بی شوهرترین کشورهای دنیا + عکس

بی شوهرترین کشورهای دنیا + عکس

مجرد بودن سخت اسـت، بـه خصوص در روزهای تعطیل. نه خیلی بـه خاطر تعطیلات فی نفسه، بلکه بـه این دلیل کـه دیگران مدام بـه شـما یادآوری میکنند کـه شـما تنها هستید در حالی کـه دیگران در حال تبادل هدایا و غیره هستند. پیدا کردن فردی ارزشمند بـه یک چالش واقعی تبدیل شده اسـت. با این حال، اگر شـما یک پسر هستید، پس پیدا کردن یک دختر باید نسبتاً راحت یا راحت‌تر از یافتن یک پسر باشد. چرا؟

 

خب، اول از همه ی، چون مکان‌هاي‌ بسیار زیادی وجوددارد کـه تعداد زن ها بـه‌طور طبیعی بسیار بیشتر از مردان اسـت، شـما انتخاب‌هاي‌ بیشتری دارید. در کشورهایی کـه تعداد زنان بیشتر از مردان اسـت، زنان کسانی هستند کـه برای یافتن کسی کـه آینده خودرا با او بـه اشتراک بگذارند تلاش می کنند. وقتی صحبت از کشورهایی با بالاترین جمعیت زن در جهان می‌شود، نمی‌توان بـه کشورهایی مانند لتونی، لیتوانی یا اوکراین اشاره کرد کـه اکثریت جمعیت ان زن هستند.

 

17 کشور با بیشترین تعداد زن مجرد در جهان 

اگر بـه دنبال بهترین کشورها برای یافتن دوست دختر هستید، طبق گزارش سازمان ملل  ؛ 124 کشور در جهان وجود دارند کـه تعداد زنان بیشتر از مردان اسـت، بنابر این شانس با شماست. شاید این کشورها بهترین کشورها برای زن بودن نباشند، اما مکان‌هایي هستند کـه تعداد زنان یقیناً از مردان بیشتر اسـت.

 

همچنین، اگر میخواهید درباره بهترین و بدترین کشورها برای حقوق زنان بیشتر بدانید، این نقشه را بررسی کنید. از سوی دیگر، کشوری کـه بیشترین جمعیت مرد را دارد، قطر و امارات کمترین نسبت زن بـه مرد را دارند. برای جزئیات بیشتر در مورد نسبت مرد بـه زن در جهان، 15 کشور دارای بالاترین سهمیه مرد بـه زن در جهان را بررسی کنید.

 

با این حال، با تمام شرایط ویزا و سفر های بيرون از کشور، ممکن اسـت نخواهید کشور را برای یافتن دوست دختر ترک کنید. دراین صورت، باید بـه مکان‌هایي با بیشترین جمعیت زن در ایالات متحده مراجعه کنید، برای مثال، رائول، جورجیا، شهری با بالاترین جمعیت زنان اسـت کـه طبق سیتی دیتا، زنان کمی بیش از 80 درصد جمعیت را تشکیل میدهند.

 

اما چگونه ارزیابی کنیم کـه کدام کشورها بیشترین تعداد زنان مجرد را در جهان دارند؟ از آنجایی کـه اینکار کاملاً راحت نیست و ما نتوانستیم اطلاعات دقیقی در مورد درصد زنان مجرد در هر کشور پیدا کنیم، تصمیم گرفتیم کشورها را بـه روشی متفاوت رتبه‌بندی کنیم. همچنین داده‌هاي‌ کافی برای سالی کـه در ان هستیم وجود ندارد، کـه انتخاب کمی برای ما باقی می گذارد. گزارش سازمان ملل متحد اطلاعات دقیقی در مورد جمعیت جهان بر اساس جنسیت و نسبت زن بـه مرد ارائه میدهد.

 

این گزارش مربوط بـه سال 2015 اسـت، بنابر این حدس میزنیم کـه وضعیت تاکنون تغییر چندانی نکرده اسـت. همچنین گزارشی از بانک جهانی در مورد درصد جمعیت زنان درحدود 200 کشور وجوددارد، بنابر این ما از ان نیز استفاده کردیم. طبیعی اسـت کـه فرض کنیم کشورهایی کـه تعداد زنان بـه طور قابل توجهی بیشتر از مردان اسـت، کشور های دارای بیشترین تعداد زنان مجرد نیز هستند.

 

بنابر این، ما 17 کشور با بالاترین جمعیت زن را فهرست کردیم کـه شانس شـما برای ملاقات با یک زن بسیار بالاست. عده اي از این کشورها نسبتاً کوچک هستند، اما عده اي از آن ها خانه میلیونها نفر هستند کـه بـه معنای انتخاب زیادی برای شماست. بر اساس این گزارش، در جهان بـه ازای هر 100 زن، 101.1 مرد وجوددارد، اما قبل از این کـه اجازه دهید این آمار شـما را مایوس کند، صبر کنید تا نسبت زن بـه مرد را برای کشور های موجود در فهرست ما ببینید.

 

بیشتر بخوانید: راهنمای پیدا کردن شوهر خوب در جامعه امروز

 

17. آنتیگوا و باربودا

بی شوهرترین کشورهای دنیا + عکس

علاوه بر سواحل زیبا، چیزهای بیشتری در آنتیگوا و باربودا خواهید یافت. تعداد زنان بـه طور قابل توجهی بیشتر از مردان دراین جزایر اسـت.

 

16. جزایر ویرجین ایالات متحده

بی شوهرترین کشورهای دنیا + عکس

حدود 52 درصد از جمعیت جزایر ویرجین را زنان تشکیل می دهند کـه بـه این معنی اسـت کـه اگر تصمیم بـه بازدید از این مکان بگیرید، شانس شـما در آنجا بسیار خوب اسـت.

 

15. مجارستان

بی شوهرترین کشورهای دنیا + عکس

این کشور اروپایی علاوه بر تاریخ هیجان انگیز و معماری زیبا، جذابیت دیگری برای پسران دارد. در مجارستان بـه ازای هر 100 مرد 110 زن وجوددارد، بنابر این شاید بهتر باشد در آینده بـه این کشور سفر کنید.

 

14. آروبا

بی شوهرترین کشورهای دنیا + عکس

 

اگر قصد بازدید از این جزیره زیبا را دارید، خوشحال خواهید شد کـه بدانید این جزیره یکی از مکان هایي اسـت کـه زنان اکثریت جمعیت را تشکیل می دهند. بـه ازای هر 100 مرد 110 زن در آروبا وجوددارد.

 

13. جمهوری مولداوی

بی شوهرترین کشورهای دنیا + عکس

جمهوری مولداوی در شرق اروپا بین رومانی و اوکراین واقع شده اسـت و بـه ازای هر 100 مرد حدود 111 زن دارد کـه رتبه سیزدهم را در فهرست کشور های دارای بیشترین تعداد زن در جهان دارد.

 

بیشتر بخوانید: پیامک های جالب در نقش همسر به شوهر

 

12. السالوادور

بی شوهرترین کشورهای دنیا + عکس

وضعیت در السالوادور نیز مشابه اسـت، جایی کـه حدود 52 درصد از جمعیت ان زن هستند. یعنی بـه ازای هر 100 مرد حدود 111 زن. السالوادور کـه کوچک‌ ترین اما پرجمعیت‌ترین کشور آمریکای مرکزی اسـت، علاوه بر نسبت جذاب زن بـه مرد، جاذبه‌هاي‌ بسیاری دارد. دلیل بیشتری برای بازدید از این کشور اسـت.

 

11. گرجستان

بی شوهرترین کشورهای دنیا + عکس

گرجستان، کشوری در منطقه قفقاز اوراسیا، خانه تقریبا چهار میلیون نفر اسـت. خبر خوب این اسـت کـه طبق داده‌هایي کـه ما پیدا کردیم، تعداد زنان دراین کشور بـه طور قابل توجهی بیشتر از مردان اسـت. بـه ازای هر 100 مرد در گرجستان حدود 112 زن وجوددارد و ما حدس می زنیم کـه تعداد زیادی زن مجرد در آنجا وجود داشته باشد.

 

10. گوادلوپ

گوادلوپ، یک منطقه ماورای دریای فرانسه، با حدود 112 زن بـه ازای هر 100 مرد، در فهرست کشور های دارای بیشترین تعداد زن در جهان درسال 2018 در رتبه دهم قرار گرفت.

 

 

9. چین، هنگ کنگ SAR

بی شوهرترین کشورهای دنیا + عکس

نتایج مشابه سایر کشور های موجود در فهرست اسـت، حدود 53 درصد از کل جمعیت در چین، هنگ کنگ SAR، زن هستند.

 

8. استونی

بی شوهرترین کشورهای دنیا + عکس

ما در حال ادامه فهرست کشور های دارای بیشترین تعداد زن در جهان با استونی، یکی از کشور های حوزه بالتیک هستیم، بـه ازای هر 100 مرد، 115 زن وجوددارد زیرا اکثریت جمعیت زن هستند. با جمعیتی کمی بیش از یک میلیون نفر، ممکن اسـت بـه نظر کشوری نباشد کـه در ان احتمال دارد بلافاصله با یک زن ملاقات کنید، اما با توجه بـه این واقعیت کـه تعداد زنان دراین کشور اروپایی بیشتر از مردان اسـت، شانس با شماست. 

 

7. بلاروس

بی شوهرترین کشورهای دنیا + عکس

با بیش از 53 درصد از کل جمعیت، بلاروس در فهرست کشورهایی کـه بیشترین تعداد زن را در جهان دارند، در رتبه هفتم قرار دارد.

 

6. فدراسیون روسیه

بی شوهرترین کشورهای دنیا + عکس

احتمالاً کسی نیست کـه در مورد زیبایی و جذابیت زنان روسی چیزی نشنیده باشد. ظاهرا آن ها بسیار جذاب هستند و حدس بزنید چیست؟ در فدراسیون روسیه نیز تعداد زنان بـه طور قابل توجهی بیشتر از مردان اسـت. در روسیه بـه ازای هر 100 مرد حدود 116 زن وجوددارد. خبر عالی برای هر مردی کـه بـه زودی بـه آنجا سفر می‌کند.

 

5. اوکراین

بی شوهرترین کشورهای دنیا + عکس

اوکراین بیش از 42 میلیون نفر را در خود جای داده اسـت و حدود 53.9 درصد از کل جمعیت این کشور زن هستند. اگر این شـما را تشویق نکند، چه خواهد شد؟

 

4. لیتوانی

بی شوهرترین کشورهای دنیا + عکس

اندکی کمتر از مرز، لیتوانی بـه ازای هر 100 مرد، 117 زن دارد. این کشور واقع در شمال شرقی اروپا یکی از سه کشور بالتیک اسـت و زمانی یک امپراتوری نیرومند بوده اسـت. اگر قبلاً بـه بازدید از اینبخش از اروپا فکر نمی‌کنم، شاید اکنون بخواهید.

 

3. مارتینیک

بی شوهرترین کشورهای دنیا + عکس

شانس شـما برای ملاقات با یک زن در مارتینیک باید بسیار بالا باشد زیرا زنان بیش از 53٪ از کل جمعیت را تشکیل می دهند. اگر بـه دنبال ملاقات با کسی هستید، این منطقه زیبای بيرون از کشور فرانسه کـه در شرق دریای کارائیب قرار دارد، میتواند مقصد بعدی تعطیلات شـما باشد.

 

2. لتونی

بی شوهرترین کشورهای دنیا + عکس

یکیدیگر از ایالت هاي‌ بالتیک از نظر درصد جمعیت زنان رتبه بسیار بالایی دارد. دومین کشور در فهرست کشورهایی کـه بیشترین تعداد زنان مجرد را دارند، لتونی اسـت کـه اکثریت جمعیت ان زن هستند. این کشور در شمال اروپا واقع شده اسـت و نزدیک بـه دو میلیون نفر در ان زندگی می کنند.

 

1. کوراسائو

این باید برای بچه ها بسیار جذاب بـه نظر برسد، درست اسـت؟ عدد یک در بین کشورهایی کـه بیشترین تعداد زن را در جهان دارند، کوراسائو، منطقه کارائیب هلند، با 121 زن در هر 100 مرد اسـت. کوراسائو جزیره اي در جنوب دریای کارائیب اسـت کـه در شمال سواحل ونزوئلا قرار دارد. این مقصد توریستی بسیار جذاب چیزهای زیادی برای ارائه دارد و چه کسی میداند، حتی ممکن اسـت عشق زندگی خودرا در آنجا پیدا کنید.

 

در پایان

کجای دنیا مردم تنها زندگی می کنند؟ در تعداد زیادی از کشورها، خانه هاي‌ انفرادی – خانه هایي کـه توسط یک نفر زندگی می‌کند، بـه طور فزاینده اي رایج هستند. قابل ذکر اسـت، در چند کشور، تقریبا هر خانواده دیگری از فردی تشکیل شده اسـت کـه بـه تنهایی زندگی میکند.

جدیدترین مطالب سایت