11 خصوصیات اخلاقی زنان در زندگی (آقایان حتما بخوانید)

11 خصوصیات اخلاقی زنان در زندگی (آقایان حتما بخوانید)

11 خصوصیات اخلاقی زنان در زندگی

شناخت زنان در زندگی کمک بزرگی به التیام روابط مشترک شما در زندگی زناشویی خواهد داشت . دراین مقاله 11 مورد از خصوصیات ویژه اخلاقی زنان رابه شما خواهیم گفت . خانمها انتظار دارند تا این موارد مهم را کاملا از لحاظ احساسی درک کنید؛ نه این که تنها بخواهید منطقی با این مسائل برخورد کنید.

 

به گزارش تالاب :  زن چه مادر باشد چه همسر و چه دختر نمیتوان به اسانی از کنار خوبی ها و تاثیرگذاری هاي‌ یک زن گذشت. هر یک از افراد دارای خصوصیات هاي‌ اخلاقی خاصی هستند ولی بعضی ویژگی ها مشترک هستند. دراین پست به خصوصیات اخلاقی زنان اشاره می‌کنیم.

 

احساس زنان در زندگی مشترک زناشویی

یک زن هرگز از ابراز عشق هاي‌ مرد زندگیش خسته نخواهد شد، به زبان آوردن دوستت دارم موجب میشود که زن به عشق واقعی مرد زندگیش پی ببرد و ان را احساس کند.

 

2- یک زن به دریافت عاشقانه چند شاخه گل، هدایای کوچک و ابراز عشق هاي‌ بی اختیار، عشق می ورزد.

 

3- زمانی که مردی به زنی چند شاخه گل تقدیم می‌کند و یا یادداشت هاي‌ عاشقانه اش را نثارش می دارد، به ان زن اجازه می‌دهد تا بداند تا چه اندازه منحصر به فرد است.

 

 4- وقتی زنی عاشق میشود، احساس زیبایی و زنانگی در او به چندین برابر میرسد.

 

5- نوازش یک زن به او قدرت و انگیزه برای زندگی کردن می بخشد.

 

6- یک زن همیشه دوست دارد از عشق همسرش نسبت به خودش مطمئن شود.

 

11 خصوصیات اخلاقی زنان در زندگی (آقایان حتما بخوانید)

خصوصیات ویژه اخلاقی بانوان

 

7- خانم ها نیاز دارند که دوست داشته شوند.

تعداد زیادی از خانمها در مورد عشقی که ما مردها به ان ها داریم احساس نا امنی می‌کنند. دراین مواقع دو راه حل برای ما مردان وجوددارد؛ ابتدا این که، دوباره در مورد عشقمان نسبت به ان ها خاطرجمعی دهیم.

 

در واقع زمانی که همسرمان دچار تنش و اضطراب شد،  بدون این که چیز دیگری اهمیت داشته باشد به او بگوییم که دوستش داریم وهمه چیز درست خواهد شد – “دوستت دارم.

 

ما از پس این مشکل برمی آییم.” او وقتی که ناراحت است به تنهایی و مادیات نیاز ندارد، بلکه نیاز دارد در آغوش کشیده شود. راه حل دوم برای رفع تنش خانمها این است که پیگیرشان باشیم. خانمها در روابط نیاز دارند که پیگیرشان شویم، درست مانند قبل از ازدواج که دنبالشان می رفتیم!

 

8- خانم ها می خواهند که فهمیده شوند

یکیدیگر از خصوصیات اخلاقی خانمها این است که ان ها از ما می‌خواهند بفهمیم نوع احساس و طرز تفکرشان چگونه است؛ حتی اگر فهمیدن ان غیرممکن بوده و احساست و تفکراتشان غیر قابل دیدن باشد.

 

اینکار میتواند به ما کمک کند تا درک کنیم که برخلاف خودمان که دریک زمان فقط قادر به انجام یک کار هستیم و تنها میتوانید یک موضوع را پردازش کنیم، افکار همسرمان شبیه به کامپیوتری است با تعداد زیادی ویندوز باز که همه ی ي ان ها هم زمان با یک دیگر درحال پردازش هستند!

 

من، همسرم، دخترانم و دوستان شان را بارها درحین گفت‌وگو دیده ام که همه ی ي آن ها دریک زمان درمورد سه موضوع مختلف حرف می زدند وشاید باور نکنید اما همه ی حرف یک دیگر را می فهمیدند. بنابر این اگر بتوانیم اخلاق زنان را بفهمیم و متوجه شویم که دارند به چه چیزی فکر می‌کنند، درک کردن احساساتشان برای مان بسیار راحتتر میشود.

 

9- خانم ها دوست دارند که حرف هایشان شنیده شود

اگر می‌خواهید مانند زوج هاي‌ خوشبخت زندگی کنید باید بدانید که زمانی که همسرتان ناراحت است، از شما نمی‌خواهد کاری کنید یا حرف خاصی بزنید تا حالش بهتر شود، بلکه فقط میـــخواهد که به او گوش کنیم.

 

او برای حل مشکلاتش نیازی به راه حل هاي‌ ما ندارد یا ان ها را نمیخواهد، حتی اگر خودش نظر ما را خواسته باشد! او فقط از ما میـــخواهد حسی راکه نسبت به مشکلش دارد درک کنیم و با او درمورد احساسش همدردی کنیم – جملات “ممنون از این که ان رابا من درمیان گذاشتی” یا “واقعاً متاسفم که این اتفاق افتاد” ممکن است جملات خوبی دراین مواقع برای گفتن به او باشند.

 

11 خصوصیات اخلاقی زنان در زندگی (آقایان حتما بخوانید)

شناخت احساسات زنان در زندگی مشترک

 

10- خانم ها دوست دارند احساس زیبایی کنند

او نیاز دارد بداند که ما عمیقا وی را زیبا میدانیم و چشمان ما فقط وی را می‌بیند. تنها دانستن این موضوع که او زیباست برایش کافی نیست بلکه بیشتر به این نیاز دارد که بداند در چشم شما چقدر زیباست؛ ممکن است تعداد زیادی آینه در منزلتان داشته باشید، اما آینه اي که بیشترین اهمیت را برای همسرتان دارد شما هستید.

 

11 – خانم ها می خواهند که از نظر عاطفی در امنیت باشند

مورد دیگری که درباره اخلاق زنان باید بدانید این است که خانمها علاوه بر امنیت مالی، به امنیت عاطفی هم نیاز دارند. اما چیزی که در مورد خانمها مسلم است این است که امنیت عاطفی در اولویت قرار دارد.

 

ان ها مطمئناً درمورد مسائل مربوط به خانه، قبض ها و شهریه ها فکر می‌کنند، اما وابسته به عواطف و احساسات هستند و چیزی که برایشان اهمیت دارد، دانستن این موضوع است که ما در هر شرایطی کنارشان هستیم.

 

جدیدترین مطالب سایت