چگونه به تنهایی بیلیارد بازی کنیم

مجموعه : رپورتاژ آگهی
چگونه به تنهایی بیلیارد بازی کنیم

بیلیارد یک بازی  سرگرم‌کننده برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده است، اما چه کسی می‌گوید که نمی‌توانید مهارت‌های خود را در حین انجام آن افزایش دهید؟ تمرین برای بهبود مهارت های بیلیارد شما و تحت تاثیر قرار دادن مهمانان شما حیاتی است.

 

قبل از این که بازی بیلیارد را شروع کنید نیاز به خرید میز بیلیارد مدرن یا کلاسیک از یک تولیدی برند و معتبر هستید که در پایان به شما معرفی خواهد شد.

 

بیلیارد بازی به تنهایی می تواند به شما کمک کند تکنیک های مختلفی را یاد بگیرید که می توانید در طول مسابقات به نمایش بگذارید. شما می توانید بسیاری از بازی های چالش برانگیز و سرگرم کننده بیلیارد انفرادی را در اوقات فراغت خود انجام دهید. بسیاری از این بازی‌ها انواع بازی‌های بیلیاردی دو نفره هستند، بنابراین می‌توانید بازی خود را در خلوت کامل کنید و بعداً مهارت‌های خود را به رخ بکشید.

 

بازی های Solo Pool چگونه کار می کنند؟

بازیکنان بیلیارد از بیلیارد انفرادی لذت می برند زیرا به آنها اجازه می دهد بازی های بیلیارد محبوب را به طور مستقل تمرین کنند. بازی‌های بیلیاردی انفرادی همچنین می‌توانند به شما کمک کنند اشتباهات رایج در بازی بیلیارد را که ممکن است در طول بازی مرتکب شوید، شناسایی و رفع کنید. بسیاری از بازی های انفرادی انواع بازی های دو نفره هستند.

 

چگونه به تنهایی بیلیارد بازی را تمرین کنیم

شما می توانید با تقویت مهارت های خود از طریق بازی های بیلیارد انفرادی، بیلیارد بازی را تمرین کنید. در اینجا چند روش متداول برای تمرین بیلیارد بازی توسط خودتان آورده شده است:

 

ضربات سخت را تمرین کنید

هنگامی که به تنهایی تمرین می کنید، سعی کنید برخی از عکس های بیلیاردی را که اغلب از دست می دهید کامل کنید. حتی می توانید تمرین ضربات بیلیاردی دشوار را تمرین کنید، مانند  ضرباتی که به چرخش کناری بیشتری نیاز دارند ، تا مهارت های خود را بهبود بخشید و مانند یک حرفه ای در بازی بعدی بیلیارد خود بازی کنید.

 

وقت خود را تمرین کنید

بیلیارد بازی به تنهایی به این معنی است که شما تمام وقت دنیا را دارید. شما می توانید با صرف زمان برای کنترل و تجزیه و تحلیل هر ضربه، بازی خود را به شدت بهبود بخشید. همچنین می توانید روی ضربات خود تمرکز کنید و توپ نشانه خود را در موقعیت قرار دهید تا به شما کمک کند ضربات بهتر و دقیق تری انجام دهید.

 

آرام ماندن را تمرین کنید

فشار و  اضطراب رقابتی در بازی های بیلیاردی  می تواند منجر به ضربات خفگی شود. با هر شلیک در بازی های بیلیاردی انفرادی خونسردی را تمرین کنید تا به خودتان آموزش دهید تا در یک بازی بیلیاردی چند نفره آرام تر باشید. هیچ کس برای تحت تاثیر قرار دادن در یک بازی بیلیارد انفرادی وجود ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نفس راحتی بکشید، وقت بگذارید و یک بازی ذهنی قوی ایجاد کنید.

 

بازی های بیلیاردی که می توانید خودتان بازی کنید

بسیاری از بازی‌های بیلیاردی انفرادی، انواع بازی‌های چندنفره مانند بیلیارد 8 و 9 توپ هستند. تمرین بازی های بیلیاردی انفرادی به شما کمک می کند تا تکنیک و مهارت خود را بهبود بخشید. در اینجا چند بازی بیلیاردی وجود دارد که می توانید خودتان آن ها را بازی کنید:

 

بیلیارد یک پاکتی

بیلیارد یک جیبی یا پاکتی یک بازی است که در آن بازیکنان باید بیش از نیمی از توپ های بیلیارد شی را پاکت کنند تا برنده شوند. شما می توانید با جمع کردن 15 توپ و تلاش برای فرو بردن آنها در جیب های مختلف، خودتان بیلیارد یک جیبی بازی کنید. قبل از شلیک تصمیم بگیرید که کدام جیب را هدف گرفته اید.

برای یک بازی خوب و درجه یک شما نیاز به خرید توپ بیلیارد حرفه ای هستید که مدل های چینی و تایوانی انرا باید نسبت به نیاز خود تهیه کنید.

بیلیارد یک پاکتی

3-بیلیارد توپ

هدف از بیلیارد 3 توپ این است که سه توپ بیلیارد شی را در کمترین ضربات ممکن پاکت کنید. شما می توانید با قرار دادن سه توپ جسم به صورت مثلث روی میز بیلیارد، یک بازی بیلیارد انفرادی با 3 توپ انجام دهید. پاکت کردن هر سه توپ را در کمترین تلاش ممکن تمرین کنید. ضربه شکست به عنوان یک شوت به حساب می آید و یک نرسیدن به عنوان دو ضربه به حساب می آید. بازی انفرادی 3-بال راهی فوق العاده برای تمرین دقیق و ذهنی بازی شماست.

 

8-بیلیارد توپ

Eight-ball یک بازی سنتی و محبوب بیلیاردی است. در یک بازی بیلیارد 8 توپی، هر بازیکن باید هفت توپ جسم جامد یا راه راه را به جیب بزند. شما می توانید قبل از بازی بین مواد جامد یا راه راه یکی را انتخاب کنید.

 

برای انجام یک بازی بیلیارد 8 توپی به تنهایی، باید تمام 15 توپ شی را روی میز بیلیارد خود بچسبانید، همانطور که معمولاً از یک توپ نشانه استفاده می کنید. یک ضربه بریک انجام دهید و تمام هفت توپ جامد را در جیب بگذارید، سپس تمام توپ های راه راه – سفارش با شماست. بازی کردن بیلیارد 8 توپ به تنهایی راهی سرگرم کننده برای تقویت و اصلاح تکنیک های خود برای بازی بعدی بیلیارد 8 توپی است.

 

9-بیلیارد توپ

هدف از بیلیارد 9 توپ پاکت کردن 9 توپ شی است. قوانین زیادی در بیلیارد 9 توپی وجود دارد که آن را به یک بازی پیچیده و سرگرم کننده تبدیل می کند. شما می توانید یک بازی بیلیارد انفرادی 9 توپی را با جمع کردن 9 توپ و زدن هر 9 توپ شی به ترتیب قوانین بیلیارد 9 توپ انجام دهید . بازی در بیلیارد 9 توپ دقت و سرعت شما را به چالش می کشد.

 

بیلیارد 15 در یک ردیف

بیلیارد 15 در یک ردیف – یا بیلیارد چرخشی – یک بازی بیلیاردی سرگرم کننده و چالش برانگیز است. هدف از بیلیارد 15 در یک ردیف این است که تمام 15 توپ را یکی پس از دیگری بدون از دست دادن به جیب بزند. شما می توانید با چیدن تمام 15 توپ شی در یک مثلث مانند بیلیارد 8 توپی، بیلیارد 15 تکه ای را بازی کنید. سعی کنید هر توپ را در اولین ضربه پاکت کنید، از ضربه استراحت خود شروع کنید.

 

اگر شات را از دست دادید، از جمله ضربه شکست، باید دوباره شروع کنید. با استفاده از اکولایزرهای مختلف می توانید بازی بیلیاردی 15 پشت سر هم خود را چالش برانگیزتر کنید.  ، قوانین و محدودیت‌های زمانی

 

بیلیارد هدف

بیلیارد هدف به شما کمک می کند تا هدف، بازی موقعیت و کنترل توپ نشانه را بهبود بخشید. شما می توانید با ردیف کردن تعداد تصادفی توپ و تمرین ضربه زدن به توپ های جسم خود در جیب های مختلف از زوایای مختلف، بیلیارد هدف بازی کنید. همچنین می توانید هدف گیری و ضربه زدن به توپ نشانه خود را در مناطق دیگر روی میز بیلیارد خود تمرین کنید. بازی در بیلیارد هدف راهی عالی برای تمرین زدن ضربات پیچیده تر است.

 

بیلیارد سرعت

بیلیارد سرعت یک راه عالی برای تمرین آرام ماندن تحت فشار است. در بیلیارد سرعت، باید سعی کنید تا جایی که ممکن است در مدت زمان مشخصی توپ را به جیب بزنید. می توانید با چیدن تمام 15 توپ در یک مثلث استاندارد هشت توپی، بیلیارد سرعت بازی کنید.

 

تایمر خود را تنظیم کنید، ضربه شکست خود را اجرا کنید و تا آنجا که ممکن است در تایم فریم انتخابی خود توپ را پاکت کنید. هر تمرین سرعتی را مستند کنید و تمرین کنید تا زمانی که به بهترین زمان برای پاکت کردن همه توپ ها برسید. تمرین های کنترل سرعت مختلفی نیز وجود دارد   که می توانید هنگام بازی سرعت بیلیارد آن ها را امتحان کنید.

 

بازی بیلیارد انفرادی خود را روی میز بیلیارد سلطنتی تمرین کنید

بهبود در بیلیارد بازی نیاز به تمرین دارد. تمرین بازی بیلیارد انفرادی خود از راحتی خانه می تواند به شما زمان دهد تا تکنیک های بیلیارد خود را تقویت کنید و با اطمینان بازی کنید.

 

حامدی بیلیارد فروش میز بیلیارد و انواع میز اسنوکر با کیفیت بالا را ارائه می دهد که به شما در بهبود بازی بیلیارد کمک می کند. ما یک کسب و کار خانوادگی نسل دوم هستیم که به شما  میزهای بیلیارد مختلفی را ارائه می دهیم  که می توانند ارزش و سرگرمی را به خانه شما بیافزایند.

برچسب‌ها:

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت