9 علت خیانت مردان به زنان (مردان خیانتکار)

9 علت خیانت مردان به زنان (مردان خیانتکار)

دلایل خیانت مردان به همسرانشان

دلایلی که باعث می شود مردان به همسران خود خیانت کنند را در این جا یاد کرده ایم . متاسفانه خیانت در زندگی زناشویی بدلیل مختلفی افزایش یافته و در این جا ما قصد داریم چند نمونه از علت هایي که باعث شده مردان خیانت کنند را نام ببریم.

 

دلایل خیانت مردان :

 

اعتراف اول مردان خیانتکار : انتقام جویی

تالاب «من زمانی به همسر خود خیانت کردم که متوجه شدم او همان‌ گونه با نامزد سابق خود ارتباط پیامکی دارد. البته پیام هاي انها حاوی هیچ نوع صحبتی که باعث نگرانی باشد، نبود اما تصور این که او قبلا با این مرد در ارتباط بوده است و حالا هم این دوستی را ادامه می‌دهد مرا خشمگین می‌کرد.

 

صمیمیت همسرم با نامزد سابقش برای من قابل درک نبود. با همین عصبانیت از خانه بیرون زدم و یک لحظه تصمیم گرفتم برای درآوردن حرص او، دختر جدیدی را بیابم و عدد اش را بگیرم و همین کار را هم کردم. بنظر من اینکار دقیقا همان کاری بود که او انجام می داد و من هم تلافی کرده بودم.

 

ما از هم جدا شدیم.البته همسرم هرگز نفهمید من دوست دختر دارم. دلیل جدایی ما این بود که مناسب هم نبودیم و به درد هم نمی خوردیم. البته اعتراف میکنم آن کار من در عصبانیت درست و اخلاقی نبود اما در آن لحظه احساس خوبی به من داد.»

 

اعتراف دوم مردان خیانتکار : نبودن جاذبه عاطفی متقابل

«تا جاییکه به خاطر دارم من همیشه عاشق زنانی بودم که از هر نظر کامل باشند. همسر سابق من از خیلی نظرها خوب بود اما با سلیقه من خیلی جور نبود. او بسیار منطقی بنظر می‌رسید که هیچ نوع ارزشی برای من نداشت و باعث جذب من نمی شد. خیلی تلاش کردم به این مساله توجه نکنم اما نمی توانستم.

 

پس از چند ماه، روزی با گروهی از دوستانم بیرون رفتم ودر فروشگاهی که خرید میکردیم دختری را دیدم که بسیار عالی بنظر میرسید. از او عدد گرفتم و او به من گفت هر وقت بخواهم میتوانم با او تماس بگیرم و قرار بگذارم.

 

من هم همین کار را کردم. پس از چند جلسه متوجه شدم باید رابطه خود با همسرم را پایان بدهم زیرا دیگر هیچ جذابیتی برای من نداشت و دوست داشتم درکنار کسی باشم که دیوانه وار دوستش دارم و برای من فقط یک دوست ساده نیست.»

 

اعتراف سوم مردان خیانتکار : وقت نگذاشتن برای یک دیگر

«من زمانی از همسر سابق خود جدا شدم که او بسیار مسافرت می رفت و ما خیلی کم درکنار هم بودیم. من بیشتر مواقع تنها بودم. این تنهایی به ویژه در روزهای تعطیل آخر هفته بسیار مرا اذيت می داد.

 

دوست داشتم کسی در کنارم باشد و باهم حرف بزنیم، بیرون برویم و … . بهمین دلیل، دفعه آخری که به مسافرت رفت من سراغ زن دیگری رفتم و پس از بازگشت همه ی چیز رابه او گفتم و از هم جدا شدیم. این جدایی برای هر دوی ما خوب بود. البته میدانم کار من به هیچ عنوان اخلاقی نبود اما در تنهایی هایم تنها چیزی که می توانست به من آرامش دهد یک همزبان بود.»

 

اعتراف چهارم مردان خیانتکار : رابطه اشتباه

من با نامزدم در دانشگاه آشنا شدم . ما از همان ترم اول با یکدگیر دوست شدیم. پس از فارغ التحصیلی، هر کدام از ما به شهر خودش برگشت اما پیش ازآن باهم نامزد کردیم. من تقریباً همه ی آخر هفته ها به شهر او مسافرت می‌کردم. اما فقط آخر هفته ها درکنار هم بودیم ودر طول هفته با دوستان خود خوشگذرانی داشتیم.

 

پس از چند ماه از این روند خسته شدم و با خودم تصور کردم در شهر خودم هم دختران زیبا و خوب زیادی هستند و من چرا همه ی روزهای تعطیل خودرا در جاده و معاشرت می گذرانم؟ این مساله رابا او در بین گذاشتم و چند باری او به شهر من می آمد اما پس ا مدتی او نیز خسته شد و باهم تصمیم گرفتیم این رابطه دشوار را پایان ببخشیم.»

 

اعتراف پنجم مردان خیانتکار : مغایرت احساسی و سبک زندگی

«من همسر سابق خودرا در گردهمایی کاهش وزن ملاقات کردم. باهم دوست شدیم و هنگامیکه باهم قرار می گذاشتیم و بیرون می رفتیم، هردو حدود 20 کیلو گرم اضافه وزن داشتیم. من همه ی رژیم ها و برنامه هاي ورزشی خود رابه دقت و با جدیت فراوان انجام می دادم و به سرعت وزن کم میکردم. اما او به ورزش و رژیم اهمیت نمی داد ودر نتیجه کاهش وزنی هم نداشت.

 

پس از این که اضافه وزن خودرا از بین بردم، اعتماد به نفس بیشتری پیدا کردم. زن هایي که قبلا حتی به من نگاه هم نمیکردند مشتاق صحبت با من بودند و این حس خیلی خوبی به من می داد.

همسر سابق من از چاقی خود در عذاب بودو به زن هاي اطراف من حسودی میکرد. یکی از روزهای آخر هفته که او خانه نبود، ما با یکی از این زنها قرار گذاشتم و باهم بیرون رفتیم.

 

من هرگز این مساله رابه همسرم نگفتم اما چند هفته بعد با بهانه هاي مختلف از او جدا شدم. من تصور میکنم باید با زنی باشم که شبیه من است و ارزش هاي زندگی او ارزش هاي من هستند. فردی که طرز فکر و اراده مان شبیه هم باشد.» «سایت تالاب»

 

اعتراف ششم مردان خیانتکار : نداشتن رابطه عاشقانه

«من و همسرم همیشه خدا باهم جنگ و دعوا داشتیم. برای همه ی چیز باهم بحث میکردیم این همه ی تنش اعصاب مرا خورد کرده بود. درست برعکس همسرم، دختری در شرکت ما بود که همه ی چیز را خیلی آسان میگرفت و رفتار دوستانه اي با همه ی داشت و شاد بود. یک شب که هردو تا دیر وقت در شرکت مشغول کار بودیم، تصمیم گرفتیم برای شام باهم بیرون برویم. همه ی چیز خیلی عالی بود.

 

او بسیار خوب و پر احساس بودو شبی رویایی با عشقی پاک رابا او پشت سر گذاشتم. این اتفاق جراتی در دل من به وجود آورد تا از رابطه اي که همیشه مرا اذيت می داد جدا شوم. یک هفته خانه نرفتم و پس ازآن از همسر سابقم جدا شدم و اکنون با همکارم در ارتباط هستم.»

 

اعتراف هفتم مردان خیانتکار : رویاپردازی

«من هنگامی به همسر خود خیانت کردم که با دختری آشنا شدم که ابتدا قصدم تسلی دادن به او بود. او تازه از یک رابطه طولانی جدا شده بودو روحیه خوبی نداشت. ما زمان زیادی رابا هم سپری می‌کردیم تا این که به هم علاقه مند شدیم. من تصور می‌کردم او بهترین زن روی زمین است و من با او خوشبخت خواهم بود. بهمین دلیل، از همسرم جدا شدم و سراغ آن دختر رفتم. اما رابطه ما دوامی نداشت و متوجه شدم رویاپردازی بسیار بهتر از واقعیت است.»

 

اعتراف هشتم مردان خیانتکار : پیدا کردن اعتماد به نفس

«من همیشه خجالتی بودم و به هیچ عنوان با جنس زن آسان نبودم. نامزدم نیز مثل من بسیار خجالتی بود رابطه ما مشکلی نداشت اما هیچ هیجان و چیز جالبی هم نداشت. روزی برای کار خود در همایشی شرکت کردم. هنگام شام، خانمی رو به روی من نشسته بود که بسیار جذاب و باهوش بنظر می‌رسید و من واقعا جذب او شده بودم.

 

از این مساله بسیار تعجب کردم زیرا قبلا چنین تجربه اي نداشتم. حس خوبی بودو احساس می‌کردم در اوج آسمان ها هستم. سعی کردم اعتماد به نفس داشته باشم و با او سر صحبت را باز کردم.در طول همایش و کنفرانس هاي دیگر نیز باهم صحبت میکردیم و وقتمان رابا هم می گذراندیم.«سایت تالاب»

 

من هرگز از این رابطه به نامزدم چیزی نگفتم اما چند ماه بعد از او جدا شدم. پس از جدایی من آن زن جذابی که در کنفرانس ها می‌دیدم را دیگر هرگز ملاقات نکردم. اما همان رابطه کوتاه، اعتماد به نفس خاصی به من داده بودو متوجه شدم اگر اراده کنم میتوانم بیرون بروم و زن دلخواه خودرا پیدا و با او ازدواج کنم.»

 

اعتراف نهم مردان خیانتکار : ؟

این یکی فقط فرصت هاي از دست رفته در زندگی است . از فرصت هاي زندگی درکنار هم درست استفاده کنید و خاطره هاي فراموش نشدنی بسازید.

 

جدیدترین مطالب سایت