عکس های لو رفته جنجالی وزیر زن برهنه کشور اوکراین

مجموعه : عکس های دیدنی
عکس های لو رفته جنجالی وزیر زن برهنه کشور اوکراین

عکس های لو رفته وزیر زن برهنه و لخت اوکراینی

زنی که عکسهای عریان آن همه ی جا پخش شد مایه خجالت و تاسف وی شد . یکی از وزیران زن کشور اوکراین جدیدا مورد رسوایی اخلاقی قرار گرفته و تصاویرش در همه ی جا پخش شده که کاملا لخت است. آناستازیا دیوا Anastasia Deeva وزیر زن کشور اوکراین است که بتازگی عکسهای جنجالی لخت او در فضای مجازی پخش شده و این عکسهای عریان باعث دردسر برای وی شده است.

عکس های لو رفته جنجالی وزیر زن برهنه کشور اوکراین

کشور اوکراین در روزهایی که برای پیوستن به اتحادیه اروپا تلاش می کند با رسوایی جدیدی در مورد آناستازیا دیوا رو به رو شد .

عکس های لو رفته جنجالی وزیر زن برهنه کشور اوکراین

عکس آناستازیا دیوا وزیر زن

 

آناستازیا دیوا معاون وزیر زن کشور اوکراین که کارهای پیوستن کشور اوکراین به اتحادیه اروپا را انجام می دهد با انتشار عکسهای لخت اش جنجال ساز شد .عکسهای لخت آناستازیا دیوا در دوران دانش آموزی در کشور انگلیس با یک پسر منتشر شده است اینروزها آناستازیا را در زیر هجوم انتقادات شدیدی برده است .

 

به گزارش تالاب آناستازیا دیوا Anastasia Deeva با سن 24 سال و متاهل الان جزو مقامات مهم کشور اوکراین برای پیوستن به اتحادیه اروپا می‌باشد .عکسهای لخت آناستازیا دیوا بهانه اي دست مخالفان داد تا با حمله به آناستازیا ، وزیر کشور اوکراین را نیز بازخواست کنند .

عکس های لو رفته جنجالی وزیر زن برهنه کشور اوکراین

عکس آناستازیا دیوا

 

برخی گفته اند که آناستازیا برای بدست آوردن پول خودفروشی میکرده و بهمین علت عکسهای لخت اش را منتشر کرده است .عده اي از لباسهای گرانقیمت آناستازیا دیوا انتقاد کرده و او را موجب سرافکندگی کشور اوکراین می‌دانند .آرسن آواکو Arsen Avakov وزیر کشور اوکراین در حمایت از آناستازیا گفت : این عکسها خصوصی بوده و مربوط به دوران دانش آموزی آناستازیا می باشد .

 

به گزارش تالاب برخی گفته اند که آناستازیا با آرسن آواکو رابطه داشته است و بهمین علت آواکو از وی حمایت می‌کند که توسط منبعی در وزارت رد شد .معاون اول رئیس اوکراین گفت : سوال بر روی عکسهای لخت آناستازیا است و این دلیل بر این نیست که وی با وزیر رابطه داشته باشد .

 

وزیر گفته است که این حملات بعلت سن پایین آناستازیا بوده است .آناستازیا دیوا همین حالا ازدواج کرده و همسرش گروگوری دیو 33 ساله است و همسر آناستازیا در مورد اتفاقات پیش آمده هنوز هیچ صحبتی نکرده است .

 

حتما بخوانید:

پسری که عریان به داخل حمام زنانه سقوط کرد ! (عکس)

زنانی که در فیلم های برهنه بازی کرده اند !

رابطه جنسی بی شرمانه دختری برهنه و زیبا با سگ های اهلی

جدیدترین مطالب سایت