تصاویری از خردسالی سلبریتی های مشهور جهان

تصاویری از خردسالی سلبریتی های مشهور جهان

گذشته و حال سلبریتی ها و بازیگران هالیوودی 

 

بازیگران هالیوودی و سلبریتی های هالیوودی از گذشته تا به امروز شکلهای جالبی از خود گرفتند در ادامه با عکسهایی از خردسالی و همین حالا سلبریتی ها و افراد معروف اروپائی تالاب را دنبال نمایید .

 

سلبریتی های مشهور جهان , مطمئنا ستاره های معروف هالیوود در دوران کودکی اینچنین شناخته شده نبوده اند و با تلاش های فراوان توانسته اند به جایگاه کنونی برسند. هالیوود پر از داستان های عجیب و غریب ستاره هایی است که اکنون شما انها را خوشبخت ترین افراد روی زمین می‌دانید. اگرچه برخی از ستاره ها از همان ابتدا زندگی مرفه و لوکسی داشته اند

 

به گزارش تالاب اما برخی دیگر دوران سختی را سپری کرده اید و در واقع از هیچ به جایی که آرزویشان بوده، رسیدند. اگر شما هم دوست دارید در مورد گذشته ستاره ها بیشتر بدانید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

تیلور سوئیفت

تصاویری از خردسالی سلبریتی های مشهور جهان

تیلور سوئیفت در خانواده مرفه ای چشم به دنیا گشود. او سالهای اولیه زندگی خود را در برکس پنسیلوانیا گذراند. پدر او یک سهام دار و مادرش خانه دار بود، به همین دلیل وقت کافی برای نگهداری و تربیت کودکانش داشت. تیلور از همان دوران کودکی، علاوه بر مدرسه، در کلاس های انجیل نیز شرکت میکرد و به همراه مادرش مدام به کلیسا می رفت.

 

در دوران جوانی، او فعالیت اش را گسترش داد و به دنبال علاقمندی های خودش رفت. به عنوان مثال در سن 9 سالگی، اسب سواری را آموخت و سپس در کلاس های تئاتر و آواز نام نويسي کرد. او حتی برای فراگیری مهارت های لازم به سفرهای متعدد رفت و در تمام این مراحل تحت حمایت خانواده اش بود.

 

تیلور در مورد خانواده خود میگوید: «انها به خاطر موفقیت من محل زندگی خود را تغییر دادند اما اینطور تظاهر میکردند که دلیل انها آب و هوای خوب آن منطقه بوده است. در واقع پدر و مادرم با گفتن این جمله به من دلداری می دادند. انها فوق العاده ترین انسان هایی هستند که تاکنون دیده ام.»

 

آنجلینا جولی

تصاویری از خردسالی سلبریتی های مشهور جهان

شاید از یک ستاره موفقی چون آنجلینا جولی انتظار نداشته باشید که گذشته ای تیره و تار داشته باشد، اما واقعیت این است که او گذشته سختی را پشت سر گذاشته تا به اینجا رسیده است. به عنوان مثال او اعتراف کرده که هیچ وقت بازی دردناک اش با چاقو را با همسر سابق اش، بیلی باب تورنتون، از یاد نمی برد.

 

مجله تالاب : او گفته که به علت علاقه همسرش به چاقو، انها به یکدیگر ضربه می زدند و او برای اینکه دیگران زخم هایش را نبینند مجبور بوده برخی چیزها را پنهان کرده و به مادرش دروغ بگوید.این ستاره هالیوود در دوران جوانی از افسردگی شدید رنج می‌برد. به گفته او: «من نمی توانم باور کنم که زندگی انقدر اسفناک است!»

 

او علاوه بر افسردگی، دچار بی اشتهایی نیز شده بود بطوری‌كه مدت زیادی را در بیمارستان بستری شد. او اعتراف کرده که در دوران جوانی همه ی ي نوع مواد مخدری، به خصوص هروئین، را امتحان کرده است اما علارغم تمام سختی هایی که در آن دوران کشید، توانست به عنوان یک ستاره در دنیای سینما بدرخشد.

 

کیت میدلتون

تصاویری از خردسالی سلبریتی های مشهور جهان

مطمئنا کیت میدلتون که حال عروس خانواده سلطنتی انگلستان شده، گذشته روشن و خوبی داشته است، در غیر این صورت ملکه انگلستان او را تایید نمی کرد. در واقع او دوران کودکی و جوانی فوق العاده درخشانی را پشت سر گذاشت. او در خانواده ای سطح بالا به دنیا آمد. مادرش از خانواده ای متوسط بود

 

اما سعی کرد که خودش را به جایگاهی بالاتر برساند و زندگی بهتری را تجربه کند. پدرش اما جزو اشراف زادگان انگلستان بود. کیت میدلتون دوران کودکی آرامی را پشت سر گذاشت و در بهترین مدارس درس خواند و بهترین نمره ها را کسب کرد. او حتی در گرایش های ورزشی نیز مهارت های بالایی داشت

 

و به عنوان ورزشکار نمونه انتخاب شد. او در حالی‌که در رشته تاریخ هنر در دانشگاه سنت‌اند درس می خواند، شاهزاده ویلیام را ملاقات کرد و از آن پس زندگی دیگری را آغاز نمود. کیت نه تنها در کودکی، بلکه حال با داشتن همسری شاهزاده و 3 فرزند، بهترین زندگی را تجربه می کند.

 

جنیفر گارنر

تصاویری از خردسالی سلبریتی های مشهور جهان

جنیفر گارنر اولین ستاره ای است که اعتراف کرده در کودکی به هیچ وجه زیبا و جذاب نبوده است: «من در خانواده به شدت مقرراتی به دنیا آمدم. هیچ وقت لباس های زیبا به تنم نمی‌کردم. اگر از من سوال می کردند که شغل مورد علاقه ام چیست، در جواب می گفتم: کتابدار!». در واقع پدر و مادر جنیفر آنقدر نگران آینده او بودند

 

که چشم از او و تک تک کارهایی که انجام می داد، بر نمی داشتند. دوران نوجوانی او نیز به همین شکل گذشت. او در کلاس های انجیل شرکت می کرد. او و خواهرش محدودیت های زیادی داشتند. به عنوان مثال حق آرایش کردن، لاک زدن، سوراخ کردن گوش و حتی رنگ کردن مو های شان را نیز نداشتند. به بیان دیگر او در آن دوران به یک دختر مثبت، شهرت داشت.

 

کیتی پری

تصاویری از خردسالی سلبریتی های مشهور جهان

با وجود پدر و مادری کشیش، کیتی پری محدودیت های زیادی را تحمل کرد. او از همان دوران کودکی علاقه زیادی به آواز خواندن داشت اما خانواده او نه تنها او را از موسیقی غیر مذهبی بلکه از به زبان آوردن برخی از کلمات در شعرهایش نیز منع کردند. زمانی که او به سن نوجوانی رسید، در مقابل سنت های سخت گیرانه

 

خانواده اش ایستاد و به دنبال آرزوهای خود رفت. او در کلاس های خوانندگی، گیتار و نمایش شرکت میکرد اما هنوز هم آزادی های هم سن و سالهایش را نداشت. در هر صورت، علیرغم این واقعیت که او خوانندگی را با خواندن در موسیقی کلیسایی آغاز نمود، توانست سبک خاص خود را که طرفداران زیادی نیز دارد، دنبال کند و به شهرت برسد.

 

کیت هادسون

تصاویری از خردسالی سلبریتی های مشهور جهان

به لطف مادر بازیگرش، گلدی هان، کیت هادسون از زمانی که چشم باز کرد با هالیوود آشنا شد. او اعتراف می کند که کودکی نرمالی نداشته از این جهت که او به دلیل ارتباط با افرادی معروف مجبور به رعایت مقرراتی خاص بوده است. به گفته او ارتباط با دیگران یکی از مهمترین بخش های زندگی انها بوده است.

 

رفتار مودبانه و سخت کوشی در کار دو چیز مهم در زندگی انها بوده که کودکان نیز باید آنها را جدی می گرفتند. فعالیت هایی که او در کودکی انجام می داده بسیار متنوع شامل پیاده روی، طبیعت گردی، دوچرخه سواری، دویدن، خوانندگی و… بوده است. او اکنون صاحب دو فرزند است اما سعی می کند که فرزندانش را آزاد بگذارد تا آن ‌طور که دوست دارند زندگی کنند.

 

شارلیز ترون

تصاویری از خردسالی سلبریتی های مشهور جهان

کودکی شارلیز ترون تلخ تر از آن چه فکرش را بکنید، بود. او در آفریقای جنوبی چشم به دنیا گشود. پدر او مردی دائم الخمر بود که مدام او و مادرش را مورد اذیت و آزار، چه از نظر روحی و چه از نظر فیزیکی، قرار می داد. پدرش حتی یکبار به روی مادرش اسلحه کشید و او را تهدید به مرگ کرد. ترون در آن دوران که شاهد

 

این صحنه وحشتناک بود، تنها 15 سال داشت اما به دلیل امنیت مادرش مجبور به سکوت شد. شارلیز ترون دوران سختی را پشت سر گذاشت و حتی به افسردگی نیز مبتلا شد اما توانست در نهایت روی پایش خودش بایستد و از این شرایط اسفناک خودش را نجات دهد.

 

درو بریمور

تصاویری از خردسالی سلبریتی های مشهور جهان

درو بریمور در سن 14سالگی به دلیل استفاده بیش از حد به مواد مخدر اعتیاد شدید پیدا کرد. او مقصر این اتفاق را مادرش می‌داند که مدام در کلاب های شبانه الکل و مواد مخدر مصرف میکرد و حتی او را هم به این کار تشویق می کرد. به دنیا آمدن در چنین خانواده ای باعث شد که درو بریمور در سن 9 سالگی سیگار بکشد،

 

در سن 11 سالگی الکل مصرف کند و در سن 12 سالگی به ماری جوآنا روی آورد. اما حتی از ازدواج هایش هم شانس نیاورد، به طوری‌كه 3 ازدواج ناموفق داشت. درو اکنون صاحب 2 دختر زیبا است و سعی دارد که زندگی بهتری را در پیش گیرد.

 

بیانسه

تصاویری از خردسالی سلبریتی های مشهور جهان

بیانسه یکی از موفق ترین ستاره های دنیای هالیوود است. با نگاهی به زندگی او، اینطور به نظر می آید که او هیچ مشکلی در زندگی اش نداشته و نه تنها پس از شهرت اش بلکه دوران کودکی آرامی را نیز پشت سر گذاشته است. او در خانه ای بزرگ و زیبا به دنیا آمد. مدرسه ای که او در آن نام نويسي کرد نیز مدرسه ای

 

خصوصی با همه ی امکانات بود. زمانی که خانواده اش به مهارت های بالای او در خوانندگی پی بردند، او را در سن 8 سالگی به مدرسه هنر منتقل کردند که در آنجا توانست به خوبی بدرخشد و خانواده اش را سر بلند کند. او اولین کار حرفه ای موسیقی خود را با گروه «دستینیز چایلد» آغاز کرد و از همان جا به شهرت رسید.

 

جدیدترین مطالب سایت