علل اصلی خیانت زن متاهل ایرانی به شوهرش

علل اصلی خیانت زن متاهل ایرانی به شوهرش

خیانت زن متاهل ایرانی به شوهرش

برای دانستن این موضوع که چرا زن متاهل ایرانی به شوهرش  میکند را بررسی می نماییم خیانت هاي زنانه خیانت یکی از بدترین معضلات اجتماعی هست‎

 

خیانت یکی از بدترین معضلات اجتماعی هست که خانواده هاي بسیاری این روزها درگیر آن میباشند. با ما همراه شوید تا علت خیانت زن متاهل به شوهرش را بررسی کنیم.

 

به گزارش تالاب:گذشته از هر چیز ، از تمامی خانمها و خانواده هاي نجیب و اصیل ایرانی عذرخواهی میکنم ولی این واقعیت را نباید انکار کرد که در این سالهای جدید ، فاجعه اي در میان خانواده هاي ایرانی اتفاق افتاده به نام خیانت زن‌هاي شوهردار.

 

حالا بعنوان کسی که در پایتخت ایران هستم و در شلوغ ترین نقاط این اجتماع، این فساد جانسوز را می‌بینم، برخی از عوامل ایجاد و پیشرفت این درد اجتماعی را در موارد زیر می‌بینم.

 

اولین و بزرگترین عامل خیانت فقر است

خانواده اي که مثلا ماهیانه 700 هزار تومان درآمد دارد و ماهیانه 500 هزار تومان کرایه منزل می پردازد ، طبیعی هست که نمی‌تواند با 200 هزار تومان باقی مانده ، امورات زندگی را بگذراند . لذا خیلی از خانواده ها، میباشند که به سختی و با نان خالی هم که شده، زندگی را سر می‌کنند ولی متاسفانه برخی از خانمها، طاقتشان تمام میشود و با نخستین توصیه، اسیر این باتلاق می‌شوند و تن به خیانت می‌دهند.

 

خیانت و اعتیاد خود و همسر 

اعتیاد زن و همسرش علت دیگری برای این فساد می‌تواند باشد. تهیه مواد و خماری، که باعث از کار افتادن مغز و چشم بستن به همۀ تعهدات و شرافتها می باشد.

 

خیانت به دلیل توجه دیگران و گیر دادن بعضی از مردها به این خانمها 

مثلا : خانم شوهر داری با کلی آرایش و بزک و دوزک همراه شوهرش یا بدون شوهر  به خیابان میرود . طبیعی هست که یک مشت اوباش و رزل بر حسب نیاز یا عادت به این خانم دقت بیش از حد میکنند مثلا اشاره می‌کنند یا متلک می‌اندازند یا آن قدر جسور میباشند که شماره تلفن میدهند . و اگر این مزاحم از شوهر زن خوش پوش تر و خوش تیپ تر باشد که دیگر هیچ. لذا بالاخره این زن اسیر وسوسه هاي شیطانی و کثیف میشود و ….

 

علل اصلی خیانت زن متاهل ایرانی به شوهرش

سالهای جدید،فاجعه اي در میان خانواده هاي ایرانی اتفاق افتاده به نام خیانت زن‌هاي شوهردار‎

 

خیانت به دلیل ارتباط و دوستی زن با زن های فاسد

ابتدا خانم محترم مدعی می‌شود که فساد دوستم هیچ ربطی به من دارد ولی خبر ندارد که رفتار و اعمال دوست فاسد ناخودآگاه بر روی شخص تاثیر میگذارد و ……

 

خیانت به دلیل لجبازی با همسر

زن با این ادعا که شوهرم به من خیانت کرده هست یا این که با من بد رفتاری میکند و نمیتواند نیازها و خواسته هاي من را برطرف کند خودش را قانع میکند که عمل کثیفش توجیه هست.

 

خیانت به دلیل زیاده خواهی و تنوع طلبی

متاسفانه از آنجایی که هوسرانی و تنوع طلبی فقط مختص مردها نیست، برخی از خانمها این مرض را ذاتا دارا میباشند و مثل مردهای این چنینی که دوست دارند همۀ را آزمایش کنند، تنوع طلب و هوسران میباشند و بدون هیچ ایرادی در همسرشان تن به این ذلت میدهند.

 

خیانت به دلیل مراعات نکردن بعضی از نکات زناشویی از طرف همسرشان

مثلا همسرشان نیازهای آن ها را در نظر نمیگیرد و فقط به فکر خودش هست و کارش که به پایان رسید، همسرش را فراموش می‌کند. یا این که مثلا همراه همسرش، فیلمهای پورنو تماشا می‌کند و همین امر باعث تخریب فکر زن می‌شود. یا این که از نظر اخلاقی مثل کتک زدن و … باعث فرار عاطفی زن از شوهر می‌شود.

 

 

با ذکر این نکات، باز هم اگر توهینی به خانواده هاي پاک ایرانی شده هست، معذرت میخواهم.

 

درضمن یک نکته را نیز نباید فراموش کرد : خیانت زن به همسر فقط به تماس جنسی گفته نمی‌شود چون خیلی از زن هاي شوهردار میباشند که به گمان این که من فقط با پسری دوست هستم و ارتباط جنسی نداریم خودشان را گول میزنند. درصورتی که هر گونه رفتار فاسد گونه خیانت بحساب می‌آید.

 

جدیدترین مطالب سایت