کارت به کارت در کسری از ثانیه، بدون نیاز به خودپرداز

مجموعه : رپورتاژ آگهی
کارت به کارت در کسری از ثانیه، بدون نیاز به خودپرداز

روش کارت به کارت آنلاین یکی از بهترین ارمغان‌های دنیای فناوری و ارتباطات نوین است. این روش که از طریق آنلاین و تنها با دسترسی به اینترنت انجام می‌شود محدود به کسری از ثانیه است. یعنی شما در کسری از ثانیه آن هم بدون نیاز به خودپرداز می‌توانید کارت به کارت کردن را انجام ‌دهید.

 

احتمالا با همین توضیح مختصر فکر شما به سمت اپلیکیشن‌ها یا پلتفرم‌های بانکی رفته است. البته تا حدودی درست حدس زده‌اید. اپ‌های بانکی نیز برای کارت به کارت آنلاین کاربرد دارند؛ اما منظور ما از کارت به کارت آنلاین در کسری از ثانیه، پلتفرم‌های پرداختی همچون دیجی‌پی است که در کنار عملیات کارت به کارت، مزایایی همچون دریافت وام و خرید اقساطی را نیز ارائه می‌دهند. اگر علاقمند هستید تا این پلتفرم همه کاره فن حریف را بشناسید تا انتها با این مطلب همراه شوید.

 

پلتفرم دیجی‌پی پلتفرم همه کاره فن حریف

دیجی‌پی یک پلتفرم پرداختی است که از امکانات و قابلیت‌های مختلفی برخوردار است. از جمله:

  • کارت به کارت آنلاین
  • ارائه وام
  • خدمات پرداختی

 

کارت به کارت آنلاین

یکی از بهترین خدمات اپلیکیشن دیجی‌پی کارت به کارت آنلاین است. شما می‌توانید از طریق ثبت مشخصات کارت بانکی خود، عملیات کارت به کارت را انجام دهید. سقف تراکنش‌های بانکی این اپلیکیشن برای بانک‌های ملت، شهر، کشاورزی و ملی 10 میلیون تومان است.

 

البته سقف کارت به کارت بانکی در اپ‌های بانکی نیز حداکثر 10 میلیون تومان است. بنابراین از این جنبه محدودیت خاصی میان دیجی‌پی و اپ‌های بانکی در سقف کارت به کارت آنلاین وجود ندارد. کارت به کارت آنلاین دیجی چی به راحتی و از طریق نصب اپلیکیشن دیجی‌پی امکان‌پذیر است. اپلیکیشن دیجی‌پی، کاربری بسیار ساده‌ای دارد و کار کردن با آن نیز برای همه مقدور است. کار با اپلیکیشن دیجی‌پی بسیار سریع نیز است.

 

در واقع سرعت بالای تراکنش‌های بانکی یکی از بهترین مزیت‌های این اپلیکیشن است. امنیت بالا نیز از دیگر ویژگی‌های خوب اپلیکیشن دیجی‌پی است که می‌تواند خیال شما را از بابت هک اطلاعات شخصی و سایر مسائل راحت کند. برای استفاده از این اپلیکیشن ابتدا آن را از فروشگاه‌پلی یا سامانه دیجی‌پی دانلود کنید؛ سپس آن را نصب کنید.

 

انتقال پول با کیف پول

کیف پول دیجیتال نیز یکی از روش‌های انجام تراکنش‌های مالی از جمله کارت به کارت است. کیف پول دیجیتال یکی از خدمات خوب دیجی‌پی است که از طریق آن می‌توانید بسیاری از عملیات‌های پرداختی از جمله خرید شارژ را نیز بدون رمز دوم انجام دهید.

 

البته سقف تراکنش‌های مالی با کیف پول محدود است؛ اما مزیت‌های آن باعث شده تا بسیاری از کاربران برای تراکنش‌های مالی محدود آن را در اولویت قرار دهند. شما می‌توانید کیف پول خود را تا سقف 20 میلیون تومان در روز شارژ کنید و حداکثر تا 200 هزار تومان از آن را به صورت روزانه انتقال دهید. کیف پول دیجیتال دیجی‌پی، علاوه بر قابلیت انتقال پول، از مزایای دیگری نیز برخوردار است:

واریز وجه برای دوستان از طریق شماره موبایل

آیا اپلیکیشنی را سراغ دارید که بدون داشتن شماره حساب یا مشخصات کارت طرف مقابل، بتوانید مبلغ مورد نظر خود را انتقال دهید آن هم از طریق شماره موبایل؟ اگر پاسخ شما منفی است وقت آن رسیده است که کم کم با کیف پول دیجی‌پی آشنا شوید. زیرا این کیف پول، قابلیت انتقال پول از طریق شماره موبایل را دارد. البته فراموش نکنید انتقال پول از طریق کیف پول تنها به کیف پول دیگران امکان‌پذیر است.

 

خرید هدیه با کیف پول دیجی‌پی

از کیف پول دیجی‌پی می‌توانید برای خرید هدایای مختلف از فروشگاه‌های طرف قرارداد دیجی‌پی از جمله دیجی کالا نیز استفاده کنید. دیجی کالا با دارا بودن 8 میلیون کالا یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های آنلاین کشور است.

 

کمک به کسب و کارهای کوچک

از کیف پول دیجیتال می‌توان به عنوان روش پرداخت برای مشاغل کوچک نیز استفاده کرد. در این روش کاربران یا مشتریان به جای روش‌های پرداخت سنتی، مانند پول نقد یا کارت‌های اعتباری، هزینه سبد خرید را مستقیماً به کیف پول دیجیتال متعلق به کسب‌وکار می‌پردازند. این فرآیند تراکنش را ساده می‌کند و نیاز به کارت فیزیکی را از بین می‌برد. این تسهیلات هم برای مشتریان است و هم برای صاحبان مشاغل؛ زیرا تراکنش‌ها را می‌توان به سرعت و ایمن از طریق تلفن همراه یا پلت فرم آنلاین دیجی‌پی انجام داد.

 

ارائه وام

دیجی‌پی تنها پلتفرم پرداختی برای امور بانکی نیست؛ بلکه شما می‌توانید از طریق آن نسبت به دریافت وام نیز اقدام کنید. وام دیجی‌پی وامی با مبالغ مختلف است. حداقل مبلغ این وام 10 میلیون تومان و حداکثر آن 50 میلیون تومان است.

البته این مبلغ ممکن است در سال‌های آینده تغییر کند و افزایش یابد. با این حال نکات جالب و متمایز در رابطه با این وام، شرایط دریافت بسیار آسان آن است. این شرایط به حدی آسان است که هر کسی به راحتی و تنها با داشتن سفته الکترونیکی و یا چک بنفش می‌تواند آن را دریافت کند. البته سوابق مالی شما نیز باید فاقد هر گونه مشکل یا محدودیتی باشد. این محدودیت‌ها عبارتند از:

  • عدم داشتن بدهی بانکی یا چک برگشتی
  • عدم ضمانت افراد بد حساب

 

خدمات پرداختی

کارت به کارت آنلاین یکی از خدمات خوب پرداختی دیجی‌پی است؛ اما علاوه بر کارت به کارت شما می‌توانید از خدمات پرداختی دیگری همچون خرید شارژ، خرید بسته اینترنتی، پرداخت قبض موبایل، امور خیریه، پرداخت قبوض، بیمه تجهیزات الکترونیکی، پرداخت جریمه و… نیز استفاده کنید. تمام این خدمات نیز به صورت آنلاین قابل انجام است و مانند کارت به کارت آنلاین در کسری از ثانیه انجام می‌شود.

 

آیا استفاده از پلتفرم دیجی‌پی بهتر از سایر اپلیکیشن‌ها است؟

مقایسه کردن اپلیکیشن‌ها و رسیدن به پاسخ درست، به قابلیت‌ها و امکانات اپلیکیشن‌ها مربوط است. معرفی اپلیکیشن دیجی‌پی به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها به دلیل امکانات و قابلیت‌های منحصر به فرد آن است. با این حال اگر فکر می‌کنید اپلیکیشن‌های ساده نیز می‌توانند نیازهای ساده کاربری شما را برآورده کنند می‌توانید آن‌ها را نیز امتحان کنید.

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت