خرید و فروش در اینترنت

چگونه از صنایع کوچک و جدید حمایت کنیم؟

چگونه از صنایع کوچک و جدید حمایت کنیم؟

دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب بـه مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک درباره این کـه چگونه کسب و کارهای کوچک می توانند از یک دیگر حمایت کنند و بـه رشد یک دیگر کمک کنند، بحث می کنیم.

 

10 روش عملی برای حمایت از صاحبان مشاغل کوچک

بـه عنوان یک صاحب کسب و کار، مهم اسـت کـه بدانید رقبای شـما چه کسانی هستند تا بتوانید با بازار همراه باشید. با این حال، نشان دادن حمایت خود از سایر مشاغل کوچک، صرف نظر از صنعت آن ها، بـه همان اندازه مفید اسـت. این امر بـه ویژه در شرایط اقتصادی امروزی کـه بسیاری از کارآفرینان در تلاش هستند تا سرپا بمانند، صادق اسـت.

 

از اعضای شورای کارآفرینان جوان پرسیدیم کـه چرا مهم اسـت کـه صاحبان مشاغل کوچک از یک دیگر حمایت کنند و چگونه اینکار را انجام دهند. در این جا 10 روش عملی ارائه شده اسـت کـه انها برای بالا بردن کارآفرینان همکار خود توصیه میکنند.

 

1. اجازه دهید بدانند که تنها نیستند

چگونه از صنایع کوچک و جدید حمایت کنیم

من چندین کارآفرین دیگر را راهنمایی می کنم. مطمئناً؛ دانشی کـه پس از 20 سال بـه‌عنوان مدیر عامل کارآفرین جمع‌آوری کرده‌ام، گهگاه مفید اسـت، اما ارزش واقعی کـه من فکر می کنم ارائه می دهم خاطرجمعی بخشی یک صدای باتجربه اسـت کـه میگوید: «بله، اشکالی ندارد کـه احساس می کنید بـه اتمام رسیده‌اید. سر شـما و خارج از نظارت شـما تنها نیستید قرار اسـت چنین احساسی داشته باشد.»

 

✅ مطالب مشابه: بهترین پیشنهاد شغلی برای جویندگان کار + 9 پیشنهاد

 

2. هنگام خرید محصولات یا خدمات جدید، همیشه از کوچک شروع کنید

چگونه از صنایع کوچک و جدید حمایت کنیم

حمایت از کسب و کارهای کوچک برای اقتصاد بسیار مهم اسـت. تصور زندگی بدون کسب و کارهای کوچک سخت اسـت، حتی زمانی کـه بـه نظر می‌رسد بسیاری از شرکت هاي‌ بزرگ‌تر در حال تصاحب ان هستند. من بـه خصوص حمایت از مشاغل کوچک محلی را برای کمک بـه تقویت جامعه خود دوست دارم. یکی از راه‌هایي کـه کسب و کارهای کوچک میتوانند از یک دیگر حمایت کنند این اسـت کـه همیشه قبل از جستجوی محصولات یا خدمات در جای دیگر، کارهای کوچک را شروع کنند. 

 

3. مشاغل کوچک را به عنوان فروشنده خود استخدام کنید

مشاغل کوچک را به عنوان فروشنده خود استخدام کنید

من شخصا عاشق حمایت از مشاغل کوچک هستم. اداره تجارت کوچک می گوید حدود 30 میلیون کسب و کار کوچک وجوددارد. من احساس می کنم کـه تا زمانی کـه در انتخاب خود دقت کنید، می توانید مشاوران و متخصصان بزرگی را دریافت کنید کـه میتوانند بـه شـما کمک کنند تا کسب‌وکارتان را توسعه دهید، بدون این کـه هزینه‌هاي‌ زیادی را برای وارد کردن یک تیم در داخل کشور داشته باشید. نمونه هاي‌ عالی از جایی کـه انها می توانند کمک کنند می‌تواند طراحی محصول، سئو/وب، حقوقی و البته حسابداری باشد.

 

4. در طرح های محلی با یکدیگر همکاری کنید

در طرح های محلی با یکدیگر همکاری کنید

حمایت از سایر مشاغل کوچک، بـه ویژه در سطح محلی، بسیار مهم اسـت. همه ی شرکت هاي‌ من اغلب با سایر مشاغل محلی لاس وگاس همکاری می‌کنند. چه میزبانی بـه‌عنوان محل تحویل برای لباس‌هاي‌ خیریه یا درایوهای کنسرو شده یا اشتراک‌گذاری فضای غرفه در جشنواره برداشت پاییزی پایگاه نیروی هوایی نلیس، ما دوست داریم برای کمک بـه جامعه با سایر مشاغل کوچک همکاری و ارتباط برقرار کنیم. 

 

5. ایجاد و پیوستن به گروه های کارآفرین

ایجاد و پیوستن به گروه های کارآفرین

ما در حال کمک بـه رشد شرکای خود هستیم و این بدان معناست کـه در سطح جامعه با آن ها در ارتباط هستیم. گروه‌هاي‌ اجتماعی را در رسانه‌هاي‌ اجتماعی و دیگر پلتفرم‌ها ایجاد کنید تا بتوانید تجارب و ایده‌ها را تبادل کنید. از آنچه می توانید یاد بگیرید و چقدر بـه رشد دیگران کمک می‌کند شگفت زده خواهید شد! 

 

✅ مطالب مشابه: 50 قانون کوچک آداب معاشرت که همیشه باید تمرین کنید

 

6. کسب و کارهای کوچک را در رسانه های اجتماعی تقویت کنید

کسب و کارهای کوچک را در رسانه های اجتماعی تقویت کنید

من از سایر مشاغل کوچک نه تنها با خرید محصولات آن ها، بلکه با نشان دادن انها نیز حمایت می کنم. هر زمان کـه محصول یا خدمات کسب و کار کوچکی را پیدا می کنم کـه دوستش دارم، در رسانه‌هاي‌ اجتماعی از ان لذت می برم و حساب شرکت را تگ میکنم. با این حال، مهم اسـت کـه خیلی سختگیر نباشید وگرنه ممکن اسـت فالوورهای شـما پست شـما رابا یک تبلیغ پولی اشتباه بگیرند. حمایت از کسب و کارهای کوچک گاهی یک هنر ظریف اسـت.

 

7. کسب و کارهای رو به رشد در حوزه خود را راهنمایی کنید

کسب و کارهای رو به رشد در حوزه خود را راهنمایی کنید

با یک برنامه شتاب‌دهنده کـه در ان بـه سایر توسعه‌دهندگان پلاگین عالی کمک کنید تا محصولات خودرا بـه سطح بعدی ببرند. من فکر می کنم کـه سایر صاحبان می توانند پشتیبانی مشابهی را در زمینه هاي‌ خود ارائه دهند. انها می توانند بـه یک انجمن صنفی مراجعه کنند و بـه صاحبان مشاغل جدید پیشنهاد دهند یا برنامه شتاب دهنده خودرا ایجاد کنند. بـه این ترتیب، آن ها از تخصص خود برای کمک بـه دیگران استفاده خواهند کرد. 

 

8. مشتریان جدید را به مشاغل کوچکی که می شناسید و به آنها اعتماد دارید ارجاع دهید

چگونه از صنایع کوچک و جدید حمایت کنیم

کسب‌وکارهای کوچک می توانند از نظر مقیاس عملیات، اندازه تیم و درآمدشان کوچک باشند، اما در ارتباطات و شبکه‌ها. مالکان باید مشتریان بیشتری را بـه سایر مشاغل کوچک ارجاع دهند، یا از طریق دست دادن مستقیم، معرفی ایمیل، تماس تلفنی، بازاریابی وابسته یا اطلاع رسانی. این واقعا می‌تواند بـه انها کمک کند تا درآمد خودرا افزایش دهند و تجارت خودرا توسعه دهند.

 

9. ارائه خدمات با تخفیف به مشاغل محلی

ارائه خدمات با تخفیف به مشاغل محلی

ما خدمات بازاریابی دیجیتال با تخفیف را بـه مشاغل محلی ارائه کرده‌ایم تا بـه آن ها کمک کنیم تا با همه ی‌گیری ویروس کرونا و پیامد های ناشی از ان مقابله کنند. خدمات رایگان را بـه مدت 90 روز ارائه دهید، نتایج را ارائه دهید و سپس از انها بخواهید با نرخ تخفیفی مشتری شوند. شـما در دراز مدت برنده خواهید شد.

 

10. کارت های ویزیت یکدیگر را تبلیغ کنید

کارت های ویزیت یکدیگر را تبلیغ کنید

برای کسب و کارهای کوچک حمایت از یک دیگر بسیار مهم اسـت. آن ها باید با افراد بزرگی کـه بیشترین توجه را بـه خود جلب میکنند رقابت کنند، بنابر این داشتن حامیانی کـه دراین راه از شـما حمایت میکنند کمک میکند. صاحبان مشاغل کوچک می توانند سایر مشاغل کوچک رابا استفاده از کارت ویزیت تبلیغ کنند. اگر فروشگاهی دارید کـه در حال حاضر باز اسـت، می توانید کارت ویزیت سایر مشاغل را در جلوی درب بگذارید. 

 

✅ مطالب مشابه: 50 راه آسان برای بهتر خوابیدن + عکس

 

در پایان

کسب‌وکارهای کوچک بسیار زیادی وجوددارد و ما فکر میکنیم کـه خرید کوچک و همچنین حمایت از کسب‌وکارهای محلی درصورت امکان بسیار مهم اسـت. چه دوست شـما یک کسب و کار کوچک داشته باشد یا یک تجارت فوق العاده را بـه صورت آنلاین یا در خیابان محلی خود کشف کرده‌اید، بـه انها کمی عشق نشان دهید!