بروزرسانی : 20 دی 1402

برای کودکانتان از این کتاب ها بخرید !

برای کودکانتان از این کتاب ها بخرید !

بهترین کتاب برای فرزندان

برای کودک برترین کار نخریدن کتاب هاي سنگین و نا مفهوم هست ، زیرا این کتاب هاي سنگین میتواند ضررهای بدی داشته باشد .

به گزاش تالاب هر کودکی کتاب هایي دارد که همۀ وقت موردعلاقه اش میباشند و هیچ وقت از انها خسته نمیشود.

علت این امر می‌تواند تصویرهای کتاب، ریتم یا شعرهای آن، و یا شاید حتی نشستن در آغوش پدر یا مادر برای شنیدن داستان باشد. در این جا لیستی از برترین کتاب هایي که تا به حال برای کودکان نوشته شده هست به شما معرفی میشود:

تخم مرغ های سبز و ژامبون «Green Eggs and Ham»

برای کودکانتان از این کتاب ها بخرید !

نویسنده این کتاب تئودور سوس گیسل هست که این کتاب را در واکنش به گفته دوستی نوشت که ادعا میکرد سوس نمی‌تواند تنها با 50 کلمه کتابی بنویسد. به گزارش برترین ها سوس نه تنها در انجام اینکار پیروز بود، بلکه کتاب تخم مرغ هاي سبز و ژامبون در میان کتاب هاي انگلیسی زبان کودکان چهارمین رتبه فروش را به خود اختصاص داد.

هزارپای خیلی گرسنه «The Very Hungry Caterpillar»

برای کودکانتان از این کتاب ها بخرید !

این کتاب دومین کتاب اریک کارل بود که در سال 1969 منتشر شد و تا به حال بالای 71 میلیون جلد از آن فروخته شده هست. به گفته تعداد زیادی از پدر و مادرها این کتاب پس از گذشت سال‌ها همچنان کتاب موردعلاقه فرزندان انها هست.

یک روز ترسناک خیلی بد«Alexander and the Terrible,Horrible,Very Bad Day»

برای کودکانتان از این کتاب ها بخرید !

وقتی صبح از خواب بیدار میشویم و میبینیم آدامسی در موهای مان گیر کرده هست، احساس می‌کنیم که روز بدی را پیش رو داریم. الکساندر، شخصیت کتابِ جودیت ویورست هم چنین تجربه اي را داشته هست. برای این که بدانید چرا الکساندر می‌خواهد به استرالیا سفر کند باید کل کتاب را بخوانید.

پت، خرگوش کوچولو «Pat the Bunny»

برای کودکانتان از این کتاب ها بخرید !

دوروثی کان هارد در سال 1940 این کتاب را برای دختر سه ساله اش نوشت و عناصری را به آن افزود که در آن دوران بی سابقه بودند. مثلاً کودکان با لمس خزهایی که به یکی از صفحات این کتاب وصل شده هست می‌توانند یک خرگوش را در ذهن تجسم کنند. همین طور تکه کاغذ سنباده اي که نشان دهنده چهره زبر پدر هست.

همیشه دوستت دارم «Love you forever»

برای کودکانتان از این کتاب ها بخرید !

تا به حال با خواندن یک کتاب کودک اشک در چشم هایتان حلقه زده هست؟ شاید با خواندن کتاب رابرت مانش، همۀ وقت دوستت دارم ، واقعاً احساس کنید که اشک در چشم هایتان جمع شده هست.

به گزارش تالاب ، این کتاب داستان یک مادر و پسرکوچک اوست که موضوعاتی مثل گذر زندگی، کودکی، و پدر و مادر سالخورده را بیان میکند. پیام این کتاب ساده ولی عمیق هست. از سال 1986 تا به حال میلیونها جلد از این کتاب به فروش رسیده هست.

هارولد و مداد شمعی بنفش «Harold and the Purple Crayon»

برای کودکانتان از این کتاب ها بخرید !

این کتاب سرشناس ترین کتاب کراکت جانسون هست که در سال 1955 نوشته شده و از آن زمان تا کنون برخی نویسندگان از آن الهام گرفته اند و کتاب هاي خود را از آن اقتباس کرده اند. هارولد پسر چهارساله کنجکاوی هست که با مداد شمعی بنفش دنیای کوچک خود را خلق کرده هست.

به گزارش تالاب هارولد دوست دارد زیر نورماه راه برود اما ماهی وجود ندارد، پس هارولد عکس ماه و جاده اي راکه زیر نور ماه قرار دارد نقاشی میکند…

منبع :برترین ها

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت