بروزرسانی : 8 اردیبهشت 1397

پوشیدن جوراب به افزایش لذت جنسی کمک می کند

پوشیدن جوراب به افزایش لذت جنسی کمک می کند

تاثیر عجیب پوشیدن جوراب در افزایش لذت جنسی

توصیه جالب پزشکان به زوج ها برای تجربه بهتر و بیشتر لذت جنسی پوشیدن جوراب به هنگام برقراری رابطه جنسی است.

به گزارش تالاب، افزایش لذت رابطه جنسی و ارگاسم بهتر با پوشیدن جوراب میسر خواهد شد.

پزشکان توصیه های زیادی برای لذت بردن از رابطه جنسی مطرح می کنند یکی از این توصیه ها پوشیدن جوراب می باشد.

برای افزایش لذت بردن از رابطه جنسی راهکارهایی وجود دارد.با ما همراه باشید تا تاثیر پوشیدن جوراب که به افزایش این میل کمک می کند را کامل برای شما بازگو کنیم.

رابطه جنسی بهتر با پوشیدن جوراب

پزشکان پوشیدن جوراب را هنگام خواب توصیه می کنند. دلایل زیادی برای این کار وجود دارد که یکی از آن ها ارگاسم بهتر هنگام رابطه جنسی است. تحقیقات نشان می دهد که پوشیدن جوراب هنگام خواب، فواید زیادی دارد.

از این جمله این فواید، بهتر شدن فعالیت جنسی افراد و فراهم آوردن امکان خواب راحت است، البته این به شرطی است که جوراب مناسب باشد و گرمای مناسبی برای پاها فراهم کند.

نتایج یک پژوهش که محققان دانشگاه «گرونینجین» هلند انجام داده‌اند، بر اهمیت پوشیدن جوراب در هنگام خواب تاکید دارد.

این پژوهش نشان داد که گرم نگاه داشتن پاها، به بازتر شدن رگ‌های خونی پاها کمک کرده و زمان مناسب برای خواب را به مغز خبر می‌دهد. در این پژوهش ارتباط واضحی میان گرم نگاه داشتن پاها و زودتر و راحت‌تر به خواب رفتن مشاهده شده است.

این پژوهش که در نشریات بریتانیایی منتشر شده، ثابت می‌کند، باز شدن رگ‌های خونی به بهتر شدن روابط جنسی منجر می‌شود، زیرا این مساله نقش مستقیمی با فعالیت‌های جنسی دارد.

براساس این پژوهش، 80 درصد زوج‌هایی که هنگام خواب جوراب به پا می‌کنند، هنگام رابطه جنسی به مرحله ارگاسم می‌رسند.

اما این نسبت در میان آن هایی که بدون جوراب می‌خوابند، 50 درصد است و این نسبت، تفاوت چشمگیری میان این دو گروه را نشان می‌دهد.

نتایج این این پژوهش غافلگیرکننده بود، زیرا که پیش از این، گمان می‌رفت پوشیدن جوراب به مدت طولانی موجب پدید آمدن حساسیت‌های باکتریایی می‌شود، در حالی که اینک پزشکان برای جلوگیری از عفونت باکتریایی و عفونت‌های قارچی به افراد توصیه می‌کنند هنگام خواب جوراب به پا کنند.

البته پزشکان کماکان تاکید می‌کنند پوشیدن جوراب بر روی پاها کثیف منجر به حساسیت‌ها و مشکلات قارچی و باکتریایی می‌شود. همچنین به پا کردن جوراب تنگ باعث نارسایی در خون رسانی به انگشان می‌شود.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت