مناسب ترین شهر شمال برای خرید ویلا کدام است؟

مجموعه : رپورتاژ آگهی
مناسب ترین شهر شمال برای خرید ویلا کدام است؟

خرید و فروش ویلا در شهر نوشهر

به موازات مهم شدن شمال و توأمان با این که خرید ویلا در شمال به شانس و اقبال بزرگی بدل شده است، خیل خریداران ویلا به سمت شمال سرازیر گشته اند که این اتفاق، پیامد هایی را به همراه داشته است. مخاطب اصلی مان در گزارش پیش رو، خریداران ویلای شمال اند، آنان که خرید ویلای ارزان در شمال را با جدیت بیشتری دنبال می کنند. راستش را بخواهید شمال برای همه ما حکم نوبرانه را دارد، هرچه باشد آبستن نیلوفرهای شاد است و تجلی گاهِ شمشاد های سبز، بیش از این از زیبایی های خیره کننده شمال نمی گوییم تا نوشته رنگ تکراری به خود نگیرد. مقاله را به سمت دیگری سوق می دهیم، آن جا که نگرانی های خریداران ویلای شمال، قد علم کرده اند. یکی از مسائل زیربنایی و بنیادین در خرید ویلای شمال، انتخاب شهر است. نقشه شمال را که پیش رویمان می گذاریم، شهر های زیادی مقابل چشمانمان به رقص در می آیند، نمی دانیم کدامین شهر، نیاز های مان را بهتر مرتفع می سازد. انتخاب شهر مثل عمود خیمه عمل می کند، یک انتخاب ناشیانه کافی است تا شیرازه کار ها از هم بپاشد و افسار امور از دستمان رها گردد. به راستی مناسب ترین شهر شمال برای خرید ویلا کدام است؟

 

مناسب ترین شهر شمال برای خرید ویلا کدام است؟

مناسب ترین شهر شمال برای خرید ویلا کدام است؟

خرید ویلای ارزان در شمال ایران

پاسخ به این سؤال تابع فاکتور های عدیدی است. واقعیت این است که طراوت طبیعت و زیبایی فلج کننده شمال در تمام شهر های آن تسری یافته است، شاید حضور طبیعت در برخی مناطق سنگین تر به نظر برسد اما سبزینگی در شمال است که معنا می یابد. زمانی که از مناسب بودن یک شهر برای خرید ویلا سخن به میان می آید، پاسخ بلادرنگ به آن، واقعا دشوار است. این جا با یک معادله ریاضی نه چندان پیچیده مواجه هستیم که متغیر های متعددی در یافتن مجهول، دخیل اند. ممکن است برای من مسافت، فاکتور مهمی باشد، ممکن است برایم مهم باشد جاذبه های گردشگری آن شهر از چه قرارند، شاید بُرد اقتصادی تنها خواسته من از یک شهر شمال باشد و دیگر موارد مهمی که در این لیست جای می گیرند. در لوای آن چه گفتیم، دو عامل وجود دارد که معمولا جان مایه حرف همه خریداران ویلای شمال را شکل می دهند. آحاد خریداران به وقت خرید ویلای شمال، دو مؤلفه را اساسی و بنیادی معرفی می کنند: قیمت ارزان و مسافت اندک. به این بهانه، ما نیز خود را دو فاکتور مزبور گره می زنیم و مقاله را با محوریت آن ها پیش می بریم.

 

خرید ویلای ارزان، آرزوی قلبی ما!

قیمت ویلا از دیرباز محل مناقشه و معرکه بوده است. شاید شما هم با تبلیغات پرطمطراقی که وعده می دهند با 70 میلیون تومان می توان صاحب ویلا شد، مواجه شده باشید، تصور کنید در بلبشوی کنونی که قیمت مصالح ساختمانی، جهش سرسام آوری داشته است، عده ای پیدا می شوند که مضنه خرید ویلا را تنها 70 میلیون تومان برآورد می کنند که طبیعتا دامی برای کشاندن خریدار به سمت خود است. به زعم این که در بحبوحه کنونی که رشد نامتعادل قیمت، نمود پیدا کرده است، خرید ارزان ویلا یک رؤیای رنگی به حساب می آید، اما آنقدر ها هم دور از ذهن و تلاش بیهوده ای نیست.

 

برخی فاکتور ها، مرکز ثقل خرید ویلای ارزان را جابه جا می کنند. به عبارتی، حجم امکانات ویلا و شهری که ویلا در آن آرام گرفته است، می توانند قیمت را به میزان فاحشی تغییر دهند. اگر نیم نگاهی به این دو فاکتور داشته باشیم، نتیجه ارزشمندی به فراچنگ خواهد آمد. بیایید از یک مثال بهره بگیریم، متل قو و رامسر اخیرا به دلیل اشباع شدن ساخت و ساز ویلا، تا خرخره در ساختمان های مسکونی، تجاری و بازرگانی فرو رفته اند و این رشد قیمت ویلا در این شهر ها را به ارمغان داشته است. در مقابل، برخی شهر ها کماکان جای خالی برای ساخت و ساز و پیشرفت دارند، امکان خرید ویلای ارزان در این شهر ها، وجود دارد، کنار این شهر ها یک ستاره می گذاریم و در بخش بعدی نامشان را عنوان می کنیم. اشاره ای به امکانات ویلا داشتیم و اذعان نمودیم، برخورداری از امکانات بیشتر، در نهایت به قیمت گران تر، ختم می گردد همانطور که برای خرید ویلا استخردار، نیاز است پول بیشتری از جیب بگذاریم.

 

مسافت اندک/ چرتکه به دست شوید

شاکله و ساختار مازندران به نوعی است که در زمان کوتاه تری، پای ما را به شمال باز می کند، عاملی که این استان را شایسته تحسین می سازد. بی مقدمه به سراغ استان مازندران می رویم، این استان دارای دو بخش شرقی و غربی است، هرچه به شرقی ترین و غربی ترین شهر های مازندران نزدیک می شویم، مسافت به بیشترین مقدار نزدیک و ما از خواسته مان دور می گردیم. بنابراین مسافت کوتاه در شهری مصداق می یابد که در میانه های مازندران جای خوش کرده باشد. شهر چمستان، نور، فریدون کنار، نوشهر، سرخرود و آمل، گزینه های درخوری به نظر می رسند. از این میان دو شهر نوشهر و سرخرود از قسمت قیمت هم امتیاز می گیرند، از این رو، باقی مانده مقاله را معطوف می سازیم به این دو شهر.

 

خرید ویلا در نوشهر/ این جا مهد ویلا های ساحلی است

مناسب ترین شهر شمال برای خرید ویلا کدام است؟

بندر تجاری بازرگانی نوشهر/خرید ویلا در شهر نوشهر

 

نام نوشهر که به میان می آید، نخستین تصویری که در خاطرمان نقش می بندد، ساحل است. تعداد زیادی ویلای ساحلی در شهر نوشهر، حضور شان را تیک زده اند، که این نشان می دهد نوشهر پنجه در پنجه ویلا های ساحلی پیش می رود. بنادر بازرگانی نوشهر، برگ برنده ای هستند که به افزایش ارزش افزوده خرید ویلا در نوشهر منتهی گشته اند. فرودگاه نوشهر و دسترسی راحت تهران به این شهر، مزید بر علت شده تا خرید ویلا در نوشهر، یکی از گزینه های همیشه روی میزِ خریداران ویلا باشد.

 

ویلا های مستقر شده در نوشهر طیف گسترده ای را شامل می شوند، از نمونه های معمولی تا موارد لوکس که پلکان گرد سفید مرمری جنس دارند و به کابینت های جزیره ای مجهزند. نوشهر، جنگل و دریا را توأمان زیر یک چتر می آورد، نزدیکی جنگل و دریا در این شهر، بهانه ای دستمان می دهد تا بی چون و چرا، به سمت خرید ویلا در نوشهر، دست بیازیم. در ورای آن چه گفتیم، مزیت دیگری در نوشهر به چشم می خورد که اهمیت آن را برای خرید ویلای شمال، تصاعدی بالا برده است. منظورمان امنیت و آرامشی است که بر نوشهر سایه افکنده است. جاده های منتهی به نوشهر، خلوت ترند و امنیتی که در نوشهر حاکم است در مقایسه با شهر هایی که از تراکم مسافران رو به انفجار می روند، پررنگ تر گزارش شده استُ. علاوه بر این موارد، حضور فعال جاذبه های گردشگری در نوشهر، حجت را تمام می کند و به خرید ویلا در نوشهر رنگ جدی تری می بخشد.

 

خرید ویلا در نوشهر مازندران

مناسب ترین شهر شمال برای خرید ویلا کدام است؟

خرید ویلا در سرخرود، شهر تالاب زیبا

 

تالاب معروف سرخرود در مازندران

همانطور که گفتیم بسیاری از افراد پا به راهی که به خرید ویلای شمال، علاقه وافر نشان می دهند، بر قیمت ارزان، پافشاری می کنند. سرخرود از آن دست شهر هایی است که این فرصت را در اختیارمان می گذارد تا به بهایی کمتر، صاحب قسمتی از شمال شویم. بسیاری از افراد، سرخرود را با نام تالابش می شناسند، با مشاهده این تالاب، درخت خیالمان گل می دهد. این تنها دارایی شهر سرخرود نیست، که آنچه سرخرود در چنته دارد از این موارد فراتر است.

 

مناسب ترین شهر شمال برای خرید ویلا کدام است؟

این شهر در کرانه دریای خزر کشیده شده است، وقتی ساحل خزر، شهری را محاصره می کند، سعی می کنند شم هنرمندانه را چاشنی کار کرده و امکانات تفریحی گردشگری زیادی را به آن الحاق کنند تا هم ارزش شهر را رشد دهند و هم تمایل مسافران به بازدید از آن را رونق بخشند. آنچه شکوفایی سرخرود را به همراه داشته، ساحل شنی وسیعی است که در دامان این شهر، گسترش یافته، شنی بودن این ساحل، به مذاق مان خوش می آید، هرچه باشد حضور این نوع ساحل، در بیشتر شهر ها کم رنگ شده است. ماهیگیری در این ساحل، رهروان زیادی دارد تا جایی که در بسیاری از موارد، صحنه زیبایی می آفریند و چشم ها را با خود همراه می سازد. مخلص کلام این که، خرید ویلا در سرخرود، فرصتی است جهت خرید ارزان ویلا که باید آن را مغتنم شمرد.

 

در پایان:

زیبایی های خیمه زده بر شمال، چنان عدیدند که تشریح تمام شان، به راستی کار دشوار و دور از ذهنی است. قیمت ارزان ویلای شمال که طرفداران زیادی دارد، در برخی از شهر ها من جمله نوشهر و سرخرود، قوام بیشتری می یابد، به علاوه، زیبایی های زیادی از کنار این دو شهر زاده شده اند، هرچند، همجواری با دریا، خود به تنهایی برای غرق شدن در شگفتی ها کافی است. ما در سایت اول خونه، در تلاشیم زیبایی های بی مرز شهر های مازنی (مازندرانی) را به تصویر بکشیم و خریداران ویلای شمال را در مسیر درست هدایت کنیم. غایت از سایت اول خونه، تجارت ویلا نیست که قبل از آن، هموار کردن مسیری است که به خرید یا فروش ویلای شمال منتهی می شود.

آدرس اینستاگرام اول خونه: @avalkhune

جدیدترین مطالب سایت