مزایای نگهداری از کودک توسط پرستار کودک

مجموعه : رپورتاژ آگهی
مزایای نگهداری از کودک توسط پرستار کودک

در خانواده های شاغل نگهداری از فرزند توسط پدر و مادر کمی سخت و دشوار می شود، از همین سو با مشورت و همفکری تصمیم می گیرند تا به جای فرستادن فرزند خود به مهد کودک، نگهداری از کودک خود را برای زمانی مشخص در روز به شخص دیگری در منزل خودشان بسپارند که هم مهارت های کافی در زمینه پرستاری از کودک را داشته باشد و هم قابل اعتماد باشد که البته گرفتن چنین تصمیمی ممکن است آن قدر هم راحت نباشد اما در ادامه قصد داریم به مزایای نگهداری از کودک توسط پرستار کودک سپید گستر بپردازیم.

 

استخدام پرستار کودک چه مزایایی دارد؟

سرو کله نزدن والدین با خانواده و فامیل برای نگهداری از کودک

آرامش خاطر در رابطه با نگهداری از کودک توسط پرستار کودک و رسیدن و برنامه ریزی کردن برای کارهایشان.

نگهداری از کودک و اجرای خدمات پرستاری توسط پرستار کودک در منزل و محیط امن خانه والدین.

ماندن کودک و نوزاد در منزل و نداشتن مشکل برای رفت و آمد کردن به مهد کودک.

نداشتن دغدغه از بابت بیدار شدن و مدرسه رفتن و انجام دادن کارهای کودک سر وقت و سپردن مسئولیت ها به پرستار بچه در منزل و اطمینان از انجام کارها.

انعطاف پذیر شدن شرایط زمانی و نگهداری برای والدین و گرفتن مسئولیت های نگهداری از کودک در بعضی زمان ها و روزها و یا نظارت کردن پرستار نوزاد و کودک در منزل یا انجام هماهنگی ها در روزهایی که سریع تر یا دیرتر به منزل می رسند و درخواست کردن از پرستار برای بیشتر ماندن و یا مرخص شدن.

امنیت و آرامش کامل محیطی که از کودک در آن نگهداری می شود

دیگر احتیاجی به گردن هم انداختن مسئولیت رفتن و آوردن کودک از مهد توسط والدین نیست.

بیشتر شدن وقت و انرژی پدر و مادر

با رضایت گرفتن از پرستار نوزاد و کودک و با مراقبت از کودک در زمان طولانی موجب رشد شخصیتی و تربیتی کودک در منزل امن والدین و در کنار والدین خواهد شد.

از آن جایی که کودک در منزل خودش می باشد، در برابر ابتلا به انواع بیماری ها و عفونت ها حفظ می شود و پرستار کودک در منزل نظارت کامل به سلامت کودک دارد و از آن مراقبت می کند.

 

مزایای نگهداری از کودک

پرستار کودک به چند روش می تواند از کودک مراقبت کند؟

پرستار کودک به دو روش روزانه و شبانه روزی می تواند از کودک نگهداری کند که این البته به نظر شخصی و شرایط والدین بستگی دارد اما این که پرستار روزانه و پرستار شبانه روزی به چه شکل مسئولیت های فرزند شما را به عهده می گیرد کامل توضیح داده شده است:

 

پرستار کودک روزانه

این پرستار کودک و نوزاد در منزل به درخواست والدین، در زمان و ساعات مشخص شده توسط والدین که در منزل حضور ندارند و متفاوت می باشد، بخشی از امور کودک را فقط انجام می دهند و مسئولیت امور مشخص شده را فقط بر عهده می گیرند و خدمات پرستار روزانه برای چند روز در هفته و نیمه وقت است.

پرستار کودک در منزل

پرستار کودک شبانه روزی

اما این پرستار کودک و نوزاد به طور شبانه روزی با هماهنگی و برنامه ریزی های صورت گرفته توسط والدین، در منزل آن ها حضور دارد و در این روش مسئولیت انجام تمام امور کودک را به عهده می گیرد و خدمات پرستاری شبانه روزی هم می تواند به صورت هفتگی و هم می تواند به صورت ماهانه باشد و در گاهی اوقات به طور طولانی مدت باشد.

 

نکته: هزینه های استخدام پرستار با توجه به ساعات کار و تعداد انجام امور کودک توسط پرستار متفاوت و متغیر می باشد و هر چه زمان و ساعات حضور پرستار برای نگهداری از فرزند بیشتر باشد و مسئولیت های بیشتری را به گردن بگیرد، طبیعتا هزینه و دستمزد پرستار هم بیشتر می شود.

پرستار کودک

یک پرستار کودک چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن مهارت و تجربه کافی در زمینه نگهداری از کودک و نوزاد

اهمیت به پاکیزکی محیط امن خانه کودک و از بین بردن یکنواختی در منزل و ایجاد فضای شاد برای نگهداری و آموزش و سرگرمی کودک

توجه به احساسات و عواطف کودک و نوزاد توسط پرستار کودک

اهمیت و نظارت بر استفاده صحیح کودک از فضای مجازی و بازی های کامپیوتری پرستار در منزل

استفاده از انیمیشن های مناسب و آهنگ های مخصوص بچه ها برای سرگرمی و بازی و ایجاد احساس رضایت در کودک و و نوزاد

برنامه ریزی کردن برای تغذیه کودک و در برخی شرایط برنامه ریزی های دارویی تجویز شده دکتر و درست کردن میان وعده های مقوی برای کودک توسط پرستار

تشویق کودک برای رسیدن به اهداف و کمک به پیشرفت و فراگیری زبان، موسیقی، هنر، و ورزش توسط پرستار کودک

نگهداری از کودک

به طور کلی استخدام پرستار کودک مزایای بسیاری دارد و شما می توانید جهت استخدام پرستار کودک به شرکت خدمات پرستاری سپید گستر مراجعه کنید و با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از بابت هزینه های استخدام پرستار خیالتان راحت باشد چرا که هزینه های این شرکت کاملا منصفانه و مناسب می باشد و بهترین خدمات پرستاری را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد، همچنین جهت پاسخ به سوالات شما در مورد کودک عزیزتان می توانید به مادران کلوب مراجعه کرده و پاسخ سوالات خود را بگیرید.

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت