'گردشگری

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

خرید مطمئن تشک رویا | تشک طبی رویا

مجموعه : رپورتاژ آگهی
خرید مطمئن تشک رویا | تشک طبی رویا

خرید مطمئن تشک رویا

شرکت تشک رویا، یک شرکت قدیمی در زمینه عرضه تخصصی تشک است که محصولات اصلی آن شامل تشک تختخواب، تخت باکس، محافظ تشک و بالش است.

 

 برای خرید تشک رویا می توانید از فروشگاه رویا خرید خود را انجام دهید. همینطور برای خرید آسان و حمل رایگان و تحویل فوری (تهران) می توانید خرید خود را از فروشگاه اینترنتی مرجان خواب انجام دهید.

 


خرید مطمئن تشک رویا از سایت

marjankhab.ir

قیمت های ویژه | تحویل فوری در تهران | تضمین اصالت محصول


 

تشک طبی رویا

تشک های طبی که توسط شرکت تشک  رویا با نام مدیکال در بازار شناخته می شوند، سازه آنها فقط از اسفنج بوده و 4 مدل از آنها به بازار عرضه شده است.

 

تشک طبی به تشک هایی اطلاق می شود که در سازه آنها فقط از اسفنج استفاده شده باشد و هیچ فنری در طراحی و تولید آنها به کار نمی رود. تشک های طبی درجه سفتی بیشتری نسبت به انواع فنری تشک داشته و بیشتر پزشکان برای کسانی که بیماری های عضلانی و استخوانی دارند و همچنین برای سالمندان تجویز می کنند. تشک های طبی نیز خود براساس تراکم اسفنج سازه خود درجه سختی و ضمانت های مختلفی دارند. تشک های طبی رویا که به نام مدیکال نیز در بازار معروف هستند خود شامل 4 مدل هستند.

 

تشک های طبی براساس اسفنج استفاده شده قیمت ها و ضمانت های مختلفی دارند. تشک های طبی رویا 1 تا پنج سال تضمین کیفیت دارند.

 

دسته تشک رویا مدیکال از سری تشک های طبی اسفنجی است.

 

سفارش رپورتاژ آگهی


رپورتاژ آگهی

بیشتر بخوانید
تحول در صنعت حمل‌ و نقل به کمک بارنامه الکترونیکی در سال جدید بارنامه‌ ها، به عنوان یکی از ارکان اصلی سیستم حمل‌ونقل کشور، همواره با مخاطراتی همراه بوده و هم رانندگان، هم صاحبان بار را با هدررفت انرژی و زمان مواجه ساخته‌اند. ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

ربودن و شکنجه زن 30 ساله توسط دکتر دیوانه + عکس
مشاهده بیشتر