چگونه اینترنت منبع در آمد برایمان شود ؟

چگونه اینترنت منبع در آمد برایمان شود ؟

روش هایی برای کسب در امد از اینترنت 

 

اینترنت یک فضای مجازی هست که میلیون‌ها کاربر در آن جا چه ایرانی و خارجی فعالیت میکند ، اما این بار ما می خواهیم نحوه هاي ایجاد کسب در آمد از اینترنت را برای شما بازگو کنیم .

 

چگونه درآمد اینترنتی داشته باشیم؟

این سؤال به‌ظاهر ساده میتواند سرآغاز یک فصل اخیر در زندگی کاری شما باشد، اما سادگی پرسش از ماهیت نسبتاً پیچیده‌اي که در پشت آن وجود دارد کم نمی کند، به این داستان تبلیغات عجیب‌وغریبی که این روزها در اینترنت برای فروش بسته‌هاي کسب‌وکار و آموزش میلیونر شدن شما وجود دارد را اضافه کنید.

چگونه اینترنت منبع در آمد برایمان شود ؟

برای اکثر روشن شدن موضوع می توانید بخوانید.

 

اما چگونه از اینترنت درآمد مالی داشته باشیم؟

در اینترنت به دو صورت مستقیم و غیرمستقیم میتوانید کسب درآمد کنید، درآمد مستقیم یعنی یک سایت یا بستری که متعلق به شماست برای شما سودآوری و ساخت درآمد اینترنتی داشته باشد.

 

درآمد غیرمستقیم عبارت‌ هست از کسب درآمد از یک سامانه یا بستر ثانویه که الزاماً متعلق به شما نیست، معمولاً این سبک درآمد وابسته به تخصصی و توانایی‌هاي فردی شماست اما در درآمد مستقیم اضافه بر تخصصی نسبی سرمایه‌گذاری هم لازم هست.

 

آیا درآمد اینترنتی ساده‌تر از سایر روش‌هاي کسب درآمد هست؟

ساده یا سخت بودن یک روش درآمد به همان اندازه که به نوع کار بستگی دارد به میزان توانایی و نگرش فرد مشغول به آن نیز وابسته هست.

 

اما درمجموع درآمد اینترنتی ساده‌تر یا راحت‌تر از سایت کسب‌وکارها نیست، بلکه ویژگی‌هایي مثل عدم محدودیت مکانی و زمانی هست که آن را متفاوت می کند نه ساده‌تر.

 

درآمد مستقیم از اینترنت چگونه است؟

یک فروشگاه اینترنتی ساده‌ترین روش کسب درآمد مستقیم از اینترنت هست، وقتی شما یک سایت به‌عنوان پایگاه کسب‌وکار آنلاین ایجاد میکنید و درآمد ناشی از آن مستقیماً به‌حساب شما واریز میشود، پس صاحب یک منبع درآمد مستقیم هستید.

 

مهمترین ویژگی کسب‌وکارهای مستقیم سرمایه‌گذاری مادی و معنوی هست که باید برای آن انجام شود.

چگونه اینترنت منبع در آمد برایمان شود ؟

درآمد غیرمستقیم چیست؟

درآمدی که در یک بستر اینترنتی از طریق توانایی‌هایي ما حاصل می شود، درآمد غیرمستقیم هست، مثلاً وقتی کسی به‌عنوان مترجم، تایپیست یا طراح و نویسنده در یک سایت آزادکاری مشغول کارشده و کسب درآمد میکند، منبع اصلی درآمد او توانایی و تخصص او محسوب میشود که اینترنت در این جا یک واسط و بستر ارتباطی مهم تلقی میشود.

 

همین طور وقتی‌که یک مدرس از طریق اینترنت ساخت محتوا کرده و خدماتش را به مخاطب یا دانشجویان معرفی کرده، آن‌ها را دعوت به شرکت در کلاس‌هاي خود می کند در اصل اینترنت یک منبع درآمد غیرمستقیم برای او به‌حساب می آید.

 

آیا برای درآمد داشتن از اینترنت الزاماً باید سایت داشت؟

خیر، الزاماً برای درآمد اینترنتی نیاز به وب‌سایت نیست، حتی به کمک وبلاگ، سایت‌هاي رایگان یا شبکه‌هاي اجتماعی نیز می توان درآمد داشت. خصوصاً در کسب‌وکارهای کوچک، شخصی و خانگی. اما در کسب‌وکارهای بزرگ به علت خطرپذیری سرمایه‌گذاری نیاز هست که ساختار فنی، پایدار و قابل‌کنترلی در نظر گرفته شود.

 

برای کسب درآمد از اینترنت چقدر زمان لازم هست؟

برای درآمد غیرمستقیم شاید فقط چند روز یا چند هفته! اما این اکثر به تخصص و توانایی ما برمی‌گردد، اما برای درآمد مستقیم زمانی که متوسطی که برای پایداری یک کسب‌وکار نیاز هست می تواند از شش ماه تا دو سال متغیر باشد.

چگونه اینترنت منبع در آمد برایمان شود ؟

چقدر باید هزینه کنیم تا به درآمد اینترنتی مستقیم یا غیرمستقیم برسیم؟

پاسخ به این سؤال همانند پرسش گذشته به‌صورت قطعی ممکن نیست، برای کسب‌وکارهای غیرمستقیم نیاز به‌صرف هزینه زیادی نیست، تعداد زیادی از آن‌ها با کارمزد بسیار کم و حتی رایگان خدمات ارائه می کنند اما برای ایجاد یک سایت کامل و پایدار باید برآورد دقیقی از ایده و شرایط اجرا در نظر گرفت.

 

اگر کسی سرمایه یا تخصص کافی درزمینهٔ وب نداشته باشد بازهم می تواند درآمد مستقیم داشته باشد؟

بله، در تعداد زیادی از سامانه‌هاي آزادکاری و فریلنسر، همکاری درفروش، فروشگاه‌ساز و غیره که در زیرگروه درآمدی غیرمستقیم میباشند، شما نیاز به‌صرف هزینه یا تخصص خاصی ندارید.

 

چراکه از گذشته همۀ‌چیز پیش‌بینی‌شده هست و صرفاً شما کارمزد کمی بابت بهرهگیری از خدمات آن سامانه پرداخت خواهید کرد. اضافه بر آن بدون تخصص و فقط با کمک راهنمای موجود در هر سامانه می توانید از خدمات آن بهرهگیری کنید.

 

آیا وبلاگ نویسی و تهیه مقاله می تواند یک منبع درآمد مستقیم در نظر گرفته شود؟

بله یک بلاگر یا وبلاگ نویس هم می توانند از طریق نوشتن کسب درآمد کند، برای قدم اول اگر تجربه کافی ندارید بهتر هست در یک سایت‌ مشهور و بااعتبار به‌عنوان نویسنده حضورداشته باشید. درآمد از طریق وبلاگ نویسی به هزینه مالی خاصی نیاز ندارد. اما جزء درآمدهای دیرباز ده هست که تلاش، پشتکار و صبر محور اصلی موفقیت در آن هست.

 

برای درآمدزایی اینترنتی غیرمستقیم چه سایت‌هایي وجود دارند؟

در این جا بهتر هست به‌جای این‌که به یک سایت خاص اشاره‌کنیم به دسته‌اي از کسب‌وکارها معرفی شوند که در هرکدام تعداد زیادی سایت وجود دارند، هرکدام از این گروه‌ها ویژگی‌هاي کاری خوشان را دارا می‌باشند، برای مشابه: آزادکاری یا فریلنسرینگ، همکاری درفروش یا بازاریابی اینترنتی، کار در خانه و کسب‌وکارهای خانگی، فروش فایل و لوازم دست‌دوم.

 

برای درآمد مستقیم باید به کجا و کدام سایت رجوع کرد؟

برای درآمد مستقیم اینترنتی نیازی نیست به‌جای خاصی رجوع شود، بلکه باید ابتدا یک ایده به همراه هدف برای راه‌اندازی سایت در نظر گرفته شود، در مرحله بعد باید ایده خود را به‌صورت مشابه کوچک‌شده اما قابل‌پذیرش برای مشتری اجرا کنید، بعدازآن از بازخوردها گرفته‌شده بر زمینه آن میتوانید نسبت به برنامه‌ریزی و تدوین سایت با برنامه اصلی اقدام کنید. این ایده نخست میتواند راه‌اندازی یک فروشگاه یا هر سایت دیگری باشد.

 

چگونه از بازاریابی اینترنتی درآمد داشته باشیم؟

سایت‌هاي زیادی در رابطه با بازاریابی اینترنتی فعالیت میکنند اما متداول‌ترین روش بازاریابی اینترنتی که بتوان از آن کسب درآمد کرد، همکاری درفروش هست، در این روش یک سایت همانند یک فروشگاه با امکانات و محصولات از گذشته آماده در اختیار کاربر قرارگرفته و نسبت به درصد کالای فروخته‌شده از این فروشگاه به بازاریاب، کارمزد پرداخت می شود. مهمترین عامل تعیین‌کننده سطح درآمد در این روش تسلط و مهارت کاربر به بازاریابی اینترنتی هست.

چگونه اینترنت منبع در آمد برایمان شود ؟

بازاریابی شبکه‌ای چگونه است؟

بازاریابی شبکه‌اي یا هرمی، یکی از قوی ترین روش‌هاي بازاریابی هست که در اینترنت به علت ساختار سریع جذب افراد طرفداران زیادی دارد، این روش بازاریابی که بر زمینه عضوگیری و تشکیل زیرمجموعه کار میکند، پتانسیل بسیار بالایی در درآمدزایی دارد اما متأسفانه حضور شرکت‌ها و سایت‌هاي سودجو این شاخه ارزشمند را دارای حواشی زیادی کرده هست. اصلی‌ترین این حاشیه‌سازی‌ها مربوط به سایت‌هاي هست که فروش محصول در آن‌ها کاملاً صوری هست و اصل کاربر زیرمجموعه گیری متمرکزشده هست.

 

درصورتی‌که تجربه بازاریابی و شناخت کافی از این سامانه‌ها را ندارید به‌هیچ‌عنوان فعالیت در این سایت‌ها را به شما پیشنهاد نمی کنیم. چراکه گاها تشخیص سایت‌هاي سالم شبکه‌اي و ناسالم برای فعالان و حرفه‌اي‌هاي این رشته راحت نیست.

 

درآمدهای کلیکی چگونه هستند؟

به گزارش تالاب یک ساختار ماشینی کاذب که به ازای کلیک بر روی تبلیغات به کاربر مبلغی پرداخت میکند، گرچه اگر پرداخت کند!، هیچ سایت کلیکی مورد تأیید نیست و هرگز بر روی این قبیل خدمات کاذب حساب نکنید. به‌غیراز این‌که وقت خود را هدر میدهید و یک تجربه ناخوشایند از تجارت الکترونیک نصیب شما می شود، چیز دیگری برایتان باقی نخواهد ماند.

 

منبع :netstart.ir