جستجو در تالاب

تجاوز و کودک آزاری در یکی از مدارس اصفهان (فیلم)

مجموعه : کلیپ و فیلم
تجاوز و کودک آزاری در یکی از مدارس اصفهان (فیلم)

تجاوز جنسی در یکی از مدارس اصفهان

خبری تکان دهنده که باعث شد سریعا در رسانه های مختلف منتشر شود و شوکی بزرگ بود برای والدینی که دانش آموز دارند . خبر تجاوز در مدرسه ناحیه 4 اصفهان همه را متعجب کرد و باعث شده مدیر آموزش و پرورش اصفهان در اینباره واکنش نشان دهد.

واکنش دادستان و آموزش و پرورش اصفهان به تجاوز

 

علی اصفهانی دادستان عمومی و انقلاب اصفهان در مورد موضوع کودک آزاری که در یکی از مدارس شهر اصفهان گزارش شده است، گفت: حسب شکایت چهار نفر از اولیای دانش آموزان یکی از مدارس شهر اصفهان فردی که یکی از اولیای همان مدرسه و عضو انجمن اولیا و مربیان بوده است تعدادی از دانش آموزان را مورد اذيت و اذیت جنسی قرار داده و بلافاصله پس از وصول گزارش به دستگاه قضایی، تحقیقات مقدماتی و اقدامات خوبی انجام شد.

 

بچه‌هایي که ادعای تعرض جنسی در مورد آن ها اعلام شده بود به دکتری قانونی معرفی شدند. متهم بلافاصله دستگیر شد و تحقیقات مقدماتی ادامه دارد و متهم فعلا موضوع را انکار کرده است و خبر های تکمیلی را انشا الله اعلام خواهیم کرد.

 

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان در گفتگو با اصفهان امروز با بیان این که این موضوع فعلا در حد کودک آزاری بوده و هنوز جرم تجاوز به اثبات نرسیده است اعلام کرد: تحقیقات تکمیلی در مورد ابعاد این ماجرا در حال پیگیری است و نتایج ان متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

اصفهانی در ادامه افزود: این موضوع 10 آذرماه به دستگاه قضایی اطلاع داده‌شده و پس از تکمیل تحقیقات اولیه متهم دستگیرشده است. اکنون متهم توسط پلیس امنیت اخلاقی دستگیر و بازداشت‌شده است.

 

او همچنین از خانواده‌هاي‌ ارجمند درگیر دراین ماجرا تقاضای کرد که موضوع را فقط از دستگاه قضایی پیگیری کنند و مطمئن باشند که دستگاه قضایی بادقت و سرعت و قاطعیت رسیدگی خواهد کرد و اگر جرمی توسط این شخص که ارتباطی با مدرسه نداشته و یکی از اولیای بچه‌هاي‌ ان مدرسه بوده با قاطعیت رسیدگی می شود ودر صورت اثبات جرم متهم مجازات خواهد شد.

 

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
عروسی متفاوت یک زوج ایرانی (فیلم)
عروسی متفاوت یک زوج ایرانی (فیلم)