قیمت پروژه 6040 کنکور 1402

مجموعه : رپورتاژ آگهی
قیمت پروژه 6040 کنکور 1402

پروژه 6040 کنکور یک برنامه مطالعاتی است که شما طی بازه زمانی ۱۰۰ روزه بر قسمت‌های مختلف دروس مسلط می‌شوید. در واقع قیمت پروژه 6040 کنکور 1402 بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است و تنها دلیل قیمت مناسب این پکیج‌ها این است که تمامی داوطلبان بتوانند این محصول را خریداری کنند.

 

اگر قصد خرید پکیج ۶۰۴۰ حرف آخر را دارید، حتما از طریق سایت حرف آخر اقدام به خرید نمائید، چراکه مشاوران ارشد حرف آخر با توجه به تجربه ای که دارند بهترین پکیج جامع آموزشی را به شما پیشنهاد می‌کنند و در هر ساعت از شبانه روز نیز به مشکل بخورید پشتیبانتان خواهند بود.

 

جهت خرید کلیه محصولات 6040 حرف آخر : زیست شناسی، فیزیک، شیمی، ریاضی، پکیج زبان، پکیج دینی، پکیج عربی، پکیج ادبیات. همین الان اینجا کلیک کنید.

 

برنامه قطاری 6040 نظام جدید

پروژه 6040 کنکور یک برنامه ۱۰۰ روزه است که هر بخش آن توسط رتبه برتر‌های موسسه حرف آخر طراحی شده است. در واقع برای این پروژه، دو بازه زمانی مشخص در نظر گرفته شده است که بازه زمانی اول ۶۰ روزه بوده و برای مطالعه کردن است و بازه زمانی دوم نیز ۴۰ روزه است که برای این بازه زمانی تست زنی و آزمون در نظر گرفته شده است. در واقع کل مدت زمان در نظر گرفته شده برای این پروژه ۳۶۰ ساعت است.

 

حال بهتر است تا دقیق‌تر با برنامه ریزی در نظر گرفته شده برای این پروژه آشنا شوید! شما برای شروع پروژه ۶۰۴۰ باید روزی ۶ ساعت برنامه ریزی درسی داشته باشید و به بهترین نحو این ۶ ساعت را پیش ببرید و بعد از آن می‌توانید ۴۵ الی ۵۰ درصد تست‌های کنکور را بزنید!

 

بعد از گذراندن این دوره نوبت به پروژه ۴۰ می‌رسد که در این دوره شما ۲۰ آزمون شبیه ساز کنکور خواهید داد. روند پیش بردن این آزمون به گونه‌ای است که صبح تا ظهر روز اول آزمون می‌دهید و یک نیم روز وقت تحلیل آزمون با پاسخ‌نما خواهید داشت.

 

پاسخ‌نما یا پاسخ نامه؟ اشتباه نکنید! پاسخ‌نما برای این است که اگر برای حل یک سوال مشکل داشتید، روی سوال کلیک کرده واستاد مربوطه سوال را به صورت کامل برایتان حل می‌کند.

 

در واقع با این سیستم آموزشی شما در یک نیم روز خود را محک می‌زنید و یک و نیم روز وقت دارید تا به کمک پاسخ‌نما درصد خودتان را بالا ببرید.

قیمت پروژه 6040 کنکور 1402

ویژگی‌های برنامه قطاری ۶۰۴۰:

برنامه ریزی پکیج ۶۰۴۰ همانند واگن‌های قطار است. به این صورت که با تمام کردن یک قسمت، وارد واگن بعدی خواهید شد و با طی کردن یک مسیر مشخص، از مسیر گمراه نخواهید شد.

 

داوطلبان کنکور باید در نظر داشته باشند که تنها خرید پکیج‌های هدفمند و سازماندهی شده به آن‌ها کمک خواهد کرد تا به صورت اصولی بر مسائل و سوالات مسلط شوند. در ادامه این مطلب به معرفی پکیج‌های 6040 پرداخته‌ایم:

 

قیمت پروژه 6040 کنکور 1402

پکیج کامل 6040

زیست شناسی 6040

فیزیک 6040

شیمی 6040

ریاضی 6040

پکیج زبان 6040

پکیج دینی 6040

پکیج عربی 6040

پکیج ادبیات 6040

 

قیمت پروژه 6040 کنکور

قیمت پروژه 6040 کنکور، طی سال‌های گذشته افزایش قیمت چندانی نداشته است و دلیل این عدم افزایش قیمت این است که عموم مردم بتوانند این پکیج‌های آموزشی را خریداری کنند.

 

جهت خرید پکیج حرف آخر با قیمت مناسب و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت حرف آخر مراجعه کنید و با مشاوران ارشد مجموعه به صورت تلفنی ارتباط برقرار کنید و با توجه به رشته خود، برترین پکیج‌های آموزشی مناسب سطح فعلی خود را خریداری کنید.

 

همچنین در نظر داشته باشید که به دلیل استقبال بی نظیر داوطلبان کنکور طی سال‌های اخیر، تخفیفاتی روی قیمت پکیج‌های آموزشی اعمال می‌شود.

 

جهت خرید کلیه محصولات 6040 حرف آخر : زیست شناسی، فیزیک، شیمی، ریاضی، پکیج زبان، پکیج دینی، پکیج عربی، پکیج ادبیات. همین الان به سایت مرکزی موسسه حرف آخر مراجعه نمایید.

جدیدترین مطالب سایت
کلیپ دوربین مخفی از واکنش مردم در مترو به خندیدن این مرد
کلیپ دوربین مخفی از واکنش مردم در مترو به خندیدن این مرد