'گردشگری

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

تیپ جالب امین حیایی و مهراوه شریفی نیا در فیلم جدید

تیپ جالب امین حیایی و مهراوه شریفی نیا در فیلم جدید

امین حیایی و مهراوه شریفی نیا با چهره جدید

 

امین حیایی و مهراوه شریفی نیا دو بازیگر مشهور و تراز اول کشورمون شکل جالبی را در فیلم جدیدشان از خود به نمایش گذاشتند در ادامه می‌توانید با شکل و شمایل جالب امین حیایی و مهراوه شریفی نیا در فیلم جدید تالاب را دنبال نمایید .

 

امین حیایی با انتشار عکسی از پشت صحنه فیلم «درخونگاه» به کارگردانی سیاوش اسعدی در اینستاگرام، اعلام کرد که فیلم برداری این اثر روزهای پایانی خودرا سپری می کند.
 
به گزارش تالاب در توضیحات او آمده است: «درخونگاه به روزهاى پايانى رسيد، فيلم سينمايى درخونگاه به تهيه‌كنندگى منصور سهراب‌پور و كارگردانى سياوش اسعدى كه در لوكيشن‌هاى متمایز در تهران و قزوين فيلمبردارى شده است، روزهاى پايانى خودرا سپرى مى‌كند.

تمامى بازيگران اين فيلم جلوى دوربين تورج اصلانى قرار گرفتند و تا چند روز آينده جمشيد هاشم‌پور هم مقابل دوربين مى‌رود تا اين اثر متمایز در جشنواره فيلم فجر سال جاري حضوری جدى داشته باش.»

 
تیپ جالب امین حیایی و مهراوه شریفی نیا در فیلم جدید
 

تیپ جالب امین حیایی و مهراوه شریفی نیا

 


عکس های بازیگران

بیشتر بخوانید
مراسم تجلیل از “بزرگ آقا” با حضور هنرمندان و ورزشکاران (عکس) این مراسم تجلیل که به تازگی برگزار شد میزبان چهره های مطرح و دوست داشتنی زیادی بود. مراسم تجلیل از علی نصیریان-بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون- توسط عوامل سریال شهرزاد ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

دختر جوان طعمه هوس های پسر جوان کرجی شد + عکس
مشاهده بیشتر