10 نکته مهم برای ست کردن بوت و نیم بوت در استایل‌ های مجلسی

مجموعه : رپورتاژ آگهی
10 نکته مهم برای ست کردن بوت و نیم بوت در استایل‌ های مجلسی

یکی از مهم‌ترین ملزومات برای استایل‌های مجلسی، انتخاب کفش مناسب است. شما می‌توانید با انتخاب بوت و نیم‌بوت استایل خور را بسیار خاص‌تر کنید. بوت و نیم‌بوت علاوه بر گرم نگه داشتن ساق پا، می‌تواند جنبه مجلسی نیز داشته باشد و بسیار شیک و خیره کننده با لباس‌ها مجلسی ست گردد.

 

انواع مختلفی از بوت و نیم‌بوت در بازار موجود است که بر روی آن‌ها با استفاده از خز، مخمل، تور و نگین و مروارید و… کار شده است و بسیار مجلسی و شیک می‌باشند.

 

علاوه بر مهم بودن جنس بوت انتخابی، ست کردن رنگ و مدل آن با لباسی که قرار است پوشیده شود، باعث بیش‌تر به چشم آمدن آن می‌گردد. در واقع استایل شما زمانی شیک‌تر می‌شود که شما بدانید که هر بوتی را با چه لباسی هماهنگ نمایید. در این مقاله، به نکاتی که به شما کمک می‌کند تا بتوانید بوت و نیم‌بوت خود را با لباس مجلسی خود بهتر ست نمایید، به صورت اجمالی  آورده شده است، پس در ادامه با ما همراه باشید.

 

اندام و قد خود را در نظر بگیرید

بوت و نیم‌بوت انتخابی شما باید با قد شما تناسب داشته باشد. اگر قد شما کوتاه است، بوت‌های ساق کوتاه را انتخاب نمایید، چرا که بوت‌های ساق بلند برای شما مناسب نیست. داشتن پاشنه، بوت‌ها را بسیار جذاب‌تر می‌کند و ظاهر زیباتری برای شما می‌سازد، میزان پاشنه را متناسب با قد خود انتخاب نمایید.

 

بوت‌های پاشنه استیبتو یا میخی یک انتخاب هوشمندانه برای افراد کوتاه قد می‌باشد زیرا علاوه بر اینکه بر قد شما افزوده می‌شود، پاهایتان را بسیار شیک‌تر جلوه می‌دهد. این مدل نیم بوت، سبکی به روز در دنیای مد محسوب ‌می‌شود که به شما اعتماد به نفس و قدرت ‌می‌بخشد. نیم‌بوت‌های با پاشنه بلند و پهن با دامن‌های کوتاه، استایلی جذاب برای تمام خانم‌ها به وجود می‌آورد.

 

 افراد قد بلند انتخاب راحت‌تری دارند، چرا که علاوه بر بوت ساق کوتاه، می‌توانند از انواع بوت‌های ساق بلند هم استفاده کنند. بوت‌ها می‌توانند باعث تناسب اندام و خوش فرم‌تر به نظر رسیدن اندام شما گردند، به عنوان مثال بوت‌های ساق بلند می‌توانند پاهای لاغر شما را توپرتر و پاهای چاق را اندکی لاغرتر نشان دهند. اگر ‌می‌خواهید سایز پایتان کوچک به نظر بیاید از نیم بوت‌های چر‌می‌استفاده کنید، زیرا نیم بوت‌هایی که جنسی غیر از چرم دارند پاها را بزرگتر نشان ‌می‌دهند.

 

هماهنگی رنگ نیم‌بوت با لباس

نیم‌بوت شما باید با رنگ لباس، بویژه لباس‌های پایین تنه شما متناسب باشد. البته نیم‌بوت‌های مشکی را تقریبا با انواع رنگ و مدل لباس‌ها قابل ست‌کردن می‌باشد. انتخاب هوشمندانه‌ی برخی از رنگ‌های متضاد نیم‌بوت با لباس مجلسی هم می‌تواند ظاهر متفاوت و زیبایی را برای شما به همراه داشته باشد. شما ‌می‌توانید برای خرید انواع نیم بوت زنانه و دخترانه شیک و ارزان از بازار یا فروشگاه اینترنتی دیگر مغازه‌های فروش کفش استفاده کنید. همچنین نیم بوت‌های زنانه در بسیاری از سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین نیز موجود است. انتخاب رنگ سال برای ست کردن با لباس‌ می‌تواند یک چالش خوب برای خانم‌ها است.

 

نحوه ست کردن بوت‌های طرح شیپوری

بوت‌های شیپوری یعنی بوت‌هایی که هرچه ساق آن‌ها به طرف بالاتر می‌رود گشادتر می‌شود، این گونه بوت‌ها را با دامن‌های زیرزانو بپوشید، یعنی این ترکیب باید به گونه‌ای باشد که لبه بوت زیر دامن پنهان شود و قابل دیدن نباشد.

 

10 نکته مهم برای ست کردن بوت و نیم بوت در استایل‌ های مجلسی

انتخاب نیم‌بوت‌های نوک تیز

به طور کلی نیم‌بوت‌های نوک تیز، مجلسی‌تر و شیک‌تر هستند و در مد جایگاه ویژه ای دارند. اگر پنجه پای شما به نسبت پهن و بزرگ است، از انتخاب بوت‌های نوک‌تیز پرهیز کنید، چرا که بسیار اذیت کننده و آسیب زننده بوده و مجلس را به کام شما تلخ می‌کند و راه رفتن را برای شما دشوار می‌کنند! این بوت‌ها بیش‌تر برای پنجه‌های کوچک و باریک مناسب هستند. علاوه بر نیم‌بوت‌های زنانه، انواع نیم ‌بوت و چکمه مردانه جدید و نسبتا ارزان نیز در فروشگاه‌های اینترنتی موجود است که حتی می‌توانید بوت‌های خود را با بوت‌های همسرتان نیز ست نمایید!

 

ترکیب دامن کوتاه با بوت زیر زانو

ترکیب دامن کوتاه بابوت زیر زانو انتخاب جالبی نیست چرا که باعث می‌شود کوتاه‌تر به نظر برسید و این به دلیل شکستی است که خط دامن و لبه بوت در ست لباس شما به وجود می‌آورد.

در صورتی که اصرار به پوشیدن همچین ترکیبی را دارید، از ترکیب رنگ‌های تیره استفاده نمایید که شکست کم‌تر دیده شود، به طور مثال، چکمه مشکی را با جوراب شلواری و دامن مشکی بپوشید، اما دیگر از رنگ مشکی در بالاتنه استفاده نکنید چرا که ست شما شیک بودن خود را از دست می‌دهد و دلگیر و گرفته به نظر می‌رسد.

 

تناسب داشتن ساق ‌بوت با قد لباس

هرچه اندازه نیم‌بوت شما بلندتر باشد، باید دامن کوتاه‌تری را با آن بپوشید. وقتی با نیم‌بوت‌های ساق بلند دامن‌هایی تا روی زانو و یا حتی بلندتر می‌پوشید، پاهایتان از آنچه که واقعا می‌باشد، کوتاه‌تر به نظر می‌رسد. بنابراین در هنگام ست کردن لباس مجلسی خود با بوت، حتما این نکته را در نظر داشته باشید. خرید یک نیم بوت مناسب ‌می‌تواند یک چالش واقعی محسوب شود. فروشگاه‌های اینترنتی زیادی هستند که نیم بوت‌های زنانه به فروش ‌می‌رسانند و روند یافتن نیم بوت مناسب را برایتان راحت ‌می‌کنند. شما به سادگی ‌می‌توانید نیم بوت موردعلاقه خود را به صورت آنلاین خرید کنید. ‌می‌توانید در حالی که در خانه خود در جستجوی یک جفت نیم بوت زیبا در یک سایت فروش کفش اینترنتی هستید، کمد لباس تان را در خانه چک کرده و تطبیق داده تا مطمئن شوید که کدام نیم بوت برای سبک لباسی شما مناسب‌تر است.

 

تناسب داشتن جنس بوت و نیم‌بوت با سبک لباس

جنس نیم‌بوت شما با سبک لباس انتخابی شما باید در تناسب کامل باشد. مثلا یک بوت مخمل طرح پلنگی را با هر مدل لباسی زیبا بنظر نمی‌رسد. اینکه نیم‌بوتی را انتخاب کنید که با سبک لباستان جور باشد، می‌تواند زیبایی استایل شما را دوچندان کند.

 

10 نکته مهم برای ست کردن بوت و نیم بوت در استایل‌ های مجلسی

ست کردن جنس و رنگ بوت با کیف

یکی از راه‌‌های زیباتر به نظر رسیدن استایل شما، ست کردن جنس و رنگ بوت با کیف است، به طور مثال اگر بوت چر‌می ‌یا جیر می‌پوشید از کیف چر‌می ‌یا جیر با همان رنگ استفاده کنید. با اندکی خلاقیت و انتخاب هوشمندانه‌ی این دو، بسیار جذاب‌تر به نظر خواهید رسید. بایدها و نبایدهای ست کردن کیف و کفش را در این مطلب بخوانید.

 

ست کردن نیم‌بوت با جوراب شلواری

بوت‌های زنانه با جوراب شلواری ضخیم ترکیبی شیک و کلاسیک است. مهم نیست که هوا سرد باشد یا خیر، پوشیدن جوراب شلواری بخصوص رنگ مشکی به همراه نیم‌بوت انتخابی استایلی زیبا برای شما خواهد ساخت، مخصوصا اگر نیم‌بوت جیر یا چرم، پاشنه‌دار یا تخت باشد.

 

ست کردن بوت و نیم‌بوت با برخی از اکسسوری‌ها

یکی از راه‌ها شیک‌تر کردن ست و استایل شما، ست کردن بوت و نیم‌بوت با برخی از اکسسوری‌های شماست. مثلا اگر بوت شما قهوه‌ای است، از یک کمربند قهوه‌ای بر روی دامن یا پیراهن خود استفاده کنید، چرا که همرنگ بودن این دو به چشم می‌آید و زیبایی استایل شما را بیشتر نمایان می‌کند.

 

سخن پایانی

در هنگام خرید نیم بوت زنانه باید فرم بدن و سبک لباسی که ‌می‌پوشید را به عنوان یک مقیاس و راهنمای خوب در نظر داشته باشید. براساس شکل پا، شکل بدن، سبک لباس‌هایی که ‌می‌پوشید و موقعیت‌ها و مناسبت‌هایی که قرار است از بوت یا نیم‌بوت در آن استفاده کنید، خرید کنید. این شیوه به شما کمک ‌می‌کند بهترین انتخاب و خرید نیم بوت زنانه را داشته باشید. ‌می‌توانید از میان انواع مختلف، سبک‌های متفاوت و طراحی‌های متعددی از  نیم بوت‌های زنانه موجود در بازار، یک جفت نیم بوت زیبا که با سبک و استایل شخصی شما در هماهنگی بیشتری است انتخاب کنید.

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت
کسگم زد به سیم اخر ! (کسگم ببین چطوری تهدید میکنه)
کسگم زد به سیم اخر ! (کسگم ببین چطوری تهدید میکنه)