چند جفت کفش برای یک پسر بچه نوجوان نیاز است؟

مجموعه : رپورتاژ آگهی
چند جفت کفش برای یک پسر بچه نوجوان نیاز است؟

دوره نوجوانی مخصوص شناخت هر چه بهتر خود است. نوجوان‌ها در این دوران با موارد زیادی رو به رو می‌شوند و سعی می‌کنند هویت‌شان را از بین این اختلاف‌ها پیدا کنند. استایل نیز یکی از مواردی است که در این دوران می‌تواند اولین قدم‌ها برای داشتن آینده‌ای شیک‌پوش را بردارد. در این مقاله پنج جفت کفش را به شما معرفی می‌کنیم که داشتن آن‌ها برای پسران نوجوان مورد نیاز خواهد بود.

 

اسنیکرز سفید

ممکن است فکر کنید رنگ سفید برای یک پسر بچه نوجوان رنگ مناسبی نیست؛ چون احتمالا آن را به سرعت کثیف خواهد کرد. واقعیت اما این است که پسرهای نوجوان نسبت به استایل خود بسیار حساس هستند و وقتی یک جفت اسنیکرز سفید شیک داشته باشند، خوب می‌دانند که چطور آن را تمیز نگه دارند.

 

اسنیکرز سفید یک گزینه اسپرت برای پسرهای نوجوان به شمار می‌آید که قابلیت به کار گرفته شدن در هر استایلی را دارد؛ چه استایل نیمه مجلسی باشد و چه استایل کاملا روزانه. کافی است گزینه‌های دیگر لباس‌ها را به درستی با این کفش جدید ست کنید.

 

یک شلوار جین تیره با پیراهن پسرانه نوجوان با مدل اسپرت و اسنیکرز سفید، ترکیبی نیمه رسمی ایجاد می‌کند و همین ترکیب با یک بلوز آستین کوتاه یا آستین بلند ترکیبی روزمره به پسرهای نوجوان خواهد داد.

 

نکته مهم: برای اینکه راحت بتوانید اسنیکرز سفید را تمیز کنید، لازم است بلافاصله بعد از لک شدن، لکه برطرف کرده و نگذارید زمان زیادی از آلودگی کفش بگذرد.

 

چند جفت کفش برای یک پسر بچه نوجوان نیاز است؟

کفش رسمی برای مجالس

نوجوانی سنی است که دیر یا زود باید وارد شدن به مجالس مختلف را یاد گرفت و برای هر کدام هم لباس مناسب داشت. یکی از مهم‌ترین مناسبت‌هایی که باید حتما برای آن کفش مناسب تهیه کرد، مجالس رسمی است که به یک جفت کفش رسمی مردانه نیاز دارد.

 

پیشنهاد ما این است که برای پسران نوجوان یک جفت کفش آکسفورد مردانه به رنگ مشکی تهیه کنید که می‌تواند علاوه بر ست شدن با استایل‌های مختلف رسمی، با هر رنگ کت و شلواری هم ست شود. هم‌چنین دقت داشته باشید که هر چقدرجزئیات مربوط به کفش کمتر بوده و ظاهر ساده‌تری داشته باشد، بهتر است و پسرهای نوجوان می‌توانند استایل‌های شیک‌تری برای خودشان بسازند.

 

مراقبت از این کفش‌ها هم در نوع خود مهم است که در این مطلب به مراقبت از انواع آن اشاره شده است. لازم است کفش‌های رسمی را هرازگاهی با واکس برق انداخت و با دقت بیشتری از آن‌ها مراقبت کرد.

 

استفاده از کفش رسمی آکسفورد مردانه در مهمانی‌ها، جشن‌های عروسی و هر مناسبتی که پوشیدن شلوار و پیراهن مردانه بخشی از آن است، کاربرد خواهد داشت.

 

بوت

یکی دیگر از کفش‌هایی که حتما باید در جا کفشی هر پسر نوجوانی باشد تا بتواند استایل خاص خودش را داشته باشد، بوت است. اگر پسر نوجوان شما با بوت ارتباط برقرار نمی‌کند، احتمالا به این دلیل است که هنوز بوت مناسب استایلش را پیدا نکرده یا نمی‌داند باید آن را با چه لباس‌هایی ست کند.

 

بوت‌ها بهترین گزینه‌ها برای فصل‌های خنک و سرد سال هستند و معمولا به همراه شلوار جین، پیراهن و پلیور پسرانه به راحتی ست می‌شوند. همچنین بوت را می‌توان به همراه شلوار مردانه پارچه‌ای، پیراهن و ژیله هم مورد استفاده قرار داد تا بهترین نتیجه را به دست آورد.

 

پیشنهاد ما این است که هر دو جفت یا یکی از دو جفت بوت چوکا و چلسی را برای پسران نوجوان تهیه کنید. بوت‌های چلسی گزینه‌هایی هستند که معمولا یکسره بوده و کناره‌های آن‌ها یک بافت پارچه‌ای یا کشسان وجود دارد.

 

بوت چوکا بوت‌هایی هستند که بند می‌خورند و معمولا یک پاشنه کوتاه هم دارند. هر دوی این مدل‌ها استفاده‌های متعددی دارند و استایل‌های خاصی برای پسران نوجوان می‌سازند. بهتر است موقع انتخاب این بخش از استایل پسران، دو رنگ بژ و مشکی را مد نظر داشته باشید؛ چون با قابلیت ست شدن با رنگ‌های متعددی را دارند.

 

اسنیکرز رنگی

قبلا گفتیم که یکی از کفش‌های ضروری از میان انواع کفش پسرانه برای نوجوان ‌ها، کفش اسپرت اسنیکرز است و رنگ آن هم باید سفید باشد. در کنار اسنیکرز سفید اما بهتر است پسر نوجوان شما یک جفت اسنیکرز رنگی هم داشته باشد؛ چون نمی‌توان هر روز اسنیکرز سفید پوشید.

 

بهتر است موقع انتخاب اسنیکرز رنگی از خرید گزینه‌هایی که روی آن‌ها طرح‌های چاپ شده وجود دارد یا چندین رنگ مختلف و تند با هم ترکیب شده‌اند، خودداری کنید. این گزینه‌‌ها بیشتر بچگانه هستند، تا مناسب نوجوانان. بنابراین خرید یک جفت اسنیکرز دم دستی تک رنگ می‌تواند ایده‌آل باشد. این رنگ می‌تواند سرمه‌ای، مشکی، سبز تیره یا هر رنگ دیگری باشد که به استایل کلی فرزندتان می‌آید.

 

چند جفت کفش برای یک پسر بچه نوجوان نیاز است؟

کفش ورزشی

نوجوانی دوران شور و هیجان است و انواع فعالیت‌ها. بهترین کار برای جهت دادن به این همه انرژی این است که به آن جهت داد و چه جهتی بهتر از یک رشته ورزشی خوب که فرزندتان به آن علاقه دارد؟

 

کافی است از فرزندتان بپرسید رشته ورزشی مورد علاقه او چیست تا قدم بعدی برای خرید کفش ضروری دیگر او را بردارید؛ کفش ورزشی نوجوانان باید بر اساس فعالیت‌های ورزشی آن‌ها تهیه شود.

 

برای مثال کفش رانینگ یا کفش مخصوص دونده‌ها طوری طراحی شده که برای راحتی بیشتر موقع دویدن مناسب باشد و کفش ترینینگ برای تمرین‌های ورزشی و باشگاه رفتن مناسب است. کفش کوهنوردی حتما از همه جهت با کفش‌های ورزشی دیگر متفاوت است و پیاده روی نیاز به کفش مخصوص خودش دارد. بنابراین ابتدا مشخص کنید که فرزندتان می‌خواهد در کدام رشته فعالیت کند و سپس برای خرید کفش مناسب آن رشته ورزشی اقدام کنید.

 

خرید کفش در دوران پاندمی

پنج جفت کفشی که در این مقاله معرفی کردیم، در شرایط عادی کارکرد زیادی دارند؛ اما در حال حاضر که شرایط جهان به دلیل پاندمی عوض شده است و رفت و آمدها معنی سابق را ندارند؛ می‌توان فعلا بسته به نیاز یک یا دو نمونه از گزینه‌های این فهرست را حذف کرد و تاکید را بیشتر بر راحتی و دوام کفش‌ها گذاشت. برای مثال به علت برگزار نشدن مجالس رسمی می‌توان خرید کفش مجلسی را موقتا متوقف کرد یا به دلیل کمتر بیرون رفتن تنها یک جفت اسنیکرز تک رنگ برای نوجوانان تهیه کرد.

برچسب‌ها:

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت