مجموعه : رپورتاژ آگهی
بروزرسانی : 29 اسفند 1402

کدام دستگاه لیزر مو مناسب برای پوست من است

کدام دستگاه لیزر مو مناسب برای پوست من است

آشنایی با بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم همراه با چیلر ویژه که برای برداشتن مو روشی است که به شما این امکان را می دهد تا از شر موهای زائد به طور دائمی خلاص شوید. طی چند سال اخیر، بازار دستگاه لیزر موهای زائد، تحت لیزرهای با پرتو نور تک رنگ قرار گرفته بود که فقط امکان برداشتن موها با سایز خاص را فراهم می کرد آشنایی با بهترین دستگاه لیزر موهای زائد.

قیمت  لیزر تیتانیوم همراه با چیلر ویژه که برای برداشتن مو روشی است که به شما این امکان را می دهد تا از شر موهای زائد به طور دائمی خلاص شوید. طی چند سال اخیر، بازار دستگاه لیزر موهای زائد، تحت لیزرهای با پرتو نور تک رنگ قرار گرفته بود که فقط امکان برداشتن موها با سایز خاص را فراهم می کرد. مشکل برداشت انتخابی مو در دستگاه های لیزر تیتانیومی از بین رفته است. امروزه با عرضه دستگاه های جدید و مدرن به بازار افراد زیادی به استفاده از این دستگاه ها علاقمند هستند.

فقط استفاده از دستگاه های مدرن لیزر، اثربخشی و ایمنی این روش را تضمین می کند. اکنون با معرفی جدیدترین دستگاه لیزر تیتانیوم امکانات و فناوری جدیدتری برای شما به منظور حذف موهای زائد فراهم خواهد شد. درحال حاضر دستگاه تیتانیوم موثرترین شیوه در از بین بردن موهای زائد بوده و با ایجاد یک فرصت طلایی برای حذف موهای زائد به عنوان یک موفقیت چشمگیر در لیز موهای زائد به حساب می آید. با وجود این دستگاه نقایص موجود در دستگاه های لیزر سابق برطرف شده است. در طی سالهای اخیر، بخش قابل توجهی از تولیدکنندگان دستگاه های لیزر موهای زائد، فناوری تولید لیزر تیتانیوم را به کار گرفته اند.

معرفی دستگاه تیتانیوم اصل

امروزه دستگاه تیتانیوم و قیمت  لیزر پلاتینیوم (TITANIUM LASER MACHINE) با سه طول موج متفاوت تولید می شود. دستگاه تیتانیوم همانند دستگاه لیزر الکس دایود دارای ویژگی های منحصربه فرد و کارآمدی می باشد. روزنه سرپوش دستگاه تیتانیوم با قطر ۴ سانتیمتر امکان پاکسازی سریع و یک تجربه بهتر را برای مشتریان فراهم می کند.

داشتن دو سرپوش باعث می شود سطح بیشتری در برابر اشعه لیزر قرار بگیرد و درنتیجه ۴۰ تا ۵۰ درصد زمان برداشتن مو را کاهش می دهد. با پوشش سطح دوبرابر و کار کردن همزمان دو سرپوش، شما می توانید محل های وسیع مانند بازو، پا و کمر را کمتر از ۳۰ دقیقه پاک سازی کنید. بهترین ویژگی دستگاه تیتانیوم این است که برای انواع پوست ها (چرب، خشک، حساس) و انواع رنگ پوست (روشن، متوسط، تیره) مناسب است.

کدام دستگاه لیزر مو مناسب برای پوست من است

حتی اگر پوست شما در تعطیلات سوخته و برنزه شده باشد، می توانید یک بار لیزر تیتانیوم و پلاتینیوم پلاس را امتحان کنید. یکی دیگر از ویژگی های لیزر تیتانیوم خنک کننده مدوام پوست می باشد. این ویژگی یک فناوری پیشرفته است که با خنک نگه داشتن پوست در طول زمان کار با لیزر تیتانیوم و حفظ دمای پوست در بازه حرارتی کنترل شده، باعث تسهیل عملکرد دستگاه لیزر تیتانیوم می شود.

درنتیجه می توان به مشتریان این اطمینان را داد که با استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم یک جلسه لیزر بدون درد، خنک و سریع را تجربه خواهند کرد.

استفاده از دستگاه لیزر به عنوان یک فناوری دقیق و سریع

• روش برداشتن مو از طریق لیزر یک روش جدید نیست، بلکه در اوایل دهه ۲۰۰۰ این روش توسط مراکز زیبایی پوست در سراسر جهان رواج یافت. در واقع زمانی که یک فناوری جدید هم برای مشتری و هم برای تولید کننده سود آور می باشد، می توان از آن به عنوان یک لحظه جادویی در استفاده از لیزر برای حذف موهای زائد یاد کرد.

• از دیدگاه مشتری استفاده از لیزر برای برداشتن موهای زائد به معنای یک تجربه بدون درد و مهمتر از آن یک تجربه سریع بود. از دیدگاه پزشکانی که با دستگاه لیزر کار می کردند، استفاده از دستگاه لیزر به عنوان یک فناوری دقیق و سریع به جای استفاده از موم یا برداشتن سنتی مو، به معنای مشتریانی شادتر بود و آنها می توانستند به تعداد بیشتری از مشتریان در یک روز کاری وقت بدهند.دستگاه های سنتی برای از بین بردن موهای زائد براساس نور و لیزر به این روش کار می کنند: پوست را با یک پرتو نور قوی تکان می دهند تا ملانین حاوی فولیکول مو انرژی تحویل داده شده را جذب کند، به طور قابل ملاحظه ای گرم شود و از بین برود.

روش سنتی برداشتن مو

• اگرچه این روش نسبت به روش سنتی برداشتن مو مانند استفاده از موم موثرتر است، اما باز هم برای تعدادی از مشتریان دردناک می باشد. اغلب ملانین فراوان در پوست های برنزه یافت می شود. بنابراین افراد با پوست تیره نمی توانستند از روش لیزر استفاده کنند. لیزر تیتانیوم نسبت به دستگاه لیزر قدیمی عملکرد متفاوتی دارد. پزشک سرپوش دستگاه تیتانیوم را روی پوست حرکت می دهد. این روش پوست را تا حدی گرم می کند.

• که به طور موثر به فولیکول های مو آسیب برساند و از رشد مجدد مو جلوگیری کند. دستگاه تیتانیوم و قیمت  لیزر الکس دایود بدون آسیب زدن به بافت پوست این فرآیند را برای برداشت مو انجام می دهد. دستگاه با سرعت تکرار بالا اشعه های کوتاه لیزر را در اعماق پوست می فرستد و به قدرت متوسط بالا و تجمع حرارتی موثرتر می رسد.

همچنین مطالعات بالینی کافی برای اثبات موثرتر بودن لیزر

• همچنین مطالعات بالینی کافی برای اثبات موثرتر بودن لیزر در منزل نسبت به از بین بردن مو در مطب متخصص پوست در دسترس نیست. دیگر ملاحظات ایمنی شامل رنگ پوست و رنگ مو می باشد. لیزر موهای زائد در افرادی که پوست روشن و مو تیره دارند بهترین نتیجه و اثربخشی را دارد. متخصصان پوست برای برداشتن موی زائد با دستگاه لیزر از سطح انرژی حدود ۵۰ تا ۸۰ ژول استفاده می کنند. این سطح از انرژی بسیار خطرناک است و باید توسط یک متخصص انجام شود.

راهنمای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم Titanium

از آنجا که برای خرید دستگاه تیتانیوم و خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم هزینه زیادی لازم است، ملاحظات دقیق در مورد مشخصات دستگاه تیتانیوم، آموزش کار با آن، برآورد هزینه های جانبی و قیمت لیزر تیتانیوم، در دسترس بودن ضمانت قطعات و قابلیت اطمینان سرویس، از پیش نیازهای مهم در انتخاب دستگاه تیتانیوم هستند.

در این مقاله عوامل مختلفی شرح داده می شود که لازم است در نظر گرفته شوند و همچنین سعی کنید هنگام خرید دستگاه تیتانیوم مشخصات آن را ارزیابی کنید؛

به دلیل اینکه این مشخصات برای پزشکی که با دستگاه تیتانیوم کار می کند مفید و ارزشمند خواهد بود.

نوشتن قرارداد خرید لیزر تیتانیوم بر روی کاغذ و امضای آن توسط خریدار و توزیع کننده ضروری است.

اغلب توزیع کنندگان از مشتریان خود یک رسید یک صفحه ای مختصر دریافت می کنند، اما این کافی نیست زیرا جزییات کامل معامله ذکر نشده است.

ضمانت نامه:

ضمانت باید شامل تمام قسمت های دستگاه لیزر باشد. ضمانت نامه چاپ شده را بررسی کنید و ببینید آیا موارد استثنا هم وجود دارد. بررسی کنید آیا در ضمانت نامه شرایط خاصی برای اتاق لیزر و دستگاه های وابسته مانند تخلیه خلا یا تهویه هوا ذکر شده است.

تکرار سرویس دستگاه لیزر را بررسی کنید، در صورتی که دستگاه تیتانیوم به سرویس احتیاج داشته باشد، لازم است آب مقطر دستگاه تعویض شود. بعضی اوقات شرکت تولید کننده دستگاه لیزر ممکن است ضمانت نامه طولانی مدت یا خدمات اضافی ارائه دهد که باید کتبا در قرارداد ذکر شود.

بند تعمیر:

بررسی کنید چند ساعت یا چند روز کار مداوم باعث خرابی دستگاه لیزر تیتانیوم خواهد شد؟ برآورد کنید زمان تقریبی برای تعمیر یا تعویض قطعات دستگاه لیزر چقدر خواهد بود؟ وقتی که دستگاه لیزر در حال تعمیر است می توانید دستگاه لیزر را در حالت آماده به کار قرار دهید، بنابراین بر روی کار دستگاه تیتانیوم تاثیر نخواهد داشت.

همچنین در هنگام خرید دستگاه تیتانیوم توجه به اطلاعات بنیادی در مورد دستگاه، مانند آموزش روش کار کردن با دستگاه و داشتن اطلاعات در مورد مشخصات فیزیکی لیزر تیتانیوم ضرورت دارد.

خریداران می توانند از طریق عضویت در مراکز زیبایی و مراقبت پوست و شرکت در همایش ها و کنفرانس ها یا مطالعه منابع آموزشی و بازاریابی تهیه شده توسط شرکت تولید کننده، اطلاعات لازم را در مورد چگونگی کار با لیزر تیتانیوم کسب کنند.

به علاوه قبل از خرید لیزر تیتانیوم، خریداران اولین کاری که باید انجام دهند، شناسایی شرکت تولید کننده مورد نظر است. اینکه آیا آنها شرکت خود را به عنوان شرکت طرف قرارداد با سایر نهادهای محلی ثبت کرده اند یا خیر؟ آیا این شرکت قوانین وجوه احتیاطی را دارد یا خیر؟

آیا این شرکت وب سایتی برای ارائه جزییات کامل در مورد لیزر تیتانیوم دارند؟ چه مدت در خرید و فروش دستگاه تیتانیوم سابقه دارند؟ آیا این شرکت تنوع گسترده ای از دستگاه لیزر به بازار ارائه می دهد؟ پاسخ به این سوالات به خریداران کمک می کند که تشخیص دهند آیا این شرکت اصلی است یا خیر.

جمع بندی

قبل از دسترسی به جزییات و مشخصات دستگاه لیزر تیتانیوم، بهترین نوع این دستگاه که برای کار شما مناسب است را شناسایی کنید. با کارشناسان که در زمینه لیزر تخصص دارند مشورت کنید و شواهد مربوط به اثربخشی مفید و اثرات ناسازگار را بررسی کنید. همیشه از فروشندگان درخواست کنید مشخصات و عملکرد دستگاه تیتانیوم را به طور عملی به شما نشان دهند.

دفتر مرکزی : 02188200440

خانم عابدینی: 09123438253

آقای سایله: 09127789361

آقای دوستی: 09127185482

خانم انصاری: 09127485731

خانم صمصامی: 09127869534

آقای کریمی: 09127790539

آقای آذری: 09127736546

ارسال توسط تبلیغ اینترنتی ادوردز20

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت