محصولات نوین تندیس_تندیس-لوح تقدیر-بج سینه

مجموعه : رپورتاژ آگهی
محصولات نوین تندیس_تندیس-لوح تقدیر-بج سینه

تندیس:

تندیس چیست؟ بـه پیکره یا مجسمه اي اطلاق میشود کـه طبق معمول با هدف یادآوری یا بـه نمایش در آوردن یک شیء، انسان یا حیوان یا رویداد ساخته می‌شود.

 

صنعت و هنر ساخت تندیس برگرفته از هنرهای تجسمی و صنایع تبدیلی و پایه اسـت کـه در تلفیق ان دو ؛ آثار بدیعی خلق میگردد.

 

طراح وسازنده تندیس بـه معنی حرفه اي و هنری ؛ ان کسی اسـت کـه با اتکا بـه نیروی خلاقانه خود آثاری را خلق میکند کـه جریان یک سیر و سلوک هنری رو بـه تعالی را بـه نمایش می‌گذارد.

 

طبق معمول طراحی و ساخت تندیس هردو بـه عهده تندیس کار اسـت، بـه عبارتی او هم نقش یک هنرمند و هم یک صنعتگر را دارد، بنابر این باید از انواع تکنیک هاي‌ ساخت آگاهی داشته باشد.

 

متریال مورد استفاده در ساخت تندیس:

پلکسی گلاس

مولتی استایل

فلز برنج یا آبکاری شده

کریستال

سنگ

چوب

رزین

 

استفاده از تندیس در:

جشنواره هاي‌ هنری

بزرگداشت شخصیت هاي‌ برتر

همایش هاي‌ برجسته برای تقدیر و تشکر

مراسم یادبود

سمینارها

هدایای تبلیغاتی

مراسم هاي‌ فارغ التحصیلی و …

 

لوح تقدیر:

لوح تقدیر چیست؟ لوح تقدیر بـه منظور قدردانی و تشکر، بـه افراد یک سازمان و یا شرکت داده می‌شود.

ما همواره برای تقدیر از دیگران بـه دنبال هدیه اي می‌رویم کـه هم خوش آیند طرف مقابلمان قرار گیرد و هم بیانگر احساسات و منظورمان از ان اقدام باشد.

لوح تقدیر را طبق معمول در مراسم هاي‌ ویژه، جشنواره ها، ماسابقات و برای قدردانی از افراد بـه ان ها میدهند.

درسال هاي‌ اخیر از لوح تقدیر بـه عنوان یک گزینه ي تبلیغاتی استفاده میکنند.

افراد می‌توانند با چاپ لوگو یا آرم تبلیغاتی خود این لوح ها را بـه دیگران هدیه بدهند.

 

متریال مورد استفاده در ساخت لوح تقدیر:

مولتی استایل

چوب

استیل

برنج

فروشگاه لوح تقدیر نوین تندیس با طراحان گرافیک خود و با چندین دهه تجربه دراین صنعت مشاوره و طراحی لوح تقدیر ارائه می‌کنند. علاوه بر این اگر تمایل دارید تا طراحی و ایده خودرا بـه تنهایی اجرا کنید فروشگاه لوح خام نوین تندیس فرصتی فراهم نموده تا کسانی کـه خود تمایل بـه طراحی و چاپ و حکاکی متن هدیه دارند از این لوح ها استفاده کنند.

 

بج سینه:

بج سینه چیست؟ بج سینه نیز در دسته آرم و لوگو قرار می‌گیرد. طبق معمول این بج برای مشخص کردن یک گروه خاص، سمت و عنوان و موسسه طراحی می‌شود.

 

سبک های رایج بج سینه

مدل ساده، زیبا، ظریف و نزدیک بـه واقعیت: بج هاي‌ مسطح طبق معمول بـه این صورت ساخته می‌شوند و اغلب تنها از دو رنگ در ان استفاده می‌شود. شکل هاي‌ گرد و رنگ هاي‌ سیاه و سفید کاربرد فراوان دارند. علاوه بر این در فعالیت هاي‌ بازاریابی و تبلیغات نقش مهمی دارند.

 

بج هاي‌ مدرن: این نوع بج طبق معمول برای معرفی یک گروه کاری یا هنری استفاده می‌شوند و اکثرا حالت سه بعدی دارند. گاهی برای نشان دادن این حالت سه بعدی از سایه یک رنگ و عمق و سایه استفاده می‌شود. آرایشگاه ها، فروشگاه ها و مشاغل این چنینی از این بج استفاده بیشتری می‌کنند.

 

بج کلاسیک: این نوع بج سینه یک حالت یکپارچه و کلاسیک دارد و طبق معمول پس زمینه ان شفاف اسـت. دراین نوع بج از پالت رنگی قهوه اي، سفید و سیاه، خاکستری و بژ استفاده فراوان میشود و حالتی خاموش و ایستا دارد.

 

متریال مورد استفاده در ساخت بج سینه:

فلز برنج

مولتی استایل

آنادایز

برچسب‌ها:

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت