مجموعه : رپورتاژ آگهی
بروزرسانی : 4 آذر 1402

یک ویژه نامه پر از مطالب برای امام حسین علیه السلام

یک ویژه نامه پر از مطالب برای امام حسین علیه السلام

مطالب بسیاری در دنیای اینترنت در رابطه با امام حسین علیه السلام وجود دارد و چه خوب بود اگر اکثرآنها در یک سایت گرد آوری می شد و در یکجا می شد ، اکثر مقاتل ، کتاب ها ، روایات و …. حاجت گرفته ها به همراه متن های زیبا در رابطه با امام حسین علیه السلام در یک سایت ، و اما باید به شما مخاطبان عزیز اطلاع دهم که بله چنین چیزی وجود دارد و شما می توانید هزاران مطالب معتبر را تنها در یک سایت ببینید ، پس درادامه با ما همراه باشید.

عاشورا خون خدا جاری در رگهای تنزیل[ویژه نامه محرم]

بله این عنوانی هست در یکی از بخش های سایت نورآسمان با بیش از هزاران مطالب در رابطه با امام حسین علیه السلام ، با قابلیت بحث ، گفتگو و همچنین پرسیدن سوالات خود ! توجه شما عزیزان را جلب می کنم به دیدگاه امام خمینی در خصوص محرم و عاشورا ماه پیروزی حق بر باطل *محرم ماهى است كه عدالت در مقابل ظلم و حق در مقابل باطل قيام كرده ، و به‏ اثبات رسانده است كه در طول تاريخ ، هميشه حق بر باطل پيروز شده است .

*با حلول ماه محرم ، ماه حماسه و شجاعت و فداكارى آغاز شد . ماهى كه خون بر شمشير پيروز شد . ماهى كه قدرت حق، باطل را تا ابد محكوم و داغ باطله ; برجبهه ستمكاران و حكومتهاى شيطانى زد . ماهى كه به نسلها در طول تاريخ ، راه ‏پيروزى بر سرنيزه را آموخت. ماهى كه شكست ابر قدرتها را در مقابل كلمه حق ، به ثبت رساند . ماهى كه امام مسلمين ، راه مبارزه با ستمكاران تاريخ را به ما آموخت .

و اما معجزاتی مربوط به امام حسین علیه السلام

و اما معجزاتی مربوط به امام حسین علیه السلام

در تاریخ معجزات و کرامات بسیاری مربوط به امام حسین علیه السلام ذکر شده است که یکی از جالب ترین آنها در رابطه با سالی است که گفته می شود در بریتانیا از آسمان خون باریده شده است ! در کتاب تاریخ آنگلوساکسون آورده شده است که همانگونه که مشاهده می شود، در این کتاب درخصوص مهمترین وقایع سال 685 میلادی این جمله گزارش شده است: “685. In this year in Britain it rained blood, and milk and butter were

turned into blood.”

685، در این سال در بریتانیا باران خون بارید، و شیر و لبنیات به خون تبدیل شد !

و البته تصاویر صفحه این کتاب در سایت نورآسمان موجود می باشد www.noas.ir  و می توانید در نورآسمان ببینید ! لازم است در اینجا به این نکته مهم اشاره کرد که سال 685 میلادی مصادف با تاریخ سخنرانی زینب کبری (س) در کوفه است. و البته نکات جالب دیگری در بین مقالات و مباحث مطرح شده در انجا می توانید بخوانید که خواندن آن خالی از لطف نیست و بسیار آموزنده خواهد بود ان شاء الله. سوالات جالبی که بعضی از کاربران پیرامون واقعه عاشورا پرسیده اند و پاسخ هایی که کارشناسان مذهبی و دیگر کاربران با استناد و مطالب منطقی آورده اند.

داستان ها ، حکایات و احادیث مربوطه به وقایع روز عاشورا و امام

داستان ها ، حکایات و احادیث مربوطه به وقایع روز عاشورا و امام

از بین داستان هایی که در رابطه با امام حسین علیه السلام در این سایت نورآسمان وجود داشت ، داستانی است مربوط به رعايت اصول قرآنى، حتى در حال جنگ که اشاره به حرکت نامردانه ای که شمر قصد داشت انجام دهید و رعایت اصول نظامی که امام حسین علیه السلام انجام داده بود که مانع از چنین اتفاقی شد و جالب تر که در این حکایت به این مسئله به خوبی اشاره شده است که حضرت امام حسین علیه السلام قصد نداشتند به هیچ وجه جنگ را شروع کنند و یا کاری انجام دهند که در تاریخ ایشان را شروع کننده جنگ بنامند.

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت