سلفی دیدنی این زوج جوان سوژه شد (عکس)

مجموعه : عکس های دیدنی
سلفی دیدنی این زوج جوان سوژه شد (عکس)

سلفی طنز این زوج جوان سوژه شد «عکس»

عکس سلفی این زن و شوهر جوان هم خبر ساز شد .به گزارش تالاب زن و شوهر جوان که تصمیم داشتند یکی از به یادماندنی ترین عکسهای زندگی دونفره خود را بگیرند با توانایی خاص دوربین تلفن همراه موبایلشان غافلگیر شدند از آنجایی که آن ها عادت دارند هنگام گرفتن عکس سلفی چندین بار اینکار را تکرار کنند این بار هم برای گزینه برترین عکس قصد داشتند به همین سبک از بین عکسهای برترین را گزینش کنند اما تصمیم شان تغییر کرد و حالت پانورما را برای گرفتن به یادماندنی ترین عکس زندگی مشترکشان گزینش کردند.

 

پانوراما به منظره اي گفته میشود که زاویه دید گسترده اي داشته باشد. در واقع در عکس پانوراما محیط بسیار وسیعی میتواند در عکس شما گنجانده شود. به طور مثال شما در عکس پانوراما می‌توانید عکس شرق تا غرب منظره شهر را دیدن کنید.

 

عکسهای پانوراما را می‌توانید به صورت افقی، عمودی یا 360 درجه بیاندازید.قرار گرفتن دوربین در حالت پانورما روشی بود که آقای خوش ذوق برای ثبت نمایی کامل از روز خوبشان گزینش کرد او زاویه دوربین را از راست به چپ تنظیم کرد و در همین لحظه فاجعه رخ داد،

 

سلفی دیدنی این زوج جوان سوژه شد (عکس)

 

سلفی دیدنی این زوج جوان سوژه شد (عکس)

 

همسرش نتوانست عطسه ي شدید خود را نگاه دارد و مجبور به عطسه کردن شد و حالت خاص دوربین تصویری راکه دیدن می‌کنید را ثبت کرد ، تصویری که خود این زن و شوهر جوان هم با دیدنش متعجب شدند.انها که تصمیم داشتند عکس ماه عسل خود را در صفحه شخصی شان منتشر کنند برای تنوع این عکس را به اشتراک گذاشته و540.000 بار برای این عکس بازدید دریافت کردند.نظرات جالبی برای این عکس ارسال شد که کاربران به این که چهره ي یک انسان چگونه می‌تواند غیرمنتظره تغییر کند را با لحن خنده دار بیان کردند.

 

جدیدترین مطالب سایت