آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

مقاله ایساتیس درب : انواع درب های امنیتی ضد سرقت

مجموعه : رپورتاژ آگهی
مقاله ایساتیس درب : انواع درب های امنیتی ضد سرقت

ایساتیس درب : درب های ضد سرقت به انگلیسی security door از انواع درب های امنیتی هستند که برای محافظت از خانه در برابر سرقت، حرارت، صدا و حتی طوفان ساخته می شوند. اگر چه تقریبا هیچ چیز نمی تواند امنیت 100 درصد را تامین کند اما باز کردن قفل امنیتی درب های سرقت از بیرون تقریبا غیر ممکن است.

 

در درب ضد سرقت خوب باید امکان اضافه کردن آلارم، چشمی و قفل دیجیتال وجود داشته باشد.

 

انواع درب های امنیتی ضد سرقت

درب های ضد سرقت آپارتمانی، ویلایی و لابی از انواع مختلف درب های ضد سرقت هستند که بیشتر از جنس فولاد و آلومینیوم و یا از جنس چوب یا فایبر گلاس ساخته می شوند.

 

اولین چیزی که باید در هنگام طراحی یک سیستم درب امنیتی در نظر گرفت استحکام درب است. درب های ضد سرقت ساخته شده از چوب یا فلز بهترین انواع این نوع درب ها محسوب می شوند. درب های ساخته شده با تخته سه لا یا مواد کامپوزیتی امنیت زیادی ندارند و ممکن است به راحتی شکسته شوند.

 

کارشناسان درب ضد سرقت فولادی را به عنوان بهترین نوع درب امنیتی معرفی کرده اند، این درب ها می توانند با یک پوشش فیبر چوب پوشیده شوند و می توان از انواع مکانیسم قفل های با دوام برای آن ها استفاده کرد.

 

برای یک ساختمان مسکونی می توان از درب های ضد سرقت فایبرگلاس و یا فولادی استفاده کرد اما برای فروشگاه های بزرگ که امنیت در آن ها اهمیت بیشتری دارد می توان از درب های فولادی یا فرفوژه استفاده کرد.

 

مقاله ایساتیس درب : انواع درب های امنیتی ضد سرقت

 

قفل درب ضد سرقت

قفل های امنیتی درب ضد سرقت انواع مختلفی دارند که قفل زنجیری، سیلندری و قفل دیجیتالی از انواع آن هستند.

استفاده از قفل های با کیفیت بالا در درب های ضد سرقت ضروری است.

 

نصب و راه اندازی درب ضد سرقت

کار نصب و راه اندازی درب های ضد سرقت یک روز طول می کشد، بهتر است کار نصب و راه اندازی درب های ضد سرقت را به افراد متخصص بسپارید تا از امنیت آن کاملا مطمئن شوید.

 

در حال حاضر در کشور ایران درب های ضد سرقت ترک، چینی و ایرانی عرضه می شود، درب های ضد سرقت ترک از کیفیت بالاتری نسبت به نمونه های دیگر برخوردار هستند و به همین دلیل قیمت بالاتری دارند.

 

مشخصات درب ضد سرقت خوب

– شکاف بین درب و چهار چوب درب ضد سرقت نباد بیش از 4-5 میلی متر باشد. اگر شکاف بزرگتر باشد باز کردن درب توسط یک میله خمیده راحت تر خواهد بود.

– لولای درب ضد سرقت باید قابل تنظیم باشد. لولا جوش این توانایی را ندارند.

 

– کیفیت بسته شدن درب ضد سرقت ، بیانگر کیفیت واقعی آن است. درب ضد سرقتی که سال ها مورد استفاده قرار گرفته است باید به راحتی و بی سر و صدا حتی با کمی فشار انگشتان دست بسته شود.

 

– درب ضد سرقت باید با بتن یا پشم سنگ پرشود. هزینه پر کردن بتن و پشم سنگ گران تر است اما امنیتی که ارائه می دهند بیشتر است.

 

منبع : درب ضد سرقت قیمت

برچسب‌ها:

رپورتاژ آگهی

بیشتر بخوانید
همه چیز درباره عمل جراحی زیبایی بینی جراحی زیبایی بینی چیست ؟ برخی از افراد دارای بینی های بزرگ، دارای انحراف و قوز هستند که این مسئله باعث کاهش اعتماد بنفس آن ها نسبت به زیبایی صورتشان خواهد ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

تجاوز جنسی به زور 8 مرد همزمان به دختر 16 ساله
تجاوز جنسی به زور 8 مرد همزمان به دختر 16 ساله
مشاهده بیشتر