جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)

برای رسیدن به اهدافمان جدای از تلاش و برنامه ریزی شاید داشتن ارتعاش مناسب برای این خواسته مارا در رسیدن هر چه زودتر به این خواسته یاری کند. هنگامی که خواسته ای را طلب میکنیم اگر ارتعاش ما پایین باشد شاید کاونات صدای مارا نشنوند یا اصطلاحا نفهمند ما چه میگوییم.

 

شاید برایتان جالب باشد که با انجام کارهایی مثل نبخشیدن ، غیبت کردن ، گناهانی مثل دروغ گفتن و کارهایی که خودمان هم احسای ناخودآگاه بدی بهشان داریم ، ارتعاش ما پایین میاید…

 

برای همین قبل از خواندن قانون جذب خواسته ها لطفا با خود قرار بذارید که هر شب یا هر صبح (هنگامی که تقریبا ذهن شما آماده است ) سعی کنید روزانه 3 نفر را ببخشید و اصطلاحا رها کنید ! اینکار باعث بالا رفتن ارتعاش شما میشود.

 

برای بالا بردن ارتعاشتان به دنبال نشانه ها باشید مثل ساعت های جفت شده معجزه های کوچک و همین که الان دارید این متن را میخوانید یعنی کائنات خود به کمک شما آمده اند.

 

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)

 

قانون جذب چیست و چگونه به ما کمک میکند؟

قانون جذب ، یک قانون طبیعی برای رسیدن به خواسته ها و آرزو ها است . شما اگر قانون جذب را بدانید و از آن استفاده کنید میتوانید به هر خواسته و هدفی که داشته باشید برسید. طبق قانون جذب هر چیزی که وارد زندگیتان میشود به صورت تصادفی و اتفاقی نبوده است و خودتان آن را جذب کرده اید.

 

اگر قصد دارید به خواسته و هدفی که دارید برسید ما در این مطلب شما را با ساده ترین و قویترین راه های قانون جذب کائنات آشنا کرده ایم، مطمئن باشید که با خواندن این مطلب میتوانید تحولی عظیمی در زندگی خودتان ایجاد خواهید کرد . شاید شما هم باور درستی از قانون جذب نداشته باشید! ممکن است شما اصلا قانون جذب را یک دروغ بزرگ تصور کنید! ولی باید به شما بگویم که قانون جذب همین الان که در حال خواندن این مقاله هستید برای شما عمل میکند.

 

اگر خیلی جدی به دنبال تغییرات در زندگیتان هستید من به شما پیشنهاد میکنم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و سپس کارهای عملی که به شما گفتیم را به درستی انجام بدهید و بعد نتایج را با گذشته مقایسه کنید. خودتان متوجه میشوید که با استفاده از قدرت جذب زندگیتان تغییر کرده است. پس همراه من باشید تا شما را به صورت کامل با قانون جذب آشنا کنم. البته علاوه بر اینکه به شما میگویم قانون جذب دقیقا چیه نتایجی را که از این قانون گرفتم را هم به شما خواهم گفت.

قانون جذب یه قانون ثابت در این دنیاست که اگر اصول مهم این قانون یادبگیرید میتونید به هرخواسته و هدفی که در زندگی دارید برسید.

قانون جذب (Law of Attraction) یک قانون ثابت در جهان است. بر اساس فیزیک کوانتوم، همه چیز در دنیا از انرژی ساخته شده است. هر چیزی که در این دنیا میبینید از انرژی تشکیل شده است. همین گوشی موبایلتان از انرزی ساخته شده است! تمام اجزا بدنتان از انرژی ساخته شده است! همچیزی که دارید از انرژی ساخته شده است.

 

طبق ویزیک کوانتوم انرژی های همنام یک دیگر را جذب میکنند! حالا اگر از این بحث فیزیک کوانتوم خارج بشیم میخوام به شما بگم که چطور با استفاده از قدرت ذهنمان میتوانیم با خواسته ها و اهدافمان هم ارتعاش شویم و آن ها را جذب خودمان کنیم! در این جاست که میتوانیم با استفاده از قدرت جذب هر چیزی را جذب کنیم!

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)

همینطور که من تونستم زندگیم تغییر بدم مطمئنم با درک کامل قانون جذب شما هم میتونید هر چیزی را که در زندگی میخواهید را جذب کنید.

بر اساس قانون جذب ، احساساتی که دارید یک راهنما و مسیریاب بسیار قدرتمند در جهت اهداف و خواسته هایتان است، یعنی احساسات به شما نشان می دهد که به آن خواسته و هدفی که دارید میرسید یا نه؟ برای آنکه متوجه شوید به خواسته و هدف که دارید نزدیک یا دور می شوید بهترین راه توجه کردن به احساساتتان است.

 

در کل افکار ما زندگی ما را میسازد , و از طریق احساساتمان می‌توانیم بفهمیم که افکار ما درست است یا اشتباه . بر اساس قانون جذب کائنات برای آنکه متوجه شوید به چه چیزی دارید فکر می کنید باید به احساسات خود نگاه کنید .

اگر در مورد چیزی که فکر می کنید، احساستان خوب بود نشانه این است که دارید به آن خواسته و هدف می رسید اما اگر احساستان بد بود نشانه این است که دارید از آن خواسته و هدف دور می شوید و فاصله میگیرید.

یکی از راز و رمز کائنات در جهت رسیدن به خواسته به اهدافتان این است که افکارتان و کنترل ذهنتان را در اختیار بگیرید، با در اختیار گرفتن افکارتان می توانید در مسیر آرزوهایتان حرکت کنید.

ذهن انسان یکی از پیچیده ترین سیستم ها در جهان است، خداوند طوری کائنات را برنامه ریزی کرده است که انسان بتواند به تمام خواسته ها و اهدافی که دارد برسد(رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوها از طریق کائنات و جهان هستی صورت میگیرد).

 

البته برای آن که در مسیر آرزوها و خواسته هایتان قرار بگیرید باید راز قانون جذب کائنات را بدانید، دلیل اصلی اینکه خیلی از افراد به آن خواسته و هدفی که دارند نمی‌رسند به نیروی کائنات و قانون جذب اطمینانی ندارد و فکر می کنند قانون جذب کائناتی وجود ندارد، اما نمی دانند که قانون جذب همیشه و همه جا برای آنها در حال عمل کردن است .

 

کلا قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است . اگر شما این را درک کنید که این قانون همیشه در حال عمل کردن است و بتوانید افکار و ذهنتان را در جهت خواسته هایتان هدایت کنید صد در صد با خواسته و هدفی که دارید می رسید .

تاثیر افکار انسان بر  قانون جذب

ذهن شما گیرنده و فرستنده ارتعاش است. وقتی به هر چیزی فکر میکنید دارید ارتعاشش را ارسال می کنید و بر اساس قانون جذب اون چیز وارد زندگیتون میشود.

در این قسمت قصد داریم ساختار ذهن و افکار انسان ها را از نظر قانون جذب کائنات بررسی کنیم . ذهن انسان از سلول های نورونی تشکیل شده است. این سلول ها به گونه ای ساخته شده اند که همیشه و در همه زمان به جز خواب در حال تولید انرژی و ارتعاش هستند. افکاری که درون ذهنتان می آید همان انرژی و ارتعاش هایی هستند که این سلول ها تولید می‌کنند .

 

فقط در بیداری انسان این انرژی تولید می شود یعنی شما هر وقت بیدار باشید در حال فرستادن انرژی و ارتعاش هستید و تنها زمانی که افکار و ذهن تان این انرژی را تولید نمی کنند در خواب است . شما در خواب نمی توانید فکر کنید.

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)

افکار انسان دو نوع هستند

افکار منفی
افکار مثبت

افکار مثبت در جهت خواسته و اهدافتان اما افکار منفی در جهت ناخواسته و چیزهایی که نمی‌خواهید میباشد . برای اینکه متوجه شوید افکارتان خوب است یا بد باید به احساس خود توجه کنید .

اگر به هر چیز فکر کردید و دیدید که احساس بدی دارید این نشانه این است که انرژی و ارتعاشی که به کائنات ارسال میکنید در جهت ناخواسته هایتان است و دارید از آن هدف تان دور می شوید .

اما اگر دیدید به چیزی که دارید فکر می‌کنید یک حس خوب و عالی در دل تان ایجاد شد نشانه این است که دارید راه را درست می روید و به خواسته و هدفتان نزدیکتر می شوید .

 

به عنوان مثال :

اگر وضع مالی مناسبی ندارید و فقط به بی پولی و وضع الانتان فکرمی کنید , ذهنتان در حال فرستادن ارتعاش منفی به کائنات و جهان هستی می باشد .

قانون جذب کائنات بر اساس افکار شما خواسته یا ناخواسته ای را وارد زندگی شما میکند. وقتی به هرچیزی فکر میکنید دارید از این قانون نتیجه میگیرید
کائنات با توجه به ارتعاشی که دریافت میکنند آن ناخواسته یا خواسته را وارد زندگیتان می کنند .

 

اگر دارید به بی پولی، نبود شغل، رابطه خراب، نبود دختر و پسر سالم و… فکر می کنید کائنات بیشتر این ناخواسته ها را وارد زندگیتان می‌کنند، اما اگر وضع مالی مناسبی ندارید و افکارتان را درست کنید که احساستان خوب شود یعنی داری راه را درست می روید و به خواسته و هدفتان نزدیک تر میشوید و کائنات ساده ترین راه را در جهت اینکه به خواسته و هدفی که دارید برسید درجلوی پایتان قرار می دهند. تنها وظیفه شما این است که افکارتان را درست کنید .

 

زمانی افکارتان درست است که احساس خوبی داشته باشید و برای درست کردن افکار مثبت در جهت خواسته و رفع آن باید تمرین کنید. بهترین راه تمرین کردن در جهت خواسته و هدفی که دارید این است که تمارین را درست انجام دهید و اصول تمرین کردن را بدانید .

 

هر فکری که درون ذهنتان می آید دارای یکسری انرژی و ارتعاش است , که این انرژی به کائنات و جهان هستی فرستاده می شود و کائنات پاسخ آن را به شما میدهند . در قسمت اعضای ویژه سایت یک سری تمرین قدرتمند قانون جذب و قرار دادیم که با ثبت نام در این بخش میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید .

اساس ذهنی ما و تاثیر افکار روی کائنات

قانون جذب کائنات با ذهن انسان رابطه مستقیمی دارد. شما باید از این قانون نهایت استفاده را ببرسید چون این قانون میتواند شما را به هر خواسته و هدفی که میخواهید برساند
بر اساس قانون جذب ، بین کائنات و افکارتان یک رابطه وجود دارد . خداوند کائنات را طوری برنامه ریزی کرده است که میتواند انرژی و ارتعاشی که از ذهنتان ارسال می شود را دریافت کنند و با توجه به آن، خواسته و یا ناخواسته ای را وارد زندگیتان کنند. یعنی تمام افکار شما ارای انرژی میباشد و از طریق افکارتان میتوانید خواسته ها و ناخواسته ها را وارد زندگیتان کنید.

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)

با توجه به قانون جذب کائنات، افکارتان می تواند انرژی و ارتعاشی که ذهنتان تولید میکند را کنترل کند، و احساسات به شما می گوید که الان در حال فرستادن چه ارتعاش و انرژی به کائنات هستید. زمانی که احساس خوبی داشته باشید، دارید به خواسته و اهدافتان نزدیک میشوید و زمانی که احساساتتان بد باشد دارید ناخواسته هایتان را جذب میکنید. شاه کلید اصلی در قانون جذب احساسات شما است! در مورد هر موضوعی فکر میکنید به این نکته توجه کنید که آیا احساساتتان خوب است یا نه؟! اگر احساساتتان خوب نبود باید احساساتتان را خوب کنید.

 

طبق قانون جذب یک سری از عوامل بیرونی می‌تواند احساساتتان را تغییر دهد، فکر کردن به یک خاطره خوب، موفقیت مالی گذشته، گوش دادن به آهنگ های شاد، دیدن تصاویر عکس خواسته هایتان و … می‌تواند در شما احساس خوبی را ایجاد کند و همین احساس خوب باعث ایجاد اتفاقات خوب در زندگی شما می شود.

 

تعیین کننده احساسات شما ورودی ذهنتان است! منظور از ورودی ذهن چیزهایی است که به آنها فکر میکنید. برای همین باید به صورت کامل ذهنتان را کنترل کنید و به چیزهای مثبت فکر کنید.

افکار مثبت باعث ایجاد اتفاقات مثبت در زندگی شما میشود و افکار منفی باید ایجاد اتفاقات منفی برای استفاده از قانون جذب باید افکار مثبتی داشته باشید.

مهمترین چیزی که در قانون جذب وجود دارد این است که امکان ندارد شما افکارتان مثبت باشد اما احساس بدی داشته باشید. برای همین است که خیلی از افراد فکر می کنند ما احساس خوبی داریم پس چرا به آن چیزی که میخواهیم نمیرسیم؟

 

شما فقط فکر می کنید که احساس تان خوب بوده است، اگر واقعاً احساس خوبی در خودتان ایجاد شده باشد قطعاً نتایج فوق العاده ای در زندگیتان خواهید گرفت، اما دلیل اینکه خیلی از افراد به خواسته و اهدافشان نمی رسند این است که نمی‌توانند احساساتشان را کنترل کننده .

 

لازمه اینکه بتوانید احساساتتان را کنترل کنید این است اول باید اختیار ذهنتان را به کل در دست بگیرید . تا ذهنتان را نتوانید کنترل کنید کنترل احساس کار بسیار سخت و پیچیده است .

ساده ترین و راحت ترین راه در جهت کنترل افکار و احساساتتان تمرین کردن است، شما با تمرین کردن می‌توانید ارتعاش آرزو و خواسته هایتان را دقیق‌تر به کائنات ارسال کنید و بر اساس قانون جذب کائنات هر چه این ارتعاش دقیق تر و واضح تر باشد زودتر با چیزی که می خواهید می‌رسید .

بر اساس قانون جذب واقعیت جهان این است که شما به هر آنچه که میخواهید می‌توانید برسید و هیچ محدودیتی در جهت رسیدن به بزرگترین خواسته و آرزوهایتان وجود ندارد .

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)
قدم اول  قانون جذب

قانون جذب کائنات شامل سه مرحله است. مرحله اول درخواست. مرحله دوم باور و مرحله سوم دریافت
برای رسیدن به خواسته و هدف که دارید شما باید این سه مرحله از قانون جذب کائنات را درست پشت سر بگذارید .

اگر این مراحل را درست انجام دهید و هیچ شکی نداشته باشید و به کائنات اطمینان داشته باشید، مطمئن باشید با آن هدف و خواسته که دارید می رسید .

 

قانون جذب کائنات به سه مرحله تقسیم می شود :

درخواست
باور
دریافت

ارتعاش

قانون ارتعاش یه قانون اولیه است و قانون جذب یه قانون ثانویه. شما باید برای رسیدن به هر خواسته و هدفی که دارید ارتعاش اون خواسته و هدف به کائنات بفرستید.
اصلی ترین راز قانون جذب قانون ارتعاش است. مفهوم کلی قانون جذب این است که ارتعاشات مشابه یکدیگر را جذب میکنند. البته در مباحث بالا در مورد قانون ارتعاش صحبت کردیم اما به این دلیل که قانون ارتعاش یکی از قوانین بسیار مهم و کلیدی در قانون جذب است میخواهم به صورت کامل تر و جامع تر شما را به قانون ارتعاش در قانون جذب آشنا کنم.

 

قانون ارتعاش می گوید ذهن ما همواره در حال فرستادن ارتعاش به جهان هستی و کائنات است. وقتی به هر موضوعی فکر میکنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات هستید. وقتی روی هر موضوع متمرکز می شوید در حال فرستادن ارتعاش آن هستید. وقتی به هر چیزی توجه می کنید و یا وقتی هر چیزی را می بینید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات هستید .

 

پس بر اساس قانون جذب وقتی به هر چیزی فکر می کنید و یا به موضوع توجه می کنید در حال فرستادن ارتعاش آن هستید و کائنات با توجه به ارتعاشی که از شما دریافت می کنند آن چیز را وارد زندگیتان خواهند کرد.

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)

البته علاوه بر این که ذهن انسان یک فرستنده قوی ارتعاش است، ارتعاش هم جذب می کند! به زبان ساده تر قانون ارتعاش می گوید که هر ارتعاش، ارتعاش مشابهش را جذب می کند. دقیقاً مثل قطب های مغناطیسی. هرچقدر در ارتعاشات، شباهت بیشتری به هم داشته باشند، با قدرت بیشتر یکدیگر را جذب میکند و کشش مغناطیسی بیشتر می شود.

 

هر چیزی در دنیا یک کشش مغناطیسی مخصوص به خود را دارد که ارتعاشات مشابه را به سمت خود می کشاند. به هر چیزی در اطراف تان توجه کنید و آن را در ذهنتان بیاورید در حال فرستادن ارتعاش آن هستید و ارتعاشات مشابه را به سمت خودتان می کشانید.

 

هر ارتعاشی که از طریق مغزتان ارسال می کنید، به سمت خودتان کشیده می شود که این همواره عملکرد ارتعاش در قانون جذب را نشان میدهد. حالا که با قانون ارتعاش در قانون جذب آشنا شدید بهتر است بپردازیم به این موضوع که چگونه ارتعاش عالی بفرستید؟

 

راز نهفته عملی شدن آرزو در قانون جذب

قانون جذب به اینصورت عمل میکند وقتی به هرچیزی فکر میکنید آن را وارد زندگیتان میکند. شما باید به چیزهای خوب و شرایط خوبی که دوست دارید فکر کنید تا اون شرایط وارد زندگی شما بشه
در این بخش به سراغ تکنیکی می رویم که به شما یاد میدهیم چطور می توانید به درستی از قانون جذب نهایت استفاده را ببرید. با استفاده از این تکنیک قدرتمند می توانید متوجه شوید که در مسیر خواسته های تان قرار گرفتید یا نه!

شما یاد خواهید گرفت که چطور از مغزتان استفاده کنید، ارتعاشی با شدت و قدرت مناسب بفرستید و خواسته هایتان را سرانجام بعد از گذشت زمانی، وارد زندگیتان کنید.

وقتی درباره مفهوم رویا بحث می شود، مردم میگویند: من اتومبیل میخواهم، هم خانه می خواهم، کار بهتر می خواهم، دوست دارم در قرعه کشی برنده شوم، به تمام دنیا سفر کنم، می خواهم لاغر شوم، بیماری ام را شفا بده و… و رویاهای مشابه اینها به ذهنشان خطور می کند. زمانی که می‌خواهید رویایی را تعریف کنید، یک اصل مهم وجود دارد که بر همه اینها مقدم است.

 

به نظر من شاه کلید اصلی قانون جذب داشتن احساس خوب است. مهمترین هدف شما برای استفاده از قانون جذب باید این باشد که همین الان حس خوبی داشته باشید. باید در تمام لحظه زندگیتان احساس تان را خوب نگه دارید.

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)

 

 حس خوب و انرژی مثبت کمک به عملی شدن

احساسات خوب باعث فرستادن ارتعاش مثبت به کائنات میشود. شما باید احساسات خوبی داشته باشید تا بتوانید ارتعاشات خوبی بفرستید. احساسات مانند قطب نما عمل می کند
به زبان خیلی ساده منظور از حس خوب این است که همیشه شاد باشید. منظور از حس خوب یعنی شاد بودن، رضایت و آرامش داشتن، احساس امنیت، داشتن اعتماد به نفس، احساس سپاسگزاری، احساس نشاط و… تمام اینها مربوط به احساسات خوب است. اگر به تمام این واژه ها نگاه کنید آنها احساس متفاوتی را توصیف می کنند، اما همگی احساس خوبی هستند.

 

پس بهترین تعریف هدف برای شما این است که همین الان احساس خوبی داشته باشید و تا می توانید احساس خوبی را در خودتان نگه دارید. به طور کلی شما باید، اگر احساس تان بد است ،احساستان خوب کنید، و احساس خوب را در خودتان نگه دارید.

 

هدفتان همیشه و همیشه باید این باشد که همین الان حس خوبی داشته باشید و کاری کنید که مدام بهتر و بهتر شوید و تا می توانید حال و احساس تان را خوب کنید. پس به این نکته توجه کنید که راز اصلی عملکرد قانون جذب داشتن احساس خوب است.

 

فرستادن ارتعاش خواسته ها

چگونه ارتعاش خواسته و هدفمون به کائنات ارسال کنیم؟ وقتی به هر موضوعی توجه کنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات هستید
برای اینکه ارتعاش خواسته و هدفتان را به درستی به کائنات بفرستید، دو فاکتور بسیار مهم و موثر وجود دارد. هر ارتعاشی که بفرستید به سمت شما جذب می شود. اینکه کدام یک وارد زندگیتان بشود یا نشود، سریع وارد شود یا کند، وابسته به دو معیاری است که در ادامه به شما توضیح خواهیم داد.

 

پارامتر اول این است که در قانون ارتعاش شدت و قدرت ارتعاشی که می فرستید چقدر است؟ پس به این نکته توجه کنید که ارتعاش تان را با چه شدت و قدرتی میفرستید.

 

پارامتر دوم این است که در چه بازه زمانی و با چه تکرار این ارتعاش را ارسال می کنید؟ برای این که به آن چیزی که می خواهید برسید باید ارتعاشش را به صورت مداوم بفرستید.

 

به طور کلی اگر می خواهید با استفاده از قانون جذب خواسته هایتان را در زندگی متجلی کنید، باید با شدت و قدرت بالا و مدت زمان طولانی و تکرار زیاد، ارتعاش خواسته و هدف تان را به کائنات ارسال کنید.

 

وقتی ارتعاش به کائنات می فرستید در حال درخواست کردن از کائنات هستید و به کائنات دستور می‌دهید که آن چیز را وارد زندگیتان کند.

وقتی شما آرزویی دارید و ارتعاش آن را ایجاد می کنید و میفرستید آن ارتعاش تبدیل به دستوری می شود که مغز شما ارسال میکند. رسیدن به خواسته ها و آرزوهایتان به این بستگی دارد که شدت ارتعاش که میفرستید چقدر است و به چه مدتی آن را به کائنات ارسال می کنید. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که کار به این سادگی است پس چرا همه ارتعاش خوب نمی فرستند؟

 

فرآیند ارسال ارتعاش موانع بازدارنده دارد که جلوی ارتعاش مثبت را می‌گیرد. یعنی شما نمی‌توانید به صورت دائم ارتعاش خواسته و هدفتان را بفرستید ممکن است یک ساعت ارتعاش خواسته تان را بفرستید و ساعت بعد ارتعاش منفی ارسال کنید. البته برای اینکه که بتوانید خودتان را کنترل کنید نیاز به زمان و تمرین دارید. یعنی باید روزانه تایم مشخصی را برای انجام تمرینات قانون جذب بگذرید و سعی کنید در طول روز ارتعاشات ذهنیتان را کنترل کنید.

 

1_ خواسته تان را طلب کنید

اولین مرحله در قانون جذب درخواست کردن است. شما باید درخواست کنید تا اون خواسته به شما داده بشه
اولین مرحله ی قانون جذب کائنات، درخواست کردن خواسته و اهدافتان به جهان و کائنات است، خواستن از کائنات یک فرصت و موقعیتی است تا در مورد چیزی که میخواهیم از کائنات درخواست کنید.

به محض درخواست از کائنات ذهنتان انرژی و ارتعاش آن خواسته و هدفتان را ارسال میکند . باید در ارسال خواسته خود دقت کنید , تا فرکانس و انرژی را که به کائنات ارسال میکنید در جهت آن خواسته و هدف باشد .

خیلی از افراد در این مرحله دچار مشکل می‌شوند و فکر می کنند ارتعاش خواسته شان را به کائنات درست ارسال کرده اند در حالی که فرکانس ناخواسته شان را به کائنات فرستاده اند . در ادامه بیشتر شما را با روش های درخواست از کائنات و اینکه چگونه از کائنات درخواست کنیم آشنا خواهیم کرد .

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)

2_خواسته تان را باور کنید

دومین مرحله در قانون جذب باور داشتن است. شما تا چیزی را باور نداشته باشید نمیتونید به اون چیز برسید. پس باید باور داشته باشید که بههر خواسته و هدفی که دارید میرسید
شما باید باور کنید که با آن چیزی که میخواهید میرسید، طبق قانون جذب کائنات باور کردن شامل حرف زدن , فکر کردن و… می باشد. بهترین راه برای آنکه خواسته و هدف تان را باور کنید، احساس کردن آن درون زندگیتان است . شما باید به گونه‌ای رفتار کنید که انگار به آن خواسته و هدف که دارید رسیده اید . یکی از مهمترین و موثرترین مراحل قانون جذب کائنات، مرحله باور و احساس خواسته است که خیلی از افراد در این مرحله جذب شان را خراب میکند .

 

در قانون جذب به این نکته توجه کنید که ذهنتان هر چیزی را باور کند، جهان هستی و کائنات آن را وارد زندگیتان میکند. به قول آقای ناپلئون هیل نویسنده کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید وقتی ذهنتان هر چیزی را باور کند به آن چیز میرسید.

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)

بحث باور در قانون جذب بسیار مهم است. یکی از دلایلی که باعث میشود از قانون جذب نتیجه نمیگیرید این است که ذهنتان آن خواسته و هدفتان را باور نمیکند. شاید این سوال برایتان ایجاد شود که اصلا باور چیست؟ به زبان خیلی ساده باور فکری است که هزاران بار در ذهنتان تکرار شده است. یکی از دلایلی که ما به شما پیشنهاد میکنیم فیلم های شبکه های ماهواره ای را نبینید این است که تمام این فیلم ها باورهای شما را میسازد.

 

وقتی آهنگ های غمگین گوش میدهید همین آهنگ های غمگین باورساز هستند. هرچیزی را که در لحظه میبینید و لمس میکنید در حال ساخت باورهای شما است. برای همین است که شما باید ورودی ذهنتان را کنترل کنید! البته در مورد باور در قانون جذب به صورت کامل با شما صحبت کردیم.

 

2_و حالا رسیدن به خواسته تان را باور کنید

سومین مرحله مهم قانون جذب دریافت است. در این مرحله است که به چیزهایی که میخواهید میرسید
بر اساس قانون جذب کائنات، دریافت کردن خواسته و هدف شامل احساساتی است که در شما ایجاد می شود . اگر احساس خوب در جهت خواسته و اهدافتان داشته باشید در این لحظه کائنات شما را به آن چیزی که می خواهید میرسانند .

 

این قانون جذب کائنات است که می گوید برای جذب ثروت و پول , به بی پولی و نبودن شغل تمرکز نکنید و به جای آن به ثروت و شغل رویایی خود فکر و تمرکز کنید .

شما باید همان احساسی را در خود ایجاد کنید که الان با آن شغل و پولی که میخواهید رسیده اید، همین کار باعث می‌شود آن پول و شغل مورد نظر با ساده ترین روش ممکن وارد زندگیتان بشود .

 

اگر رابطه خوبی ندارید هرگز نباید با رابطه الان خود نگاه کنید، خودتان را در یک رابطه عالی و خوب ببینید تا رابطه مورد نظرتان را جذب کنید .

اگر می‌خواهید به ماشین یا خانه مورد نظر خود برسید و آن را جذب کنید هرگز نباید به وضع مالی الانتان که این پول را دارید فکر کنید و باید خودتان را در وضعی ببینید که انگار صاحبان خانه و یا ماشین شده اید .

اگر کلیه مراحل را درست انجام دهید مطمئن باشید به آن خواسته به هدفی که دارید می رسید .

 

نکات  قانون جذب 

برای نتیجه گرفتن از قانون جذب کائنات قصد داریم مهمترین نکاتی را به شما بگوییم که با رعایت این نکات میتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.

بر اساس قانون جذب(Law of Attraction)، هر چیزی را که بخواهید می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آن برسید. برای کائنات اصلاً فرقی نمی کند که هدف و خواسته شما چقدر بزرگ باشد، به عنوان مثال جذب یک میلیون تومان با جذب یک میلیارد برای کائنات فرقی ندارد .

به کائنات ایمان داشته باشید که شما را به آن چیزی که میخواهید می رسانند، داشتن ایمان یکی از ملاک های بزرگ در قانون جذب است .

سعی نکنید بفهمید که چگونه کائنات شما را به آن چیزی که میخواهید می‌رسانند. خیلی از افراد از این طریق جذب شان را خراب میکنند. شما هرگز نمی توانید به جای کائنات فکر کنید. پس بعد از درخواست به کائنات خواسته و اهدافتان را رها کنید و مطمئن باشید به آن چیزی که می خواهید می رسید .

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)
در دنیای کائنات چیزی به نام زمان وجود ندارد، اصلا مشخص نیست که چقدر باید زمان بگذارید تا به آن چیزی که میخواهید برسید . تنها چیزی که سرعت رسیدن به خواسته تان را افزایش می دهد فرستادن ارتعاش مثبت و خوب نگه داشتن احساستان است .

همیشه تمرین کنید، برای خوب نگه داشتن احساس و ارسال ارتعاش مثبت به کائنات باید تمرین کنید، یکی از قوی ترین راه ها برای آنکه کنترل ذهنتان را در دست بگیرید تمرین کردن است . برای تمرین کردن حداقل یک ساعت در روز برای ذهنتان زمان بگذارید .

بر اساس قانون جذب شما میتوانید هر آنچه را که انتخاب میکنید داشته باشید و اصلا مهم نیست که چقدر بزرگ باشد.

قانون جذب کائنات می گوید : هر چیزی شبیه افکارتان را جذب میکنید، وقتی افکارتان در جهت رویاهایتان باشد و احساس خوب داشته باشید به آن رویا و هدفی که دارید خواهید رسید.

قانون جذب کائنات یک قانون طبیعی است، و در همه زمان و همیشه در حال عمل کردن است. این قانون کاری به بد و خوب ندارد، همه چیز را بر اساس افکارتان به شما میدهد.

قانون جذب یک قانون ثابت و دائما فعال است، که شما آن را باور کنید و چه نکنید، چه آن را بفهمیم و چه نفهمید این قانون برای تمام افراد کار میکند.

قانون جذب کائنات یک قانون آفرینش است، یعنی شما میتوانید با این قانون هر زندگی که دوست دارید داشته باشید را برای خود بسازید.

زندگی الان شما با توجه به افکار گذشته تان ساخته شده است، حال برای آنکه زندگی الانتان را تغییر بدهید باید افکار و طرز فکرتان را عوض کنید.

 

اگر میخواهی چیز را درون زندگی خود تغییر دهید، باید افکارتان را عوض کنید. با تغییر افکارتان انرژی و ارتعاش که به کائنات می‌دهید عوض می شود.

افکارتان شبیه به یک طناب است، شما با طناب نمی توانید چیزی را از خودتان دور کنید . شما به هرچیزی فکر کنید آن را به طرف خودتان میکشید و جذب میکنید.

کل جهان از انرژی ساخته شده است و انرژی های هم نام و مشابه هم یکدیگر را جذب میکند، برای آنکه به خواسته و هدف که دارید برسید باید با آن هم ارتعاش شوید و تنها راه هم جهت شدن با خواسته خود تمرین مداوم و زیاد است .

باور کنید که میرسید همه چیز بر اساس باور شکل میگیرد

نقش باورها در قانون جذب بسیار مهم است. شما برای رسیدن به خواسته و هدفی که دارید باید باورهای درست را جایگزین باورهای اشتباه کنید.
همان طور که گفتیم باور یعنی یک فکری که هزاران بار و میلیون ها بار در ذهنتان ایجاد شود. برای تغییر زندگیتان باید باورهایتان را تغییر بدهید. هر چقدر هم به قانون جذب مسلط باشید اما نتوانید باورهایتان را تغییر بدهید نمیتوانید به آن نتیجه دلخواه‌تان برسید. نقش اصلی تمام تمرین هایی که انجام میدهید ، تغییر باورهایتان است.

وقتی از شما میخواهیم فلان تمرین را انجام بدهید، تمرینی که انجام میدهید باعث میشود به مرور زمان باورهایتان تغییر پیدا کند. به عنوان مثال وقتی بازی فراوانی خانم استرهیکس را انجام میدهید باعث میشود که به مرور زمان باورهای مالی‌تان تغییر کند، وقتی باورهای مالیتان تغییر میکند باعث میشود پول و ثروت فراوانی وارد زندگیتان بشود. وقتی از قانون شکرگزاری استفاده میکنید و همیشه بابت نعمت هایی که خداوند به شما داده است شکرگزاری میکنید، همین شکرگزاری باعث ایجاد باورهای مفید در زندگیتان میشود.

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)

 

انواع باور

7 راه رسیدن به خواسته ها با قانون جذب کائنات
7 روش را به شما آموزش دادیم که با انجام این کارها میتوانید از قانون جذب بهترین نتیجه را بگیرید. پس در ادامه حتما این مقاله را بخوانید و تمام نکات گفته شده را انجام بدهید

در این قسمت قصد داریم شما را با 7 راه رسیدن به آرزوها با قانون جذب کائنات آشنا کنیم. اگر شما بدانید که با انجام این 7راه می توانید به تمام اهداف و خواسته هایتان مثل موفقیت شغلی،جذب ثروت، ایجاد یک رابطه عالی، ساخت بهترین زندگی،قبولی در بهترین دانشگاه،سلامتی جسم و روان و … می‌رسید هرگز در جهت رسیدن به اهدافتان دست بر نخواهید داشت.

 

در اول راه ممکن است برایتان سخت باشد اما اگر تمرینات را درست انجام دهید و چندین جذب بزرگ، موفقیت شغلی، جذب نیمه گمشده و … را تجربه کنید هرگز تمارینتان را قط نمیکنید.

برای رسیدن به خواسته و اهدافی که دارید هیچ آسانسور وجود ندارد و شما باید تمام پله ها را پشت سر بگذارید تا به آن چیزی که میخواهید برسید .

برای رسیدن به تمام اهداف و خواسته هایی که دارید می توانید از این قانون قدرتمند جذب کائنات استفاده کنید که در ادامه شما را با 7 راه اصلی برای رسیدن به آرزوها و خواسته ها از طریق قانون جذب کائنات به شما آموزش داده ایم .

 

1_ رضایت‌مندی فاکتور اصلی جذب

برای رسیدن به خواسته و اهدافی که دارید باید رضایت مندی کاملی نسبت به قانون جذب داشته باشیدو باید احساسات خوبی داشته باشید. همین احساسات خوب باعث ایجاد اتفاقات خوب در زندگی میشود
یکی از راه های مهم برای رسیدن به خواسته و اهدافتان رضایتمندی و راضی بودن از شرایط الانتان است. شما باید از شرایطی که الان دارید رضایت کاملی را داشته باشید.

نارضایتی زمانی برایتان پیش می آید که شما به ناخواسته ها و آن چیزهایی که نمی خواهید در زندگی خود توجه کنید، اگر به خاطر اهدافتان توجه کنید و مطمئن باشید که با آن چیزی که می خواهید می رسید هرگز از زندگی الان تا ناراضی نخواهید بود .

شما با احساس و ابراز ناراحتی و نارضایتی هیچ کمکی به خودتان نمی‌کنید و شرایط تان اصلا درست نمی شود بلکه بر اساس قانون جذب کائنات بیشتر از همان نارضایتی و ناخواسته وارد زندگیتان می شود.

احساس رضایتمندی در ذهن شما باعث ایجاد فرکانس به کائنات می شود و همان رضایتمندی بیشتر وارد زندگیتان می‌شود .

 

2_افکار مثبت 

برای نتیجه گرفتن از قوانین جذب شما باید روی افکارتان تسلط کافی داشته باشید تا بتوانید از این قانون نتیجه بگیرید
یکی دیگر از روش های جذب خواسته ها از طریق کائنات این است که باید افکار مثبت را جایگزین افکار منفی کنید.

همانطور که در بالا گفتیم افکار مثبت به دو دسته افکار منفی و افکار مثبت تقسیم میشود. بر اساس تحقیقات طولانی مدت نشان داده شده است، افرادی که موفقیت ها و پیشرفت‌های بزرگی داشتند، در گذشته بیشتر افکارشان مثبت بوده است و برعکس افرادی که شکست های پی در پی در زندگی را تجربه کردند بیشتر افکارمنفی داشته اند.

شما باید افکار منفی تان را از خودتان دور کنید , این افکار منفی شما را از موفقیت و خواسته هایتان دور می کند .

 

3_شادی و لذت از زندگی

برای نتیجه گرفتن شاد باشید و در طول در طول روز احساسات خوبی را در خودتان ایجاد کنید. مطمئن باشید میتوانید به هرچیزی که میخواهید برسید
شاد بودن یکی از راههای قانون جذب کائنات برای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان می باشد. خندیدن و شاد بودن این پیام را به کائنات ارسال می کند که من در حال حاضر از آن چیزی که هستم و دارم خوشحالم و کائنات آن چیز را بیشتر وارد زندگیتان می کند. که این کار باعث میشود شادی بیشتری وارد زندگیتان بشود.

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)

4_کلمات شما تاثیر مستقیم دارد

یکی از قدرتمندترین و موثرترین راهها برای جذب خواسته و هدفتان از طریق قانون جذب، قدرت کلام و حرف هایتان است. یکی از دلایلی که باعث شده است انسان نسبت به سایر موجودات برتری داشته باشد قدرت کلام و حرف زدن است.

شما با قدرت کلامی که دارید می توانید درخواست خود را به کائنات بدهید، حرف زدن باعث می‌شود در خواستی که به کائنات می‌دهید دقیق تر و واضح تر منتقل شود. قدرت کلام تان را مثل افکارتان در اختیار بگیرید و راجب تمام خواسته و اهدافی که دارید با خودتان یا دیگران حرف بزنید . می توان گفت یکی از موثرترین راهها برای کنترل ذهن و افکارتان حرف زدن راجب به خواسته ها و اهدافتان میباشد .

 

قدرت کلام در قانون جذب کائنات بسیار زیاد است. شما باید نهایت استفاده را از قدرت کلامتان داشته باشید. باید حرف های خوبی بزنید و بیشتر راجی خواسته ها و اهدافی که دارید صحبت کنید.
لحظه ای که شما دارید به ناخواسته و آن چیزی که نمیخواهید فکر می‌کنید در حال فرستادن انرژی و فرکانس به کائنات هستید , حال بهترین راه برای جلوگیری از آن فرکانس منفی این است که شما راجب به خواسته و هدف هایتان صحبت کنید.

 

شما هم زمان نمی توانید به دو چیز فکر کنید. وقتی راجب به خواسته هایتان صحبت می کنید دارید ارتعاش آن خواسته را به کائنات می‌دهید. اصلا نیازی نیست که برای کسی خود در مورد خواسته هایتان تعریف کنید، شما می توانید خودتان با خودتان راجب به چیزهایی که دوست دارید داشته باشید حرف بزنید .

حرف زدن باعث می شود به جای تمرکز کردن به ناخواسته ها به خواسته و اهدافتان تمرکز کنید . پس از قدرت کلام خود در جهت رسیدن به خواسته به اهدافتان استفاده کنید .

 

 کنترل کلام 

برای نتیجه گرفتن از قانون جذب باید کلامتان را کامل کنترل کنید. باید حرف های مثبت بزنید نباید درباره شرایط منفی صحبت کنید
روش های زیادی برای کنترل کلام خود وجود دارد که همه ترین آنها عبارت است از :

۱_ حرف زدن راجب خواسته به اهدافتان : همانطور که گفتیم یکی از راههای کنترل کلامتان این است که راجب به اتفاقاتی که دوست دارید در آینده برایتان بیفتد صحبت کنید .

۲_ استفاده از عبارات تاکیدی : دومین روش بسیار قدرتمند در جهت کنترل قدرت کلام استفاده از عبارات تاکیدی مثبت است . مهمترین شرط برای تاثیرگذاری بیشتر یک عبارت تاکیدی، بار معنایی مثبت آن است. جملاتی که تکرار می‌کنید باید صد در صد پیام مثبتی داشته باشد .

به عنوان مثال :
من بی پول نیستم یک عبارت تاکیدی مثبت نیست این عبارت بی پولی بیشتر را در زندگیتان جذب می کند . جمله صحیح ” من پولدار هستم” می باشد .

شرط لازم استفاده از عبارات تاکیدی این است که حتما باید به زمان حال گفته شود .

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)

5_نوشتن دقیق اهداف

برای رسیدن به چیزهایی که میخواهی داشته باشید تا قانون جذب تورو به اونا برسونه باید کامل و دقیق مشخص کنی که اصلا میخواهی چه چیزی داشته باشی. پس هرچیزی که میخواهی داشته باشی باجزئیات دقیق بنویس

بر اساس قانون جذب کائنات، اهداف و خواسته هایی را که انتخاب می کنید باید واقعی و بزرگ باشند. دست از خواسته و اهداف های کوچک خود بکشید و جرات این را داشته باشید که اهدافی که انتخاب می کنید که بزرگ باشند.

 

اهدافتان باید به گونه ای باشد هنگامی که به آنها فکر میکنید و آنها را تجسم کنید یک انگیزش و حس عالی در شما ایجاد شود. اهداف و خواسته هایتان باید طوری باشند که شب هنگام خوابیدن وقتی به آنها فکر میکنید خواب از سرتان بپرد.

 

هر چه اهداف و خواسته های شما بزرگتر و واقعی تر باشد انگیزه و ذوق بیشتری در جهت رسیدن به آنها در شما ایجاد بشود. هدف و خواسته ای را که دارید واضح و با تمام جزئیات مشخص کنید. اهداف و خواسته های کوچک هرگز عملی نمی شوند .

 

بعد از آنکه آرزوهایتان را مشخص کردید بهتر است برای آنها زمان دقیق رسیدن را مشخص کنید. زمانی که شما تعیین میکنید هیچ ربطی به توان و بزرگی خواسته و هدف تان ندارد چون برای کائنات بزرگی و محدودیت معنای ندارد .

 

پس خواسته های بزرگ تان را مو به مو و با تمام جزئیات بخواهید و برای رسیدن به آنها یک زمان تعیین کنید. زمانی که برای خواسته هایتان تعیین می کنید باید به زمان حال باشد.

 

6_دومین موفله بسیار مهم شکرگزاری

قانون شکرگزاری یکی از مهمترین قوانین مهم کائنات است. برای نتیجه گرفتن از این قانون مهم جذب حتما بابت نعمت هایی که دارید خداراشکر کنید
یکی از مهمترین و قوی ترین راه ها در قانون جذب کائنات شکرگزاری می باشد . شکرگزاری یک اصل مهم و عامل موفقیت در هر کاری است.

شما باید بابت تک تک خواسته ها و اهدافتان شکرگزار خدا باشید. شکرگزاری احساس انگیزشی بسیار قدرتمند تری برای ادامه راه در شما ایجاد می کند .

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)

شما باید بابت همه چیز شکرگزار باشید، باید بابت هر چیزی که دارید شکرگزاری کنید. بابت خواسته هایی که هنوز به آنها نرسیدید شکرگزاری کنید.

یک لیست کامل از خواسته‌ها و اهداف تان و چیزهایی که دارید را بنویسید و بابت تک تک آنها سپاسگزار خدا باشید و ببینید که همیشه شکرگزاری چگونه در زندگیتون معجزه می کند.

 

شکرگزاری ارتعاشتان را بالا میبرد. شاید برای استفاده از قانون جذب وقتی میگوییم که باید احساساتتان را خوب کنید، خوب کردن احساس کار سخت و دشواری به نظر برسد، و ممکن است بابت خوب کردن احساساتتان هر کاری کنید اما به این راحتی احساساتتان خوب نشود! یکی از قدرت قدرتمندترین روش ها برای خوب کردن احساساتتان شکرگزاری بابت تک تک نعمت هایتان است. شاید فکر کنید در زندگی چیزی ندارید که بابت آن شکرگزار خدا باشید!

 

شما باید بابت همین توانایی که دارید این مقاله را میخوانید شکرگزاری کنید! شما باید بابت همین گوشی یا مبایلتان که وارد سایت مدیرافکار شدید شکرگزار باشید! شما باید بابت همین که با قانون جذب آشنا شدید شکرگزاری کنید! اگر وارد چزئیات دقیق زتدگیتان بشوید میبینید که هر چقدر هم بابت نعمت هایی که خدا به شما داده شکرگزاری کنید هنوز هم تمام نمیشود.

 

خیلی از دوستان فکر میکنند حتما باید ماشین آخرین مدل سوار بشوند و بعد شکرگزاری کنند یا باید وارد خانه رویایشان بشوند و بعد شکرگزاری کنند! در صورتی که اصلا اینطور نیست! شما در هر شرایطی هستید باید بابت تمام چیزهایی که در زندگی دارید شکرگزاری کنید.

 

برای همین از شما میخواهم همین حالا یک دفتر شکرگزاری درست کنید و هر روز 10 تا از نعمت هایی که خدا به شما داده را بنویسید و هر روز مطالعه کنید و احساس خوب را در خودتان ایجاد کنید. مثلا داخل دفتر شکرگزاریتان به این صورت نعمت هایتان را بنویسید:

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)

خدایا شکرت که با قانون جذب آشنا شدم

خدایا شکرت بابت چشمان سالمی که دارم که میتوانم همه چیز را ببینم

خدایا شکرت بابت تن سالمی که دارم

خدایا شکرت بابت پاهای سالمی که دارم ، که میتوانم راه بروم

خدایا شکرت بابت کاری که دارم

خدایا شکرت بابت شهری که در آن زندگی میکنم

خدایا شکرت بابت درآمدی که دارم

خدایا شکرت بابت دوستان خوبی که دارم

خدایا شکرت که بابت گوشی موبایلی که دارم

خدایا شکرت بابت پدر و مادری که دارم

خدایا شکرت بابت برادر و خواهری که دارم

خدایا شکرت بابت تک تک موهای سرم

خدایا شکرت بابت انگشتان دستانم

خدایا شکرت بابت احساسات خوبم

خدایا شکرت که در مسیر خواسته ها و آرزوهایم قرار گرفتم

به این صورت میتوانید بابت داشته هایتان شکرگزاری کنید و احساساتتان را خوب کنید.

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)

البته همانطور که گفتم شما علاوه بر اینکه باید بابت چیزهایی که دارید شکرگزار باشید باید بابت تمام آرزوها و خواسته هایی که دارید اما به آنها نرسیدید هم شکرگزار باشید. پس علاوه بر اینکه باید تمام نعمت هایتان را با جزئیات دقیق بنویسید باید هر خواسته و هدفی هم که دارید اما به آنها نرسیدید هم بنویسید و مطمئن باشید به تمام خواسته ها و آرزوهایی که دارید هم میرسید. مثلا تمام خواسته هایتان را به این صورت داخل دفتر شکرگزاریتان بنویسید:

خدایا شکرت که بالاخره به خانه رویاییم رسیدم (جزئیات کامل خانه رویاییتان را بنویسید)

خدایا شکرت که فلان ماشین خریدم (کامل نام ماشین مورد نظرتان را با جزئیات کاملا دقیق بنویسید)

خدایا شکرت که درآمدم به سادگی و راحتی به ماهانه X میلیون تومان رسیده است

خدایا شکرت که با فرد مورد علاقم ازدواج کردم

خدایا شکرت که داخل فلان دانشگاه قبول شدم

و…
کارعملی که میخواهم بهتون بگم اینه، همین الان یه دفتر یا سررسید بردارید و روزانه 10 تا از نعمت هایی که خدا به شما داده است را بنویسید و بابت آنها شکرگزاری کنید. علاوه بر نوشتن نعمت ها میتونید بابت تمام خواسته ها و آرزوهایتان شکرگزاری کنید.

 

7_تلاش و تمرین سومین مولفه مهم است که اگر نباشد هیچیک از مولفه ها کافی نیستند.

تمرین کردن را هرگز فراموش نکنید، مهمترین دلیلی که باعث میشود از قانون جذب نتیجه بگیرید تمرین کردن است. شما باید روزانه زمانی را برای تمرین کردن بگذارید و روزی 30 تا 45 دقیقه وقت بگذارید
یکی از مهمترین مراحل قانون جذب کائنات برای آنکه به هدف و خواسته که دارید برسید , تمرین کردن مداوم است . اگر شما کل قانون جذب را بدانیم ولی تمرین و پشتکاری نداشته باشید قطعاً نمی توانید به آن خواسته به هدفی که دارید برسید.

در اختیار گرفتن ذهن و کنترل افکارتان در جهت فرستادن ارتعاش مثبت به کائنات کار بسیار سخت و دشواری است که شما به راحتی نمی‌توانید افکارتان را کنترل کنید.

 

برای در اختیار گرفتن ذهن و کنترل افکار ساده ترین راه ممکن تمرین کردن است. البته باید اصول و قوانین درست تمرین کردن را بدانید تا نتایج را در زندگی خود ببینید.

شما باید نهایتاً روزانه ۴۵ دقیقه تا ۱ ساعت برای ذهن و افکارتان وقت بگذارید. قدرت تمامی که انجام میدهید با هم متفاوت است که ما در بخش اعضای ویژه سایت قدرتمندترین تمارین قانون جذب را برایتان قرار داده ایم که با ثبت نام در این بخش میتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید .

 

به این نکته توجه کنید که برای تمرین کردن حتما اصول و قوانین را همانطور که گفته شده است رعایت کنید . در انجام تمارین به احساس خود توجه کنید، اگر احساس تان خوب بود نشانه این است که دارید تمرین را درست انجام می دهید .

 

کامل قانون جذب دربسیاری از ادیان از جمله  قرآن آمده است !

کتاب قران قانون جذب را به صورت کامل اثبات کرده است. اگر میخواهید به این قانون مهم پی ببرید حتما آیه های گفته شده در این مقاله را در کتاب قرآن بررسی کنید
با توجه به اینکه بسیاری از دوستان فکر میکنند که قانون جذب واقعی نیست! قرآن هم قانون جذب را تایید کرده است. برای همین میخواهم به صورت کامل به شما اثبات کنم که قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است و شما همیشه دارید از این قانون استفاده میکنید.

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)

یکی از اشتباهات بزرگ بسیاری از افراد که مانع میشود از قانون جذب استفاده کنند این است که کائنات را شریک خدا میدانند و فکر میکنند وقتی صحبت از کائنات میشود فکر میکنند که در حال شرک ورزیدن به خدا هستیم در صورتی که خداوند کائنات را برنامه نویسی کرده است و این قدرت را به انسان ها داده است تا به وسیله کائنات، انسان به هر خواسته و هدفی که دارد برسد.

 

همان طور که میدانید قانون جذب در واقع از تمام قوانین فیزیک، شیمی، روانشناسی و بقیه قوانین پیروی کرده است و میتواند مکمل تمام علوم باشد. در قرآن کریم هم در برخی از آیه ها و سوره ها به قانون جذب اشاره شده است.

 

پس برای اینکه بتوانید از قانون جذب بهترین نتیجه را بگیرید باید به این قانون امان کاملی داشته باشید که یکی از این راه ها برای باور کردن قانون جذب خواندن آیه هایی است که به قانون جذب اشاره کرده اند. در ادامه یکسری از آیه هایی که به قانون جذب اشاره کرده اند را برایتان آورده ایم:

 

در آیه 2 سوره فرقان در مورد قانون جذب چنین گفته است که … وَ خَلَقَ کُلَّ شَیْءٍ فَقَدَّرَهُ تَقْدِیرًا … یعنی و همه چیز را آفرید و برای آن اندازه معینی را تعیین نمود.

در آیه 8 سوره رعد هم چنین آمده است که … وَ کُلُّ شَیْءٍ عِندَهُ بِمِقْدَارٍ … یعنی هر چیزی نزد او مقدار معینی دارد.

در آیه 7 سوره الرحمن آمده است که … وَ السَّمَاء رَفَعَهَا وَ وَضَعَ الْمِیزَانَ … یعنی و آسمان را بر افراشت و عدل و نظم را در عالم وضع نمود.

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)
در سوره آل عمران ایه 176 آمده است که … وَلَا یَحْزُنْکَ الَّذِینَ یُسَارِعُونَ فِی الْکُفْرِ إِنَّهُمْ لَنْ یَضُرُّوا اللَّهَ شَیْئًا یُرِیدُ اللَّهُ أَلَّا یَجْعَلَ لَهُمْ حَظًّا فِی الْآخِرَهِ وَلَهُمْ عَذَابٌ عَظِیمٌ … یعنی و کسانى که در کفر مى ‏کوشند تو را اندوهگین نسازند که آنان هرگز به خدا هیچ زیانى نمى ‏رسانند خداوند مى‏ خواهد در آخرت براى آنان بهره‏ اى قرار ندهد و براى ایشان عذابى بزرگ است. در این آیه اگر دقت کنید میبینید که خداوند احساس ناراحتی و غم را از پیام بر دفع میکند زیرا خداوند میداند که احساس بد باعث ایجاد اتفاقات بد در زندگی میشود.

در سوره آل عمران آیه 153 آمده اس که … إِذْ تُصْعِدُونَ وَلَا تَلْوُونَ عَلَى أَحَدٍ وَالرَّسُولُ یَدْعُوکُمْ فِی أُخْرَاکُمْ فَأَثَابَکُمْ غَمًّا بِغَمٍّ لِکَیْلَا تَحْزَنُوا عَلَى مَا فَاتَکُمْ وَلَا مَا أَصَابَکُمْ وَاللَّهُ خَبِیرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ … یعنی هنگامى را که در حال گریز [از کوه] بالا مى ‏رفتید و به هیچ کس توجه نمیکردید و پیامبر شما را از پشت‏ سرتان فرا مى‏ خواند پس [خداوند] به سزاى [این بى‏ انضباطى] غمى بر غمتان [افزود] تا سرانجام بر آنچه از کف داده‏ اید و براى آنچه به شما رسیده است اندوهگین نباشید و خداوند از آنچه مى ‏کنید آگاه است.

در این آیه هم آمده است که با اینکه اتفاقات ناگوار برایتان افتاده است غمگین نباشید چرا که اگر احساساتتان بد باشد و اندوه گین باشید همه چیز را از دست خواهید داد. طبق قانون جذب افکار منفی و احساسات منفی چیزهای منفی را جذب میکنند.

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)
چرا قانون جذب برای من عمل نمیکند ؟

نتیجه نگرفتن از قانون جذب به دلایل زیادی بستگی دارد که در این بخش از مقاله قصد دارم مهمترین دلایل اینکه بسیاری از شما از قانون جذب نتیجه درستی نمیگیرید را باهم بررسی کنیم
با توجه به اینکه بسیاری از افراد به دنبال یادگیری قانون جذب هستند اما از این قانون نتیجه چندانی نمی گیرد در این مقاله می خواهم به شما دلایلی را بگم که باعث می شود نتوانید از از قانون جذب به خوبی نتیجه بگیرید. پس همراه ما باشید تا به شما بگیم که چرا از قانون جذب به درستی نتیجه نمی گیرید؟!

یکی از دلایلی که باعث می شود به درستی نتوانید از قانون جذب نتیجه بگیرید این است که هنوز به این قانون ایمان نیاورده اید. تا زمانی که ایمان تان به این قانون زیاد نشود نمی توانید به درستی نتیجه بگیرید. حالا ممکن است این سوال را بپرسید که چطور می‌توانیم ایمانمان را نسبت به قانون جذب بالا ببریم. برای اینکه ایمان تان را نسبت به این قانون زیاد کنید باید شروع به انجام تمرینات قانون جذب کنید تا کم کم نتایج را با چشمان خودتان ببینید. هرچه بیشتر نتیجه بگیرید به مرور زمان ایمانتان نسبت به قانون جذب بیشتر می شود.

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)
یکی دیگر از دلایلی که از قانون جذب نمی‌توانید نتیجه بگیرید این است که اصلاً زمانی را برای انجام تمارین قانون جذب اختصاص نمی دهید. دوستان عزیزم به این نکته توجه کنید که برای این که بتوانید به خواسته و هدف که دارید برسید باید ارتعاش خواسته به هدفتان را به کائنات ارسال کنید. با توجه به اینکه ممکن است ذهنتان عادت نداشته باشد ارتعاش مثبت به کائنات ارسال کند است شما باید روزانه خودتان ارتعاشات ذهن تان را کنترل کنید. تنها کافی است که روزی ۳۰ دقیقه تا ۴۵ دقیقه وقت بگذارید و روی ذهن تان کار کنید مطمئن باشید بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

یکی دیگر از بزرگ ترین دلایلی که باعث می شود نتوانید از قانون جذب کائنات نتیجه بگیرید این است که خودتان را با دیگران مقایسه می کنید. مقایسه کردن خودتان به دیگران بدترین کاری است که در حق تان انجام می دهید. وقتی خودتان را با دیگران مقایسه می کنید این کار باعث می شود عزت نفس و باوری که نسبت به خودتان دارید را از دست بدهید و نه تنها ایمان تا نسبت به قانون جذب کمتر میشود بلکه دیگر نتیجه ای که می خواهید را نمی گیرد.

نرسیدن به باور فراوانی در دنیا باعث می شود شما خودتان را در زندگی محدود کنید و نتوانید از این قانون نتیجه بگیرید. دنیا پر از فراوانی است و وقتی باور فراوانی را در ذهنتان ایجاد کنید نتایج بسیار بزرگی از قانون جذب خواهید گرفت. فقط کافیست که باور کنید دنیا پر از فراوانی است.

دوستان عزیزم می خوام به شما بگم که اگر تازه با قانون جذب آشنا شدید ازتون می خوام که تمام تمرینات قانون جذبی که به شما خواهیم گفت را هر روز انجام بدهید تا ذهنتان عادت کند و ارزش خواسته تان را ارسال کند. اگر تمرینات را به درستی انجام بدهید بعد از یک مدتی ذهنتان به صورت کاملا اتوماتیک ارتعاش خواسته هایتان را به کائنات ارسال میکند آنجاست که نتایج فوق‌العاده بزرگی از قانون جذب می گیرید.

تاریخچه فانون جذب

زمان شناخته شدن قانون جذب از زمانی بود که خوانوم راندابرن کتاب و فیلم راز را منتشر کرد. بعد از اون بیشتر مردم با این قانون مهم در کائنات آشنا شدند
قانون جذب بعد از انتشار کتاب راز (the secret) شناخته شد. خانم راندابرن نویسنده کتاب راز توانست قانون جذب را به اکثر افراد آموزش بدهد.

بعد از نوشتن کتاب راز فیلم راز هم ساخته شد. البته کتاب راز یکی از پرفروش ترین کتاب های قانون جذب است. البته کتاب های زیادی در زمینه قانون جذب نوشته شده است. اگر به دنبال بهترین کتاب های قانون جذب هستید حتما مقاله زیر را مطالعه کنید.

پیشنهاد میکنیم حتما مقاله 10 کتاب قانون جذب که هر فرد موفقی باید بخواند را مطالعه کنید
زیر بنای استفاده از قانون جذب
زیر بنای استفاده از قانون جذب عزت نفس و اعتماد به نفس است. اگر عزت نفس و اعتماد به نفس بالایی نداشته باشید نمیتونید از این قانون اون نتیجه دلخواهی که میخواهید داشته باشید
زیربنای استفاده از قانون جذب داشتن اعتماد به نفس و عزت نفس کامل است. برای این که بتوانید از قانون جذب نهایت استفاده را ببرید و به اهداف و خواسته هایی که دارید برسید در اولین قدم باید عزت نفس و اعتماد به نفس بالایی داشته باشید.

البته عزت نفس و اعتماد به نفس کاملاً با هم متفاوت است. به زبان خیلی ساده عزت نفس یعنی حس و حالتان نسبت به خودتان چطور است و چقدر خودتان را دوست دارید؟

هرچقدر حس و حالتان نسبت به خودتان بهتر باشد و خودتان را خیلی دوست داشته باشید شما دارای عزت نفس بالایی هستید. وقتی روی عزت نفس تان کار می کنید باعث می شود خود به خود اعتماد به نفستان هم افزایش پیدا می کند. پس افزایش عزت نفس باعث افزایش اعتماد به نفس میشود.

فردی که عزت نفس بسیار بالایی دارد اعتماد به نفس بالایی هم دارد. اما فردی که هیچ از عزت نفسی ندارد و خودش را یک شخص ناتوان و حقیر می داند نمی تواند به درستی از این قانون جذب کائنات استفاده کند. پس اگر تازه با قانون جذب آشنا شده اید و می خواهید بهترین زندگی رویایی تان را بسازید من به شما توصیه می کنم حتما روی عزت نفس تان کار کنید.

تکنیک خوب کردن احساسات در قانون جذب
در این قسمت از مقاله آموزش قانون جذب قصد دارم شما را با یک تکنیک بسیار کاربردی برای خوب کردن احساسات در قانون جذب آشنا کنم.

همانطور که گفتیم وقتی حس حالتان بد است و احساس خوبی ندارید در حال فرستادن ارتعاش منفی به کائنات و جهان هستی هستید. وقتی حس و حال خوبی ندارید باید دست به کار شوید و سوال تان را خوب کنید.

در این قسمت از مقاله قصد دارم شما را با یک تکنیک سه مرحله قانون جذب آشنا کنم که با استفاده از این تکنیک می توانید حس و حالتان را خوب کنید.

برای انجام تمرین شما به یک دفترچه تمرین نیاز دارید. پس اگر می خواهید این تمرین را به درستی انجام دهید همین حالا یک دفترچه بردارید و مو به مو تمام سه مرحله‌ای که به شما آموزش خواهیم داد را انجام دهید.

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)

1- مرحله اول: افکارتان عادت ها و انتخاب هاب کوچک شما هستند که نتیج بزرگی دارند مراقب آنها باشید !

وقتی حس و حال بدی دارید باید آگاهانه قدم بردارید تا با استفاده از این تکنیک قانون جذب حس و حالتان را خوب کنید. زمانی که دچار حالت های منفی گرایی و یا ترس شده اید و در حال فرستادن ارتعاشات منفی به جهان هستی هستید حتما این سوال را از خودتان بپرسید و در دفترچه تمرینی تان جواب این سوال را بنویسید.

“الان چه احساسی دارم؟”

وقتی این سوال را از خودتان می پرسید به صورت کاملاً ناخودآگاه به این جواب می رسید که الان چه احساساتی دارید. اولین قدم برای خوب کردن احساسات تان در قانون جذب این است که کامل متوجه احساساتتان بشوید.

2- مرحله دوم: همه چیز را ببخشید و رها کنید

بعد از این که فهمیدی چه احساساتی دارید باید به خاطر فرستادن ارتعاشات منفی افکاری که باعث ایجاد چنین احساساتی در شما شده است را ببخشید.

از احساسات و افکار منفی به خاطر نشان دادن چیزی که نمی خواهید، تشکر کنید. بعد از نوشتن هر فکر منفی در دفترچه تمرینی تان حتما جمله زیر را بنویسید.

” از تو تشکر می کنم زیرا چیزی را به من نشان دادی که نمی‌خواهم و اینگونه می توانم آنچه را که می خواهم روشن کنم”

3- مرحله سوم : انتخاباتتان را کنترل کنید

برای خوب شدن احساسات تان حتماً در دفترچه تان به این پرسش پاسخ بدهید و پاسخش در در دفترچه تان بنویسید، “در این لحظه چه فکری بهترین احساس را به من میدهد؟” سپس از منبع اصلی بخواهید تا شما را به سوی این فکر هدایت کند.

و یا اینکه می توانید در دفترچه خود دعای زیر را یادداشت کنید یا به صورت گفتن جملات تاکیدی با خودتان تکرار کنید.

“الهی! از تو برای هدایت افکارم به سمت احساسات خوب تشکر میکنم”

 اگر میخواهید این موضوع را از کتب معتبر بخوانید کتاب های قانون جذب اینها هستند

کتاب های زیادی در زمینه قانون جذب نوشته شده است. اما قصد دارم بهترین و کاربردی ترین کتاب ها در این زمینه را به شما معرفی کنم.

به نظر شخصی من کتاب های خانوم استر هیکس و خانوم راندابرن میتوانید بهترین کتاب ها برای شروع استفاده از این قانون باشد. برای شروع پیشنهاد می کنیم کتاب های زیر را مطالعه کنید.

کتاب بخواهید تا به شما داده شود از خانوم استر هیکس
کتاب راز خانوم راندابرن
کتاب معجزه شکرگزاری خانوم راندابرن
کتاب قدرت خانوم راندابرن
کتاب 4 اثر فلورانس خانوم اسکاول شین (این کتاب حتما حتما مطالعه کنید)
بعد از اینکه این کتاب ها را مطالعه کردید حالا باید یک لول رشد کنید و کتاب های زیر رو بخونید:

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)

کتاب محدودیت صفر اثر جوویتالی
کتاب اسرار ذهن ثروتمند اثر تی هارو اکر
کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از ناپلئون هیل
کتاب آیین دوست یابی دیل کارنگی
کتاب جادوی فکر بزرگ اثر دکتر شوارتز
کتاب قانون توانگری اثر کاترین پاندر
اگر به دنبال تهیه این کتاب ها هستید در بخش اعضا ویژه میتوانید این کتاب ها را روی گوشی یا کامپیوتر خود دانلود کنید و داشته باشید. اگر هم میخواهید نسخه فیزیکی ازن کتاب ها را داشته باشید میتوانید به شهر کتاب محل زندگی تان بروید و کتاب مورد نظرتان را خریداری کنید.

اگر به دنبال نتیجه گرفتن از این کتاب ها هستید فقط و فقط تمام نکات گفته شده در این کتاب ها را باید مو به مو انجام بدهید. در غیر این صورت هیچ نتیجه ای نمی گیرید.

 انجام کار فیزیکی و منتالی

یکی از بزرگ ترین ابهامات در این قانون این است که آیا فقط به تنهایی از قانون جذب میتوانیم نتیجه بگیریم و نیازی به انجام این کار فیزیکی است یا نه؟

درست است که ما شما را در این مقاله به صورت کامل با این قانون مهم کائنات آشنا کردیم. ولی میخواهم به شما بگویم که در کنار استفاده از این قانون حتما باید کار فیزیکی هم انجام بدهید.

یعنی شما بدون انجام کار فیزیکی نمیتوانید نتیجه بگیرید ! چرا؟ چون وقتی شما روی ذهن تان کار می کنید و تکنیک های قانون جذب را انجام میدهید ایده هایی به ذهن تان میرسد و شما در مسیری قرار میگیرید که به آن خواسته و هدفی که دارید میرسید.

دقیقا مانند این میماند که شما ارتعاش یک خواسته و هدف را ارسال کنید و برای رسیدن به آن هیچ تلاشی نکنید. بهتر است برای اینکه این موضوع را درک کنید یک مثال کاربردی به شما بگویم:

مثلا فکر کنید هدف شما در شهر محمود اباد شمال است. قانون جذب به شما مسیر کامل رسیدن به هدفتان را نشان میدهد، شما را راهنمایی میکنه تا به اون هدفتون برسید! حالا تصور کنید شما هیچ اقدامی نکنید! شما برای رسیدن به هدفتان باید از شهرتان به شهر محمود آباد به ادرسه داده شده بروید که به آن برسید.

قانون جذب هم دقیقا مانند این مثال عمل می کند! وقتی شما در طی روز به چیزهایی که میخواهید برسید فکر می کنید و با استفاده از تمرینات قانون جذب احساساتتان را خوب می کنید باعث میشود راه رسیدن به خواسته و هدفی که دارید در مسیر شما به شما نشان داده شود. فقط و فقط شما باید آن مسیر را پشت سر طی کنید تا به آن خواسته و هدفی که دارید برسید.

پس میخواهم به این نکته توجه کنید که برای رسیدن به هدف و خواسته ای که دارید باید در کنار تمرینات ذهنی قانون جذب کار فیزیکی هم انجام بدهید. اگر بخواهم به صورت درصدی بگویم شما باید 99 درصد راه را ذهنی طی کنید و 1 درصد راه را کار فیزیکی انجام بدهید.

جذب خواسته ها و رسیدن به خواسته ها (قانون جذب)

سوالات پرتکرار جذب خواسته ها

با توجه به اینکه بسیاری از افراد در مورد قانون جذب سوالات زیادی از من میپرسند در این قسمت میخواهم پاسخ پرتکرار ترین سوالات مربوط به قانون جذب را به شما بدهم. پس همراه من باشید تا شما را با پرتکرار ترین سوالات قانون جذب آشنا کنم.

آیا قانون جذب  واقعا عمل میکند؟

اگر بخواهم خیلی ساده به شما بگویم که قانون جذب چگونه عمل میکند، افکار شما دارای انرژی و ارتعاش است. یعنی وقتی شما به هرچیزی فکر میکنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات و جهان هستی هستید. وقتی به بی پولی فکر میکنید ارتعاش بی پولی را به کائنات میفرستید، وقتی به پول و ثروت توجه میکنید در حال جذب پول و ثروت هستید. در کل به هر چیزی فکر میکنید در حال جذب آن هستید. پس باید برای اینکه بتوانید از قانون جذب در جهت خواسته ها و آرزوهایتان استفاده کنید باید ذهنتان را کنترل کنید و از قدرت ذهن تان استفاده کنید.

پس نتیجه میگیریم قانون جذب به این صورت کار می کند که وقتی به چیزی فکر میکنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات و جهان هستی هستید. وقتی ارتعاش هر چیزی را به کائنات ارسال کنید، کائنات آن چیز را وارد زندگیتان خواهد کرد.

چگونه افکار منفی مان را حذف کنیم ؟

در اوایل راه اگر بخواهید افکارتان را کنترل کنید ممکن است خیلی برایتان سخت و دشوار باشد، برای همین توصیه میکنیم برای کنترل افکارتان از تمرینات قانون جذب استفاده کنید. میتوانید از عبارات و جملات تاکیدی مثبت استفاده کنید. میتوانید از تجسم خلاق و تصویرسازی ذهنی استفاده کنید. به هر حال باید هرکاری کنید تا احساساتتان خوب شود. شاه کلید اصلی کنترل افکار، کنترل ورودی های ذهن است. برای اینکه افکارتان را کنترل کنید باید ورودی ذهنتان را کامل کنترل کنید.

از کجا بفهمیم  آرزوهایمان هایمان در حال جذب هستند یا خیر؟

برای اینکه ببینید آیا از قانون جذب دارید به درستی استفاده میکنید و در مسیر خواسته ها و آرزوهایتان قرار گرفتید میتوانید به احساساتتان توجه کنید. شمانطور که گفتیم احساسات نقش بسیار مهمی دارد. شما از طریق احساساتتان میتوانید متوجه شوید که در مسیر خواسته هایتان قرارگرفتید یا ناخواسته هایتان! اگر احساستان خوب بود نشانه این است که در حال جذب چیزهای خوب هستید و کائنات چیزهای خوب را وارد زندگیتان خواهد کرد. پس کار اصلی شما خوب کردن احساساتتان است. برای اینکه بفهمید در مسیر رسیدن به خواسته ها و آرزوهایتان هستید حواستان به ورودی های ذهن و احساساتتان باشد. سعی کنید ورودی های ذهنتان را کامل کنترل کنید و احساساتتان را خوب نگهدارید.

جذب پول ممکن است؟

برای اینکه بتوانید پول و ثروت جذب کنید باید به پول توجه کنید و احساسات خوبی در خودتان ایجاد کنید. باید باورهایتان را نسبت به پول عوض کنید. در کل باید ارتعاش پول بفرستید تا بتوانید از قانون جذب در جهت جذب ثروت و پول استفاده کنید. توجه به پول و ایجاد احساس خوب باعث میشود ارتعاش پول به کائنات بفرستید و کائنات با دریافت ارتعاش که فرستادید پول و ثروت زیادی را وارد زندگیتان خواهند کرد. برای اینکه بتوانید پول و ثروت جذب کنید توصیه میکنیم حتما تمرینات پیشرفته قانون جذب را در زمینه پول و ثروت انجام بدهید.

کی به خواسته ام میرسم؟

نکته اول این است که برای کائنات هیچ زمانی وجود ندارد و کائنات تنها با دریافت ارتعاش تان خواسته و یا ناخواسته ایی را وارد زندگبتان خواهند کرد. پس شما باید به صورت مداوم ارتعاش اهدافتان را به کائنات ارسال کنید تا کائنات خدا ساده ترین مسیر را برای رسیدن شما به خواسته ها و آرزوهایتان را در جلوی راهتان قرار بدهد.

قانون جذب به زبان ساده چیست؟

قانون جذب کائنات یکی از قوانین بسیار مهم این جهان هستی است. به زبان خیلی ساده این قانون میگه وقتی به هر موضوعی فکر می کنید در حال جذب آن به زندگی تان هستید. پس بر اساس این قانون تمام افکار ما در زندگی ما پیدار میشوند. برای همین است که باید اصول استفاده از این قانون یاد گرفت.

 ارتعاش در قانون جذب همان حال درونی ماست ؟

افکار ما از انرژی ساخته شده است. وقتی به هر موضوعی فکر می کنیدیعنی دارید ارتعاش آن را به کائنات و جهان هستی ارسال می کنید. برای همین به هر خواسته و هدفی که در زندگی دارید برسید باید ارتعاشش را به کائنات بفرستید. شما با توجه کردن به چیزهایی که میخواهید در زندگی داشته باشید ارتعاش آن چیزها را میفرستید.

چرا قانون جذب  برای من جواب نمی دهد؟

قانون جذب به این دلیل جواب نمیدهد که شما بلد نیستید به درستی از این قانون نتیجه بگیرید. برای همین توصیه میکنیم حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و تمام اصولی که به شما آموزش دادیم را رعایت کنید.

 

امید است با رعایت این مطالب به تمامی خواسته هایتان برسید.

 

برچسب‌ها:

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت