زيگيل

لاغري و کاهش وزن

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

نادر ترین گوزن سفید دنیا را ببینید (+عکس)

نادر ترین گوزن سفید دنیا را ببینید (+عکس)

گوزن سفید حیوانی کمیاب و نادر در سوئد

 

این حیوان جالب که در شمال کشور در حیات وحش سوئد وجود دارد و گوزن سفید نام دارد یکی از حیوانات کمیابی است که در این زیستگاه وجود دارد.

 

عکس های گوزن سفید کمیاب در حیات وحش را در ادامه می بینید.با مادر سایت تالاب باشید با بهترین ها این گوزن سفید از نادرترین گونه گوزن ها است و هم اکنون در حیات وحش سوئد زندگی می کند.همیشه استثناهایی در طبیعت وجود دارد، ناهمگونی هایی که واقعی به نظر نمی رسد. گوزن شمالی کاملا سفید یکی از عجایبی است که شما را شگفت زده می کند.

 

نادر ترین گوزن سفید دنیا را ببینید (+عکس)

نادر ترین گوزن سفید دنیا راببنید

 

به گزارش تالاب : زیرا این موجود را معمولا با رنگ پوست قهوه ای نسبتا تیره اش می شناسیم.یکی از این گوزن ها که حتی شاخ او هم سفید بوده است به تازگی در کنار جاده ای در سوئد دیده شده است. یکی از کاربران ردیت به صورت تصادفی

 

نادر ترین گوزن سفید دنیا را ببینید (+عکس)

نادر ترین گوزن سفید دنیا راببنید

 

این موجود فوق العاده زیبای کمیاب را دیده و تصاویری از آن تهیه کرده است. علت رنگ تماما سفید او می تواند یک جهش ژنتیکی باشد که طی آن موها از رنگدانه محروم می شوند. باوجود بی رنگ بودن، این حیوان آلبینو نیست زیرا چشمان قرمزی ندارد.

 


عکس های حیوانات و جانوران

بیشتر بخوانید
عکس های با کیفیت از شیر سلطان جنگل عکس های با کیفیت از شیر سلطان جنگل   در این گالری عکس در مجله تالاب شما می توانید عکس هایی بسیار زیبا و بامزه از شیرهای نر و ماده، بچه شیرهای ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

دختران خیابانی و فراری در تهران 12 شب به بعد  (عکس)
دختران خیابانی و فراری در تهران 12 شب به بعد (عکس)
مشاهده بیشتر