مجموعه : رپورتاژ آگهی
بروزرسانی : 29 دی 1402

گام به گام آموزش اکستنشن مژه به صورت حرفه ای از پایه مبتدی

گام به گام آموزش اکستنشن مژه به صورت حرفه ای از پایه مبتدی

بدون شک یکی از جدیدترین لاین های آرایشگاهی، اکستنشن مژه می باشد. اکستنشن مژه بیشترین میزان از تغییرات مثبت را در چهره به وجود می آورد. شما به کمک اکستنشن مژه، قادر به تجربه جدیدی از زیبایی و طراوات در چهره خود خواهید بود. این لاین از درآمد بسیار بالایی نیز برخوردار است؛ بنابراین فعالیت در این بخش برای هر فردی پرسود خواهد بود.

آموزش اکستنشن مژه  در قالب پکیج های آموزشی صورت می گیرد. برخلاف دیگر لاین های آرایشگاهی شما در کوتاه ترین زمان ممکن، قادر به یادگیری صفر تا صد اکستنشن مژه خواهید بود.

آموزش اکستنشن مژه به صورت پله ای صورت می گیرد؛ زیرا تمرینات باید به صورت پایه آموزش داده شوند. شما با تمرین و تکرار، به یکی از بهترین افراد فعال در این زمینه تبدیل خواهید شد.

آموزش اکستنشن مژه به صورت دقیق و اصولی، به منظور کسب درآمد از طریق این لاین ضروری است. شما پس از آموزش کامل در این زمینه، به راحتی می توانید وارد بازار کار شوید.

برای یادگیری دقیق مباحث آموزشی مربوط به اکستنشن مژه، حتما باید روی مدل زنده تمرین و تکرار کنید. پس از چندین بار تکرار شما نیز به مهارت های لازم در این زمینه دست پیدا خواهید کرد.

آموزش اکستنشن مژه در یک پروسه زمانی کوتاه مدت نیز امکان پذیر می باشد.

آموزش مباحث ابتدایی در اکستشن مژه ویژه مبتدیان:

اکستنشن مژه در واقع چسباندن مژه های مصنوعی تار به تار به کمک چسب مخصوص می باشد. اکستنشن مژه به صورت موقت به کمک مژه های ریسه ای و دونه انجام می گیرد. اکستنشن مژه برای افرادی که وقت کافی جهت آرایش چشم ندارند؛ بهترین گزینه به شمار می آید.

برای شروع فعالیت آموزشی در این زمینه حتما باید پیش از مژه گذاری، بهترین سایز مژه را برای هر قسمت در نظر بگیرید. معمولا برای قسمت های ابتدایی از مژه هایی با شماره های ۸ و ۱۰ استفاده می شود. در قسمت انتهایی باید از مژه های بلندتر نظیر ۱۴ و ۱۶ کمک گرفت. شما با رعایت این نکات ساده می توانید زیبایی اغراق آمیزی را برای هر چشمی به وجود بیاورید.

حتما از فاصله مناسب مژه را بچسبانید؛ زیرا در غیر این صورت چسب مژه باعث ایجاد التهاب و سوزش در قسمت پلک و چشم خواهد شد.

اکستنشن مژه به ۵ روش تار به تار، والیوم، اسپایکی، کلاسیک و هیدن انجام می گیرد. سبک کار در هر روشی کاملا متفاوت است و شما باید به این نکته توجه کنید.

مهم ترین ابزار برای اکستنشن مژه در منزل قطعا اپلیکاتور مژه، چسب مخصوص و مژه در سایزهای گوناگون می باشد.

شما برای کاهش هزینه های خرید لوازم برای یادگیری مباحث پایه، به جای اپلیکاتور می توانید از موچین کمک بگیرید. در لاین مژه شما با هر میزان بودجه ای می توانید فعالیت حرفه ای خود را آغاز کنید.

شما پس از آموزش در این زمینه حتی در منزل می توانید شروع به فعالیت کنید.

آموزش لیفت و لمینت مژه

مراحل اکستنشن مژه با تکنیک های جدید

شما باید حتما بر اساس تکنیک های جدید اکستنشن مژه را انجام دهید؛ زیرا در غیر این صورت احتمال ریزش مژه ها افزایش پیدا خواهد کرد. مراحل اکستنشن مژه بسیار راحت و آسان است و شما باید در هر مرحله دقت لازم را داشته باشید.

برای اکستنشن مژه شما باید از مژه های ابریشمی کمک بگیرید. چنین مژه هایی کمتر باعث ایجاد حساسیت در ناحیه چشم می شوند. مراحل اکستنشن مژه به شرح زیر هستند:

●ابتدا به کمک یک شوینده ملایم باید پشت پلک را به خوبی تمیز کنید. پس از تمیز کردن پشت پلک و مژه، باید به کمک یک فرچه مژه ها را مرتب کنید. در ادامه از یک پد مخصوص یا چسب کاغذی کمک بگیرید. این پد یا چسب کاغذی را در محل رویش مژه های پایین نصب کنید. سپس بر اساس مدل انتخابی روی چسب به کمک یک ماژیک سایز مژه ها را بنویسید. برای اکستنشن مژه به روش کلاسیک باید اندازه مژه ها یکسان باشد.

در اکستنشن مژه به روش والیوم و مگا والیوم قسمت انتهایی بلندتر می باشد.

●در مرحله بعدی به کمک چسب مخصوص گیاهی و پنس یا همان اپلیکاتور انتهای مژه ها را با چسب پوشش دهید. سپس به کمک اپلیکاتور از قسمت انتهایی مژه ها را به آرامی جمع کنید. این مرحله از اهمیت بسیار والایی برخوردار می باشد و در اصطلاح عامیانه به آن فن سازی گفته می شود.

مژه های آغشته به چسب را پس از ۱۰ الی ۱۵ ثانیه باید نصب کنید. مژه ها را باید از قسمت بالا روی مژه اصلی قرار دهید.

●سپس بر اساس سایز مژه، در قسمت های مختلف مژه ها را قرار دهید. بعد از قرار دادن مژه ها، حتما به کمک اپلیکاتور در محل مورد نظر آن ها را فیکس کنید. پس از اتمام فرایند نصب مژه ها را با برس مخصوص شانه کرده و جاهای خالی را دوباره پر کنید.

●برای زیبایی بیشتر افکت نهایی اکستنشن مژه در قسمت های انتهایی مژه ها را به شکل L قرار دهید. در این صورت زیبایی و آراستگی چشم ها بیشتر از هر زمانی افزایش پیدا خواهد کرد.

آسان ترین روش آموزش اکستنشن مژه به روش هیدن:

کاشت مژه موقت یا همان اکستنشن مژه هیدن بسیار محبوب می باشد. شما برای اکستنشن مژه به این روش نیاز به چسب مخصوص، چند نخ مژه مصنوعی در سایزهای مختلف و یک موچین دارید. شما پس از دو الی سه بار اجرای اکستنشن مژه به روش هیدن، مهارت لازم در این زمینه را به دست خواهید آورد. ابتدا آرایش و آلودگی پشت پلک را به کمک یک شوینده باید به خوبی تمیز کنید. در مرحله بعدی به کمک یک چسب پلک را باید به سمت بالا هدایت کنید. تحت چنین شرایطی شما می توانید راحت و آسان تر اکستنشن مژه را انجام دهید. در مرحله بعدی مژه ها را به کمک یک قیچی به صورت ۳ تایی و ۴ تایی جدا کنید.

سپس قسمت انتهایی مژه ها را آغشته به چسب گیاهی کرده و ۱۵ ثانیه صبر کنید. در ادامه از قسمت زیرین مژه ها را از قسمت انتهایی نصب کنید. نکته: مژه های مصنوعی را به هیچ عنوان روی لثه چشم قرار ندهید. با نصب اکستنشن مژه روی لثه چشم باعث ایجاد حساسیت خواهید شد. در قسمت انتهایی بر اساس سایز چشم از مژه های شماره ۱۴ و ۱۶ استفاده کنید. سپس بعد از اتمام فرایند نصب، فیکس نهایی را به هیچ عنوان فراموش نکنید. این روش از اکستنشن مژه در صورت مراقبت صحیح بین ۲ الی ۳ هفته ماندگاری دارد.

آموزش کاشت مژه

آموزش بهترین روش اکستنشن مژه گوشه خارجی چشم

یکی از جدیدترین ترفندهای کشیده تر کردن چشم های گرد و افتاده، اکستنشن مژه در قسمت انتهایی چشم می باشد. این روش از اکستنشن مژه بسیار طبیعی و زیبا به نظر می رسد.

شما در این روش فقط روی یک سوم انتهایی چشم اکستنشن مژه را انجام خواهید داد. در این تکنیک معمولا از مژه با شماره های ۱۴ و ۱۶ بیشتر استفاده می شود.

شما با دقت و ظرافت بیشتری باید نسبت به نصب مژه ها اقدام کنید، تا در نهایت زیبایی خیره کننده ای را به وجود بیاورید.

انتهای مژه ها را آغشته به چسب کنید و سپس اول از ردیف بالا مژه ها را قرار دهید. برای ایجاد یک پرپشتی طبیعی حتما یک بار با همان میزان فاصله از ردیف پایین مژه ها را قرار دهید.

برای ایجاد جذابیت چشم ها در این روش از اکستنشن مژه می توانید از مژه های فیشر و کایلی نیز کمک بگیرید.

پس از اتمام اکستنشن محل نصب هر مژه را به خوبی بررسی کنید. شما باید تلاش کنید، که افکت نهایی تمامی مژه به یک شکل باشد. مدت زمان ماندگاری اکستنشن مژه مطابق با این روش، بین ۴ الی ۵ هفته می باشد.

همچنین در صورت چسبیدن مژه ها به یکدیگر، به کمک پنس یا موچین آن ها را از هم جدا کنید. در غیر این صورت مژه ها زیبا و جذاب نخواهند بود.

به هیچ عنوان پس از اتمام فرایند اکستنشن مژه ها را ریمل نزنید؛ زیرا باعث سنگینی و جا به جایی آن ها از محل نصب خواهد شد.

برای جلوگیری از ایجاد سنگینی در مژه های نصب شده حتما از مژه مصنوعی با سایز مناسب در محل درست استفاده کنید.

گام به گام آموزش اکستنشن مژه به روش اسپایکی

در اکستنشن مژه به روش اسپایکی زیبایی فوق العاده بی نظیری برای چشم ها به وجود می آید. ظاهر نهایی در این روش از اکستنشن، چشم های شما را از حالت افتادگی خارج می کند.

برای ایجاد شادابی و جوانی بیشتر در چشم ها می توانید به این روش مژه ها را اکستنشن کنید. اکستنشن مژه به روش اسپایکی به کمک انواع مژه دونه ای ابریشمی در سایزهای مختلف صورت می گیرد.

برای شروع ابتدا پشت پلک را به خوبی تمیز کرده و سپس مژه را شانه کنید. شما برای اکستنشن به این روش به مژه هایی در سایز ۱۴، ۱۶، ۸ و ۱۰ احتیاج دارید.

در اکستنشن مژه با افکت اسپایکی در بین دو مژه بلند از مژه کوتاه استفاده می شود. از قسمت انتهایی در یک ششم پایانی چشم مژه هایی با شماره ۱۴ یا ۱۶ را نصب می کنید.

سپس یک مژه شماره ۱۰ قرار می دهید. در ادامه یک ششم بعدی اکستشن مژه را انجام داده و یک مژه کوتاه با سایز ۸ قرار می دهید. روال نصب اکستنشن مژه در این روش بدین صورت است. هدف در این روش از اکستنشن مژه، قرار دادن مژه های کوتاه در وسط مژه های بلند می باشد.

پس از اتمام کاشت محل نصب مژه را به دقت بررسی کرده و سپس بر روی چشم دیگر نیز به همین منوال کاشت را ادامه دهید.

بهترین فرم های چشم برای اکستنشن مژه به روش اسپایکی چشم های افتاده، چشم های نزدیک به هم و چشم های درشت هستند.

آموزش دقیق ریمو اکستنشن مژه مطابق با روش های جدید:

گاهی اوقات شما برای نصب اکستنشن مژه به روش جدید، مستلزم ریمو مژه های قبلی هستید.

شما به کمک روش های مختلف بدون کوچک ترین آسیب می توانید مژه های قبلی را ریمو کنید. در هر یک از روش ها شما با کمترین هزینه قادر به ریمو مژه ها خواهید بود.

برخی از روش های ریمو اکستنشن مژه شامل موارد ذیل هستند:

ریمو اکستنشن مژه با روغن زیتون:

ابتدا به کمک برس مخصوص تمامی قسمت های مختلف مژه را آغشته به روغن زیتون کنید.

روغن زیتون باعث ریمو آسان و سریع مژه ها خواهد شد. پس از ۱۰ الی ۱۵ دقیقه یک حوله مرطوب را روی مژه ها قرار دهید. در ادامه به کمک یک موچین و اپلیکاتور نسبت به کندن مژه ها اقدام کنید. نکته: در تمامی مراحل حتما توجه داشته باشید، روغن زیتون و یا مواد چسب مژه با چشم تماس پیدا نکنند.

پس از ریمو اکستنشن مژه می توانید از محلول های تقویتی کمک بگیرید. 

ریمو اکستنشن مژه با مواد ریموور:

چسب اکستنشن مژه از قدرت بسیار بالایی برخوردار می باشد؛ بنابراین شما برای ریمو آن باید از مواد مخصوص کمک بگیرید. بهترین روش و آسان ترین شیوه برای ریمو اکستنشن مژه استفاده از مواد ریموور می باشد.

برای شروع حتما ابتدا مژه را به خوبی تمیز کنید، تا آلودگی های پشت پلک را به طور کامل از بین ببرید. در مرحله بعدی به کمک فرچه با نهایت دقت محل نصب مژه ها را آغشته به مواد ریموور کنید.

نکته: برای کاهش سطح تماس چشم با مواد ریموور بین دو پلک پد مخصوص را قرار دهید.

مواد ریموور اثر چسب را در کمتر از ۱۰ دقیقه از بین خواهند برد. پس از گذشت ۱۰ دقیقه مژه ها، را به آرامی با پنس جدا کنید. برای کاهش اثر چسب می توانید مژه های خود را به مدت چند ساعت در معرض بخار گرم قرار دهید.

نکته: از کندن مژه ها بدون مواد ریموور در حالت عادی خودداری کنید. کندن مژه های اکستنشن مژه باعث ایجاد آسیب های گسترده در مژه های طبیعی شما خواهد شد.

پس از ریمو مژه های اکستنشن شده قبلی ابتدا مژه ها را با فرچه شانه کرده و سپس دوباره جهت نصب اقدام کنید. 

دوره  آموزش لیفت و لمینت مژه  و اکستنشن مژه و همچنین همه ذوره های آموزشی مربوط به آرایشگری و زیبایی از جمله دوره آموزش گریم و میکاپ را می توانید در آموزشگاه آرایشگری دترلند زیر نظر بهترین اساتید با ارائه مدرک فنی حرفه ای و بین المللی گذرانده و با مهارت کافی وارد بازار کار شوید.

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت