لوکس می باشد که می تواند فضای شما را لاکچری و زیباتر کند.

 چگونه خانه را با هزینه کمتر لوکس نشان دهیم - 11  ترفند طراحی

– سفرهای ماجراجویی به فروشگاه دستفروشی

اگر اهل خرید صرفه جویی نیستید، این یک قدم را به سمت یک فروشگاه دست دوم بردارید و از ایده ها و انتخاب هایی که برای دکوراسیون منزل خود می گیرید غافل خواهید شد. بهترین بخش این است که شما با ایده های تازه و آزادی خلاقانه برای تزئین خانه خود و گران به نظر رسیدن آن با پول کمتر پر خواهید شد.

 چگونه خانه را با هزینه کمتر لوکس نشان دهیم - 11  ترفند طراحی

5-  لمس گران قیمت سیاه و سفید

سیاه و سفید جادویی هستند و حتی در دکوراسیون خانه نیز صادق است. هیچ چیز نمی تواند با جادوی ساده سادگی و پیروی از روند در دکوراسیون خانه رقابت کند. حتی در سیاه و سفید، با چندین عکس سیاه و سفید با قاب سیاه، تزئین دیوار کل دکور را مجلل و گران می کند.

 چگونه خانه را با هزینه کمتر لوکس نشان دهیم - 11  ترفند طراحی

6-  شخصیت گران قیمت مبلمان

تنها یک مبل یا تخت خواب جلوی قفسه کتاب، لوکسی را که در دکوراسیون منزل یا حتی بعدازظهرهای اوقات فراغت با کتاب هایتان نیاز دارید، اضافه می کند. چوب را انتخاب کنید و به تکیه گاه خود یک رنگ عتیقه بدهید و با بودجه کم تفاوت زیادی در دکوراسیون خانه ایجاد کنید.

برای این مورد میتوانید از مبل ریلکسی نیز استفاده کنید تا رد کنار زیبایی و لوکس بودن آرام نیز دریافت کنید.

 چگونه خانه را با هزینه کمتر لوکس نشان دهیم - 11  ترفند طراحی

7- از تاریکی نترسید

پوشش های چوبی، به خصوص در رنگ های تیره، و کاشی های شطرنجی روی زمین، بدون حفر سوراخ های عمیق در جیب، فوراً فریاد می زنند. علاوه بر این، این استایل با صدای بلند بازگشته و کاملاً مد روز برای به رخ کشیدن است.  

 

8- اختلاط و تطبیق برای ایجاد یک توهم گران قیمت

سعی کنید چوب و درهای آینه ای را در اتاق نشیمن، اتاق ناهارخوری یا کمد دیواری اتاق خواب خود مخلوط کنید و ببینید که کل دکوراسیون با این ترفند ساده چقدر گران به نظر می رسد.

 

9-  پوشش پنجره ها از بالا به پایین

چند متر پارچه اضافی از پرده ها جیب شما را نیشگون نمی گیرد، اما قطعاً به طراحی و دکوراسیون خانه زرق و برق می بخشد و آن را گران و لوکس به نظر می رساند. هنگام ساخت پرده برای خانه خود، آن را از سقف تا کف یا کف تا بالا اندازه گیری کنید. حتی اتاق شما را بزرگتر و با شکوه تر می کند.

 چگونه خانه را با هزینه کمتر لوکس نشان دهیم - 11  ترفند طراحی

10-  تاثیر گران قیمت کاغذ دیواری

این یکی از سریع‌ترین راه‌ها است که می‌توانید با پول کمتر خانه خود را گران‌قیمت تغییر دهید. فقط دیوار را با کاغذ دیواری بپوشانید و یک قطعه ساده مانند میز کنسول را در این راهرو بگنجانید. جنب و جوش گران قیمتی که به ارمغان می آورد، فضا را به یک نقطه با ارزش تبدیل می کند.

 چگونه خانه را با هزینه کمتر لوکس نشان دهیم - 11  ترفند طراحی

کدام ترفندها و ایده ها را در دکوراسیون منزل خود تقلید کرده اید تا گران به نظر برسد؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

جدیدترین مطالب سایت