5 نکته طلایی برای خرید و لباس پوشیدن دانش‌ آموزان پسر

مجموعه : رپورتاژ آگهی
5 نکته طلایی برای خرید و لباس پوشیدن دانش‌ آموزان پسر

خرید لباس پسرانه برای دانش آموز پسر

تیپ و استایل مناشب دانش آموزان پسر چیست ؟ چه لباسی برای دانش آموز پسر بخریم ؟ درست مثل هر جای دیگری، مدرسه و هر محیط آموزشی، محیط اجتماعی محسوب می شوند. بهمین دلیل هم اهمیت دارد برای فرزندانمان چه نوع پوششی انتخاب کنیم تا موجه‌تر و زیباتر بنظر برسند.

 

فرم مدرسه دختران که مشخص است؛ مانتو و مقنعه؛ اما پسرها آزادی بیشتری در انتخاب لباس‌هایشان دارند؛ بهمین خاطر این نوشته توصیه‌هایي برای ساختن استایل بهتر پسرها میدهد.

 

اهمیت شناخت تیپ شخصیتی

برای انتخاب لباس شاید هیچ چیز به اندازه این که تیپ شخصیتی دانش‌آموز را بشناسید، اهمیت نداشته باشد. اگر بتوانید تیپ شخصیتی فرزندتان را بشناسید، دستتان برای انتخاب ست لباس پسرانه اي که وی را خوشحال میکند، بازتر خواهد بود.

 

برای مثال بچه‌هاي‌ درون‌گرا از این که خیلی به چشم بیایند، آزرده میشوند؛ درست بر خلاف پسربچه‌هاي‌ برون گرا که هر کاری می کنند تا بیشتر دیده شوند. در چنین شرایطی انتخاب تیشرت پسرانه قرمز برای بچه‌اي که سرش توی لاک خودش است، اشتباه خواهد بود، چون قرمز رنگ دیده شدن است و فرزند شما از زیادی توی چشم بودن فراری است. بنابر این نخستین قدم برای انتخاب ست روزمره در مدرسه رابا شناخت تیپ شخصیتی فرزندتان بردارید.

 

اسپرت می پوشد یا نیمه رسمی؟

ببینید دوست دارد بیشتر لباس‌هاي‌ اسپرت بپوشد یا این که از تیپ نیمه رسمی هم خوشش می آید؟ اگر اسپرت پوش است؛ شلوار جین، تیشرت یا بلوز اسپرت و کتانی برایش مناسب هستند و اگر به ست نیمه رسمی علاقه دارد سراغ پولوشرت، پیراهن، شلوار کتان و کالج پسرانه بروید.

 

نکته تکمیلی:

یکی از نکاتی که رعایت آن باعث خوشتیپ شدن بچه‌ها می شود، توجه به قانون لایه‌هاست؛ هر چه با لباس تعداد لایه‌هاي‌ بیشتری بسازید، ناخودآگاه فرزندتان رابه روزتر کرده اید. ضمن این که در صورتی که گرم یا سردش شود، خیلی آسان می تواند از لایه‌هاي‌ لباسش کم کند. زیرپوش، پیراهن، کاردیگان، ژاکت و کاپشن میتوانند لایه‌هاي‌ یک ست پاییزه یا زمستانه باشند.

 

ایمان به معجزه رنگ‌ها

دنیای بچه‌ها، دنیایی شاد و رنگارنگ است. بهمین دلیل هم خوب است بعنوان والدین کمک کنید تا این دنیای رنگی وجودشان، همه ی‌جوره خودش را نشان بدهد. اگر مهد، پیش دبستانی یا حتی مدرسه‌اش اجازه میدهد برای دانش‌آموزتان ستی رنگارنگ تهیه ببینید که با پوشیدن آن و نگاه کردنش، انرژی بگیرد. در عین حال به نکات زیر دقت کنید:

 

در فصل‌هاي‌ سرد سال سراغ رنگ‌هاي‌ گرم بروید، اگر در انواع مدل لباس های پسرانه فرزندتان نارنجی، زرد و آجری بکار رفته باشد، یک ست روزمره با تناژ گرم برایش ساخته‌اید. در فصل‌هاي‌ گرم سال سراغ رنگ‌هاي‌ روشن و ملایم بروید، رنگ‌هایي مثل سبز و آبی حس بهتری در او ایجاد میکنند.

 

سعی کنید در ست روزمره فرزندتان حتماً رنگ‌هاي‌ شیری، آبی ملایم و کرم را داشته باشید. این سه رنگ بسیار خوب کنار هم می نشینند و نتیجه‌اي شیک و زیبا به دست می دهند.

 

اگر از قوانین ترکیب رنگ‌ها اطلاعی ندارید، سراغ خرید ست هاي‌ آماده بروید و اگر دوست دارید خودتان یاد بگیرید، می توانید درباره چرخه رنگ‌ها در سایت colormattersبخوانید. رنگ‌هاي‌ کنار هم دراین چرخه، هم‌خانواده هستند و رنگ‌هاي‌ رو‌به‌روی هم مکمل. استفاده از هردو مجاز است؛ فقط ریسک اولی کمتر از دومی است.

5 نکته طلایی برای خرید و لباس پوشیدن دانش‌ آموزان پسر

 

هماهنگی بین کوله و ست لباس

به خاطر داشته باشید هماهنگی بین رنگ لباس‌هاي‌ ست روزمره دانش‌آموزان، تنها یکی از مهمترین قوانین برای شیک پوش کردن آن‌هاست. قانون دیگر که بعضی‌ها به آن دقت نمیکنند لزوم خرید کیف و کوله پسرانه متناسب با لباس‌هاي‌ بچه‌هاست. نمی توانید یک کوله پشتی سرمه‌اي تیره بخرید در حالیکه تناژ بیشتر لباس‌هاي‌ فرزندتان قهوه‌اي ملایم است. بنابر این حتماً به هماهنگی بین رنگ‌ها دقت داشته باشید.

 

نکته مهم دیگر توجه به استاندارد بودن کوله است. حتماً کوله‌هایي بخرید که قابلیت تنظیم بند داشته باشند. کوله پشتی نباید شل و ول باشد؛ بلکه باید درست روی شانه‌ها بنشیند و تقریباً به کمر بچسبد. وزن خود کوله هم نباید زیاد باشد، چون وقتی کتاب بگذارید، سنگین‌تر خواهد شد. کوله‌هایي که بند سوم دارند و دور کمر بسته میشوند، وزن را بهتر تقسیم میکنند و بیشتر از سلامت ستون فقرات مراقبت میکنند.

5 نکته طلایی برای خرید و لباس پوشیدن دانش‌ آموزان پسر

 

خرید محافظ قلب دوم

احتمالا فرزند شما هم مثل بقیه بچه‌ها به پوشیدن کفش های مد روز پسرانه اهمیت زیادی میدهد. با توجه به این که سایز پای پسر بچه‌ها هر سال عوض میشود، هیچ ایرادی ندارد اگر هر سال برایشان کفش‌هاي‌ مد روز بگیرید. به نکات زیر هنگام خرید کفش دقت کنید:

 

بعد از پوشیدن کفش، قسمت پنجه را چک کنید. بین انگشت شست و نوک کفش باید کمی فاصله وجود داشته باشد. اگر انگشت میانی پای فرزندتان بلندتر از انگشت شست است، این فاصله باید بین انگشت میانی و جلوی کفش وجود داشته باشد.

 

کفشی که دوخت داشته باشد بهتر از کفشی است که دور آن چسب کاری شده باشد؛ به خصوص که پسر بچه‌ها جنب و جوش زیادی دارند و ممکن است کفش‌هایشان را زودتر خراب کنند. دوخت، دوام کفش را بالا می برد.

 

از نرمی کفش مطمئن شوید. قرار نیست فرزندتان ساعات طولانی مدرسه رابا کفشی سپری کند که خشک است و پایش را اذیت می کند.

 

بچه‌هاي‌ کوچک تر طبق معمول نمیتوانند درست احساساتشان را بیان کنند. بعد از پوشیدن کفش تازه، تا چند روز خودتان پاهایشان را چک کنید مبادا که کفش آنرا زده باشد.

 

داشتن یک جفت کفش مخصوص ورزش و یک جفت کفش نیمه رسمی برای مدرسه کافی است. اگر فرزندتان همیشه لباس اسپرت میپوشد، داشتن کفش ورزشی هم به تنهایی خوب است.

 

رپورتاژ آگهی در سایت تالاب

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت