زيگيل

لاغري و کاهش وزن

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

اگر بدی ها بر خوبی ها قالب میشد چه میشد !

اگر بدی ها بر خوبی ها قالب میشد چه میشد !

دنیایی را تصور کنید که منفی بر مثبت قالب بود ؛ فکرهای منفی بر فکرهای مثبت قالب بود ؛ همه چیز همان قدر که مایل باشید منفی بود ؛ بدی بر خوبی چیزه میشد و روشنایی رنگ میباخت و تیرگی همه جا فراگیر میشد !

 

تصویر چنین دنیایی تاریک و بی روح ادم را یاد فیلم های تخیلی می اندازد . اگر واقعا روزی چنین تصویری به واقعیت بپوندد چه اتفاقی رخ خواهد داد ؟

 

ایا در دنیایی این چنین می توان زندگی کرد و آیا انسان بودن معنایی دارد ؟ کمی در موردش فکر کنید و تصویر چنین خیالی را در ذهن بگذرانید. دیدن دنیایی پر از افراد منفی و فکرهای منفی و تاریک و بی روح بسیار ترسناک است.

 

حال می خوام واقعیتی جالب را برایتان توضیح دهم که شما را شگفت زده خواهد کرد !

 

اگر بدی ها بر خوبی ها قالب میشد چه میشد !

انتخاب با خودت است مثبت زندگی کنی یا منفی !

 

خوشبختانه ما در دنیایی زندگی می کنیم که انرژی مثبت چندین و چند برابر انرژی منفی قدرت دارد. خدایی داریم که جهان را طوری بنا نموده است که خوبی بر بدی قالب است.

 

خداوند ما مهربان و عاشق است و زیبایی را دوست دارد و اگر شما هم خود و دیگران را عاشقانه دوست داشته باشید به خود و خدای خود احترام گذاشته اید.

 

دنیا را از دریچه مثبت نگاه کنید …خوبی ها و زیبایی را ببینید و بسوی خود جذب کنید…مطمئن باشید بدی ها جلوی خوبی نمی توانند مقاومت کنند. خوبی و فداکاری را گسترش دهید و از بدی دیگران گذشت کنید تا متوجه خوبی شما بشوند و دنیا را همینطور که هست پذیرا باشید و لذت ببرید.

 

نگذارید افکار منفی ذهن شما را درگیر کند و ساعت ها و روزها شما را از زیبایی ها دور کند.

 

من همین جا از شما میخواهم به چیزهای خوب فکر کنید و به دنبال تغییر دنیا نباشید همین که شما تغییر کنید دنیا زیبا خواهد شد. همه ی ما باید بپذیریم که در دنیایی زیبا زندگی میکنیم که خداوند متعال همیشه همسوی خوبی هاست و ما را یاری خواهد کرد .

 

ما انسان ها رسالت خود را در دنیا پیدا خواهیم کرد اگر با مشیت الهی هم سو شویم .

 

نگران هیچ چیز نباش

خدا خودش حواسش بهت هست

پس فرصت را از دست نده و نفس عمیق بکش و بال هایت را برای پرواز در آسمان ابی اماده کن…

دوستان من مثبت فکر کنید مثبت فکر کنید مثبت فکر کنید….

پایان

 

نویسنده : مهدی گنجعلی

برچسب‌ها:

رازهای موفقیت

بیشتر بخوانید
کدام رنگ ها به شما انرژی مثبت میده؟ کدام رنگ ها به شما انرژی مثبت میده؟ رنگ ها در انرژی دادن به شما نقش فراوانی دارد.   رنگ ها، روی سیستم عصبی، قدرت بینایی، سیستم گوارشی و تمام جسم، حتی حالات ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

مثلث برمودا و حوادث معروفش !
مثلث برمودا و حوادث معروفش !
مشاهده بیشتر